Контакти

62300, м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 79-б

derradadergachi@ukr.net

(05763) 3-01-15

ДЕРГАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Офіційний веб-сайт Дергачівської міської ради

Персональний кабінет

Новини центру зайнятості

Сьогодні: 18 січня 2021 р.
226

28 грудня 2020

Громадяни, які виявили намір отримати статус безробітного мають можливість подати відповідну заяву через портал державних послуг «Дія».
Щоб подати документи через портал «Дія» необхідно:
а) зареєструватися чи авторизуватися в кабінеті громадянина на сайті www.diia.gov.ua ;
б) заповнити заяву;
в) ввести номер соціального рахунку для отримання виплат;
г) завантажити необхідні документи: паспорт, документ про освіту, документ
про останній вид зайнятості та інші;
д) підписатися за допомогою кваліфікованого електронного підпису.
Результат розгляду заяви буде відображено у Вашому кабінеті, направлено на електронну пошту та надіслано на телефон у вигляді смс.

 

 

24 грудня 2020

За ваучером для навчання у службу зайнятості
Для підвищення власної конкурентоспроможності на ринку праці громадяни можуть одноразово отримати ваучер для безкоштовного навчання, звернувшись у службу зайнятості.
Право на отримання такого ваучера мають декілька категорій громадян:
🔹люди віком старше 45 років, страховий стаж яких становить не менш як 15 років, які мають професійно-технічну або вищу освіту і які не проходили навчання протягом останніх трьох років навчання за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та не перебувають на обліку в службі зайнятості;
🔹 особи, звільнені з військової служби, служби в органах внутрішніх справ, у зв’язку із скороченням чисельності штату або за станом здоров’я до досягнення ними пенсійного віку та за наявності вислуги років не менше 10;
🔹 особи, звільнені з військової служби після участі у проведенні антитерористичної операції, з числа інвалідів до отримання права на пенсію;
🔹 внутрішньо переміщені особи працездатного віку за відсутності підходящої роботи.
На підставі ваучера здійснюється перепідготовка, спеціалізація, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями згідно з пріоритетними видами економічної діяльності, підготовка на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні.
Вартість ваучера відповідає вартості навчання, але не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
У разі коли вартість навчання у навчальному закладі перевищує максимальну вартість ваучера, особа або роботодавець можуть здійснити оплату різниці вартості навчання.
Оплата ваучерів здійснюється Фондом загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття в межах видатків, передбачених на цю мету у бюджеті Фонду на відповідний рік.
Навчання здійснюється професійно-технічними та вищими навчальними закладами, підприємствами, установами та організаціями, які мають ліцензію на провадження діяльності з надання освітніх послуг, за затвердженим Мінсоцполітики переліком професій, спеціальностей, для навчання за якими може бути виданий ваучер, і які є резидентами.
Особа самостійно обирає професію (спеціальність), із затвердженого переліку, а також форму та місце навчання.
За більш детальною інформацією щодо отримання ваучера для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці звертайтеся до Дергачівської районної філії Харківського ОЦЗ за адресою: м. Дергачі, вул. 1 Травня, 8-а, 2 поверх, каб. 2, контактний телефон 3-10-61, ( начальник відділу активної підтримки безробітних Олена Галітовська) .

126050056 1474797979392487 5079529479518763882 n

 

23 грудня 2020

SmartJob - отримайте роботу своєї мрії в один клік!
Дергачівська районна філія ХОЦЗ пропонує скористатися дистанційними послугами з пошуку роботи на платформі SmartJob
✔️ Зекономте час та кошти!
✔️Зареєструйтесь на платформі SmartJob.
✔️В дистанційному форматі отримайте рекомендації фахівців державної служби зайнятості щодо пошуку роботи та самопрезентації.
✔️Використовуйте Інтернет для спілкування з роботодавцем!
✔️Створіть власне online-резюме та відео-резюме.
Сервіси SmartJob доступні всім громадянам України, корисні як для професіоналів, так і претендентів на роботу без досвіду. Це можливість безкоштовно вдосконалювати методи ділової комунікації, отримати кваліфіковану пораду, створити імідж професіонала, який вільно орієнтується у світі сучасних технологій.
https://smartjob.com.ua/
126435902 1474813596057592 4853363063335238968 o

 

22 грудня 2020

«Електронна черга» для реєстрації безробітних осіб
Завдяки сервісу «Електронна черга» на порталі Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua, сьогодні є можливість, не виходячи із дому та не витрачаючи часу й коштів на проїзд, записатися на прийом до спеціаліста будь-якого центру зайнятості України, у тому числі й Дергачівської районної філії ХОЦЗ.
Для запису необхідно виконати такі кроки:
☑️Зайти на портал Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua.
☑️Обрати рубрику «Електронна черга».
☑️Обрати підрубрику «Запис на відвідування».
☑️Заповнити обов’язкові поля.
☑️Вказати мету відвідування.
☑️Обрати центр зайнятості, бажану дату та час відвідування.
☑️Записатися на відвідування.
Якщо особа зарезервувала для себе електронним шляхом час, їй не потрібно отримувати талон на відвідування, чекаючи у черзі, а треба безпосередньо звернутися до робочого місця фахівця центру зайнятості на зареєстрований особистий час та дату прийому, які вказані в талоні на відвідування, а також мати при собі необхідні документи.
Сподіваємося, що послуги та нововведення служби зайнятості стануть в нагоді всім клієнтам!

126467333 1474838882721730 3247232419211036052 o

21 грудня 2020

Допомога по безробіттю надається громадянам України, які отримали офіційний статус безробітного.
Розміри грошової допомоги
Сума допомоги розраховується для кожного безробітного окремо. Звертається увага на страховий стаж особи та розмір зарплати за попереднім місцем роботи. Виплати допомоги залежать від того, скільки триває безробіття у відсотках до визначеного розміру (ст. 23 Закону).
Сума мінімальної допомоги, яка виплачується застрахованим громадянам з урахуванням зарплати та страхового стажу – 1 800 грн, а без урахування - 1000 грн. (на період карантину); максимальний розмір допомоги не перевищує 4 прожиткових мінімуми.
Хто отримує мінімальну допомогу:
- громадяни, які протягом року, що передував реєстрації в СЗ, мають страховий стаж менше ніж 6 місяців або звільнені крайнім роботодавцем з негативних причин (прогули тощо);
-громадяни, які закінчили/припинили навчатися у середньому та ВНЗ, звільнені зі строкової військової служби і яким потрібно сприяти у пошуках першої роботи;
-внутрішньо переміщені громадяни, якщо вони документами не в змозі підтвердити періоди власної роботи.
Тривалість виплат
Загалом виплати допомоги не повинні тривати понад 360 к.д., а для тих, кому до пенсії залишилося два роки – 720 днів.
Безробітні, які звільнилися з попереднього місця роботи починаючи з 12.03.2020 за власним бажанням та стали на облік в ЦЗ, отримують допомогу з дня отримання статусу безробітного. Тривалість виплат допомоги таким громадянам не повинна бути більше 270 к.д.

