9 февраля 2018 г.

УВАГА! На сайті Дергачівської міської ради не працює функціональна частина додатків. Нажаль, міська рада не може додавати будь-які файли. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

виїзна апаратна нарада з керівниками відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації

23 жовтня 2017 року під головуванням голови районної державної адміністрації Костянтина Жидкова за участю заступника голови районної ради В.П. Стрілець у приміщенні актового залу Харківської державної зооветеринарної академії відбулася виїзна апаратна нарада з керівниками відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій, служб району, місцевими головами, керівниками установ, розташованих на території селищної ради, депутатами Малоданилівської селищної ради, представниками селищної громади. 
У нараді взяла участь заступник директора Департаменту – начальник відділу нагляду за діяльністю уповноважених органів з питань архітектури та містобудування Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Харківській області Євгенія Іванська.
Були розглянуті питання:
1. Про впровадження нової пенсійної реформи в Україні.
2. Про формування проекту Програми економічного та соціального розвитку Дергачівського району на 2018 рік.
3. Про стан транспортного обслуговування та пільгового перевезення пасажирів на маршрутах «Дергачі – Харків», «Дергачі – Руська Лозова» та по місту Дергачі.
4. Про стан транспортного обслуговування на маршруті «Харків - ХДЗВА». 
5. Про реалізацію плану соціально – економічного розвитку Малоданилівської селищної ради у III кварталі 2017 року. 
Про готовність до проведення перших виборів депутатів Малоданилівської об’єднаної територіальної громади та Малоданилівського селищного голови 29 жовтня 2017 року.
6. Про зміни до законодавчих актів, що регулюють діяльність у сфері містобудування та архітектури.
В ході обговорення питання стану транспортного обслуговування на маршруті «Харків – ХДЗВА» депутати та представники селищної громади підняли питання щодо незадовільного транспортного обслуговування пасажирів на вищезазначеному маршруті, а саме: непоодинокі випадки недотримання водіями маршруту затверджених розкладів руху, порушення порядку у перевезенні пільгових категорій громадян, недотримання водіями етичної поведінки по відношенню до пасажирів.
Голова райдержадміністрації Костянтин Жидков звернув увагу керівництва ТОВ «Укравтотранс Плюс» на дотриманні договірних зобов’язань, вжити відповідних заходів щодо покращення транспортного обслуговування пасажирів та вирішити всі озвучені в ході обговорення проблемні питання.
Євгенія Іванська проінформувала учасників наради про зміни до законодавчих актів щодо удосконалення містобудівної діяльності та після апаратної наради провела особистий прийом, під час якого керівникам бюджетних установ, місцевим головам були надані консультації та роз’яснення з містобудівної діяльності відповідно до змін чинного законодавства.