Контакти

62300, м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 79-б

derradadergachi@ukr.net

(05763) 3-01-15

ДЕРГАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Офіційний веб-сайт Дергачівської міської ради

Персональний кабінет

Актуальна інформація

Сьогодні: 23 липня 2024 р.
15846

 

Важко уявити сучасний світ без інтернету. Сьогодні завдяки системі online можна реалізувати базові потреби: придбати продукти харчування, ліки, одяг, побутові товари, оплатити комунальні платежі, замовити їжу із закладів громадського харчування, знайти та орендувати приміщення тощо. Водночас, така online-активність призвела до зростання шахрайства в інтернеті. Як не стати жертвою шахраїв в інтернеті та що робити, якщо ви потратили у пастку, інформує відділ «Дергачівське бюро правової допомоги» Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Для того щоб не втрапити у пастки шахраїв, варто під час здійснення операцій в інтернеті дотримуватись таких правил:

1. Не вказувати власні персональні дані на неперевірених сайтах.
2. Нікому не повідомляти термін дії банківської карти та CVV-код.
3. Перевіряти гіперпосилання та наповнення сайту на відповідність офіційним даним компаній.
4. У разі отримання спірних листів чи повідомлень – не здійснювати ніяких оплат до встановлення обставин ситуації, що виникла.
5. Не робити передоплат у неперевірених інтернет-магазинах.
6. Не користуватися неперевіреними оголошеннями щодо роботи, за яку обіцяють швидкий заробіток за внесення завдатку.
Якщо ж Ви таки стали жертвою інтернет-шахраїв – необхідно звернутись до найближчого відділу поліції або зателефонувати 102. Зберіть інформацію, що підтверджує факти вчинення щодо Вас шахрайських дій: чеки про оплату, квитанції з банку про проведення грошових операцій, роздруківки оголошень, посилання на сайт тощо.
Зверніться до адміністратора сайту з метою блокування сторінки шахрая, а також зателефонуйте в банк, через який було здійснено платіжні операції, повідомте, що переказ здійснено на картку шахрая.
Після притягнення винної особи до кримінальної відповідальності, Ви можете звернутись до суду з вимогою відшкодування матеріальної та моральної шкоди.
Дієвим способом захисту у разі, якщо Ви перерахували кошти шахраям в інтернеті, може бути звернення до суду з позовом про повернення безпідставно набутих коштів до власника банківського рахунку, на який здійснено зарахування коштів.
За більш детальною інформацією можна звертатися до відділу "Дергачівське бюро правової допомоги" Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, розташованого за адресою: м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 27 (будівля "Казначейства"), телефон для довідок: (05763) 2-02-09.

Харківгаз надає роз'яснення:

Харківгаз 1

 

Харківгаз 2

Харківгаз 3

 

 

 


електронні сервісиДо уваги жителів Дергачівського району та міста Дергачі

Управління праці та соціального захисту населення Дергачівської районної державної адміністрації Харківської області повідомляє, що Міністерством соціальної політики України розроблені електронні сервіси, які дають можливість подання заяв з використанням кваліфікованого електронного підпису:

 • Система призначення допомоги при народженні дитини - https://e-services.msp.gov.ua.
 • Система попередньої реєстрації документів для призначення житлової субсидії - https://subsidii.mlsp.gov.ua.
 • Електронна соціальна послуга «Муніципальна няня» - https://e-nanny.ioc.gov.ua.
 • Комплексна електронна послуга «Е-малятко». Допомога при народженні дитини - https://e-nanny.ioc.gov.ua.
 • Інформаційна платформа «Допомога поруч» - https://dopomoga.msp.gov.ua.

Інформацію про стан субсидії в домогосподарстві можно отримати відкривши Єдиний державний реєстр отримувачів субсидій Міністерства соціальної політики - https://subsidii.ioc.gov.ua.

Також можливе подання заяв і документів щодо надання різних видів соціальної допомоги, пільг, субсидій через поштові відділення зв’язку.

Отже пропонуємо скористатися вищезазначеним сервісами для недопущення скупчень в умовах карантину.

  

 


 РВКДо уваги юнаків призовного віку та призовників на строкову військову службу!!!

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ ПІД ЧАС ПРИЗОВУ НА СТРОКОВУ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ

Що треба знати:

При призові виплачується грошова допомога у розмірі двох прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб;

- військовослужбовці перебувають на повному державному утриманні;

- виплачується щомісяця грошове забезпечення (залежно від військового звання та посади) на додаткові особисті потреби;

- при звільненні в запас виплачується вихідна грошова допомога у розмірі 8-ми посадових окладів (залежно від в/звання і посади). Для військовослужбовців з числа дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування 12 окладів;

- надається відпустка (10 календарних днів без урахування часу, необхідного для проїзду до місця проведення відпустки та назад);

- час проходження строкової військової служби зараховується до стажу роботи;

- зберігаються робоче місце та середній заробіток особам, за умови офіційного працевлаштування до призову;

- зберігаються жилі приміщення, які вони займали до призову на строкову військову службу;

- після звільнення в запас (протягом місяця з дня взяття на військовий облік за місцем проживання за поданням військового комісаріату) виплачується матеріальна допомога в розмірі:

- середньої заробітної плати на день призову, але не менше прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленої на день призову (для громадян, які працювали);

- у розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленої на день призову (для громадян, які до призову не працювали);

- держава забезпечує соціальну та професійну адаптацію військовослужбовців строкової військової служби, які до призову на строкову військову службу не були працевлаштовані;

- призвані в період навчання у ВНЗ І-ІV акредитації, при звільненні зараховуються для продовження навчання до того ВНЗ, де вони навчалися до призову, незалежно від форми навчання;

- військовослужбовці строкової військової служби мають право на безоплатний проїзд всіма видами транспорту загального користування міського, приміського та міжміського сполучення (за винятком таксі);

- члени сімей військовослужбовців строкової служби мають переважне право при прийнятті на роботу і на залишення на роботі при скороченні чисельності або штату працівників.

 


прибери19 вересня 2020 року о 10:00 Україна разом із мільйонами активістів із 180 країн світу вийде на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day»

В акції візьмуть участь люди, незалежно від віку та географії, адже головна мета прибирання полягає в об’єднанні заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття.

«Побачив? Прибери. Індивідуальні очищення стартують вже сьогодні. Робіть фото на локаціях до і після прибирання, донесіть зібране до найблищого баку для сміття або пункту прийому вторинної сировини. Відмічайте нас у соціальних мережах #letsdoitukraine #worldcleanupday та будьте прикладом для інших», – закликає Президент LDU Юлія Мархель.

Одночасно відмічайте забруднені місця разом із фото в безкоштовному мобільному додатку «TrashOut».

Цього року акція відбудеться із дотриманням карантинних норм та правил техніки безпеки. Обов’язковою вимогою є наявність захисних масок, рукавичок та врахування соціальної дистанції. У зв’язку з цим Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» пропонує три форми участі:

 • · Групове очищення. Збиратися в групи можна, але кількість учасників має бути обмежена, а площа достатньо великою для дотримання соціальної дистанції.
 • · Індивідуальні чистки. Прибирання із друзями або родиною може стати оригінальною формою дозвілля. А для мотивації перетворіть його на змагання. Обирайте забруднене місце на карті й сміливо вирушайте вперед.
 • · Цифрове очищення. Нову форму прибирання можна проводити в будь-якому зручному місці та в будь-який час. Видалення зайвої інформації зі своїх гаджетів дозволить розвантажити центри бази даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії.
 • · Картографування забруднених територій та, або результати їх очищень. Для збору даних про забруднені місця Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» оголосив про змагання із картографування, яке триватиме до 4 жовтня. Українці долучилися до складання карти забруднень у міжнародному додаткові «TrashOut».

Організатор акції — Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine». Всесвітній день прибирання проходить за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства закордонних справ України спільно з Міжнародним молодіжним рухом School Recycling World, Всеукраїнським молодіжним центром. До акції приєднаються органи виконавчої влади й місцевого самоврядування, представники громадських організацій та об’єднань, соціально-відповідального бізнесу, медіа.

Ставайте частиною наймасштабнішої команди ековідповідальних людей. Додайте Всесвітній день прибирання до свого календарного плану, діліться цією новиною в соціальних мережах, мотивуйте друзів та знайомих.

Зробимо Україну чистою разом! 

ГО Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s Do It Ukraine»

 


До відома громадян

Звіт про результати громадського обговорення питання про присвоєння скверу для короткочасного відпочинку населення по пров. Парковому, м. Дергачі, Дергачівського району Харківської області назви «сквер для короткочасного відпочинку населення імені О. Лисицького»


За результатами розгляду звернення депутатів Дергачівської міської ради, відповідно до Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 року № 989, повідомлення про початок громадського обговорення питання присвоєння назви скверу, з відповідною інформацією було оприлюднено 14.07.2020 року на офіційному сайті Дергачівської міської ради.

Громадське обговорення тривало 2 місяці з дня оприлюднення інформаційного повідомлення про проведення громадського обговорення шляхом надання пропозицій в електронній формі або письмово із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за адресою міської ради.

17.08.2020р. відбулись громадські слухання в приміщенні Дергачівської міської ради: м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 79-Б.

В період проведення громадського обговорення пропозиції чи зауважень громадськості не надходило.

Таким чином, передбачена Законом України «Про присвоєння юридичними особами та об’єктами права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних дат, назв і дат історичних подій» та Постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 р. № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних і святкових дат, назв і дат історичних подій» процедура громадського обговорення дотримана.


аграрійДо уваги  керівників сільськогосподарських підприємств, що проводять свою діяльність на території Дагачівської міської ради!!!

     Для оптимізації роботи сільськогосподарських підприємств в умовах сучасного ринку та напередодні відкриття ринку землі проводимо ознайомлення з інформаційним пакетом про створення електронного Кабінету Аграрія (БЕЗКОШТОВНО) за допомогою онлайн-платформи AgriAnalitika та надання допомоги з вирішення інших питань в роботі агробізнесу.

Зазначаємо, що при використанні Кабінету Аграрія інформація про всі фінансові можливості зібрана в одному місці – державна фінансова підтримка,мфінансові продукти та програми від банків,постачальників насіння,ЗЗР,добрив,техніки та обладнання, покупців продукції зі всього світу без посередників.Дані оновлюються в режимі реального часу.Завдяки розробленому маркетплейсу(розділ Магазин) агровиробники зможуть здійснювати онлайн покупки матеріальних ресурсів,добрив ,кормів тощо.

Зареєструватися, або увійти в свій Кабінет Аграрія, щоб отримати всю необхідну інформацію, можна за посиланням: https://agrianalytica.com/uk/farmer_registration


увага До уваги суб’єктів господарювання у сфері  обігу риби та рибних продуктів на території Дергачівської міської ради!

      За інформацією Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області, Головним Управлінням безпечності продуктів та ветеренарної медицини розслідується 2 випадки захворювання на ботулізм з 3-ма постраждалими, які пов’язані з вживанням в’яленої риби  у серпні поточного року. Постачальником рибної продукції до місцевих операторів ринку є ФО-П Шипко Ярослав В’ячеславович, який зареєстрований у м. Київ. Фахівцями під час розслідування встановлено, що за зазначеною у супровідних документах адресою, відсутні будь-які відомості щодо провадження господарської діяльності ФО-П  Шипко Ярославом В’ячеславовичем. Зазначений суб’єкт господарювання у Реєстрі операторів ринку та потужностей операторів  ринку відсутній.  ФО-П Шипко Ярослав В’ячеславович при транспортуванні рибної продукції надавав декларації виробника ФО-П Цирковнюка А.О., який дав пояснення, що з даним контрагентом ніколи не співпрацював. Це вказує на можливу підробку документів.

Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області просить операторів ринку звернути особливу  увагу щодо виробника ФО-П Цирковнюка А.О., та постачальника ФО-П Шипко Я. В., продукція яких може становити загрозу зараження на ботулізм.


газопостачанняШановні споживачі газопостачання по вул. Морозенка, пров. Морозенка, в-ду Морозенка, вул. Горького, вул. Шевченка, пров. Шевченка, вул. Криничної, вул. Кільцевої та пров. Річний!

За повідомленням Дергачівського відділення АТ «Харківгаз» з 07 вересня по 25 вереня 2020 року з метою підготовки об’єктів системи газопостачання до сталого функціонування в період опалювального сезону 2020-2021 років, будуть проводитися профілактичні та ремонтні роботи, на час яких газопостачання буде повністю припинено!!!

Відновлення газопостачання в домоволодіння буде здійснено в разі відсутності зауважень у представників Дергачівського відділення АТ «Харківгаз» та за умови вільного доступу до газового вводу та приладів, а також відповідності виконавчо-технічної документації до фактично встановленого газового обладнання та наявності акту перевірки димових і вентиляційних каналів!


бджільництво тваринництвоДергачівська міська рада інформує, що розпочато дію програм державної фінансової підтримки галузі тваринництва та державної програми фінансової підтримки розвитку бджільництва

Наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України «Про затвердження форм для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств» від 24.04 2020 року № 1391.

Заявка для отримання фермерським господарством дотації за утримання корів молочного напряму продуктивності

Наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України «Про затвердження Положення про комісію Мінекономіки для надання державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції та форм відповідних документів» від 07.07.2020 року № 1287


 


              до уваги  Об’ява про оприлюднення проекту Інвестиційної програми з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2021 рік Комунального підприємства «Дергачікомунсервіс» Дергачівської міської ради

Відповідно «Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення» від 14.09.2017 року № 1131, КП «Дергачікомунсервіс» Дергачівської міської ради розроблено проект Інвестиційної програми з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2021 рік.

         Інвестиційна програма розроблена з метою безперебійного водопостачання населення м. Дергачі, як сукупність заходів із забезпечення питною водою населення, пов’язаних єдиним технологічним процесом та надання якісної послуги, спрямованої на задоволення потреб споживача у відведенні стічних вод.

         В Інвестиційній програмі передбачається:

 1. Придбання матеріалів для ремонту власними силами централізованої мережі водопостачання;
 2. Придбання та встановлення глибинного водяного насосу для ВНС № 1.

Реалізація даної програми надає змогу збільшити якість послуг по наданню централізованого водопостачання та водовідведення, збільшити ефективність технологічних процесів та надійність роботи систем, забезпечити раціональне використання матеріальних енергетичних ресурсів.

Фінансування заходів інвестиційної програми здійснюється за рахунок власних коштів підприємства.

         Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, та їх об’єднань приймаються 15.09.2020р. включно за адресою: 62303, Харківська область, м Дергачі, вул. 1 Травня, буд. 20, тел. 05763-3-01-48 або за електронною адресою:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

         Вказана інвестиційна програма знаходиться на стадії розробки, тому в разі необхідності буде коригуватися.

Проект Інвестиційної програми з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2021 рік Комунального підприємства «Дергачікомунсервіс» Дергачівської міської ради 

До уваги суб’єктів  господарювання, які здійснюють свою діяльність на території Дергачівської міської ради!!!

Постанова 34 1 1

Постанова 34 1 2

Постанова 34 1 3


До уваги керівників закладів громадського харчування,які здійснюють свою діяльність на території Дергачівської міської ради!!!

 Постанова 32 page 0001

 Постанова 32 page 0002

 Постанова 32 page 0003

 Постанова 32 page 0004

Постанова 32 page 0005

 


ТПВОголошення про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Дергачівської міської ради

Дергачівська міська рада  оголошує конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Дергачівської міської ради.

Найменування, місцезнаходження  організатора конкурсу:

Дергачівська міська рада, Харківська обл., м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 79-Б.

Перелік послуг:

Вивезення побутових відходів на території Дергачівської міської  ради від багатоповерхових будинків, з приватного сектору та суб’єктів господарювання(інших споживачів), розташованих на території Дергачівської міської  ради.

Підстава для проведення конкурсу:

Рішення виконавчого комітету Дергачівської міської ради № 172 «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Дергачівської міської ради»  від 14  липня 2020 р.

Контактні телефони осіб, уповноважених здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу:

2-07-44 – перший заступник міського голови;

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

30.08.2020 р.

Місце і час проведення конкурсу:

62300, м.Дергачі, вул. Сумський шлях,79-Б, зала засідань Дергачівської міської ради;

Дата: 02.09.2020 р. Час:  15 год. 00 хв.

Спосіб надання пропозицій: особисто або поштою.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу, зокрема щодо наявності:

- заяви про участь у конкурсі;

- завіреної копії Статуту або інших установчих документів;

- матеріально-технічної бази;

- працівників відповідної кваліфікації;

- досвіду роботи з надання певних послуг;

- критеріїв відповідності учасника встановленим кваліфікаційним вимогам;

- переліку документів, оригінали або копії яких подаються учасниками конкурсу для підтвердження відповідності учасників вставленим кваліфікаційним вимогам;

- обсягу послуг;

- вимог щодо якості надання послуг з посиланням на стандарти, нормативи, норми та правила;

- калькуляції (розрахунку) ціни вивезення та переробку 1 м3 побутових відходів.

Обсяг послуг з вивезення побутових відходів та вимоги щодо якості надання послуг.

Конкурс, що проводиться на здійснення послуги зі збирання та вивезення твердих побутових відходів на території  Дергачівської міської ради передбачає зокрема:

- збирання та вивезення ТПВ по місту за один рік близько 20тис.м3.

- організацію вивезення побутових відходів на території Дергачівської міської  ради від багатоповерхових будинків, з приватного сектору та суб’єктів господарювання(інших споживачів), розташованих на території Дергачівської міської  ради відповідно до стандартів, нормативів передбачених Законами України «Про житлово-комунальні  послуги», «Про відходи», постановою Кабінету Міністрів України  10.12.2008№1070 «Про затвердження правил  надання  послуг   з   вивезення  побутових відходів;

- планування заходів щодо збереження та сталого функціонування об’єктів та забезпечення споживачів послугами з вивезення побутових відходів.

Перелік документів, які подаються учасником конкурсу для підтвердження відповідності учасника встановленим кваліфікаційним вимогам:

- Копія Статуту або іншого установчого документу.

- Балансовий звіт суб’єкта господарювання за останній звітний період.

- Довідки відповідних органів державної податкової служби і Пенсійного фонду України про відсутність заборгованості за податковими зобов’язаннями та платежами до Пенсійного фонду України станом на момент подачі конкурсної документації.

- Довідка в довільній формі що містить інформацію про технічний потенціал суб’єкта   господарювання   (кількість   спеціально   обладнаних транспортних засобів, які перебувають   на   балансі   суб’єкта господарювання, наявність власної ремонтної бази та контейнерного парку тощо).

- Документа, що містить відомості про обсяги надання послуг із збирання та перевезення твердих, великогабаритних, ремонтних, рідких побутових відходів за останній рік.

- Довідки-характеристики спеціально обладнаних транспортних засобів: тип, вантажопідйомність, наявність пристроїв автоматизованого геоінформаційного контролю та супроводу перевезення побутових відходів, реєстраційний номер, найменування організації, якій належать спеціально обладнані транспортні засоби, номер телефону керівника такої організації.

- Довідки про забезпечення створення умов для щоденного миття спеціально обладнаних транспортних засобів, їх паркування та технічного обслуговування.

- Документа, що містить відомості про досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів.

- Документа, що містить інформацію про кількість відходів, залучених учасником до повторного використання, кількість відходів, які використовуються як вторинна сировина; кількість відходів, які відправляються на захоронення, тощо.

- Довідка в довільній формі про наявність працівників відповідних кваліфікацій.

- Копії технічних паспортів на спеціально обладнані транспорті засоби та довідки про проходження ними технічного огляду.

- Довідки про проходження водіями медичного огляду.

- Довідка, складена у довільній формі, яка містить відомості про підприємство: а)реквізити (адреса – юридична та фактична, телефон, факс, телефон для контактів); б)керівництво (посада, ім’я, по батькові, телефон для контактів); в)форма власності та юридичний статус, організаційно-правова форма.

-  Копія виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

- Копія довідки  з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців з (ЄДРПОУ).

* Примітки:

а)усі документи (за винятком оригіналів), виданих іншими установами, повинні бути завірені відповідно до вимог чинного законодавства;

б)у разі необхідності організатор конкурсу має право запросити від будь-якого учасника повторне підтвердження відповідності його кваліфікаційним вимогам чи звернутися за підтвердженням такої інформації до державних органів або відповідних експертних установ, організацій;

в)у разі відмови учасника надати таке підтвердження чи одержання достовірної інформації щодо його невідповідності кваліфікаційним вимогам, встановленим в цій конкурсній документації, або факту надання у конкурсній пропозиції будь-якої недостовірної інформації організатор конкурсу відхиляє конкурсну пропозицію цього Учасника і визначає переможця конкурсу серед тих Учасників, які залишились.

Характеристика об’єктів утворення відходів.

- площа житлового фонду міста   -  725 тис. м кв;

- кількість будинків приватного сектору – 4475, з них:

забезпечені центральним водовідведенням - 27%, центральним водозабезпеченням – 27%, газифіковано - 98% та забезпечені індивідуальними приладами опалення – 90%;

кількість контейнерів – 244 об’єм – 1м3 кожний

- кількість будинків багатоквартирного житлового фонду -  57, з них:

п’ятиповерхові – 7

дев’ятиповерхові – 5

трьохповерхові – 1

двохповерхові -  26

одноповерхові -18

забезпечені центральним водопостачанням та водовідведенням – 100%, газифіковано – 95%, забезпечені індивідуальними приладами опалення - 88%;

кількість контейнерів - 62

кількість обладнаних контейнерних майданчиків  на  прибудинкових територіях - відсутні;

- підприємства, установи та організації:

на території міста розташовано всього – 61  підприємств, установ та організацій різних форм власності, які використовують 182  контейнерів для збирання ТПВ.

 - кількість контейнерів всього по місту -  244;

- кількість вулиць  міста - 244

- протяжність доріг -  400 км;

- відстань від меж міста до полігону ТПВ –5 км.

 

Характеристика об’єкта утилізації відходів.

Полігон твердих побутових відходів за межами населеного пункту м.Дергачі.

Вимоги до конкурсних пропозицій.

Всі документи, що мають відношення до конкурсної пропозиції, складаються українською мовою.

Учасник може змінити або анулювати свою пропозицію шляхом повідомлення про це організатора конкурсу у письмовій формі до настання кінцевого терміну подання конкурсних пропозицій.

Для участі у конкурсі його учасники подають оригінали або засвідчені в установленому законодавством порядку копії документів, передбачених конкурсною документацією.

Кожен учасник має право подати тільки одну конкурсну пропозицію.

Конкурсна пропозиція з поміткою «Заява на участь у конкурсі на право надання послуг з вивезення побутових  відходів на території Дергачівської міської ради» подається особисто або надсилається поштою конкурсній комісії у запечатаному конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу.