127065208 1477308222474796 3668321369896835480 n 1

 

17 грудня 2020

Відповідно до ст.3 Закону України «Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої короновірусом SARS-CoV-2 ( далі - Закон) суб’єкти господарювання – юридичні особи, які на дату набрання чинності цим Законом вимушено скоротили або можуть скоротити передбачену законодавством тривалість робочого часу працівників,у тому числі через простій, можуть отримати одноразову матеріальну допомогу для виплати найманим працівникам. Розмір одноразової матеріальної допомоги визначається пропорційно робочого часу працівника, та не може перевищувати восьми тисяч гривень на одного працівника.
Одноразова матеріальна допомога не надається:
1) за найманих працівників:
• які на дату звернення працюють у роботодавця та за яких роботодавцем сплачено єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування менше ніж усі місяці третього кварталу 2020 року.
• які працюють у роботодавця за сумісництвом.
2) Суб’єктам господарювання :
• період від дати державної реєстрації яких до дати набрання чинності цим Законом становить менше трьох місяців;
• діяльність яких на дату набрання чинності цим Законом,за даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, припинена,перебуває у стані припинення або банкрутства.
• які на дату набрання чинності цим Законом отримують допомогу по частковому безробіттю та /або допомогу по частковому безробіттю на період карантину відповідно до Закону України «Про зайнятість населення».
Документи подаються до центру зайнятості за місцезнаходженням юридичної особи відповідно до даних Єдиного державного реєстру юридичних осіб,фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРС)
• заява (за затвердженою формою);
• копія наказу про скорочення або можливе скорочення тривалості робочого часу;
• копія відомості про найманих працівників,яким скорочено робочий час.
За більш детальною інформацією звертайтеся до фахівців Дергачівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості.
131909701 1496351800570438 2570615542826635658 n
 

11 грудня 2020

Праця неповнолітніх: права, гарантії, обмеження
У різні часи про вечірні школи існували різні думки. Спочатку вечірні школи були створені для дорослих, які з якихось причин не отримали повної середньої освіти. У радянські роки у вечірніх школах навчалися молоді люди, що працювали вдень. Сьогодні двері «вечірки» відкриті для будь-кого охочого, хто не має можливості навчатися у школах з денною формою навчання, бо в силу різних обставин вимушені працювати. 11 грудня поточного року начальник відділу активної підтримки безробітних Дергачівської районної філії ХОЦЗ Олена Галітовська провела для учнів 10-11 класів профорієнтаційний урок-семінар на тему «Праця неповнолітніх: права, гарантії, обмеження», присвячений Міжнародному дню прав людини. Під час заходу були розглянуті законодавчі аспекти зайнятості неповнолітньої молоді. Акцентовано увагу на правильному виборі професії та презентовано регіональний ринок праці. Учасники заходу отримали інформацію про навчання в Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, переглянули відеофільм про професії за якими навчають у ХЦПТО ДСЗ. У заході взяли участь 27 учнів.
 
130905365 1491918341013784 7387496421477189411 o

 

9 грудня 2020

Особливості зайнятості неповнолітньої молоді

Кожен має право на освіту та працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується (ст. 43, 53 Конституції України). Неповнолітні мають рівне з іншими громадянами право на працю. Тому 08 грудня 2020 року, до Міжнародного Дня прав людини, провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Людмила Тараненко провела інформаційно-консультаційний захід для шкільної молоді, яка навчається в КЗ «Дергачівський ліцей № 2». Під час заходу були розглянуті деякі законодавчі аспекти зайнятості неповнолітньої молоді. Учасникам заходу розповіли про світ професій та потреби ринку праці, про значимість правильного вибору професії в подальшому житті, ознайомили з основними правилами вибору професії та типовими помилками під час її вибору. Було презентовано Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, під час презентації переглянуто відеофільм про професії за якими навчають у ХЦПТО ДСЗ. У заході взяли участь 22 учні 10 класу. Спілкування відбулося у теплій та дружній атмосфері, учні виявили бажання частіше організовувати подібні зустрічі.

130823398 1490225121183106 7900911393292317199 o

7 грудня 2020

Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості запрошує на навчання у грудні 2020 року за професіями:
🔹️ "Перукар (перукар-модельєр)" - строк навчання з 21.12.2020 по 21.05.2021;
🔹️ "Манікюрник. Педикюрник" - строк навчання з 21.12.2020 по 15.06.2021;
🔹️ "Кухар" - строк навчання з 22.12.2020 по 16.06.2021;
🔹️ "Швачка" - строк навчання з 23.12.2020 по 06.04.2021;
🔹️ "Оператор верстатів з програмним керуванням" - строк навчання з 23.12.2020 по 06.05.2021.
За більш детальною інформацією звертайтеся до фахівців Дергачівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості.
129952541 1487268894812062 6531191492158621355 n

 

4 грудня 2020

На Дергачівщині людей з інвалідністю інформували про їхні права та можливості самореалізації
До Міжнародного дня людей з інвалідністю провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Людмила Тараненко провела інформаційний вебінар для людей з інвалідністю, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.
Фахівець служби зайнятості поінформувала про послуги, що надає служба зайнятості особам з інвалідністю, соціальні виплати, вакансії, які пропонують роботодавці для працевлаштування таких людей.
Учасники семінару дізналися, що за сприяння служби зайнятості, вони можуть набути додаткових професійних навичок або опанувати нову професію у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості
130064624 1486279698244315 4277428747076952170 n

 

4 грудня 2020

У який період після звільнення можна стати на облік в службу зайнятості

У службу зайнятості можна звернутися на наступний день після звільнення, або в будь-який інший, зручний для громадян час. У разі звернення до центру зайнятості після шести місяців з дня звільнення з останнього місця роботи громадянин втрачає право на виплату допомоги по безробіттю з урахуванням страхового стажу.
Нагадуємо:
Загальна тривалість виплати допомоги по безробіттю не може перевищувати 360 календарних днів протягом 2 років. Для осіб передпенсійного віку (за 2 роки до настання права на пенсію) тривалість виплати допомоги по безробіттю не може перевищувати 720 календарних днів, для осіб, які шукають роботу вперше, та інших незастрахованих осіб — 180 календарних днів.
127817392 1480448972160721 5219305302562930691 n

 

2 грудня 2020

На Дергачівщині служба зайнятості мотивувала суб’єктів пробації на працевлаштування
01.12.2020 року начальник відділу активної підтримки безробітних Дергачівської районної філії ХОЦЗ Олена Галітовська провела інформаційний захід для осіб, які звільняються з місць позбавлення волі в Дергачівському міськрайонному відділі Філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області. Присутні були ознайомлені з послугами служби зайнятості та можливостями працевлаштування. Учасники отримали консультації щодо наявних вакансій та професій, які користуються попитом на ринку праці. Засуджених зацікавила можливість навчання у Харківському центра професійно-технічної освіти ДСЗ та перспективи офіційного працевлаштування з гідною оплатою праці. До участі в заході долучились 19 осіб.

