15 февраля 2018 г.

УВАГА! На сайті Дергачівської міської ради не працює функціональна частина додатків. Нажаль, міська рада не може додавати будь-які файли. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

«Відкриті уроки футболу»

01 листопада у Дергачівській міській раді відбувся семінар для волонтерів Дергачівського району Національного соціального проекту Дитячого фонду УЄФА «Відкриті уроки футболу».

Захід відкрили Ігнатьєв Володимир Васильович, який зазначив, що це велика подія для всіх присутніх мати можливість спілкування з одним із організаторів проекту OFFS Кетрін Готфредсен (Нідерланди). «Цей проект спрямований на допомогу дітям переселенцям щодо подолання їх відчуженості засобами футболу, а також, передбачає отримання кожним волонтером та асистентом , учителем фізичної культури, практичних умінь і методичних знань, щодо інтегрованих підходів до навчання, а саме: превенції дитячої злочинності і конфліктів, здорового способу життя, імунітету, профілактики шкідливих звичок, ВІЛ/СНІДу. Знання та отриманий досвід цього проекту дасть можливість учителям зробить урок більш цікавим та насиченим».

З вітальним словом до всі присутніх звернувся Каденко Олександр Валентинович, який зазначив, що проект отримав додаткову підтримку для масштабного впровадження в областях України для дітей-переселенців з Донбасу. Допомога надана Streetfootballworld GmbH у рамках проекту «Психосоціальна підтримка та робота з конфліктами», що є однією з Ініціатив інфраструктурної програми для України Німецького уряду та виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ GmbH). Цей проект дуже важливий, тому що сприяє поліпшенню мирного співіснування, соціальної інтеграції, рівності і згуртованості дітей. Олександр Валентинович побажав усім плідної співпраці та отримання яскравих вражень.

Семінар розпочався бесідою за круглим столом у відділі освіти Дергачівської районної державної адміністрації та продовжився зустріччю регіональних координаторів, волонтерів проекту, дітей та їх батьків у Дергачівській міській раді, яка є активним учасником проекту. У семінарі також взяли участь працівники місцевих управлінь внутрішніх справ Дергачівського району-Кулик О.О. та старший інспектор відділу ювенальної превенції УПД ГУНП в Харківській області майор поліції Стадник А. С.

Першим заступником Дергачівського міського голови Кисіль В.Ю. гостям міста було подаровано, на згадку про зустріч, підручник про Дергачівщину.

Семінар продовжив свою роботу в Дергачівському НВК «ЗШ–ДЗ», де працює районний координатор проекту Желтобрюх С.М..

Учасники проекту відзначили важливість проведення відповідних семінарів та живого спілкування організаторів проекту з його безпосередніми учасниками – дітьми, що полюбили футбол та подружилися з однолітками.

Приємною несподіванкою для організатора проекту Кетрін Готфредсен стало щирість та безпосередність дітей, які намагалися спілкуватися з нею англійською мовою.