15 декабря 2017 г.

Володимир Гройсман: Наша спільна задача з Парламентом - покласти край залежності пенсіонерів від політичних рішень

Спільне завдання Уряду  й Парламенту цього пленарного тижня – ухвалити необхідні рішення,встановити справедливу систему та покласти край залежності пенсіонерів від політичних рішень. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Розпочинається черговий пленарний тиждень. Країна очікує, що на цьому тижні буде прийнятерішення по надважливій пенсійній реформі. Це – збільшення пенсій для близько 9 млн пенсіонерів вже вцьому році. Це – автоматичний щорічний перерахунок пенсій відповідно до інфляції та зростання зарплати.Це – можливість підвищувати пенсії в майбутньому, завдяки ліквідації дефіциту Пенсійного Фонду», -відзначив Глава Уряду.

Він звернувся до народних депутатів із закликом ухвалити необхідні рішення. «Я зі свого бокузвертаюся до народних депутатів з проханням дати старт підвищенню виплат для наших пенсіонерів уже вжовтні. Наша спільна задача з Парламентом на цьому тижні встановити справедливу систему та покластикрай залежності пенсіонерів від політичних рішень», - підкреслив Прем’єр-міністр.