128704369 1484846518387633 4466513353754068180 o

19 листопада 2020

Державна служба зайнятості широко застосовує у своїй діяльності активні заходи сприяння зайнятості, однією з них, відповідно до Закону України «Про зайнятість населення», є залучення незайнятого населення до участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру.
Громадські роботи є видом суспільно корисних оплачуваних робіт в інтересах територіальної громади, що організовуються для додаткового стимулювання мотивації до праці і матеріальної підтримки безробітних та інших категорій осіб і виконуються ними на добровільних засадах.
Незважаючи на те, що громадські роботи мають тимчасовий характер і можуть виконуватися на умовах неповного робочого дня, але на людину, яка бере участь в таких роботах поширюються всі соціальні гарантії (оплачуються внески і податки, лікарняний, умови праці відповідають встановленим законодавчим нормам). Оплата здійснюється за фактично виконану роботу. В цей же час безробітним продовжує виплачуватися допомога по безробіттю, якщо, згідно закону, вона їм належить. Громадські роботи - це свого роду додатковий заробіток.
При визначенні виду діяльності щодо організації громадських робіт є основне правило — такі роботи повинні відповідати потребам територіальної громади, регіону і сприяти їх соціальному розвитку.
Для багатьох безробітних, які працюють на тимчасових робочих місцях, при успішному виконанні робіт, така робота може стати постійною. Також такі роботи тимчасового характеру за участю безробітних громадян, дозволяють органам місцевої влади вирішувати першочергові соціальні проблеми територій.

громадські роботи 17.11

17 листопада 2020

Онлайн спілкування з суб’єктами пробації
17 листопада 2020 року начальником відділу активної підтримки безробітних Дергачівської районної філії ХОЦЗ Оленою Галітовською разом з фахівцем відділу Дергачівського бюро правової допомоги Аліною Волковою проведено онлайн зустріч із суб'єктами пробації.
Під час спілкування учасники отримали інформацію про права та обов’язки у сфері реалізації права на працю, про послуги, які надаються службою зайнятості громадянам, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, електронні сервіси державної служби зайнятості, можливістю професійного навчання за направленням служби зайнятості, зокрема в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, видачею ваучера на навчання для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці.

17.11 семінар пробаця

16 листопада 2020

Які санкції можливі через зловживання статусом безробітного
Часто зареєстровані безробітні забувають, що у них є не тільки права, але й необхідність дотримуватися деяких правил. Непоодинокими є випадки, коли особи реєструються в службі зайнятості як безробітні, проте паралельно отримують дохід. Такі дії обертаються несприятливими наслідками, передусім, для самих безробітних.
Тому центр зайнятості нагадує, що безробітний повинен негайно повідомити кар'єрному раднику, якщо він:
влаштувався на роботу;
знайшов підробіток і підписав договір про виконання робіт;
заснував власний бізнес.
Якщо цього не зробити, то на правопорушника можуть накласти санкції:
Скорочення часу виплат допомоги. Якщо прихований факт винагороди за роботу, то виплати припиняться через 90 днів.
Компенсація виплат державі. Центр зайнятості може подати в суд і вимагати компенсувати суму, яку отримав псевдобезробітний під час роботи.
Кримінальна відповідальність. У деяких випадках суд може постановити порушення статті 190 Кримінального кодексу України — заволодіння чужим майном шляхом обману. Такі дії можуть каратися штрафом, громадськими роботами або обмеженням волі.

16.11 санкції

 

13 листопада 2020

Служба зайнятості – надійний помічник у пошуку роботи
Безробітні та шукачі роботи мають можливість безкоштовно скористатися такими послугами:
пошук підходящої роботи та сприяння у працевлаштуванні, у тому числі шляхом організації громадських та інших робіт тимчасового характеру;
професійна підготовка або перепідготовка, підвищення кваліфікації у професійно-технічних та вищих навчальних закладах, у тому числі в навчальних закладах державної служби зайнятості, на підприємствах, в установах, організаціях;
профорієнтація;
надання ваучера для підтримання конкурентоспроможності деяких категорій громадян шляхом перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями для пріоритетних видів економічної діяльності;
здійснення заходів сприяння зайнятості внутрішньо переміщених осіб;
інформаційні та консультаційні послуги, пов'язані з працевлаштуванням.
Консультацію щодо надання послуг ви можете отримати в будь-якому центрі зайнятості.
За більш детальною інформацією звертайтесь до фахівців Дергачівської районної філії ХОЦЗ за тел.: (05763)2-00-31, 3-10-61 або за адресою м. Дергачі, вул. 1 Травня, 8а.

служб зайнятості 11.11

 

11 листопада 2020

Статус

ПРАЦЕВЛАШТОВАНІ по галузям

Структура безробітних на 01.11.2020

 

11 листопада 2020

У Дергачівській районій філії Харківського обласного центру зайнятості відбувся черговий семінар «Легалізація зайнятості – крок назустріч вашим працівникам» в режимі онлайн.
Метою заходу було розкрити переваги легального працевлаштування в Україні та застерегти від шахрайства при працевлаштуванні. Згідно з Конституцією України кожна людина має право на працю, яку вона вільно обирає або на яку вільно погоджується. Останнім часом усе частіше доводиться стикатися з таким негативним явищем, як використання найманої праці громадян без оформлення трудових відносин – «тіньовою» зайнятістю. «Тіньова» зайнятість і «тіньова» заробітна плата (так звана «зарплата в конвертах») – явища, що, на жаль, міцно увійшли в наше життя та набули значних масштабів.
Провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Дергачівської районної філії ХОЦЗ Аліна Прозорова ознайомила роботодавців з порядком укладання трудових договорів, цивільно-правових угод, контрактів, проінформувала про активні програми служби зайнятості для працедавців.

Служба зайнятості завжди відкрита для співпраці.

легалізація 10.11

 

10 листопада 2020

Громадяни, які виявили намір отримати статус безробітного мають можливість подати відповідну заяву через портал державних послуг «Дія».
Щоб подати документи через портал «Дія» необхідно:
а) зареєструватися чи авторизуватися в кабінеті громадянина на сайті www.diia.gov.ua ;
б) заповнити заяву;
в) ввести номер соціального рахунку для отримання виплат;
г) завантажити необхідні документи: паспорт, документ про освіту, документ
про останній вид зайнятості та інші;
д) підписатися за допомогою кваліфікованого електронного підпису.
Результат розгляду заяви буде відображено у Вашому кабінеті, направлено на електронну пошту та надіслано на телефон у вигляді смс.

