9 февраля 2018 г.

УВАГА! На сайті Дергачівської міської ради не працює функціональна частина додатків. Нажаль, міська рада не може додавати будь-які файли. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

засідання колегії райдержадміністрації

17 жовтня 2017 року в залі засідань райдержадміністрації під головуванням голови райдержадміністрації, голови колегії Костянтина Жидкова відбулося засідання колегії райдержадміністрації за участю голови районної ради Лазарєва Г.Ю., депутатів районної та міської рад, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій, установ, служб району, місцевих голів, громадськості. Було розглянуто 4 планових питання та 2 питання в інформаційному порядку:
1. Про стан виконання бюджету району за 9 місяців 2017 року та основні завдання щодо його раціонального використання до кінця року.
2. Про стан виконання Плану заходів з реалізації Національної стратегії профілактики соціального сирітства на період до 2020 року.
В порядку контролю:
3. Про підсумки підготовки господарств району та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.
Протокольний розгляд:
4. Про роль закладів культури в пропаганді сімейних цінностей.
Інформаційний розгляд:
5. Про створення благодійної організації «Благодійний фонд «Підприємців та виробників Дергачівщини».
Інформаційний розгляд:
6. Презентація комплексу по переробці твердих побутових відходів у Дергачівському районі.
За результатами розгляду планових питань членами колегії прийняті відповідні рішення.
Перед початком колегії голова районної державної адміністрації Костянтин Жидков та голова районної ради Геннадій Лазарєв вручили Подяку Пісарцовій Поліні, учениці 7-Б класу Дергачівської гімназії № 3 за перемогу у обласному фіналі конкурсу «Яскраві діти України».
Присутнім на засіданні колегії було представлено презентацію комплексу по переробці твердих побутових відходів в місті Дергачі (матеріали додаються).