8 февраля 2018 г.

УВАГА! На сайті Дергачівської міської ради не працює функціональна частина додатків. Нажаль, міська рада не може додавати будь-які файли. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Зустріч голови районної державної адміністрації Жидкова К.С. з директором Дергачівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний заклад» Зєньковою Н.О.

Відбулася зустріч голови районної державної адміністрації Жидкова К.С. з директором Дергачівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний заклад» Зєньковою Н.О. за участю заступника голови районної ради Стрілець В.П., першого заступника голови районної державної адміністрації Гаплєвської І.Б., в.о. Дергачівського міського голови Бондаренко К.І.
Під час зустрічі було обговорено питання щодо демонтування 130 м2 стелі, яка знаходиться в аварійному стані та проведення відновлювальних ремонтних робіт до початку нового навчального року.
Питання щодо виділення коштів на ремонтні роботи в навчальному закладі буде винесено на розгляд сесій Дергачівської районної та Дергачівської міської рад.
Дане питання взято під особистий контроль голови районної державної адміністрації Жидкова К.С.