 

 

09 листопада 2020

Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості запрошує на навчання за професією "Токар".
Строки навчання з 16.11.2020 року по 06.05.2021 року.

Професія токаря - одна з найбільш розповсюджених професій металообробки, яка використовується в механічних, інструментальних і ремонтно-механічних цехах підприємств машинобудування, суднобудування, авіабудування, приладобудування; в ремонтних цехах сільського господарства, транспорту, зв'язку, на будівництві.

Спеціалісти токарної справи працюють у всіх галузях народного господарства. Необхідність у цих фахівцях постійна і має тенденцію до зростання.

Термін навчання: 6 місяців; рівень кваліфікації 2 розряд.

Теоретична підготовка слухачів складає 321 годин, яка здійснюється в кабінетах загально-професійної та професійно-теоретичної підготовки. Слухачі отримують знання з предметів: «Інформаційні технології», «Основи галузевої економіки та підприємництва», «Основи правових знань», «Охорона праці», «Спецтехнологія», «Читання креслень», «Допуски та технічні вимірювання», «Матеріалознавство», «Електротехніка з основами промислової електроніки».

 Професійно-практична підготовка складає 526 годин, з них 246 годин виробниче навчання в майстерні та 280 годин виробнича практика на виробництві.
В навчальній майстерні, під керівництвом майстра виробничого навчання, слухачі отримують практичні знання та навички. Навчаються виконувати роботи за кресленнями, визначати режими різання, вибирати оптимальний порядок обробки деталей, проводити розрахунки, пов'язані з виконанням особливо складних токарних робіт тощо.

 На виробничій практиці, яка проходить на виробництві, слухачі удосконалюють свої практичні навички та прийоми. Після завершення виробничої практики слухачі здають державну кваліфікаційну атестацію та отримують свідоцтво про присвоєння робітничої кваліфікації державного зразка.

Для безробітних навчання в Центрі здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Для бажаючих опанувати професію за кошти фізичних або юридичних осіб – від 9428,60 грн за весь період навчання.
Всі інструменти та витратні матеріали надаються.

 Адреса: м. Дергачі, вул. Наукова, 1
За більш детальною інформацією звертайтеся до фахівців Дергачівської районної філії ХОЦЗ.
Долучайтесь до навчання!

тракторист 09.1

 

02 листопада 2020

Професійне навчання безробітних
Безробітні, які хочуть отримати гідну роботу, знайти стабільність у своєму житті – можуть скористатися послугами державної служби зайнятості та пройти якісне професійне навчання в центрах професійно - технічної освіти (ЦПТО ДСЗ).
Так, до Дергачівської районної філії звернулись безробітні Микола Дацюк , Євгеній Лубнін, Володимир Ханларов, які бажали змінити професію. Враховуючи потребу ринку праці у кваліфікованих робітниках та з метою прискорення працевлаштування, безробітних було зорієнтовано на навчання за професією «Тракторист- машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва». 30 жовтня 2020 року майбутні студенти отримали відповідні направлення на навчання.
Бажаємо успіхів у навчанні та подальшому працевлаштуванні за обраним фахом.

трактористи 02.11

 

29 жовтня 2020

Проєкт з професійної перепідготовки «Нове покликання»

Ви працюєте в органах публічної влади або бюджетних установах і не впевнені у своєму професійному майбутньому після адміністративно-територіальної реформи?

Проєкт «Нове покликання» запрошує безкоштовно опановувати затребувану у вашій громаді професію:

  • • Адміністратор ЦНАП (36 годин, 6 тижнів);
  • • Соціальний працівник (36 годин, 6 тижнів);
  • • Фахівець у галузі благоустрою (36 годин, 6 тижнів);
  • • Менеджер проектів розвитку громад (36 годин, 8 тижнів);
  • • Бухгалтер для ФОП (42 години, 8 тижнів);
  • • Бухгалтер, у т.ч. «1С» (142 години, 16 тижнів).

Для подання заявки на участь у проєкті заповніть анкету за посиланням: https://forms.gle/rheYi6L2n1TqkbPS7

За детальною інформацією звертайтеся до фахівців Дергачівської районної філії ХОЦЗ за тел.: (05763) 3-10-61 або за адресою м. Дергачі, вул. 1 Травня, 8-А (2 поверх).

цз нове покликання

 24 жовтня 2020

Мотиваційний лист – різновид особистої супровідної кореспонденції, що надається разом з резюме.
Його мета – справити потрібне враження на потенційного роботодавця, звернути його увагу на ваш професійний досвід, знання та вміння, рівень обізнаності щодо напрямків діяльності підприємства, та довести, що саме ви маєте отримати вакантне місце. Простіше, у цьому документі слід описувати усі свої фішки.

Фахівці з підбору персоналу, відзначають, що саме мотиваційний лист, а не резюме, може повною мірою розкрити кандидата. Ідеальний варіант — це надання обох документів, що взаємодоповнюють один одного. Тільки в резюме інформація буде представлена у вигляді сухих тез, а в мотиваційному листі у вигляді поглибленого коментаря.

У мотиваційному листі необхідно подати інформацію, відповідаючи на такі питання:
- Хто я?
- Що я зробив для своїх компаній у минулому?
- Що я можу зробити для вас?
- Чому я хочу у вас працювати?

У вас є питання щодо написання мотиваційного листа чи потрібна практична допомого! Звертайтеся до фахівців відділу активної підтримки безробітних Дергачівської районної філії ХОЦЗ за тел.: (05763) 3-10-61 або за адресою м. Дергачі, вул. 1 Травня, 8-А (2 поверх).

122317861 1448999281972357 6698223267784333295 n

 

24 жовтня 2020

Наслідки зловживання статусом безробітного

Нагадуємо, що громадяни, які отримують допомогу по безробіттю і приховують наявний паралельний дохід, понесуть відповідальність.

Часто зареєстровані безробітні забувають, що у них є не тільки права, але й необхідність виконувати свої обов’язки. Тому центр зайнятості нагадує, що безробітний повинен негайно повідомити кар'єрному раднику, якщо він:
https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1.5/16/1f539.png");">🔹 влаштувався на роботу;
https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1.5/16/1f539.png");">🔹 знайшов підробіток та уклав договір про виконання робіт чи надання послуг;
https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1.5/16/1f539.png");">🔹 зареєструвався як підприємець.

Особи, які зареєстровані в центрах зайнятості як безробітні і бажають скористуватися додатковим заробітком, можуть брати участь лише у громадських або інших роботах тимчасового характеру, що організовуються службою зайнятості.

Можливі наслідки зловживання статусом безробітного
https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1.5/16/1f539.png");">🔹Скорочення тривалості виплат;
https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1.5/16/1f539.png");">🔹Стягнення неправомірно виплачених коштів;
https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1.5/16/1f539.png");">🔹Кримінальна відповідальність.

