15 декабря 2017 г.

У Дергачах відкрито новий завод з виробництва ветеринарних препаратів і кормових добавок

У Дергачах відкрито новий завод з виробництва ветеринарних препаратів і кормових добавок.

Від міської ради в урочистостях взяв участь перший заступник Дергачівського міського голови Кисіль Владислав Юрійович.

Унікальне за технологічним оснащенням підприємство з’явилося в Дергачах. Для м. Дергачі – ця подія знаменує і відкриття нових робочих місць, це податки для міста, престиж і візитна картка Дергачів. Технологія та виробництво підприємства відповідає світовим стандартам, що робить продукцію конкретно спроможною на світових ринках.

На 90% оснащення заводу вироблене у Запоріжжі, Черкасах, Полтаві, Харкові.

Компанія «Біофарм» заснована в 1995 році як підприємство з розробки та виробництва фармацевтичних препаратів.

Зараз асортимент компанії налічує 53 найменування. Більшість препаратів є оригінальними і мають українські патенти. Крім того, 16 продуктів компанії мають міжнародні патенти, 14 найменувань препаратів вже зареєстровано  в інших державах. 

Підприємство виробляє високоякісну продукцію, яка включає антианемічні, протимаститні препарати, паразитоциди, кокцидіостатики, препарати для зовнішнього застосування, протимікробні засоби, що діють у шлунково-кишковому тракті, вітамінні препарати.

Експорт препаратів здійснюється у країни СНД та Північної Америки, ведуться переговори щодо експорту до країн ЄС та Близького Сходу. У Польщі та Туреччині були проведені випробування препаратів та отримані позитивні результати. 

Планується збільшення виробництва продукції у чотири рази та експорту ветеринарних препаратів та кормових добавок у зв’язку з відкриттям нових ринків збуту, які працюють за європейськими вимогами.