6 февраля 2018 г.

УВАГА! На сайті Дергачівської міської ради не працює функціональна частина додатків. Нажаль, міська рада не може додавати будь-які файли. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

З Днем визволення України!

 27 жовтня 2017 року  З нагоди  відзначення 73 -ї річниці  визволення України від фашистських загарбників відбулась урочиста церемонія покладання квітів до обеліску «Вічний вогонь» м. Дергачі.

В урочистому заході взяли участь голова районної державної адміністрації Костянтин Жидков, голова районної ради Геннадій Лазарєв, в.о. Дергачівського міського голови Катерина Бондаренко, перший заступник Дергачівського міського голови Владислав Кисіль, депутати районної та міської рад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій, установ, служб району, представники громадськості. Квіти до обеліску були також покладені від народного депутата України В.М.Кацуби та депутата Харківської обласної ради Попова В.В.

У далекому військовому 44-му році, завдяки мужності, героїзму  і самовідданості радянських військ,  ворог був вигнаний з рідної української землі. Це був кульмінаційний результат ряду наступальних операцій. Завершила визволення України Карпатська операція, що розпочалася 9 вересня 1944 року наступом 1-ї Гвардійської армії.

27 жовтня 1944 року було звільнено Ужгород, а 28 жовтня радянські війська вийшли на сучасний кордон України.

 День визволення України від фашистських загарбників – це загальна слава всіх, хто визволяв Харків і Київ, форсував Дніпро, горів під Курськом, захищав Сталінград, Москву, визволяв Україну.

 У цей День ми приєднуємося до вшанування всіх, хто забезпечив це звільнення! Добра пам’ять про  мужніх солдат  Перемоги завжди буде жити в наших серцях.

З Днем визволення України!