Більш детально за посиланням//static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t25/1.5/16/27a1.png");https://is.gd/msGHmf

122265716 1448966575308961 3686889748936016806 n

 

23 жовтня 2020

Роботодавці Дергачівщини ознайомилися з проєктом "Нове покликання"

22 жовтня роботодавці Дергачівського району долучилися до онлайн-ярмарку вакансій, організованому Харківською обласною службою зайнятості спільно з ГО "Інститут соціальної політики регіону" з метою презентації проєкту «Нове покликання», що реалізується за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ.
Пропозиції наявних та перспективних вакансій презентували: Малоданилівська селищна об'єднана територіальна громада, відділ з питань організації діяльності ЦНАП при Дергачівській РДА, Дергачівський районний Центр соціальних служб для сім'ї , дітей та молоді, ФОП Островерх Л.

Учасників ознайомили з можливістю професійної перепідготовки працівників органів влади і бюджетних установ, які знаходяться під загрозою скорочення внаслідок децентралізації та адміністративно-територіальної реформи, і не мають статусу безробітного на момент участі у проєкті шляхом професійного навчання, проведення тренінгів та онлайн-ярмарок вакансій.

122237518 1448781181994167 7068390371736607564 o

 

22 жовтня 2020

Безкоштовна професійно-технічна освіта - це реально!

Дергачівська районна філія Харківського обласного центру зайнятості щомісяця організовує навчання зареєстрованих безробітних у Харківському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

ХЦПТО ДСЗ – це сучасний навчальний заклад європейського рівня для навчання дорослого населення з високотехнологічним обладнанням і устаткуванням, комфортними аудиторіями, досвідченими викладачами та майстрами виробничого навчання.
Професійне навчання для зареєстрованих безробітних безкоштовне - за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
Здобуття професійно-технічної освіти здійснюється за денною формою навчання. Після закінчення професійного навчання слухачам присвоюється відповідна кваліфікація, надається свідоцтво про освіту державного зразка.
Під час навчання безробітні громадяни отримують: допомогу по безробіттю у розмірах і термінах, відповідно до чинного законодавства України; компенсацію фактичних витрат на проїзд до місця навчання і назад; безкоштовне проживання у гуртожитку, якщо професійне навчання організоване не за місцем їх постійного проживання.

У вас є питання?! Звертайтеся до фахівців відділу активної підтримки безробітних Дергачівської районної філії ХОЦЗ за тел.: (05763) 3-10-61 або за адресою м. Дергачі, вул. 1 Травня, 8-А (2 поверх).

122450210 1447860465419572 1851416232285202966 n

 

20 жовтня 2020 

До уваги співвласників багатоквартирних будинків

Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості має можливість організувати підвищення кваліфікації на курсах цільового призначення за напрямком «Професійний супровід проектів термомодернізації будинків» для навчання проектних менеджерів, які планують займатися реалізацією програми «Енергодім» при ОСББ.
Навчання може бути організовано для безробітних, які знаходяться на обліку в центрі зайнятості, а також для зайнятих і незайнятих громадян за кошти юридичних або фізичних осіб.
Термін навчання 0,5 міс. (30 год.).
Форма навчання - дистанційна.
Вартість навчання залежить від кількості осіб в навчальній групі.

За більш детальною інформацією звертайтеся до Дергачівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за телефонами (05763) 3-10-61, 2-00-31 або за адресою м. Дергачі, вул. 1 Травня, 8-А (2й поверх).

122191955 1446069912265294 2969125554704218087 n

 

18 жовтня 2020

Хто може отримати одноразову виплату допомоги по безробіттю?

Згідно частини сьомої статті 22 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» допомога по безробіттю може виплачуватися одноразово для організації підприємницької діяльності зареєстрованим безробітним з числа застрахованих осіб, яким виповнилося 18 років та які не можуть бути працевлаштовані за сприянням центру зайнятості протягом місяця у зв'язку з відсутністю на ринку праці підходящої роботи.

Крім того, ці кошти виплачуються тим безробітним, які сплачували внески до Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, які активно сприяють своєму працевлаштуванню, виконують всі рекомендації кар’єрного радника, а також які не були зареєстровані як підприємці протягом 24 місяців до настання безробіття.

121554722 1442403739298578 8221192103328584580 n

 

16 жовтня 2020

Електронний кабінет роботодавця - це персональне автоматизоване робоче місце, доступ до якого роботодавець може отримати за допомогою комп’ютера, підключеного до мережі Інтернет.

Це сучасний електронний сервіс, зорієнтований на:
скорочення витрат часу для відвідування центру зайнятості;
 підвищення рівня взаємодії роботодавців зі службою зайнятості;

Користуючись Електронним кабінетом, роботодавець має змогу:
переглянути стан укомплектування заявлених вакансій;
відстежити історію направлень центром зайнятості шукачів роботи;
самостійно створювати вакансії та передавати їх спеціалісту центру зайнятості для розміщення на сайті;
подавати звітність до центрів зайнятості онлайн;
переглядати резюме шукачів роботи;
отримати інформацію щодо компенсації єдиного внеску та компенсації витрат на оплату праці внутрішньо переміщених осіб.

Реєструйте свій електронний кабінет на сайті Державної служби зайнятості за посиланням https://www.dcz.gov.ua/cabinet

121531736 1442348032637482 47341118907862539 n

 

15 жовтня 2020

Одним із напрямків діяльності Дергачівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості є організація робіт тимчасового характеру. Це дійсно одна із ефективних форм роботи, за рахунок якої можна оперативно задовольнити потреби роботодавців у робочій силі та виконати певні види робіт. Так, одним із прикладів успішної співпраці в цьому напрямку є співпраця з Товариством з обмеженою відповідальністю науково-виробничою компанією «Реалпакс».
Компанія працює з 1994 року та займає лідируючі позиції в області розробки і виробництва концентратів пігментів, барвників і добавок для фарбування і модифікації термопластичних полімерів.
У поточному році на підприємстві виникла потреба в проведенні тимчасових робіт, та за сприянням служби зайнятості до таких робіт залучено 40 безробітних, 20 із них по закінченню строку виконання тимчасових робіт були працевлаштовані на постійні робочі місця.

121722480 1441224939416458 3547697150540979103 n

 

13 жовтня 2020 

Ризики та наслідки незадекларованої праці

Незадекларована праця – це законна оплачувана діяльність, яка повністю або частково не оформлена відповідно до вимог законодавства. ЇЇ також називають неформальною, неофіційною, незареєстрованою, тіньовою, прихованою зайнятістю.

