18 января 2018 г.

УВАГА! На сайті Дергачівської міської ради не працює функціональна частина додатків. Нажаль, міська рада не може додавати будь-які файли, окрім фотографій. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

З Днем місцевого самоврядування !

День місцевого самоврядування – це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми Дергачів, дбають про розквіт і зростання міста.

Традиційно у цей день у Дергачівській міській раді зібралися депутати, члени виконавчого комітету, голови вуличних та будинкових комітетів, ветерани праці органу місцевого самоврядування.

Зі словами привітань до присутніх звернулися заступник голови Дергачівської районної ради Стрілець В.П., в.о.Дергачівського міського голови Бондаренко К.І., перший заступник Дергачівського міського голови Кисіль В.Ю.

За особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування та з нагоди професійного свята були нагороджені подяками голови постійних депутатських комісій: Желтобрюх С.М., Матющенко К.П., Жуков П.О., Ткаченко М.М., Дехтяренко Л.М.

Подарунком для всіх присутніх стали привітання учнів Дергачівскої гімназії №3, виступ народного гурту РБК «Перфоменс», Мірошнікової Юлії, Пісарцової Поліни.

 

Нехай цей святковий день додасть всім дергачівцям натхнення і наполегливості у спільній справі для подальшого розвитку нашої громади, розбудові рідного міста Дергачі!