8 февраля 2018 г.

УВАГА! На сайті Дергачівської міської ради не працює функціональна частина додатків. Нажаль, міська рада не може додавати будь-які файли. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

в залі засідань районної державної адміністрації відбулася чергова апаратна нарада

24 липня 2017 року в залі засідань районної державної адміністрації відбулася чергова апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, служб району, місцевими головами під головуванням голови районної державної адміністрації Жидкова К.С. за участю голови районної ради Лазарєв Г.Ю. з порядком денним:
1. Про роботу районного центру зайнятості за I півріччя 2017 року та взаємодію з органами місцевого самоврядування щодо проведення громадських робіт.
2. Про організацію міжнародного та проектного співробітництва з питань розвитку сільських населених пунктів Дергачівського району.
3. Про роботу Дергачівського районного відділу Головного управління державної міграційної служби України в Харківській області за I півріччя 2017 року.
За підсумками апаратної наради головою районної державної адміністрації були надані відповідні рекомендації та доручення.