18 января 2018 г.

УВАГА! На сайті Дергачівської міської ради не працює функціональна частина додатків. Нажаль, міська рада не може додавати будь-які файли, окрім фотографій. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

З Новим 2015 роком!

Підбиваючи підсумки року, що минає, скажіть, яким він виявився  для Вашої громади і які плани на майбутнє?

 

Рік, що минає, для нашої громади виявився таким, як і для всієї України.  Він був складним, трагічним, разом із тим, прогресивним. Доводилося приймати неординарні рішення, вирішувати питання у режимі нагальності та планово виконувати річні завдання. Проблеми перераховувати, вважаю, немає сенсу, адже спільними зусиллями депутатського корпусу, голів вуличних і будинкових комітетів, виконавчого комітету, комунальних підприємств міста  ми виконували накази наших мешканців, безперебійно працювала вся інфраструктура міста,  працювали над  виконанням доходної частини бюджету. На майбутнє маємо надію і віру, що буде мир та злагода у суспільстві, безперечно, будемо ставити нові завдання по розбудові міста, якісному задоволенню потреб населення, ти наполегливо працювати на користь громади.

Користуючись нагодою, вітаю дергачівську громаду з Днем місцевого самоврядування, бажаю всім здоров’я, благополуччя, мирного неба над головою. Нехай супутником у нашому житті будуть високе почуття гідності, активна громадська позиція в усіх добрих починаннях, незламна підтримка один одного та впевнений поступ до нового майбутнього.

О.Лисицький