Пропозиція друкується та підписується учасником або особою (особами), належним чином уповноваженими підписувати за учасника. Такі повноваження зазначаються у письмовому дорученні, що входить до складу конкурсної пропозиції. На всіх сторінках пропозиції мають міститися відбитки печатки учасника та підпис уповноваженої особи (осіб). Всі сторінки пропозиції, на яких зроблені будь-які окремі записи або правки, позначаються ініціалами особи або осіб, що підписують пропозицію. Відповідальність за помилки друку у документах, надісланих до конкурсної комісії та підписаних відповідним чином, несе учасник.

 У випадку однакового значення критеріїв відповідності переможець визначається шляхом голосування членів конкурсної комісії простою більшістю голосів за участю в голосуванні не менше половини її складу. Якщо результати голосування розділилися порівну, вирішальний голос має Голова комісії.

Конверти з конкурсними пропозиціями, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу.

До участі у процедурі розкриття конкурсних пропозицій організатором конкурсу допускаються представники учасника конкурсу за умови, якщо учасником виступає юридична особа, яку представляє керівник, він повинен надати завірені копії документів, що підтверджують його повноваження, та мати при собі оригінал документа, що засвідчує його особу. У разі якщо учасника представляє інша особа, необхідно надати довіреність на представництво інтересів учасника, підпис документів, оформлену згідно з вимогами чинного законодавства, копію документа, який підтверджує повноваження керівника, що підписує довіреність, а також мати при собі оригінал документа, що засвідчує його особу. Копії документів, які засвідчують особу представника учасника повинні бути надані у складі конкурсної пропозиції.

Після відкриття конверта внесення змін до конкурсної пропозиції не дозволяється. У винятковому випадку на запит конкурсної комісії учасник може дати лише пояснення до змісту пропозиції, не змінюючи її суті.

Під час розгляду конкурсних пропозицій конкурсна комісія має право звернутися до учасників конкурсу за роз’ясненням щодо їх змісту, провести консультації з окремими учасниками.

За результатами розгляду конкурсних пропозицій конкурсна комісія має право відхилити їх з таких причин:

-учасник конкурсу не відповідає кваліфікаційним вимогам, передбаченим конкурсною документацією;

-конкурсна пропозиція не відповідає конкурсній документації.

- учасник конкурсу перебуває у стані ліквідації, його визнано банкрутом або порушено провадження у справи про його банкрутство;

-встановлення факту подання недостовірної інформації, яка впливає на прийняття рішення.

Переможець конкурсу оголошується після затвердження протоколу сесією  Дергачівської міської ради.

У разі, коли у конкурсі взяв участь тільки один учасник і його пропозиція не була відхилена, з ним укладається договір на надання послуг на строк, що не перевищує 12 місяців.

Додаток 1 до конкурсної документації

Конкурсна форма “ПРОПОЗИЦІЯ”

(форма, яка подається учасником на фірмовому бланку)

Ми, (назва учасника), надаємо свою пропозицію щодо участі у конкурсі на визначення Виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Дергачівської міської ради.

Вивчивши конкурсну документацію, на виконання зазначеного вище, ми, уповноважені на підписання Договору, маємо можливість та погоджуємося виконати вимоги Замовника та Договору на умовах, зазначених у конкурсній документації. До акцепту нашої конкурсної пропозиції Ваш проект Договору разом з нашою пропозицією (за умови її відповідності всім вимогам) мають силу попереднього Договору між нами. Якщо наша пропозиція буде акцептована, ми візьмемо на себе зобов’язання виконати всі умови, передбачені Договором.

Ми погоджуємося з умовами, що Ви можете відхилити нашу пропозицію згідно з умовами конкурсної документації, та розуміємо, що Ви не обмежені у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для Вас умовами.

Якщо наша пропозиція буде акцептована, ми зобов’язуємося підписати Договір із Власником протягом десяти календарних днів після визначення переможця конкурсу.

Посада, прізвище, ініціали, підпис уповноваженої особи учасника, завірені печаткою.

                                                                                                     Додаток 2 до конкурсної документації

Заявка: для отримання конкурсної документації учасникам конкурсу необхідно подати контактній особі заяву на участь у конкурсі встановленого зразка:

ЗРАЗОК

Голові конкурсної комісії

Кисілю В.Ю.

__________________________________

(прізвище, ім’я, по батькові)    

__________________________________

(посада, назва підприємства, прізвище,

ім’я, по-батькові учасника конкурсу)

ЗАЯВА

на участь у конкурсі з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів території Дергачівської міської ради

Просимо допустити до участі в конкурсі з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів території Дергачівської міської ради.

Додатки.

(дата)             (підпис)                                 (ініціали, прізвище)


податкиУвага! Важлива інформація!

ГУ ДПС у Харківській області звертає увагу платників на те, що відповідно до «Технологічного регламенту роботи системи електронних платежів Національного банку України» затвердженого Рішенням Правління Національного банку України від 25.02.2020 №142 (зі змінами), Державна казначейська служба України з метою створення сприятливих умов для платників податків, зборів та інших платежів до бюджетів, повідомляє, що з 03.08.2020 року учасник системи електронних платежів НБУ Казначейство ЕАП (код банку 899998) буде працювати в режимі 23/7. А також, згідно пункту 1 Рішення правління Національного банку України «Дата банківського дня  в системі електронних платежів у робочі дні за п’ятиденного робочого тижня відповідатиме  календарній даті, а у вихідні дні, святкові та неробочі дні, визначені законодавством України – календарній даті першого робочого (операційного) дня після них».

Увага! Маєте відокремлені підрозділи – платіть ПДФО до відповідних бюджетів

Головне управління ДПС у Харківській області нагадує, що порядок сплати податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) передбачений ст. 168 Податкового кодексу України (далі – ПКУ). Нарахування, утримання та сплата військового збору до бюджету також здійснюється у порядку, встановленому ст. 168 ПКУ, за ставкою, визначеною п.п. 1.3 п. 16¹ підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ (п.п. 1.4  п. 16¹ підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ). Такий порядок застосовується всіма юридичними особами, у тому числі такими, що мають філії, відділення, інші відокремлені підрозділи, що розташовані на території іншої територіальної громади, ніж така юридична особа, а також відокремленими підрозділами, яким в установленому порядку надано повноваження щодо нарахування, утримання і сплати (перерахування) до бюджету податку (далі – відокремлений підрозділ) (п.п. 168.4.2 п. 168.4 ст. 168 ПКУ). Відповідно до ст. 64 Бюджетного кодексу України ПДФО, який сплачується податковим агентом – юридичною особою (її філією, відділенням, іншим відокремленим підрозділом) чи представництвом нерезидента – юридичної особи, зараховується до відповідного місцевого бюджету за її місцезнаходженням (розташуванням) в обсягах ПДФО, нарахованого на доходи, що сплачуються фізичній особі. Згідно з п.п. 168.4.3 п. 168.4 ст. 168 ПКУ суми ПДФО, нараховані відокремленим підрозділом на користь фізичних осіб, за звітний період перераховуються до відповідного бюджету за місцезнаходженням такого відокремленого підрозділу. У разі якщо відокремлений підрозділ не уповноважений нараховувати (сплачувати) ПДФО за такий відокремлений підрозділ, усі обов’язки податкового агента виконує юридична особа. ПДФО, нарахований працівникам відокремленого підрозділу, перераховується до відповідного бюджету за місцезнаходженням такого відокремленого підрозділу. Звертаємо увагу, що відповідно до п. 63.3 ст. 63 ПКУ з метою проведення податкового контролю платники податків підлягають реєстрації або взяттю на облік у контролюючих органах за місцезнаходженням юридичних осіб, відокремлених підрозділів юридичних осіб, місцем проживання особи (основне місце обліку), а також за місцем розташування їх підрозділів, рухомого та нерухомого майна, об’єктів оподаткування або об’єктів, які пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність. Платник податків зобов’язаний стати на облік у відповідних контролюючих органах за основним та неосновним місцем обліку, повідомляти про вci об’єкти оподаткування i об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, контролюючі органи за основним місцем обліку згідно з порядком обліку платників податків. У контролюючому органі за неосновним місцем обліку платник податків сплачує вci податки та збори, які згідно з законодавством мають сплачуватись на території адміністративно-територіальної одиниці, що відповідає неосновному місцю обліку, щодо таких податків, подає податкові декларації (розрахунки, звіти) та виконує інші обов’язки платника податків, а контролюючий орган стосовно платника податків здійснює адміністрування таких податків, зборів. Отже, якщо юрособа створює виробничі структурні підрозділи із використанням праці найманих осіб за місцезнаходженням (розташуванням) на іншій території, ніж така юрособа і не уповноважені нею нараховувати (сплачувати) ПДФО, то такий платник податків зобов’язаний стати на облік за неосновним місцем обліку у відповідних контролюючих органах за місцезнаходженням таких об’єктів та перераховувати ПДФО до місцевого бюджету за місцезнаходженням такого підрозділу.

Увага! Удосконалено порядок подання повідомлення за формою 20-ОПП

Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що Міністерство фінансів України наказом від 24.06.2020 № 323 (зареєстрований у Міністерстві юстиції України 01.07.2020 за № 606/34889) (далі – Наказ № 323) затвердило зміни до Порядку обліку платників податків і зборів. Наказом № 323, зокрема удосконалено порядок подання повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність за формою № 20-ОПП (далі – повідомлення за ф. № 20-ОПП). Уточнено, що у повідомленні за ф. № 20-ОПП надається інформація про всі об’єкти оподаткування, які є власними, орендованими або переданими в оренду. Під час надання повідомлень за ф. № 20-ОПП застосовується принцип укрупнення інформації, яка надається про об’єкт оподаткування (наприклад, якщо подається інформація про об’єкти оподаткування – офіс, склад, склад-магазин, розташовані в одному офісному центрі за одною адресою, достатньо надати інформацію за одним із типів об’єктів оподаткування, зазначивши у найменуванні: офіс, склад, склад-магазин). Принцип укрупнення інформації не застосовується під час надання інформації про об’єкти рухомого та нерухомого майна, які підлягають реєстрації у відповідному державному органі з отриманням відповідного реєстраційного номера (наприклад, у повідомленні за ф. № 20-ОПП надається інформація і про земельну ділянку, і про об’єкт нежитлової нерухомості, що розташований на такій земельній ділянці). Інформація про однотипні (за видом, використанням, станом та видом права власності) автомобільні транспортні засоби, які не є пунктами пересувної роздрібної торгівлі, громадського харчування або послуг, інших ніж пасажирські та вантажні перевезення, може бути подана в повідомленні за ф. № 20-ОПП як узагальнена з типом об’єкта оподаткування «автомобільні транспортні засоби» та зазначенням кількості таких транспортних засобів в графі «Реєстраційний номер об’єкта оподаткування». Повідомлення за ф. № 20-ОПП з інформацією про об’єкти оподаткування, які зареєстровані у відповідному державному органі без присвоєння реєстраційного номера (кадастрового номера, реєстраційного номера об’єкта нерухомого майна), подаються до контролюючого органу за основним місцем обліку в паперовому вигляді із доданням копії документа, що підтверджує реєстрацію об’єкта оподаткування у відповідному державному органі. У такому разі графа 12 «Реєстраційний номер об’єкта оподаткування» повідомлення за ф. № 20-ОПП не заповнюється. Відомості, зазначені в повідомленні за ф. № 20-ОПП, вносяться контролюючим органом до Єдиного банку даних юридичних осіб або Реєстру самозайнятих осіб: ► не пізніше наступного дня після отримання повідомлення за ф. № 20-ОПП засобами електронного зв’язку в електронній формі; ► не пізніше 10 робочих днів від дня надходження до контролюючого органу в паперовій формі повідомлення за ф. № 20-ОПП. Платники податків можуть переглянути інформацію про об’єкти оподаткування та контролюючі органи, у яких платник податків перебуває на обліку за неосновним місцем обліку, в приватній частині Електронного кабінету. Наказ № 323 опубліковано в бюлетені «Офіційний вісник» від 17.07.2020 № 55 року і набирає чинності через 10 днів з дня його офіційного опублікування, тобто з 27 липня 2020 року.

