16 февраля 2018 г.

УВАГА! На сайті Дергачівської міської ради не працює функціональна частина додатків. Нажаль, міська рада не може додавати будь-які файли. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Відбулася виїзна апаратна нарада

19 червня 2017 року у приміщенні Козачолопанського селищного Будинку культури відбулася виїзна апаратна нарада з керівниками відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій, служб району, місцевими головами, керівниками установ, розташованих на території селищної ради, депутатами Козачолопанської селищної ради за участю заступника голови районної ради Стрілець В.П. під головуванням голови райдержадміністрації Жидкова К.С. з порядком денним:
1. Про роботу Дергачівського районного військового комісаріату.
2. Про надання гуманітарної допомоги бійцям в зону проведення АТО та підтримку в реабілітації звільнених в запас військовослужбовців.
3. Про проведення в районі культурно-масових заходів у червні поточного року.
4. Про хід реалізації плану соціально – економічного розвитку Козачолопанської селищної ради за I півріччя 2017 року. Про підготовку господарського комплексу селищної ради до початку опалювального сезону 2017/2018 років.