17 января 2018 г.

УВАГА! На сайті Дергачівської міської ради не працює функціональна частина додатків. Нажаль, міська рада не може додавати будь-які файли, окрім фотографій. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Важлива інформація!

На виїзній апаратній нараді 11 грудня 2017 року начальник Дергачівського об’єднаного управління Пенсійного фонду Гладир Л.І. звернулася до керівників району щодо брудної інформації на Facebook і соціальних мережах:
«Районною державною адміністрацією та районною радою знайдено шляхи вирішення питання про надання 1 поверху приміщення, яким користується бібліотека та орендує редакція приватної газети «Вісті Дергачівщини» (до 01.01.2018 р.) для розміщення управління Пенсійного фонду:
Для вирішення цього питання дитячій бібліотеці та редакції приватної газети «Вісті Дергачівщини» надані інші приміщення для розташування.
Прикро спостерігати за діями зацікавлених осіб, які розв’язали брудну компанію щодо управління Пенсійного фонду.
Виникає питання до цих зацікавлених осіб: «Вами управляє особистий чи державний інтерес? Якщо державний, - чого ж ви забули про майже сорок тисяч пенсіонерів, які обслуговує управління; і в умовах зниження температури (нижче 14 градусів) програмно-апаратне забезпечення проведення призначення, перерахунків та фінансування пенсій буде поставлено під загрозу. І чи хотіли б ці зацікавлені особи, щоб вони або їх близькі жінки працювали в таких умовах, як працівники управління, в холоді та під постійною загрозою виселення з приміщення». 
Не можемо не висловити слова подяки голові Дергачівської районної державної адміністрації Жидкову Костянтину Сергійовичу і голові районної ради Геннадію Лазарєву, які перші почули нашу проблему і зробив крок для вирішення цього питання.
Не дивлячись на всю цю «історію», ми будемо продовжувати виконувати свої функціональні обов’язки, покладені на нас державою у сфері соціального забезпечення району».