8 февраля 2018 г.

УВАГА! На сайті Дергачівської міської ради не працює функціональна частина додатків. Нажаль, міська рада не може додавати будь-які файли. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Випускний вечір

 24 червня 2017 року на міському стадіоні «Дергачі» пройшов випускний вечір, започаткований ще у 2001 році міським головою  Олександром Васильовичем Лисицьким. Традиційно захід проведено під незмінним гаслом, з яким Олександр Васильович адресував щороку випускникам: «За молоддю майбутнє»З вітальним словом та найкращими побажаннями до випускників звернулися голова районної державної адміністрації Жидков К.С., заступник голови районної ради Стрілець В.П., в.о. Дергачівського міського голови Бондаренко К.І., помічник народного депутата України В.М. Кацуби  А.М.Луханін та помічник Харківського обласного депутата В.В. Попова О.М. Гудков.Цьогоріч  міський бал зібрав 85 випускників, з них 4 медалісти:-Жилін Анатолій Віталійович – випускник Дергачівського ліцею № 2. Разом з атестатом про повну загальну середню освіту за високі досягнення у навчанні нагороджений золотою медаллю.- Моісєєва Марина Олександрівна - випускниця Дергачівського навчально-виховного комплексу  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад». Разом з атестатом про повну загальну середню освіту за високі досягнення у навчанні нагороджена золотою медаллю.-Атестат та срібну медаль за досягнення у навчанні отримала Гужва Ірина Олександрівна, випускниця Дергачівської гімназії № 3.-Атестат та срібну медаль за досягнення у навчанні отримала Магда Лоліта Андріївна, випускниця Дергачівської гімназії № 3.

Першими представляємо Дергачівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа – дошкільний заклад». Очолює колектив директор школи Зєнькова Ніна Олексіївна. Серед загальноосвітніх закладів Дергачівщини яскравими особистостями є випускники Дергачівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад». Одинадцятикласники, є надією та гордістю школи. Кожен з них має своє життєве кредо і до цього доклала душі і серця директор школи Ніна Олексіївна Зєнькова.Поруч із випускниками людина, яка з ними сім років крокувала у вирі шкільного життя, яку цьогорічні одинадцятикласники з теплотою та любов’ю називають другою мамою, - класний  керівник Мокринська Олена Петрівна та першою вчителькою Гринишак Ярославою Михайлівною.Каскадом молодості, різнобарв’ям краси юності захоплює своєю неперевершеністю випускний клас. Вони вірять не тільки у себе, а й у світле майбутнє держави. Життєдайні та енергійні. Веселі й кмітливі, які зуміли витримати будь-які перепони, а перешкоди з легкістю долали, посміхаючись. Вони найкращі у своєму життєвому оптимізмі!Справжнім лідером класу є Моісєєва Марина,  переможець ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії, економіки, української мови та літератури, російської мови та літератури. Призер обласного етапу Малої академії наук з географії. Вміє відстоювати свою точку зору. Має власне бачення  певних проблем і шляхи їх вирішення. Душа учнівського колективу.Приємно, що в першій школі є випускники, акторські таланти яких не залишають байдужими глядачів. Такими є Калашник Любов, Капуза Карина, Коваленко Катерина.Організатор, учасник класних і шкільних свят – Косова Юлія, а весь музичний супровід  постійно забезпечував – Ворона В’ячеслав. В’ячеславу притаманні щирість, доброзичливість, відвертість, почуття гумору, завжди готовий допомогти.Справжні помічники класного керівника, ті, без чиїх посмішок потемніло б зоряне небо, хто завжди заряджав гарним настроєм, Мітєльов Дмитро, Воронін Олександр, Марілова Тетяна.На шляху до своєї мети самостійні кроки роблять Гончаренко Катерина, Скачков Віктор, Постольник Роман, Островерхов Данило, які відзначаються своєю небайдужістю до життя школи, величезною працелюбністю.Цей учнівський колектив не стояв осторонь жодної творчої справи школи, міста, району, області. Вони з гордістю говорять: «Ми – випускники Дергачівської першої!».Дергачівський НВК пишається своїми цьогорічними випускниками

 Представляємо випускників ліцею №2. Директор навчального закладу Остапенко Олексій Прокопович.

У 11-А класі навчаються розумні, талановиті та обдаровані учні,які здатні розбудувати рідну державу,примножувати її потенціал і бути достойними громадянами незалежної України.Класний керівник 11-А класу Зінкевич Валентина Христофорівна. Учні класу є активними учасниками учнівських олімпіад – Жилін Олексій виборов І місце в ІІ етапі і ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з географії. Жилін Анатолій зайняв ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад  з хімії. Тараненко Катерина зайняла ІІ місця у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з історії, біології та англійської мови. Ковтун Еріка ІІІ місце у ІІ етапі з астрономії. Нестеренко Артем – неординарна особистість, прекрасний помічник класного керівника, гарний організатор, артистична натура, створив кліп до якого особисто написав музику на слова Василя Симоненка. 11-А пишається своїми спортсменами, які захищають честь ліцею на спортивних змаганнях. Це – Кологойда Владислав, Макаренко Михайло, Карпенко Сергій.Пономаренко Іван, Тригубенко Володимир – гарні господарі, технічно обдаровані учні. Тарасенко Владислав відповідально ставиться до виконання доручень, має нахил до гуманітарних наук. Хижняк Ігор, Каплунов Віталій, Гасс Дмитро – доброзичливі, товариські, завжди прийдуть на допомогу товаришам.Дівчата 11-А класу не лише справжні красуні, а й гарні господині. Тараненко Катерина, Власова Ярослава, Тихонова Юлія є активними учасниками художніх колективів районного Будинку Культури.Пінчукова Юлія, Супруненко Анастасія, Борщ Анастасія, Товма Єлизавета займаються активну життєву позицію, постійно допомагають  класному керівнику в організаційних питаннях.

