19 января 2018 г.

УВАГА! На сайті Дергачівської міської ради не працює функціональна частина додатків. Нажаль, міська рада не може додавати будь-які файли, окрім фотографій. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Зустріч з керівництвом ТОВ «Фрегат-К»

28 серпня 2017 року відбулася зустріч голови районної державної адміністрації Жидкова К.С. з керівництвом ТОВ «Фрегат-К» за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Гаплєвської І.Б., начальника відділу житлово-комунального господарства райдержадміністрації Катречко Т.О., в.о. Дергачівського міського голови Бондаренко К.І., першого заступника Дергачівського міського голови Кисіля В.Ю. 
Під час зустрічі було обговорено питання щодо належного обслуговування пасажирів на маршрутах, які обслуговуються ТОВ «Фрегат-К». 
З метою уникнення соціальної напруги серед населення району та доведення інформації до широкого кола осіб, за підсумками наради було вирішено заслухати представника ТОВ «Фрегат-К» з зазначеного питання на черговій апаратній нараді райдержадміністрації. 
Керівництво ТОВ «Фрегат-К» завірило, що до кінця тижня буде відновлено роботу внутрішніх автобусів, які курсують в режимі маршрутного таксі в м. Дергачі та Дергачі-Лужок.
Також буде посилено роботу щодо належного санітарного стану автобусів та не будуть допускатися порушення графіку перевезень пасажирів на усіх напрямках роботи.