Ризики для роботодавців
Кримінальна відповідальність.
Штраф у розмірі від двох тисяч до трьох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 34000 до 51000грн) або позбавлення права обіймати посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Фінансова відповідальність.
Штраф у розмірі 30 мінімальних заробітних плат (150 000 грн) за кожного працівника, який фактично допущений до роботи без оформлення трудового договору або оформлений на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час,установлений на підприємстві,та якщо заробітну плату виплачено без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків («у конверті»)

Наслідки незадекларованої праці
Для працівника
 Погані умови праці
Відсутність компенсації у разі хвороби чи нещасного випадку
Відсутність соціальних гарантій (відпустка,можливість навчатися,нормований робочий день)
Несплата страхових внесків – відсутність страхового стажу


Для роботодавця
Недобросовісна конкуренція на ринку
Низька продуктивність праці
Плинність кадрів
Штрафи


Для держави
Скорочення надходжень до держбюджету
Нестача коштів
Зменшення іноземних інвестицій
Необхідність підвищення податків

Крім різних видів відповідальності,передбачених законодавством за використання незадекларованої праці, роботодавця може спіткати ще одна небезпека-судовий спір із працівниками, які не були оформлені офіційно. Тоді потрібно буде не тільки сплатити штраф,а й повторно виплатити заробітну плату за весь відпрацьований період. Але вже офіційно.

121398183 1438487073023578 6829413736001854105 n

 

12 жовтня 2020

 В квітні 2019 року за допомогою у працевлаштуванні до Дергачівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості звернулася Лебедева Інга Володимирівна. Жінка має середню освіту, тривалий час працювала провідником, але у зв’язку зі скороченням штату втратила роботу. Кар’єрним радником спільно з Інгою було складено індивідуальний план працевлаштування, одним із першочергових заходів у якому -проходження професійного навчання. Жінка вирішила отримати нову для себе професію кухаря. Доки очікувала початку навчання, надала згоду на участь у громадських роботах та працювала підсобним робітником у Прудянській селищній раді. Бажану професію здобула у Харківському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Після закінчення навчання кар’єрним радником були запропоновані актуальні вакансії і з 30.09.2020 року Інга Володимирівна працевлаштована за здобутою професією до регіональної філії «Південна залізниця» акціонерного товариства «Українська залізниця».

121085181 1435508426654776 6353255163436473406 n

 

09 жовтня 2020

Відвідування роботодавців
У рамках співпраці з роботодавцями району з метою визначення поточної та перспективної потреби в працівниках провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Дергачівської районної філії ХОЦЗ Аліна Прозорова провела ряд зустрічей з фізичними особами-підприємцями, які під час карантину отримували допомогу по частковому безробіттю. Ознайомила роботодавців із перевагами онлайн сервісів центру зайнятості, зокрема з електронним кабінетом роботодавця. Під час зустрічей були обговорені питання укомплектування вакансій за сприяння служби зайнятості, можливості надання компенсації роботодавцю фактичних витрат єдиного соціального внеску та компенсації витрат на оплату праці внутрішньо переміщених осіб.
Під час зустрічі досягнуто домовленості та сплановано подальшу співпрацю зі службою зайнятості з підбору кадрів.

121168302 1435665646639054 6292381686081523180 o

 

8 жотня 2020

Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості запрошує на навчання у листопаді 2020 року за професіями:

«Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва» категорія А1, строки навчання: 02.11.2020 – 23.03.2021.
«Штукатур», строки навчання: 05.11.2020 – 02.03.2021.
«Токар», строки навчання: 16.11.2020 – 06.05.2021.
«Муляр», строки навчання 18.11.2020 – 05.04.2021.
Всіх бажаючих навчатися, просимо звернутися до Дергачівської районної філії ХОЦХ за адресою м. Дергачі, вул. 1 Травня, 8а.

120998288 1434771303395155 6861083568308646795 n

 

7 жовтня 2020

06 жовтня 2020 року начальник відділу активної підтримки безробітних Дергачівської районної філії ХОЦЗ Олена Галітовська провела інформаційну зустріч з засудженими до покарань не пов’язаних з позбавленням волі.
Учасники зустрічі отримали актуальну інформацію про послуги Державної служби зайнятості в умовах карантину, про потребу роботодавців регіону в робочій силі, про додаткові гарантії у працевлаштуванні.
Акцентувалась увага на можливісті безкоштовного проходження професійного навчання, зокрема в Харківському ЦПТО. Основна мета проведення подібних зустрічей - донесення засудженим інформації про переваги легальної зайнятості та можливість реалізації на ринку праці.

120999061 1433838846821734 2462174411162882882 o

29 вересня 2020

Шановні роботодавці!

Якщо ви маєте потребу у працівниках, звертайтесь до відділу взаємодії з роботодавцями Дергачівської районної філії ХОЦЗ. Фахівці допоможуть підібрати спеціаліста із бази офіційно зареєстрованих безробітних, а також з інших відкритих джерел.
Щоб подати вакансію не обов’язково відвідувати центр зайнятості. Можна скористатися електронним кабінетом роботодавця ( ЕКР). Через ЕКР ви матимете змогу переглянути стан укомплектування заявлених вакансій, історію направлень центром зайнятості шукачів роботи та інше.
За вашим бажанням фахівці центру зайнятості організують міні-ярмарок вакансій чи Skype-співбесіду з потенційними працівниками.
https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta9/1.5/16/260e.png");">☎️За більш детальною інформацією звертайтесь до фахівців Дергачівської районної філії ХОЦЗ за тел.: (05763)2-00-31, 3-10-61 або за адресою м. Дергачі, вул. 1 Травня, 8А (2й поверх).

120399836 1426821497523469 3776217362139634774 n

 

28 вересня 2020 

Професійне навчання безробітних

Безробітні, які хочуть отримати гідну роботу, знайти стабільність у своєму житті, відчути себе успішними – можуть скористатися послугами державної служби зайнятості та пройти якісне професійне навчання в центрах професійно - технічної освіти (ЦПТО ДСЗ).
Так, до Дергачівської районної філії звернулись безробітні Волошин Максим та Краснокутський Віталій, які потребували здобути додаткову робітничу професію, враховуючи потребу ринку праці у кваліфікованих робітниках та з метою прискорення працевлаштування. Після профорієнтаційної консультації безробітні виявили бажання пройти професійне навчання в Харківському центрі професійно – технічної освіти ДСЗ за професією «Оператор верстатів з програмни керуванням».
25 вересня 2020 року майбутні студенти отримали відповідні направлення на навчання.
Бажаємо успіхів в освоєнні нової професії та подальшого працевлаштування за обраним фахом.