Увага! Телефонні номери для надання консультацій

Телефонні номери для надання консультацій платникам податків з питань впровадження програмних реєстраторів розрахункових операцій: (057)702-86-27, (057)702-86-02

У разі отримання доходів у 2019 році фізичні особи зобов’язані подати декларацію

Кампанія декларування доходів, отриманих у 2019 році, закінчилася 01.07.2020. Звертаємо увагу, що неподання або несвоєчасне подання платником податків або іншими особами, зобов’язаними нараховувати і сплачувати податки та збори, платежі, контроль за сплатою яких покладено на контролюючі органи, податкових декларацій (розрахунків), а також іншої звітності, обов’язок подання якої до контролюючих органів передбачено Податковим кодексом України (далі – ПКУ), – тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 340 гривень, за кожне таке неподання або несвоєчасне подання (п. 120.1 ст. 120 ПКУ). Також ст. 164¹ Кодексу України про адміністративні правопорушення від 07 грудня 1984 року № 8073-X із змінами та доповненнями неподання або несвоєчасне подання громадянами декларацій про доходи чи включення до декларацій перекручених даних, неведення обліку або неналежне ведення обліку доходів і витрат, для яких законами України встановлено обов’язкову форму обліку, – тягне за собою попередження або накладення штрафу у розмірі від трьох до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Водночас, згідно з п. 521підрозділу 10 розділу XX «Перехідні положення» ПКУ за порушення податкового законодавства, вчинені протягом періоду з 01 березня по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України на всій території України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), зокрема, за неподання або несвоєчасне подання платником податків податкових декларацій (розрахунків), а також іншої звітності штрафні санкції не застосовуються. Крім того нагадуємо, що відповідно до Закону України від 17 березня 2020 року № 533-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» із змінами строк сплати податкових зобов’язань, визначених платником податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) за результатами декларування доходів, отриманих у 2019 році, продовжено. Так, громадяни та особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність, сплачують ПДФО та військовий збір не пізніше 30 вересня 2020 року. Платник ПДФО – фізична особа, який зобов’язаний подати декларацію, визначити та сплатити свої податкові зобов’язання, сплачує за кодами бюджетної класифікації, затвердженими наказом Міністерства фінансів України від 14.01.2011 № 11 «Про бюджетну класифікацію» із змінами та доповненнями, а саме: «11010500» – «податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування»; «11011001» – «військовий збір, що сплачується за результатами декларування». Нормами п. 179.1. ст. 179 ПКУ встановлено, що платник ПДФО зобов’язаний подавати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи відповідно до ПКУ. Отже фізичним особам, які зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи за 2019 рік і ще не подали таку декларацію, необхідно виконати свій конституційний обов’язок – задекларувати отримані протягом    2019 року доходи та сплатити ПДФО і військовий збір.

Передача резидентом – платником ПДВ майнових прав інтелектуальної власності нерезиденту не оподатковується ПДВ

Об’єктом оподаткування ПДВ є операції платників ПДВ з постачання послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, відповідно до ст. 186 Податкового кодексу України (далі – ПКУ). Норми визначені п.п. «б» п. 185.1 ст. 185 ПКУ. Згідно з п.п. «а» п. 186.3 ст. 186 ПКУ місцем постачання послуг з надання майнових прав інтелектуальної власності, створення за замовленням та використання об’єктів права інтелектуальної власності, у тому числі за ліцензійними договорами, а також надання (передача) права на скорочення викидів парникових газів (вуглецевих одиниць) вважається місце, в якому отримувач послуг зареєстрований як суб’єкт господарювання або – у разі відсутності такого місця – місце постійного чи переважного його проживання. Оскільки при постачанні резидентом послуг з надання майнових прав інтелектуальної власності нерезиденту місцем поставки таких послуг є країна нерезидента, то така операціє не є об’єктом оподаткування ПДВ.

Четверта група єдиного податку: обрання або перехід на спрощену систему оподаткування ФОП

Відповідно до частини п’ятої ст. 1 Закону України від 19 червня 2003 року № 973 «Про фермерське господарство» із змінами (далі – Закон № 973) фермерське господарство без статусу юридичної особи організовується на основі діяльності фізичної особи – підприємця (далі – ФОП) і має статус сімейного фермерського господарства за умови використання праці членів такого господарства, якими є виключно ФОП та члени її сім’ї відповідно до ст. 3 Сімейного кодексу України від 10 січня 2002 року № 2947-ІІІ із змінами та доповненнями. Особливості створення та діяльності сімейного фермерського господарства без набуття статусу юридичної особи регулюються положеннями ст. 81 Закону № 973. Державна реєстрація ФОП здійснюється згідно з вимогами Закону України від 15 травня 2003 року № 755-IV «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» із змінами та доповненнями. ФОП може самостійно обрати спрощену систему оподаткування, якщо така особа відповідає вимогам, встановленим главою 1 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), та реєструється платником єдиного податку в порядку, визначеному главою 1 ПКУ (п. 291.3 ст. 291 ПКУ). Порядок обрання або переходу на спрощену систему оподаткування або відмова від спрощеної системи оподаткування регулюється ст. 298 ПКУ, згідно з п.п. 298.1.1 п. 298.1 якої для обрання або переходу на спрощену систему оподаткування суб’єкт господарювання подає до контролюючого органу за місцем податкової адреси заяву. Підпунктом 298.8.5 п. 298.8 ст. 298 ПКУ зазначено, що зареєстровані в установленому порядку ФОП, які до закінчення місяця, в якому відбулася державна реєстрація, подали заяву для обрання або переходу на спрощену систему оподаткування та ставки єдиного податку, встановленої для четвертої групи, вважаються платниками єдиного податку з дня державної реєстрації. ФОП, які подали заяву про обрання ними спрощеної системи оподаткування та ставки єдиного податку, встановленої для четвертої групи (далі – Заява), вперше подають визначену п.п. 298.8.1 п. 298.8 ст. 298 ПКУ звітність протягом   20 календарних днів з дня подання такої Заяви (п.п. 298.8.1 п. 298.8 ст. 298 ПКУ). Форма податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи затверджена наказом Міністерства фінансів України від 19.06.2015 № 578 із змінами і доповненнями (далі – Декларація). Враховуючи вищезазначене, ФОП може самостійно обрати спрощену систему оподаткування, якщо така особа відповідає вимогам, встановленим главою 1 ПКУ. Для обрання або переходу на спрощену систему оподаткування за ставкою єдиного податку, встановленою для четвертої групи, така особа зобов’язана подати до контролюючого органу за своєю податковою адресою Заяву та протягом 20 календарних днів з дня подання такої Заяви Декларацію.

До уваги фізичних осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність!

Фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, а також іноземці та особи без громадянства, які стали на облік у контролюючих органах як самозайняті особи та є резидентами, подають податкову декларацію про майновий стан і доходи (далі – Декларація) за результатами звітного року відповідно до розділу IV Податкового кодексу України (далі – ПКУ) у строки, передбачені для платників податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО), в якій поряд з доходами від провадження незалежної професійної діяльності мають зазначати інші доходи з джерел їх походження з України та іноземні доходи. Норми встановлені п. 178.4 ст. 178 ПКУ. При цьому Декларації за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному року для платників ПДФО, подаються до 01 травня року, що настає за звітним, крім випадків, передбачених розділом IV ПКУ (п.п. 49.18.4 п. 49.18 ст. 49 ПКУ). Водночас, строки подання податкової Декларації і сплати податкових зобов’язань з ПДФО та військового збору, зазначених у такій Декларації, Законом України від 17 березня 2020 року № 533-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» із змінами, відтерміновано. Так, фізичним особам, які провадять незалежну професійну діяльність, необхідно було подати Декларацію за звітний (податковий) 2019 рік до 01 липня 2020 року. Податкові зобов’язання, визначені такими фізичними особами у Деклараціях, мають бути самостійно сплачені до 01 жовтня 2020 року.

Хто є податковими агентами при справлянні туристичного збору?

Перелік податкових агентів при справлянні туристичного збору визначений п.п. 268.5.2 п. 268.5 ст. 268 Податкового кодексу України (далі – ПКУ). Так, згідно з рішенням сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади, що створена згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, справляння туристичного збору може здійснюватися такими податковими агентами: а) юридичними особами, філіями, відділеннями, іншими відокремленими підрозділами юридичних осіб згідно з п.п. 268.7.2 п. 268.7 ст. 268 ПКУ, фізичними особами – підприємцями, які надають послуги з тимчасового розміщення осіб у місцях проживання (ночівлі), визначених п.п. 268.5.1 п. 268.5 ст. 268 ПКУ; б) квартирно-посередницькими організаціями, які направляють неорганізованих осіб з метою їх тимчасового розміщення у місцях проживання (ночівлі), визначених п.п. «б» п.п. 268.5.1 п. 268.5 ст. 268 ПКУ, що належать фізичним особам на праві власності або на праві користування за договором найму; в) юридичними особами, які уповноважуються сільською, селищною, міською радою або радою об’єднаної територіальної громади, що створена згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, справляти збір на умовах договору, укладеного з відповідною радою. Перелік податкових агентів та інформація про них розміщуються та оприлюднюються на офіційному вебсайті сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади, що створена згідно із законом та перспективним планом формування територій громад.

Сезон польових робіт: тимчасові працівники оформлюються на загальних підставах

Укази Президії Верховної Ради СРСР від 24.09.1974 № 310-ІХ «Про умови праці робітників і службовців, зайнятих на сезонних роботах» із змінами (далі – Указ № 310) та № 311-ІХ «Про умови праці тимчасових робітників і службовців» із змінами (далі – Указ № 311) є чинними (у частині, що не суперечить Конституції України та законодавству України). Нормами п. 1 Указу № 310 встановлено, що сезонні роботи – це роботи, які внаслідок природних і кліматичних умов виконуються не увесь рік, а протягом певного періоду (сезону), що не перевищує шести місяців. Такі роботи виконують сезонні працівники. Тимчасовими вважаються працівники, які прийняті на роботу на строк до двох місяців, а для заміщення тимчасово відсутніх працівників, за якими зберігається їх місце роботи (посада), – до чотирьох місяців (п. 1 Указу № 311). На сезонних та тимчасових працівників розповсюджуються умови і положення, передбачені правилами трудового розпорядку та колективного договору, що діють на підприємстві (тривалість робочого часу і відпочинку, оплата праці, матеріальне стимулювання, умови і охорона праці тощо). Оформлюють тимчасових, сезонних працівників у загальному порядку: працівник пише заяву, на підставі заяви видається наказ про прийняття на роботу і робиться запис до трудової книжки. При цьому роботодавцю необхідно повідомити контролюючі органи про прийняття такого працівника на роботу до її початку. Відповідно до ст. 23 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП) строковий трудовий договір укладається у випадках, коли трудові відносини не можуть бути встановлені на невизначений строк з урахуванням характеру наступної роботи, або умов її виконання, або інтересів працівника та в інших випадках, передбачених законодавчими актами. Звертаємо увагу, що у наказі або розпорядженні про прийняття на роботу має бути зазначено, що працівник приймається на сезонну або тимчасову роботу, вказується строк, на який приймається такий працівник на роботу, а працівника ознайомлюють з наказом під підпис. Відповідно до ст. 6 Закону України від 15 листопада 1996 року № 504/96-ВР «Про відпустки» із змінами відпустка сезонним працівника надається пропорційно до відпрацьованого часу, це стосується і компенсації за невикористану відпустку. У разі звільнення тимчасовим і сезонним працівникам у загальному порядку виплачується вихідна допомога при звільненні (ст. 44 КЗпП).