 Гімназію  № 3 представляють  два класи випускників. Директор гімназії Калашник Олена Анатоліївна.Знайомтесь: класний керівник Кантемир Людмилою Миколаївною, яка протягом навчання у школі була вірним помічником і надійним товаришем для свої дітей. Часточку своєї душі вона віддавала дітям і тому перед вами згуртований, дружній колектив 11-а класу.Вони такі різні і всі унікальні. Колективу притаманні вміння допомогти, активність, почуття гумору, наполегливість у досягненні мети, доброзичливість, щирість та відвертість .Душею класу є  незмінна староста Жиліна Яна,  добра, відповідальна, вимоглива до себе та інших. У колективі користується повагою і авторитетом, має риси лідера. Презентації та фільми, виконані Гучек Владиславою, не можуть нікого залишити байдужими , а ще вона незамінний фотограф гімназії.Серед випускників юний Геродот, призер обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії Голубков Даниїл.11-А  -  це клас, в якому танцюють всі. Хореограф класу і всієї гімназії Понєдєльнікова Катерина.Далеко за межами гімназії відоме ім’я Волокітіна Віталія, - гітариста і соліста зразкового аматорського гурту»Пост хорд» та учасник театру-студії «Інтермедія» при Дергачівському РБК.Спортивна гордість закладу – Іваненко Артур, Рубан Олександр, Скорик Максим, Яровий Іван, Гриценко Руслан, які входять до складу шкільної волейбольної та баскетбольної команд, що неодноразово виборювали перемогу у районних змаганнях, учасники гри «Джура», а Колесніченко Євгенія – переможець обласних та учасник Всеукраїнських змагань  з баскетболу «Ліга України 3x3». Серед учнів класу - члени активу районної молодіжної організації «Нове покоління Дергачівщини». Це Лисенко Дар’я, Стасько Кристина, Стасько Маргарита, Алфьорова Валерія, Сахарова Яна. Щирий  й відвертий  у стосунках з однолітками Мицай Максим. Він – енергійний, толерантний, відвертий, має почуття власної гідності, активний учасник класних та позакласних заходів. Не байдужі до проблем інших, ввічливі, щирі, комунікабельні, сумлінні, добросовісні, трудолюбиві – Авер'янов Олександр, Більовський Антон, Приходько Віталій. Квітник, за яким вправно доглядають Міщенко Дар’я, Бугай Аліна, Перхун Дарія,  - один з кращих у гімназії. Неповторний 11-А клас. Його ще довго буде пам’ятати Дергачівська гімназія.

 Учні 11-Б класу класним керівником є Тараненко Тетяною Іванівною, яка 7 років була помічником та наставником своїх учнів.

У класі  20 дівчат та 8 юнаків. Розумні, активні, дружні, веселі, талановиті, перспективні, красиві та працьовиті. Учні цього класу є активними учасниками шкільного та міського життя. Серед учнів  є призери шкільних, районних та обласних олімпіад це: Магда Лоліта (українська мова та література, російська мова, географія, фізика, економіка, правознавство), а також вона є чемпіонкою України з «Карате – До», Гужва Ірина (англійська мова),  Шептуха Олексій (астрономія). Серед учнів цього класу багато спортсменів. Це Пчолка Діана (чемпіонка всеукраїнського турніру з волейболу, призер зі спортивного орієнтування серед дівчат Харківської області, вона є також фіналісткою конкурсу «Міс Харків- 2017» і отримала титул «Miss Beauty»), Мірович Олег (п’ятиборство), Богуцький Владислав (гірнолижний спорт), Ковтун Давід (плавання), Оніщенко Анна та Коробка Тетяна (баскетбол, волейбол). У цьому класі багато творчих особистостей – Кулик Дмитро, Попова Ірина, Сорокін Станіслав, Задоріна Анастасія, Чижик Олеся займалися танцями в різних танцювальних колективах, а Назаренко Аліна, Теницька Віка та Устименко Анна добре малюють. Котляр Дмитро та Бабакаленко Дар’я захоплюється фотографією, а Дмитро мріє стати професійним фотографом. Маслій Владислав пише вірші. Плужник Анастасія і Степанова Анна – гарні господині, перші помічники класного керівника у трудових справах. Це дружний, згуртований колектив. Гімназія пишається своїми випускниками та їхніми досягненнями. Радість свята з випускниками прийшли розділити цього вечора їх батьки, друзі, викладачі. Захід був наповнений піснями, танцями, щирими словами та побажаннями. А яскравим завершенням вечора був  виступ з вогнями від колективу «Іст-фаєр». Бажаємо випускникам 2017 року щоб ніколи не згасав прометеївський вогонь у  ваших серцях, і все мудре, добре, світле утверджується у повсякденному житті.