 120240787 1425908300948122 1939115850808416104 o
 
 
27 вересня 2020 
 
 
Профорієнтація та розвиток кар’єри
 
Кого з нас в дитинстві не питали, ким хочемо стати, коли виростимо? Захоплення і бажання змінюються під час дорослішання постійно, діти хочуть бути героями комп’ютерних ігор, юристами, моделями, стюардесами, рятувальниками та кимось ще. Та замислюватися більш серйозно про майбутню професію звичайно ж потрібно ще в школі.
Є люди, які з дитинства розпізнають свої унікальні здібності, своє покликання, і тоді їх мрії, прагнення і захоплення знаходять чіткий напрямок розвитку ще в школі. Для цих людей вибір професії очевидний, простий і, як правило, безпомилковий. А буває так, що, закінчивши ВНЗ, випускник пов’язує свою трудову діяльність зовсім з іншою спеціальністю.
Зробити профорієнтацію самостійно, розпізнати власні схильності, пройшовши психологічне тестування, можна за допомогою платформи державної служби зайнятості "Профорієнтація та розвиток кар’єри" (www.profi.dcz.gov.ua).
Кваліфіковані фахівці з профорієнтації Дергачівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості допоможуть школярам та їх батькам розібратися у здібностях, інтересах й особистісних рисах майбутніх випускників, та приступити до вибору професії.
Виникли питання - звертайтесь до фахівців Дергачівської районної філії ХОЦЗ за тел.: (05763)2-00-31, 3-10-61 або за адресою м. Дергачі, вул. 1 Травня, 8А.
 
120341974 1425888727616746 2876829265441519239 o
 
 
24 вересня 2020
 
У Дергачах безробітних ознайомили з найбільш запитуваними послугами служби зайнятості

У Дергачівській районній філії Харківського обласного центру зайнятості відбувся черговий семінар із загальних питань зайнятості. Безробітних ознайомили з роботою електронних сервісів: «Електронна черга» та «Електронний кабінет шукача роботи». Учасники семінару дізнались про переваги легальної зайнятості, стан регіонального ринку праці, можливості набуття професії за сприяння служби зайнятості. Провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Наталія Головко дала вичерпні відповіді на поставленні запитання.
120202051 1423423701196582 1330516407676151159 o
 
21  вересня 2020
 
Шановні клієнти служби зайнятості!

Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України має ліцензію на підготовку фахівців зі спеціальності 073 "Менеджмент" та здійснює навчання за освітньо-професійною програмою "Менеджмент об'єднанням співвласників багатоквартирних будинків" за освітнім ступенем магістра. Інформуємо вас, що навчання за даною освітньо-професійною програмою може здійснюватися за ваучером. Умови навчання наведені у додатку нижче
 120084691 1420719431467009 1298535715084079914 o
 
               
 
19 вересня 2020
 

Співпраця з роботодавцями

Дергачівська районна філія Харківського обласного центру зайнятості продовжує співпрацю з роботодавцями в рамках Порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 № 306 зі змінами.
Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Дергачівської районної філії Олена Устименко відвідала ТОВ МНВП"АРІС"ЛТД відповідно до плану-графіку проведення перевірок цільового використання коштів допомоги по частковому безробіттю з метою перевірки достовірності документів та відомостей, поданих роботодавцем та перевірки дотримання роботодавцем гарантій зайнятості осіб, яким виплачувалася допомога по частковому безробіттю. Перевірка проводилася з дотриманням всіх рекомендацій.
У ході перевірки порушень не виявлено. Керівництвом ТОВ МНВП"АРІС"ЛТД була вчасно виплачена працівникам допомога по частковому безробіттю, отримана від Державної служби зайнятості, та дотримані всі норми трудового законодавства.
Керівництво та працівники ТОВ МНВП"АРІС"ЛТД вдячні за підтримку у скрутний період для підприємства, адже саме виплати по частковому безробіттю допомогли зберегти робочі місця.

120048668 1419680911570861 6332328122287419983 n

 

 16 вересня 2020

Успішне працевлаштування

Той, хто дійсно бажає знайти роботу, включається в пошук з перших хвилин спілкування з фахівцем служби зайнятості. І це швидко дає свої результати. Максим Торощін звернувся до Дергачівської районної філії ХОЦЗ після звільнення з Терцентру «Берегиня». Чоловік був зацікавлений у своєму працевлаштуванні, тому разом з адміністратором філії ретельно проаналізував наявні вакансії, отримав індивідуальну консультацію профінформатора і дослухався до всіх рекомендацій щодо працевлаштування. Чоловік отримав направлення на роботу на ТОВ «Вік «Хітлайн», успішно пройшов співбесіду і, переконавшись у перспективах кар’єрного росту, у найкоротші терміни працевлаштувався. Тож, в котре персвідчуємося - роботу отримує той, хто її дійсно шукає.

119634982 1415312178674401 6657059694764598655 o

 
 
9 вересня 2020
 
 

Оволодіти професією своєї мрії - легко!

 До Дергачівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості звернулися жінки різного віку та різного фаху, у кожної з них своя історія, але їх об’єднувало одне – знайти гідну роботу, та змінити своє життя на краще.

Жінки активно розпочали пошук роботи брали участь у семінарах та тренінгах, співпрацювали з кар’єрним радником, профільними спеціалістами і в результаті отриманої інформації прийняли рішення навчатися в Харківському центрі професійно - технічної освіти за професією швачка. Вони стали майстринями розкішних тканин, ниток, голок та тасьми, а ще півроку тому навіть не мріяли, що їхнє життя так кардинально зміниться. Після закінчення навчання Кравченко Ольга, Кругова Олена, Многодєтна Світлана були успішно працевлаштовані за направленням служби зайнятості до ТОВ «Екстрім - Текс» за професією «швачка» на постійне місце роботи.

119079312 1409634185908867 6644476717409650135 o

 

8 вересня 2020 

Клієнтоорієнтованість послуг Державної служби зайнятості

Відносно нове і дуже модне слово «клієнтоорієнтованість» визначає одну з істотних характеристик стосунків з клієнтами служби зайнятості.
Запровадження електронних сервісів «Електрона черга для безробітних», «Електронний кабінет роботодавця» та «Електронний кабінет шукача роботи», а також нового «Освітнього порталу» skills.dcz.gov.ua говорять про те, що Державна служба зайнятості налаштована змінюватися відповідно до потреб своїх клієнтів, щоб залишатись конкурентоспроможним учасником ринку праці.
Клієнтоорієнтованість служби зайнятості виявляється в індивідуальному підході до кожного клієнта, підборі для нього унікального комплексу послуг та способів їх отримання. Запровадження інститутів кар’єрного радника та консультанта роботодавця дало змогу супроводжувати і підтримувати осіб, які звернулися до служби зайнятості, в їх намаганні знайти роботу чи укомплектувати вільні робочі місця.
Це спільна праця цілої команди, де залучені абсолютно всі працівники, вмотивовані та свідомі ідеєю зробити послуги служби зайнятості сучасними і наближеними до споживачів.

118905325 1405283706343915 6279204247024342054 o

7 вересня 2020

Головною метою діяльності державної служби зайнятості є допомога людям у пошуку роботи, а роботодавцям – у доборі працівників.