Закон України № 466: зміни в адмініструванні частини чистого прибутку (доходу)

Законом України від 16 січня 2020 року № 466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» (далі – Закон № 466) внесено ряд змін до Податкового кодексу України (далі – ПКУ), зокрема у частині адміністрування контролюючими органами частини чистого прибутку (доходу) та дивідендів на державну частку. 1. До п.п. 14.1.39 п. 14.1 ст. 14 ПКУ внесено зміни, відповідно до яких зобов’язання зі сплати частини чистого прибутку (доходу) та дивідендів на державну частку є грошовим зобов’язанням платника. 2. Розширено функції контролюючих органів, визначені ст. 191ПКУ. Так, на контролюючі органи покладено обов’язок здійснення контролю за своєчасністю, достовірністю, повнотою нарахування та сплати до бюджету: ● частини чистого прибутку (доходу) державними та комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями, а також господарськими товариствами, у статутному капіталі яких є державна та/або комунальна власність (п.п. 191.1.51 п. 191.1 ст. 191 ПКУ); ● дивідендів на державну частку господарськими товариствами, у статутному капіталі яких є корпоративні права держави, а також господарськими товариствами, 50 і більше відсотків акцій (часток, паїв) яких знаходяться у статутних капіталах господарських товариств, частка держави яких становить   100 відсотків (п.п. 191.1.52 п. 191.1 ст. 191 ПКУ). 3. Уточнено порядок самостійного визначення контролюючим органом суми грошових зобов’язань, передбачених іншим законодавством (зміни до підпунктів 54.3.2 та 54.3.3 п. 54.3 ст. 54 ПКУ), зокрема, якщо: ● дані перевірок результатів діяльності платника податків, крім електронної перевірки, свідчать про заниження або завищення суми іншого зобов’язання, контроль за сплатою якого покладено на контролюючі органи, заявлені у податкових деклараціях, уточнюючих розрахунках; ● контролюючий орган згідно з іншим законодавством є особою, відповідальною за нарахування сум іншого зобов’язання, контроль за сплатою якого покладено на контролюючі органи, застосування штрафних (фінансових) санкцій та нарахування пені. 4. Розширено поняття «податкова декларація», визначене п. 46.1 ст. 46 ПКУ, та викладено у новій редакції п. 46.2 ст. 46 ПКУ. Так, податковою декларацією, розрахунком є документ, що подається платником податків контролюючим органам у строки, встановлені законом, на підставі якого здійснюється нарахування та/або сплата грошового зобов’язання. Розрахунок частини чистого прибутку (доходу), дивідендів на державну частку (далі – Розрахунок), який подається до контролюючих органів відповідно до іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, прирівнюється до податкової декларації (абзац другий п. 46.1 ст. 46 ПКУ). Фінансова звітність або звіт про фінансовий стан (баланс) та звіт про прибутки та збитки та інший сукупний дохід (звіт про фінансові результати) є додатком до Розрахунку та його невід’ємною частиною (абзац третій п. 46.2 ст. 46 ПКУ). Розрахунок складається наростаючим підсумком та подається до контролюючих органів разом з фінансовою звітністю у строки, передбачені ст. 49 ПКУ (абзац шостий п. 46.2 ст. 46 ПКУ). 5. Визначено базовий звітний (податковий) період для складання та подання до контролюючих органів Розрахунку. Для частини чистого прибутку (доходу) податковими (звітними) періодами є календарні: квартал, півріччя, три квартали, рік. При цьому для платників частини чистого прибутку (доходу) – господарських товариств, корпоративні права яких частково належать державі, та господарських товариств, 50 і більше відсотків акцій (часток, паїв) яких належать господарським товариствам, частка держави в яких становить 100 відсотків, що не прийняли рішення про нарахування дивідендів до 01 травня року, який настає за звітним, податковим (звітним) періодом є календарний рік (абзац п’ятий п. 46.2 ст. 46 ПКУ).

Внесено зміни до переліку лікарських засобів, медичних виробів та медичного обладнання, які звільнено від оподаткування ПДВ на час карантину

Кабінет Міністрів України постановою від 22 липня  2020 року № 620 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2020 р. № 224» (далі – Постанова № 620) вніс зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2020 року № 224 «Про затвердження переліку товарів (у тому числі лікарських засобів, медичних виробів та/або медичного обладнання), необхідних для виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, які звільняються від сплати ввізного мита та операції з ввезення яких на митну територію України та/або операції з постачання яких на митній території України звільняються від оподаткування податком на додану вартість» (далі – Постанова № 224). Постанова № 620 набула чинності 23.07.2020. Відповідно до змін, внесених Постановою № 620 до Постанови № 224 з назви та по тексту Постанови № 224 виключено слова «які звільняються від сплати ввізного мита та». У Переліку товарів підрозділ «Медичні вироби, лабораторне обладнання, розхідні матеріали, реагенти для лабораторних досліджень» розділу «Медичні вироби, медичне обладнання та інші товари, що необхідні для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» доповнено такими позиціями: 902780 – Станція автоматична для екстракції рибонуклеїнової кислоти; 3002, 3006, 3822 00 00 00 – Тест-система, призначена для якісного виявлення IgA антитіл до нуклеокапсидного антигена коронавірусу SARS-CoV-2 у зразках сироватки та плазми крові людини методом імуноферментного аналізу; 3002, 3006, 3822 00 00 00 – Тест-система, призначена для якісного виявлення IgM антитіл до нуклеокапсидного антигена коронавірусу SARS-CoV-2 у зразках сироватки та плазми крові людини методом імуноферментного аналізу; 3002, 3006, 3822 00 00 00 – Тест-система, призначена для якісного виявлення IgG антитіл до нуклеокапсидного антигена коронавірусу SARS-CoV-2 у зразках сироватки та плазми крові людини методом імуноферментного аналізу; 3002, 3006,3822 00 00 00 – Тест-система, призначена для якісного виявлення сумарного IgM та IgG антитіл до нуклеокапсидного антигена коронавірусу SARS-CoV-2 у зразках сироватки та плазми крові людини методом імуноферментного аналізу. Постанова № 620 опублікована в офіційному виданні «Урядовий кур’єр» від 23.07.2020 № 140.


Повінь та паводок: алгоритм дій населенняпаводок

Серед надзвичайних ситуацій природного походження на території України часто трапляються такі небезпечні гідрологічні явища як повені та паводки. При загрозі виникнення або раптового виникнення одного із цих явищ населенню необхідно дотримуватися чітких інструкцій та рекомендацій місцевих органів влади та фахівців екстремальних служб.

Повінь (водопілля) – фаза водного режиму річки, яка щороку повторюється в один і той самий період року, характеризується найбільшою водністю, високим і тривалим підйомом та спадом рівнів води у річці. Спостерігається у весняний період, коли сніг починає танути і рівень води у річках поступово піднімається.

Паводок – нетривале швидке підвищення водності річки, що утворюється під час інтенсивного танення снігу чи випадіння сильних дощів. На відміну від повені, паводки виникають нерегулярно.

Часто виникають в осінній та зимовий періоди, коли у верхів’ях річок починаються рясні дощі або відбувається інтенсивна відлига, які викликають швидке підняття рівнів води у низинах річок. Бувають як короткочасні, так і тривалі, що часто несуть з собою значні руйнування та призводять до людських жертв.

ДІЇ НАСЕЛЕННЯ

БЛОК 1. У ВИПАДКУ ЗАГРОЗИ ВИНИКНЕННЯ ПОВЕНІ, ПАВОДКА:

 • Не панікуйте і не втрачайте самовладання.
 • Сирени та переривчасті гудки підприємств та транспортних засобів – це сигнал “Увага всім!”
 • Негайно ввімкніть радіоприймач або телевізор. Уважно слухайте інформацію про надзвичайну ситуацію та інструкції про порядок дій, не користуйтеся без потреби телефоном, щоб він був вільним для зв’язку з вами. Попередьте сусідів, надайте допомогу інвалідам, дітям та людям похилого віку.
 • Дізнайтеся у місцевих органах державної влади та місцевого самоврядування про місце збору мешканців для евакуації та готуйтеся до неї.
 • Підготуйте документи, одяг, необхідні речі, запас продуктів харчування на декілька днів, медикаменти. Складіть усе у валізу. Документи зберігайте у водонепроникному пакеті.
 • Від’єднайте всі споживачі електричного струму від електромережі, вимкніть газ, погасіть вогонь у печах.
 • Перенесіть цінні речі та продукти харчування на верхні поверхи, горище або переставте на верхні полиці.
 • Зачиніть усі вікна і двері, при необхідності забийте вікна та двері перших поверхів дошками або фанерою.
 • Покладіть паливно-мастильні і токсичні речовини у надійне місце (не доступне для впливу води), щоб не викликати забруднення навколишнього середовища.

БЛОК 2. У ЗОНІ РАПТОВОГО ЗАТОПЛЕННЯ ПІД ЧАС ПОВЕНІ, ПАВОДКА:

 • Не панікуйте і не втрачайте самовладання.
 • Швидко підготуйте всі необхідні речі, зберіть триденний запас харчування, підготуйте аптечку на випадок якщо знадобиться перша медична допомога, заховайте у непромокальний пакет паспорт та інші документи.
 • Якнайшвидше займіть найближчі безпечні підвищені місця, і будьте готові до евакуації по воді. Якщо це неможливо, підніміться на верхній поверх або горище будинку.
 • При підйомі води слід забратися на дах, а при її різкому прибутті – на верх даху.
 • Дітей та ослаблених людей прив’яжіть до себе або міцних частин даху. Забиратися на дерева, стовпи та сумнівної міцності будови не можна.
 • Щоб привернути увагу рятувальників, постійно подавайте сигнал про своє місцеперебування: у світлий час доби можна повісити на високому місці біле або кольорове полотнище, а в нічний час подавати світлові сигнали.
 • До прибуття допомоги залишайтесь на верхніх поверхах і дахах будівель та інших підвищених місцях.
 • Самостійну евакуацію можна проводити тільки у разі потреби надання невідкладної медичної допомоги постраждалим, відсутності продуктів харчування, погіршення ситуації або втрати впевненості в отриманні сторонньої допомоги.
 • Для самостійної евакуації бажано використовувати особисті човни або катери, плоти з колод та інших підручних матеріалів, не перевантажувати їх.
 • Потрапивши у воду, зніміть з себе важкий одяг і взуття, спробуйте знайти поблизу плаваючий предмет, яким можна скористатися для утримання на воді.

