18 января 2018 г.

УВАГА! На сайті Дергачівської міської ради не працює функціональна частина додатків. Нажаль, міська рада не може додавати будь-які файли, окрім фотографій. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Відкриття Новорічної ялинки в м. Дергачі!

  Новий рік – одне з найдавніших і найпопулярніших календарних свят. Це, мабуть, єдина подія, яку протягом століть щорічно  відзначають у всіх українських сім’ях і яку з нетерпінням чекають дітлахи, адже це період свят, подарунків та сюрпризів.

 29 грудня у Дергачах відбулося святкове відкриття новорічної ялинки. Маленьким дергачівцям міський голова О.В. Лисицький під патронатом народного депутата України Кацубою В.М. разом з депутатом Харківської обласної ради Поповим В.В. та головою Дергачівської районної ради Лазарєвим Г.Ю. влаштували справжню новорічну казку, в якій брали участь  найулюбленіші герої з мультфільмів! Веселі танці, новорічні пісні та дитячий сміх лунав на центральній площі міста. Святкова вистава закінчилася веселим хороводом та врученням солодощів усім присутнім дітям.

  Напередодні новорічних свят міська рада спільно з народним депутатом України В.М. Кацубою, Харківською обласною державною адміністрацією, Харківською обласною радою та Департаментом соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрацією подбала про те, щоб усі діти отримали новорічні солодощі. На зустріч до міської ради були запрошені діти сироти, напівсироти, діти з обмеженими фізичними можливостями, діти учасників ліквідації аварії на  Чорнобильській АЕС, діти з багатодітних сімей та діти, батьки яких є учасниками бойових дій у зоні АТО. Подарунки отримали і вихованці дошкільних закладів міста, вихованці Золочівського дитячого будинку.