У повному обсязі послуги державної служби зайнятості можуть отримувати лише ті особи, які пройшли відповідну реєстрацію. Якщо фахівцям-реєстраторам не вдалося знайти підходящу для вас роботу, то в такому випадку більш детальний аналіз можливостей людини та необхідних дій щодо її подальшого працевлаштування здійснюють кар’єрні радники.
Отже, які саме послуги ви можете отримати у центрі зайнятості:
- пошук тимчасової або постійної роботи;
- отримання статусу безробітного;
- профорієнтаційні послуги;
- можливість підвищити кваліфікацію або оволодіти новою професією;
- підтримку у започаткуванні власного бізнесу.
Це неповний перелік послуг, які можна отримати у центрі зайнятості у той період, коли ви шукаєте роботу.
https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta9/1.5/16/260e.png");">☎️Якщо у вас виникли питання звертайтесь до фахівців Дергачівської районної філії ХОЦЗ за тел.: (05763)2-00-31, 3-10-61 або за адресою м. Дергачі, вул. 1 Травня, 8 А (2 поверх).

118784026 1405282079677411 6363363775835639382 n

7 вересня 2020

Історія успішного працевлаштування

Успіх у діловому, особистому і соціальному житті – це те, чого прагне кожна жінка. Ця потреба спонукає людину шукати нові способи застосування своїх умінь та навичок, особливо якщо є підтримка компетентних спеціалістів.
Яскравим прикладом плідної та результативної співпраці кар’єрного радника та безробітної є історія працевлаштування Наталії Маслій.
Жінка зовсім не очікувала що, маючи дві вищі освіти, під час реорганізації та скорочення чисельності працівників в управлінні освіти, культури і туризму Дергачівської районної державної адміністрації Харківської області, де вона працювала спеціалістом державної служби, втрате роботу. Відразу після звільнення вона звернулася до Дергачівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості. Разом з кр’єрним радником Оксаною Понєдєльніковою, яка забезпечила індивідуальний супровід безробітної у плануванні та реалізації кар’єри, Наталія активно займалася пошуком роботи.
Після проходження профілювання, фахівцем філії було виявлено середній рівень мотивації та високий потенціал працевлаштування. Оксана Вікторівна порекомендувала Наталії освоїти навички самопрезентації і співбесіди. Безробітна активно брала участь у семінарах, які проводились фахівцями філії та самостійно склала резюме, старанно та своєчасно виконувала заплановані заходи та рекомендації, визначені індивідуальним планом працевлаштування. Після детального аналізу актуальних вакансій кар’єрним радником, співпраці з фахівцями відділу взаємодії з роботодавцями, безробітну працевлаштовано до КЗ «Дергачівський ліцей №3» на посаду секретаря.

118884101 1405200873018865 2884077190794610988 o

 

4 вересня 2020

Навчайтеся разом з Coursera

Нагадуємо, що під час карантину глобальна освітня платформа Coursera виступила з ініціативою щодо надання безробітним різних країн світу безкоштовного доступу до своїх навчальних програм .
Мета проекту – допомогти громадянам здобути додаткові знання та навички для подальшого успішного працевлаштування.
Детальніше за посиланнямhttps://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/taa/1.5/16/1f449.png");">👉https://is.gd/akZ2mm
Якщо ви втратили роботу, скористайтеся шансом!Зарахування слухачів буде здійснюватися до 30 вересня 2020 року. Навчання за курсами має бути завершене до 31 грудня 2020 року.
До послуг зареєстрованих у державній службі зайнятості безробітних – до 3800 онлайн-курсів та можливість здобути додаткові знання за 400 спеціалізаціями.
За умови успішного проходження навчання безробітні безкоштовно https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td7/1.5/16/2757.png");">❗️отримають відповідні сертифікати.
Пам’ятайте, нові знання – нові можливості. Успіхів!

118772359 1405198803019072 4395035671839079612 o

 

4 вересня 2020

Сучасні джерела пошуку роботи

Одним із найважливіших аспектів під час пошуку роботи є знання сучасних джерел вакансій та вміння правильно їх використовувати.
3 вересня поточного року провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Наталія Головко провела майстер-клас для шукачів роботи Дергачівщини "Сучасні джерела пошуку роботи".
Надзвичайно важливо правильно позиціонувати себе на ринку праці, ретельно продумати тактику пошуку роботи, що відповідає нашому запиту. Тому, задля того, щоб гармонійно вписати свою кандидатуру у відповідний «контекст» пропонованих вакансій, важливо мати чітке уявлення про стан ринку праці та сучасні джерела пошуку роботи.
Як же правильно підійти до процесу працевлаштування? Наскільки і де ми затребувані на ринку праці у роботодавців? З чого починати? На ці та інші питання відповіді надала фахівець служби зайнятості.
Наприкінці заходу кожному шукачеві роботи рекомендували бути активним на ринку праці, щоденно опрацьовувати по кілька різних джерел вакансій, що значно прискорить їх легальне працевлаштування.
Прочитати про сучасні джерела пошуку роботи можна у пості за посиланням https://www.facebook.com/…/a.40450898975…/1378732532332366/…

118789033 1404257933113159 4613175780206619653 o

 

2 вересня 2020

 Фінансова підтримка роботодавців
 
 Поняття часткового безробіття не є новинкою українського законодавства. Надання допомоги по частковому безробіттю було запроваджено Законом України "Про зайнятість населення" ще в 2012 році для подолання наслідків фінансової кризи 2008-2010 років. Саме тоді держава запропонувала такий вид гарантії зайнятості працівникам і водночас – фінансову підтримку роботодавцям, щоб зберегти робочі місця і стабілізувати економіку країни.
На час пандемії короновірусу (COVID-19) перед роботодавцями постав складний вибір: працювати на збиток чи припиняти діяльність, звільняючи працівників. Тому норма закону, що регулює питання надання допомоги по частковому безробіттю, знову набула актуальності.
На рівні держави зі стабілізаційного Фонду виділено більше 4 млрд. грн. на виплату допомоги по частковому безробіттю працівникам внаслідок вимушеного скорочення або припинення діяльності на період карантину. Такою державною підтримкою скористалися і роботодавці Дергачівщини, яка стала суттєвою фінансовою підтримкою до моменту відновлення їх діяльності. Найбільша кількість звернень надійшла від представників малого та середнього бізнесу.
Станом на 01.09.2020 року до Дергачівської районної філії ХОЦЗ надано 716 пакетів документів для отримання допомоги по частковому безробіттю, з них 27 заява від підприємств, компенсацію отримують 321 найманих працівників, що втратили частину заробітної плати внаслідок вимушеного скорочення передбаченої законодавством тривалості робочого часу. 689 пакетів документів від фізичних осіб-підприємців, що працюють без найманих працівників. Усього з початку дії програми роботодавцям та ФОПам Дергачівського району заявлено допомогу на суму більш ніж 5,6 млн. грн.

101230588 1319764391562514 9057927826438619136 n

 

 

 

ttps://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta7/1.5/16/2b07.png");">⬇️

Поділитися в соціальних мережах