БЛОК 3. ПІСЛЯ ПОВЕНІ, ПАВОДКА:

 • Слухайте радіо та дотримуйтесь інструкцій рятувальних служб. Надайте допомогу пораненим.
 • Обережно обстежте будинок і перевірте, чи немає загрози його обвалення. Не відводьте всю воду відразу: (це може пошкодити фундамент) кожен день відводьте тільки близько третини загального обсягу води в будинку. Не живіть у будинку, де залишилася стояча вода.
 • Не піднімайте температуру повітря в будинку вище +4°С, перш ніж буде відведена вся стояча вода. Очистіть будинок від усіх уламків і просочених водою предметів.
 • Вимийте або обеззаразьте забруднений посуд і столові прилади, використовуючи для цього окріп або відбілювач (чайну ложку відбілювача на раковину, наповнену водою).
 • При огляді внутрішніх кімнат не використовуйте сірники або свічки як джерело світла через небезпеку можливої присутності в повітрі побутового газу (для цього найкраще підійде електричний ліхтарик).
 • Остерігайтеся первинних або провислих електричних проводів.

Пам’ятайте, що до перевірки фахівцями стану електричної мережі вмикати електроприлади категорично забороняється.

Носіть гумові чоботи. Переконайтеся в тому, що електричні кабелі не входять і не контактують з водою. У затоплених місцях негайно вимикайте електроживлення на розподільних щитах, якщо ви цього ще не зробили. Якщо підлога біля електрощитка волога, накрийте її сухою дошкою і ставайте на неї. Щоб відімкнути електрику, скористайтеся сухою палицею.

 • Про пошкодження або руйнування водопровідних, газових і каналізаційних магістралей негайно повідомте у відповідні комунальні служби та організації.
 • Не застосовуйте в їжу продукти харчування, що перебували у воді, до проведення перевірки санітарно-епідеміологічною службою та їх термічної обробки.
 • Колодязі з питною водою, що потрапили в зону затоплення, необхідно осушити для їх подальшої дезінфекції.

Це основні заходи, про які потрібно знати людям, які проживають у зонах ризику можливого підтоплення внаслідок повені чи паводка.


громадськеІнформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення під час розгляду питання про присвоєння скверу для короткочасного відпочинку населення по пров. Парковому, м. Дергачі, Дергачівського району Харківської області назви «сквер для короткочасного відпочинку населення імені О. Лисицького»

Законом України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» (№ 4865 – VI від 24.05.2012р.) визначено підстави та порядок присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій.

Постановою Кабінету Міністрів України № 989 від 24 жовтня 2012 року «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» затверджено Порядок проведення громадського обговорення.

Найменування об’єкта права власності, якому пропонується присвоїти ім’я фізичної особи :

Сквер для короткочасного відпочинку населення по пров. Парковому, м. Дергачі, Дергачівського району Харківської області (земельна ділянка площею 1,4474 га, кадастровий номер 6322010100:00:003:2153)

Організатор громадського обговорення:

Виконавчий комітет Дергачівської міської ради

Ім’я фізичної особи, що пропонується присвоїти об’єкту права власності:

«сквер для короткочасного відпочинку населення імені О.Лисицького»

Обґрунтування пропозиції: 

З метою увіковічення пам’яті Дергачівського міського голови, який пропрацював на виборній посаді протягом семи скликань (21.03.1990 - 29.04.2017 рр.) – Лисицького Олександра Васильовича, враховуючи його вагомий вклад у соціально-економічний розвиток міста Дергачі, дієву підтримку різноманітних історичних, культурних, освітніх, спортивних, екологічних та правоохоронних громадянських ініціатив, а також особисті значні досягнення перед Дергачівською громадою.

За керівництва Олександра Васильовича місто двічі отримувало перше місце в обласному конкурсі «Краща сільська, селищна, міська рада». Про результати його роботи яскраво свідчать нагороди та почесні звання. Олександру Васильовичу Лисицькому було присвоєно звання почесного громадянина Дергачівського району, нагороджений державним орденом «За заслуги» III ступеня, орденом 2-го ступеня «Відродження українського козацтва на Слобожанщині», почесним знаком «Дергачівська слава», був лауреатом конкурсу «Дійова людина України», лауреатом Всеукраїнського рейтингу професійних досягнень «Лідер України», лауреатом загальнонаціонального рейтингу «Кращий керівник України».

Створення скверу було ініційовано О.Лисицьким. В роки його трудової діяльності було озеленено сквер, облаштовано дитячий майданчик, зону відпочинку.

Суб’єкти, що внесли пропозицію щодо присвоєння об’єкту права власності імені фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події:

Депутати Дергачівської міської ради VII скликання

Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення:

17 серпня 2020 року о 10:00 відбудуться громадські слухання в приміщенні Дергачівської міської ради: м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 79-Б, 2 поверх (зала засідань)

Строк і форма для подання пропозицій (зауважень), адреса електронної пошти:

Пропозиції (зауваження) надсилаються в електронній формі або письмово із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає; юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження. Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються. Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Строк для подання пропозицій (зауважень): до 12 серпня 2020 року включно

Місцезнаходження та номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення:

м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 79-Б, т. (05763) 3-11-43, 3-01-14

Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення:

Перший заступник Дергачівського міського голови Владислав Кисіль

Термін і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення:

          Після отримання пропозицій та проведеного аналізу відбудеться оприлюднення результатів громадського обговорення на сайті Дергачівської міської ради : http://dergachi-mr.gov.ua/. Обговорення проходить протягом двох місяців.

14.07.2020р.


 Інформаційне повідомлення pages to jpg 0001 2

 


як захистити себе від короновірусної фнфекції 1 page 0001

 

 


важлива інформаціяТовариство з обмеженою відповідальністю «ЕКОТЕХНОПАРК+» повідомляє про наміри встановити тариф на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії в м. Дергачі на рівні 2447,14 гривні за 1 Гкал, в тому числі на виробництво – 2439,39 гривні за 1 Гкал, на транспортування – 6,21  гривень за 1 Гкал, на постачання – 1,54  гривень за 1 Гкал.

Формування тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії здійснюється відповідно до Річного плану виробництва, транспортування та постачання теплової енергії, економічно обґрунтованих планованих витрат, визначених на підставі державних та галузевих нормативів витрат ресурсів, техніко-економічних розрахунків, кошторисів, з урахуванням ставок податків і зборів, цін на матеріальні ресурси та послуги у планованому періоді.

Калькуляція економічно обґрунтованих планованих витрат, пов'язаних з виробництвом теплової енергії, її транспортуванням та постачанням ТОВ «Екотехнопарк+» наведено нище:

Статті витрат

Плановані витрати витрати м. Дергачі

всього

на 1 Гкал

(тис. грн)

(грн)

1. Прямі матеріальні витрати

6335,39

1794,56

2. Прямі витрати на оплату праці

303,05

85,84

3. Інші прямі витрати

1307,67

370,41

4. Загальновиробничі витрати

31,06

8,80

5. Адміністративні витрати

245,65

69,58

6. Витрати зі збуту

5,00

1,42

7. Єдиний податок (5%)

411,39

116,53

7. Всього повна собівартість (рядок 1 + рядок 2 + рядок 3 + рядок 4 + рядок 5 + рядок 6 + рядок 7 + рядок 8)

8639,20

2447,14

Більш детальну інформацію можна отримати у ТОВ«ЕКОТЕХНОПАРК+» за телефоном +380979494337.  Звернення та пропозиції направляти за адресою: 62300, м. Дергачі, майдан Перемоги, 5а Дергачівська районна адміністрація протягом 8 днів з дня опублікування цієї об`яви у засобах масової інформації.

 


безпека газаДо уваги мешканців міста!

Для запобігання нещасних випадків і аварій при використанні природного газу в побуті, необхідно пам’ятати і суворо дотримуватись вимог правил безпечної експлуатації побутових газових приладів, постійно перевіряти тягу димових і вентиляційних каналів.

ПАМ’ЯТАЙТЕ: Найменше порушення правил безпечного користування газовими приладами може стати причиною удушення, отруєння чадним газом, пожежі або вибуху, призвести до значних матеріальних збитків і смертельних наслідків.   

Особи, які користуються побутовими газовими приладами, зобов’язані:

1.Пройти інструктаж на підприємстві газового господарства і ознайомитися з інструкцією по експлуатації встановленого в об'єкті газового обладнання.

 1. Забезпечувати зберігання і утримання в чистоті газового обладнання.
 2. Постійно провітрювати приміщення, де встановлені газові прилади, користуватися ними тільки при відкритих кватирках або фрамугах.
 3. Використовувати газові прилади тільки за призначенням.
 4. При несправності газового обладнання викликати працівників підприємства газового господарства.
 5. У разі появи запаху газу або раптовому припиненні подачі газу негайно повідомляти аварійну газову службу телефоном 104.
 6. Допускати до газових приладів працівників підприємства газового господарства для огляду та ремонту газопроводів і газового обладнання (після пред’явлення ними службових посвідчень).
 7. Всі роботи, пов’язані з додатковим встановленням газових приладів або реконструкцією газових мереж, виконувати тільки спеціалізованими монтажними організаціями, які мають ліцензію, з дозволу підприємства газового господарства.

КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

 1. Допускати до користування газовими приладами дітей дошкільного віку, осіб, що не контролюють свої дії, а також тих, хто не пройшов інструктаж і не знає правил їх безпечного використання.
 2. Проводити самочинну газифікацію, заміну і ремонт газового обладнання.
 3. Самовільно переставляти газові прилади, здійснювати перепланування приміщень, де встановлені газові прилади.
 4. Вносити зміни в конструкцію газових приладів, змінювати улаштування димових та вентиляційних каналів, заклеювати отвори вентиляційних каналів, замуровувати «кишені» та люки, які призначені для чистки димоходів.
 5. Користуватися газовими приладами при закритих вікнах, кватирках, фрамугах.
 6. Перевіряти тягу вентиляційних каналів запаленим сірником.
 7. Застосовувати відкритий вогонь для виявлення місць витоку газу.
 8. Відключати автоматику безпеки і регулювання приладу, користуватися газом при несправних газових приладах.
 9. Користуватися газовими приладами з відводом продуктів згоряння в димохід при відсутності тяги і щілини (підрізу) в нижній частині дверей.
 10. Користуватися газом при порушенні щільності кладки, штукатурки і наявності тріщин в газифікованих печах і димоходах.
 11. Проводити перевірку і самочинну прочистку димових і вентиляційних каналів.
 12. Залишати без нагляду працюючі газові прилади, не обладнані автоматикою безпеки і регулювання.
 13. Навантажувати газопроводи, прив’язувати до них мотузки.
 14. Використовувати газ і газові прилади не за призначенням, користуватися газовими плитами для опалення приміщень.

При появі запаху газу:

 • ·Негайно припинити користування газовими приладами;
 • ·Перекрити крани на приладах і перед ними, відкрити вікна для провітрювання, закрити двері в суміжні приміщення;
 • ·Викликати аварійну службу за телефоном «104»;
 • ·Не вмикати і не вимикати електроприлади, не запалювати вогонь, не користуватися електричними дзвінками;
 • ·попередьте сусідів

                                                                                                      Дергачівська міська рада


зміна пфу

 До уваги мешканців!

Дергачівським відділом обслуговування громадян (сервісний центр) головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 року № 500), керуючись статтею 43 Закону України від 10.12.2015 року № 889-VIII “Про державну службу», статтею 32 Кодексу Законів про Працю України, а також відповідно до наказу головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області від 22 червня 2020 року № 487 «Про порядок роботи головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області» встановлено наступний порядок роботи:

понеділок – четвер:

– початок роботи о 10.00 год.

– прийом документів до 18.00 год.

