18 февраля 2018 г.

УВАГА! На сайті Дергачівської міської ради не працює функціональна частина додатків. Нажаль, міська рада не може додавати будь-які файли. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Відкрите тренування на стадіоні «Металіст»

14 листопада Національна збірна команда України  з футболу провела відкрите тренування на стадіоні «Металіст» у Харкові напередодні товариського матчу із командою Сербії.

Саме ця тренувальна сесія «синьо-жовтих» стала  незабутньою для дергачівських  дітлахів, які отримали унікальну  нагоду зустрітися з футболістами, взяти автографи та зробити пам’ятні кадри поряд із своїми улюбленцями. Юнихдергачівців нагородили сувенірами із символікою національної збірної, а яскравим завершенням зустрічі  стало спільне фотона полі стадіону разом із футболістами та головним тренером нашої збірної Андрієм Шевченком.

Перший заступник Дергачівського міського голови Кисіль Владислав Юрійович, який був організатором зустрічі дергачівської молоді та присутній на стадіоні разом з ними, та юні фанати футболу висловлюють слова подякиПавелку Андрію Васильовичу президенту Федерації футболу України, Краснікову Євгенію Олексійовичу, спортивному директору національних збірних,  та Кривенцовій Олені Миколаївні,  в.о. начальника Харківського обласного управління з фізичної культури і спорту, за організацію та проведення цієї зустрічі, а також за запрошення на відкрите тренування отримане 21.11.2016 року на стадіоні в м. Дергачі на дитячому фестивалі ФФУ «Відкриті уроки футболу». Це були неймовірні емоції дітей, які запам’ятаються їм на все життя.

Окремо хотілось би подякувати і ТОВ «Фрегат», які надали комфортабельний автобус та відвезли дітлахів на стадіон.

 

У цілому, святкова атмосфера, що панувала на «Металісті» під час відкритого тренування збірної України, засвідчила – на повернення до міста національної команди та міжнародних матчів тут дуже чекали. І вже завтра «синьо-жовті» спробують піднести своїм прихильникам подарунок у вигляді хорошої гри та перемоги над сильним суперником.