16 февраля 2018 г.

УВАГА! На сайті Дергачівської міської ради не працює функціональна частина додатків. Нажаль, міська рада не може додавати будь-які файли. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Зі святом Вас, дорогі Дергачівці! Місту Дергачі - 355!

Щиро й сердечно вітаю вас з Днем Державного Прапора України, 24-ю річницею Незалежності України, Днем визволення Дергачів від фашистських загарбників та 355-ю річницею заснування міста!
Через тисячоліття пролягав шлях становлення нашої держави. На перехрестях української історії сплелися пошуки й випробування, злети й падіння, перемоги й поразки. Вони завжди нам нагадуватимуть про звичайні сторінки нашого національного формування. Незалежність – символ нашої нації, самоствердження, відчуття волі та суверенності.
Сьогодні наша держава переживає нелегкі часи. Але цей урок повинен загартувати нас і зробити ще сильнішим. Кожному з нас варто пам’ятати, якого ми славного роду. Сьогодні той день, коли слова «незалежність», «суверенність», «єдність» набувають нового значення для кожного українця.
День міста – це свято всіх, для кого Дергачі стали долею: хто народився і виріс тут, хто приїхав і залишився назавжди. У ці дні кожен з нас відчуває себе частиною великої родини. Ми любимо місто, пишаємось своєю історією, ми наповнюємо його європейським змістом. Разом з нами, його мешканцями, воно росте і розвивається, долає незгоди та радіє нашим успіхам. Дергачі не можна не любити. Тут особлива атмосфера затишку та спокою, мальовничі краєвиди, ошатні будинки, затишні вулиці та провулки, сквери і парки. Дергачі – домашнє місто, місто асоціацій, місто історії та культури.
А найбільша гордість міста – його мешканці. Завдяки натхненню дергачівців, «золотим рукам», самовідданості та наполегливості розвиваються сучасні Дергачі. З кожним роком місто стає затишнішим і комфортнішим: споруджуються нові підприємства, перевтілюються вулиці, створюється сучасна інфраструктура. Місто стає привабливішим для гостей та інвесторів.
Готуючись до визначної дати та державних свят у Дергачах створено фотоалею особистостей, якими пишається місто, у номінаціях «Ветеран війни», «Захисник Вітчизни», «Почесний громадянин міста», «Кращий за професією», «Обдарована юнь», «Наставник молоді». Відкрито дошку пошани «Сьогодення в людях і в праці», на якій розміщено трудові колективи, що щоденною працею вносять внесок у розбудову міста. Оновлено панорамну композицію «Дергачам 355». По вул. Ворошилова, вул. 23 серпня, вул. Центральній облаштовано зони відпочинку. Проведено конкурс «Найкраща прибудинкова територія» та визначено 200 чол. переможців. Розвезено адресні продуктові набори ветеранам війни. Кульмінацією урочистостей у місті стало 22 серпня. З ранку відбувся сільськогосподарський ярмарок. Біля Обеліску з вічним вогнем проведено мітинг, покладання квітів. А ввечері дергачівців зібрало міське свято «Дергачі – це моя Батьківщина, в Дергачах вся моя родина!», на якому вручено відзнаки «Почесний громадянин міста Дергачі» Бережному Івану Сергійовичу, голові правління ТОВ «Науково – технічний та виробничий комплекс «Енергосталь»; Тертичному Віталію Вікторовичу, начальнику дистанції відокремленого підрозділу «Харківська дистанція колії» державного підприємства «Південна залізниця». Також нагородження відбулося подячними листами від голови Дергачівської РДА та подяками від голови Дергачівської районної ради. Чудову концертну програму подарували дергачівцям артисти районного Будинку культури та гості свята – Андрій Пиха, ансамбль “Два кольори”, лауреати міжнародних та українських конкурсів і фестивалів, які були запрошені народним депутатом України В.Кацубою.
Попереду – багато роботи, багато планів, які за підтримки громади, упевнений, вдасться втілити у життя. Ми й надалі будемо розбудовувати наше місто і робити його ще більш красивим та комфортним. Вірю, що спільними зусиллями, ми досягнемо цієї мети.
Дорогі дергачівці, щиро дякую кожному з вас за все, що ви робили та робите для рідного міста.
З Днем народження, дорогі дергачівці, з Днем народження Тебе – рідне місто! Бажаю миру в нашій незалежній країні! Хай спокій, щастя, любов та добробут запанують в кожному домі! Дергачівський міський голова                     О. Лисицький