– закінчення роботи о 18.45 год.

п’ятниця:

– початок роботи о 10.00 год.

– прийом документів до 17.00 год.

– закінчення роботи о 17.30 год.


 До відома суб'єктів малого,сорсинг 1

 середнього та великого

 підприємництва!

сорсинг 0

 

 

 

 

 

 

 

 

сорсинг 02

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

захист майна

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ!

Адміністрація КП "Дергачікомунсервіс" нагадує:

З метою попередження квартирних крадіжок, необхідно вжити заходи щодо посилення охорони власного майна

 

 


пожежі в екосистемах Пожежі в екосистемах!

З початку року на території Дергачівського району вже виникло понад 240 пожеж, з них на відкритих територіях 148. Загальна площа горіння сухої рослинності орієнтовно склала 123 Га.

З року в рік з настанням пожежонебезпечного періоду та спекотною погодою існує ризик виникнення пожеж в лісових масивах та полях.

Пожежна небезпека в лісових масивах посилюється під впливом людського фактору та погодних умов навесні та в кінці літа. Понад 98 % пожеж виникає з цієї причини.

Головною причиною лісових пожеж є порушення вимог пожежної безпеки в лісових масивах у період високої надзвичайної пожежної небезпеки та випалювання рослинності на сільгоспугіддях.Масові пожежі можуть виникати в спеку та при посухах від ударів блискавки, необережного поводження з вогнем, очищення поверхні землі шляхом випалювання сухої трави та з інших причин.

Наслідки від таких пожеж можуть викликати ураження людей та тварин, спалах будівель в населених пунктах, дерев'яних мостів, дерев'яних стовпів ліній електромереж та зв'язку, складів нафтопродуктів та інших матеріалів, що горять.

Шановні громадяни! Дергачівське РУ ГУ ДСНС України у Харківській області та Дергачівська міська рада просить Вас, під час пожежонебезпечного періоду суворо дотримуватися правил пожежної безпеки в екосистемах, зокрема при перебуванні в лісових масивах та біля полів.

Нагадуємо, що за не дотримання правил пожежної безпеки в екосистемах, в країні існує як адміністративна так і кримінальна відповідальність.

Давайте пам'ятати, що природа потребуєнашогозахисту і бережливогоставлення до неї! Дбайте про стан навколишньогосередовища!

У разі виявлення пожеж негайно телефонуйте до служби порятунку за номером 101.

«Телефон довіри» Головного управління  Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області

737-13-59 з 09.00 до 18.00 години

Начальник Дергачівського РУ

ГУ ДСНС України у Харківській області

Роман Соляник

 


грибиОтруєння дикорослими грибами з року в рік залишається однією з найпоширеніших причин немікробних харчових отруєнь. Отруєння грибами протікають набагато важче інших харчових отруєнь.

Що потрібно знати про отруйні гриби? Основні причини отруєнь грибами: відсутність або недостатнє знання їстівних і отруйних грибів, хибні думки і забобони щодо визначення отруйності грибів, недбалість при збиранні і заготівлі, неправильне приготування, а також недостатній контроль і нагляд за заготівлею та продажем. Незнання або недостатнє знання ознак, особливостей їстівних і отруйних грибів є досить розповсюдженим явищем.

В Україні зустрічається близько 80 видів неїстівних шапинкових грибів. Приблизно 20 із них – особливо небезпечні для життя людини. Більшість отруєнь обумовлені вживанням пластинчатих отруйних грибів, які помилково сприймаються за їстівні печериці та сироїжки. Найвідомішими отруйними грибами також є різні види мухоморів (червоний, смердючий, пантерний), несправжні опеньки, бліда та жовта поганки, сатанинський гриб, несправжній дощовик та інші. Отруєння цими неїстівними грибами переважно є смертельним навіть при своєчасному зверненні за медичною допомогою. Смертельною вважається навіть мінімальна доза отрути. Тому обов’язково треба мити руки після дотику з отруйними грибами. Немало випадків, коли отрута передавалась на інші продукти через немиті руки.

Не зменшує отрути в грибах сушіння, засолювання, маринування, теплова обробка.

Основні симптоми гострого отруєння грибами: нудота, блювота, біль в животі, головний біль, посилене потовиділення, зниження артеріального тиску, судоми, мимовільне сечовиділення, проноси, а також різні галюцинації та зміна поведінки.

Негайно викликайте «Швидку» при підозрі на отруєння грибами. Ніякого самолікування! Бо чим більше зволікаєте, тим більше токсинів потрапить у кров і тим важчим буде перебіг отруєння.

Якщо після споживання грибів у когось з’явилися симптоми отруєння, то усім, хто брав участь у трапезі, необхідно терміново звернутися до лікаря.

Можна отруїтися навіть їстівними грибами. Лікарі оцінюють гриби як продукт, який важко перетравлюється. Тому страви з них можуть вживатися лише практично здоровими людьми. Ні в якому разі гриби не можна споживати дітям та людям старшого віку! Слід пам’ятати, що при вживанні грибів можуть загостритися хронічні хвороби органів травлення (гастрит, панкреатит, холагіт, гепатит, коліт, виразкова хвороба тощо). Не можна вживати грибів вагітним та жінкам, які годують груддю.

Також треба особливо зазначити, що гриби мають властивості вбирати з землі весь спектр отруйних речовин, таких як ртуть, свинець, цинк, миш’як та інші шкідливі речовини – це гриби, які виросли на забруднених територіях поблизу великих підприємств чи уздовж автомобільних та залізничних трас.

Під час посухи грибів краще не збирати взагалі. У спекотну погоду змінюється обмін речовин в організмі грибів, вони втрачають воду та накопичують токсин. Їх вживання іноді закінчується трагічно — грибними отруєннями, а деколи й призводить до смерті людини.

Старі або червиві гриби містять продукти розкладання білків, тому теж є непридатними до вживання.

Отруєння можуть спричинити їстівні гриби, які не пройшли належної термічної обробки. Необхідно правильно підготувати гриби до споживання. Багато пацієнтів стверджують, що варили гриби довго. Однак, важливим є не тривале варіння, а декілька разів зливати відвар, бо він є найнебезпечнішим (щонайменше тричі, через кожні півгодини варіння), а лише після того продовжити готувати страви.

Потрібно додати, що після вживання герметично законсервованих грибів може розвинутись ще одне небезпечне отруєння – ботулізм.

Основні поради.  Щоб не отруїтися дикорослими грибами необхідно відмовитися від споживання дикорослих грибів, як від продукту взагалі, а споживати штучно вирощені печериці, гливи, купуючи їх у магазині.

Не купувати гриби на стихійних ринках чи у продавців на автошляхах. Безпечніше купувати гриби на стаціонарних ринках, де вони проходять відповідний контроль. Не купуйте на базарах суміші грибів із різних їх видів у якості грибної ікри, салатів, консервів, пиріжків з грибами тощо.

Не купуйте невідомі Вам дикорослі гриби.

Ніколи не застосовуйте «домашніх» методів визначення отруйності грибів з використанням цибулини або срібної ложки — вони помилкові. Срібло темніє при взаємодії з амінокислотами, які є як у їстівних, так в отруйних грибах, а колір цибулі змінюється під впливом ферменту тирозинази, які містяться в усіх грибах.


УВАГА

 Повідомлення

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій

громадськості у проєкті містобудівної документації

Шановні мешканці Дергачівської міської ради, повідомляємо Вам, що розпочато процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проєкту містобудівної документації «Детальний план території для визначення планувальної організації земельної ділянки, площею 0,0919 га, кадастровий номер 6322010100:00:003:2343, яка розміщена на території Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 172 Дергачівського району Харківської області» (далі – ДПТ).

Мета, склад, зміст та основні техніко-економічні показники ДПТ.

ДПТ розробляється з метою визначення планувальної організації земельної ділянки.

Склад ДПТ – пояснювальна записка та графічні матеріали.

Зміст ДПТ складається з опису аналізу існуючої містобудівної ситуації, проєктних пропозицій, заходів цивільного захисту та протипожежних заходів, основних техніко-економічних показників, які відображені у пояснювальній записці та графічних матеріалах ДПТ.  

Загальна площа території ДПТ становить орієнтовно 0,0919 га.

Замовник ДПТ:  Дергачівська міська рада.

Розробник ДПТ: приватне підприємство «Перспектива-ДІ» (кваліфікаційний сертифікат архітектора серія АА № 001676 від 18.06.2013).

Інформація про місце ознайомлення: ДПТ для ознайомлення, розгляду та надання пропозицій знаходиться в приміщені Дергачівської міської ради за адресою: 62300, м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 79Б, (05763) 2-07-44, 3-01-14. Ознайомитися з ДПТ також можна на офіційному веб-сайті Дергачівської міської ради за посиланням http://dergachi-mr.gov.ua.

Інформація про посадову особу, відповідальну за організацію розгляду пропозицій: виконуюча обов’язки Дергачівського міського голови, секретар міської ради Бондаренко Катерина Іванівна, адреса: 62300, м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 79Б, (05763) 3-01-14.

Термін надання пропозицій (зауважень) до проекту містобудівної документації один місяць з дня оприлюднення даного повідомлення.

Інформація стосовно запланованих інформаційних заходів:

Провести громадські слухання у Дергачівській міській раді 30 червня 2020 року о 10-00 год.

Додаток 1

Додаток 2


 

газДо уваги мешканців м. Дергачі!

        За інформацією Дергачівського відділення ПАТ «Харківгаз», в рамках підготовки об’єктів системи газопостачання міста до сталого функціонування в період опалювального сезону 2020-2021рр., будуть проведені заходи, які включають наступні роботи:

 • Проведення профілактичних робіт на газопроводах високого та низького тиску та спорудах на них;
 • Опресування газопроводів сумісно з газовими вводами споживачів, усунення пошкоджень;
 • Зняття лічильників на періодичну повірку;
 • Перевірка споживачів на предмет несанкціонованого відбору газу;
 • Звірка оплати за газ;
 • Інвентаризація домоволодінь(відповідність встановленого газового обладнання тех..документації);

Роботи будуть проводитись:

 • З 8:30 до 17:00 10 червня 2020року - по вул. Лозівській в м. Дергачі (без припинення газопостачання);
 • В період 08 серпня по 02 жовтня 2020року – в м. Дергачі по вул. Матюшенка, вул.Архітекторів, вул.Гната Хоткевича, вул.Калинова, вул.Нагорна, пл. Перемоги, пров. Калиновий, пров.Зоряний, пров. Гната Хоткевича.

На час проведення робіт газопостачання буде припинено. Відновлення подачі газу в домоволодіння буде здійснено винятково за присутності мешканців.


УВАГА: ОГОЛОШЕНО  НАБІР!!!

 ЗАПРОШУЄМО

на навчання у вищі військові навчальні заклади України

Шановна молодь Дергачівського району!

Триває вступна компанія у вищі військові навчальні заклади та військові навчальні підрозділи вищих військових навчальних закладів (військових коледжів).

Бажаючих слід звертатися до Дергачівського районного військового комісаріату.

На навчання приймаються громадяни України, які здобули повну загальну середню освіту, відповідають встановленим вимогам проходження військової служби та успішно пройшли вступні випробування:

- особи з числа цивільної молоді віком від 17 до 30 років, в тому числі ті, яким 17 та 30 років виповнюється в рік зарахування на навчання;

- військовослужбовці, резервісти та військовозобов’язані, які мають повну загальну середню освіту, та не мають військових звань офіцерського складу, у разі зарахування їх на перший та наступні курси навчання, віком до 30 років;

-військовослужбовці, які проходять військову службу за контрактом,та не мають військових звань офіцерського складу у разі зарахування їх на навчання до ВВНЗ, що здійснюють підготовку на посади осіб сержантського та старшинського складу, віком до 30 років.

