9 февраля 2018 г.

УВАГА! На сайті Дергачівської міської ради не працює функціональна частина додатків. Нажаль, міська рада не може додавати будь-які файли. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Запровадження послуги патронату над дитиною як альтернативи притулкам, центрам соціально-психологічної реабілітації та інтернатним закладам

Дергачівський район Харківської області протягом 2016-2018 років приймає участь у державному експерименті із запровадження послуги патронату над дитиною як альтернативи притулкам, центрам соціально-психологічної реабілітації та інтернатним закладам. Послуга патронату над дитиною передбачає тимчасовий догляд терміном до 3 місяців та виховання дитини в сім'ї патронатного вихователя на період подолання її батьками складних життєвих обставин, що спричинили влаштування дитини. 
Патронатним вихователем може бути громадянин України, який має досвід виховання дитини, відповідні житлові умови для надання послуг з догляду, виховання та реабілітації дитини у своєму помешканні. Кандидат у патронатні вихователі, який пройшов первинний відбір, разом з повнолітнім членом своєї сім'ї, що братиме участь у наданні послуги патронату над дитиною (чоловік або дружина кандидата у патронатні вихователі, повнолітня донька або син, які проживають разом з кандидатом, - за згодою),проходить обов'язкове навчання за програмою, затвердженою Мінсоцполітики. 
Для патронатного вихователя передбачене грошове забезпечення. Розмір грошового забезпечення становить п'ять прожиткових мінімумів для працездатних осіб на місяць. На дітей, влаштованих в сім'ю, виплачується соціальна допомога. Розмір соціальної допомоги становить два прожиткових мінімуми для дітей відповідного віку на місяць. Дергачівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді веде пошук патронатних вихователей, які зможуть на своїй житловій площі доглядати за дітьми, які за певних обставин залишились без батьківського піклування. 
За більш детальною інформацією звертайтеся за телефоном:( 05763)2-04-85