6 февраля 2018 г.

УВАГА! На сайті Дергачівської міської ради не працює функціональна частина додатків. Нажаль, міська рада не може додавати будь-які файли. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

збори громади «Як ми разом можемо зробити нашу громаду Заможною?»

18 жовтня  у нашому місті в актовій залі Дергачівської гімназії №3 за підтримки Українського Фонду Соціальних Інвестицій у рамках кампанії «Інтеграці ВПО у нашу громаду: виклики і перспективи» відбулися збори громади «Як ми разом можемо зробити нашу громаду Заможною?» у форматі «Світове кафе».

У форматі трьох сесій відбулося  обговорення спільного бачення, ідентифікації наявних ресурсів та планування дій, які члени громади можуть зробити вже зараз для розвитку Дергачівської громади.

У заході взяли участь представники  органу місцевого самоврядування громадських організацій, соціальних служб, комунальних підприємств.

 З вступним словом до всіх присутніх звернувся перший заступник Дергачівського міського Владислав Кисіль, який є головою агенції по впровадженню проекту Український фонд соціальних інвестицій у м.Дергачі. На сьогоднішній день, у нашому місті  Українськиим фондом соціальних інвестицій реалізовується два проекти по заміні вікон у Дергачівській гімназії №3 та  капітальний ремонт гуртожитку по вул. Науковій соціального житла для внутрішньо переміщених осіб.

Довідка

Світове кафе – соціальна технологія, яка дозволяє створити майданчик для обміну досвідом, планування і створення нових творчих ідей і продуктів в групах будь-якого розміру. Результати роботи заходу у форматі «світове кафе» надихають учасників на діалог, на зміни, дозволяють генерувати нестандартні ідеї та рішення, формувати пріоритети для спільних дій. Комунікація вибудовується за такою схемою: вітальне слово, ознайомлення із правилами роботи кафе, робота у малих групах за столиками, обмін столиками, презентація результатів кожного столу і підведення підсумків.

Український фонд соціальний інвестицій (УФСІ) є неприбутковою організацією, що створена з метою підтримки найменш соціально захищених верств населення, а також ініціатив територіальних громад і громадських організацій. Протягом 2015-2018 років Український фонд соціальних інвестицій впроваджував Проект «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ V», 1 фаза. Для реалізації першої фази проекту Уряду Німеччини виділив грант 9 млн. євро, який реалізується у Дніпропетровській, Запорізькій та Харківських областях.

Метою проекту є відновлення житлових будівель для внутрішньо переміщених осіб (соціальне житло: гуртожитки, квартири) та об’єктів соціальної інфраструктури, такі, як заклади школи та садки у населених пунктах, де поселились ВПО, а також, соціальних закладів для вразливих груп населення, переміщених із окупованих та внутрішньо переміщених осіб (ВПО), відновити  об’єкти соціальної інфраструктури (школи, дитячі садки) в громадах, які приймають ВПО, а також три заклади соціального закладу, що приймають вразливі групи населення з числа ВПО.