- особи жіночої статті приймаються на навчання на рівних правах з особами чоловічої статті за переліком спеціальностей, за якими вони у подальшому можуть проходити військову службу на посадах осіб офіцерського складу, відповідно до граничних показників прийому на навчання до ВВНЗ (ВНП ЗВО), осіб жіночої статті, щорічно затверджується Міністром оборони України.

Тому, учням випускних класів пропонуємо навчання у вищих військових навчальних закладах для отримання офіцерського звання, майбутнього працевлаштування, кар’єрного росту по службі та отримання гарантій з боку держави згідно Закону України “Про соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей ”.

Випускники ВВНЗ (ВНП ВНЗ) отримують вищу військово-спеціальну освіту, диплом державного зразка про повну (або базову) вищу освіту та відповідну кваліфікацію.

Термін підготовки:

офіцерів командного фаху — 4 роки;

офіцерів інженерного та гуманітарного фахів — 5 років.

ХАРКІВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ПОВІТРЯНИХ СИЛ ІМЕНІ ІВАНА КОЖЕДУБА

кожедуба   61023, м. Харків-23, вул. Сумська, 77/79.

   Тел.: (057) 704-96-93,704-96-05.

    Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

    Веб-сайт www.hups.mil.gov.ua

    Здійснює підготовку:

    - офіцерів для Повітряних Сил та військ протиповітряної оборони Сухопутних військ —

    фахівців з:

- автоматизованих систем управління військами та озброєнням,

- радіоелектронних комплексів та систем озброєння,

- комплексів та систем бортового обладнання військових літаків,

- аеродромно-технічного забезпечення польотів авіації,

- інженерно-авіаційної служби,

- військових льотчиків,

- штурманів,

- офіцерів бойового управління авіацією;

- офіцерів — фахівців з електротехнічних систем та систем електроспоживання,

- метрологів,

- фахівців з виховної роботи у підрозділах (військових частинах).

Схема підготовки — курсант.

Також здійснює підготовку:

 військовослужбовців військової служби за контрактом, рядового, сержантського та старшинського складу, для здобуття ступеню вищої освіти бакалавр за заочною формою навчання за напрямами підготовки:

 • програмна інженерія,
 • електротехніка та електротехнології,
 • радіотехніка,
 • метрологія та інформаційно-вимірювальні технології.

 

 НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ СУХОПУТНИХ ВІЙСЬК ІМЕНІ ГЕТЬМАНА ПЕТРА САГАЙДАЧНОГО

 

сухопутні79012, м. Львів-12, вул. Героїв Майдану, 32.

Тел.: (032) 238-65-34, (032) 258-45-07.

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Веб-сайт www.asv.gov.ua

Здійснює підготовку офіцерів:

- командного фаху — для підрозділів танкових, механізованих військ Сухопутних військ та інженерних військ;

- командного та інженерного фахів — для підрозділів ракетних військ і артилерії;

- фахівців культурно-виховної, просвітницької роботи та організації дозвілля у військах (силах), з виховної роботи у підрозділах (військових частинах).

Схема підготовки — курсант.

Здійснює підготовку військовослужбовців військової служби за контрактом, рядового, сержантського та старшинського складу, для здобуття ступеню вищої освіти бакалавр за заочною формою навчання за напрямом підготовки автомобільний транспорт.

 

ВІЙСЬКОВА АКАДЕМІЯ (м. ОДЕСА)

військова одеса65009, м. Одеса-9, вул. Фонтанська дорога, 10.

Тел.: +380(482) 63-94-85 (приймальна комісія).

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Веб-сайт: . www.vaodesa.org.ua

Здійснює підготовку офіцерів:

- командного фаху — для підрозділів високомобільних десантних військ, військової розвідки та спеціального призначення;

- військових фахівців з продовольчого та речового забезпечення, забезпечення ракетним паливом, пальним та мастильними матеріалами, з експлуатації та ремонту ракетно-артилерійського озброєння, боєприпасів, зі зберігання вибухових пристроїв, освітлювальних та сигнальних засобів, з експлуатації автомобільної техніки військ, з фізичної підготовки та спорту у військах (силах).

Схема підготовки — курсант.

 

ВІЙСЬКОВИЙ ІНСТИТУТ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

військовий інститут03680, м. Київ-680, вул. Ломоносова, 81;

01033, м. Київ-33, вул. Володимирська, 64.

Тел.: (044) 521-32-89,521-35-97.

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Веб-сайт: . www.mil.univ.kiev.ua

Здійснює підготовку

- офіцерів з інформаційно-пропагандистського та розвідувально-інформаційного забезпечення діяльності військ (сил),

- військових журналістів,

- військових перекладачів,

- військових фінансистів,

- фахівців з юрисконсультської роботи, міжнародної інформації та управління діями топогеодезичних і навігаційних підрозділів військ (сил).

Схема підготовки — курсант.

Здійснює підготовку військовослужбовців військової служби за контрактом, рядового, сержантського та старшинського складу, для здобуття ступеню вищої освіти бакалавр за заочною формою навчання за напрямами підготовки: фінанси і кредит, геодезія, картографія та землеустрій.

 

ВІЙСЬКОВИЙ ІНСТИТУТ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

військові телекомунікації01011, м. Київ-11, вул. Московська, 45/1.

тел., факс:(044) 256-22-80,280-59-67

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Веб-сайт: http.//www.viti.edu.ua

Здійснює підготовку офіцерів:

- фахівців командного та інженерного фахів з систем і комплексів військового електрозв’язку і радіозв’язку,

- фахівців з організації та технологій безпеки інформації у кібернетичному просторі, програмного забезпечення, інформаційної боротьби у комп’ютеризованих системах і мережах спеціального призначення, інтелектуальних систем та технологій підтримки прийняття рішень органами управління, технологій кібернетичного захисту інформаційних, комп’ютерних та телекомунікаційних систем, автоматизованих систем управління військами і озброєнням, інформаційних управляючих систем та технологій.

Схема підготовки — курсант.

Здійснює підготовку військовослужбовців військової служби за контрактом, рядового, сержантського та старшинського складу, для здобуття ступеню вищої освіти бакалавр за заочною формою навчання за напрямами підготовки: комп’ютерні науки, телекомунікації, системи технічного захисту інформації.

 

ЖИТОМИРСЬКИЙ ВІЙСЬКОВИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ С. П. КОРОЛЬОВА

житомирський військовий10004, м. Житомир, проспект Миру, 22.

Тел.: (0412) 25-04-91 (додаткові 3-88,3-98,3-30).

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Веб-сайт: www.zvir.zt.ua

Здійснює підготовку офіцерів:

фахівців з радіоелектронних комплексів та систем озброєння і техніки спеціального призначення та спеціального радіозв’язку, засобів радіоелектронної боротьби, технічного захисту інформації та спеціального контролю, автоматизованої обробки інформації, роботизованих систем спеціального призначення.

Схема підготовки — курсант.

Здійснює підготовку військовослужбовців військової служби за контрактом, рядового, сержантського та старшинського складу, для здобуття ступеню вищої освіти бакалавр за заочною формою навчання за напрямами підготовки: системна інженерія, електротехніка та електротехнології, радіотехніка.

 

ФАКУЛЬТЕТ ВІЙСЬКОВОЇ ПІДГОТОВКИ НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ»

політех61098, м. Харків, вул. Полтавський шлях, 192.

Тел.: (057) 372-61-67 (додатковий 2-41,2-43,2–44).

Електронна пошта:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Веб-сайт www.kharkiv.edu/fvp

Здійснює підготовку офіцерів:

-фахівців з радіаційного, хімічного, біологічного захисту та екологічної безпеки військ;

- фахівців танкових військ інженерного профілю.

Схема підготовки — курсант.

 

ІНСТИТУТ ВІЙСЬКОВО-МОРСЬКИХ СИЛ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ«ОДЕСЬКА МОРСЬКА АКАДЕМІЯ»

військове море65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона,8

Тел.: (0482) 639-485, (0482) 637-660

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Веб-сайт: . www.avms.org.ua

Здійснює підготовку офіцерів для Військово-Морських Сил — фахівців з судноводіння, експлуатації суднових енергетичних установок, радіоелектронних комплексів та систем озброєння і техніки, комплексів та систем корабельного та берегового озброєння Військово-Морських Сил, пошуково-рятувальних, водолазних та аварійних робіт на морі, з виховної та соціально-психологічної роботи на кораблях Військово-Морських Сил.

Схема підготовки — курсант.

Здійснює підготовку військовослужбовців військової служби за контрактом, рядового, сержантського та старшинського складу, для здобуття ступеню вищої освіти бакалавр за заочною формою навчання за напрямами підготовки: радіотехніка, морський та річковий транспорт.

 

За більш детальнішою інформацією та для оформлення особових справ звертатися до Дергачівського РВК:  (за адресою м.Дергачі, вул. Сумський шлях  17, тел. 066-80-32-459).

 

 


ОГОЛОШЕННЯінвентаризація

Дергачівська міська рада проводить інвентаризацію земель частини населеного пункту м. Дергачі в межах вул. Залізнична, земель ПАТ «Українська залізниця», вул. Леонова, вул. Центральна, вул. Лозівська, вул. Степова, пров. Козацький, вул. Весняна, вул. Вишнева, пров. Гайдамацький, пров. Семенський, вул. Щаслива, пров. Панфілова, на території Дергачівської міської ради Дергачівського району Харківської області.

Виконавець робіт – Товариство з обмеженою відповідальністю «Земінформ».

Інвентаризація земель проводиться з метою встановлення місця розташування об’єктів землеустрою, їх меж, розмірів, правового статусу, виявлення земель, що не використовуються, використовуються нераціонально або не за цільовим призначенням, визначення обмежень, обтяжень у використанні земельних ділянок, здійснення державного контролю за використанням та охороною земель та прийняття відповідних рішень Дергачівською міською радою за результатами інвентаризації земель.

Просимо землевласників та землекористувачів, земельні ділянки яких розташовані в м. Дергачі в межах вул. Залізнична, земель ПАТ «Українська залізниця», вул. Леонова, вул. Центральна, вул. Лозівська, вул. Степова, пров. Козацький, вул. Весняна, вул. Вишнева, пров. Гайдамацький, пров. Семенський, вул. Щаслива, пров. Панфілова на території Дергачівської міської ради Дергачівського району Харківської області, надати копії своїх документів, що посвідчують право на земельні ділянки, або підтверджують сплату земельного податку до Дергачівської міської ради.

Конт. тел./факс: (057) 766-11-63, 098-86-85-428, 095-14-55-760.

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 


день захисту дітейЗ Міжнародним днем захисту дітей!

     У перший літній день в Україні, як і у всьому світі (понад 60 країнах відзначають Міжнародний день захисту дітей), відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій.

    Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов’язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо. Зігріваючи теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

   Бажаємо нашим маленьким землякам міцного здоров’я, добра, радості, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок!

Цікаво знати:

- День захисту дітей бере свій початок з 1 червня 1925 року. Саме цього дня відбулося дві події, які і стали визначальними при виборі дати свята: в Женеві відбулася перша міжнародна конференція, під час якої обговорювалися проблеми дітей, а генконсул Китаю в Сан-Франциско зібрав у місті групу китайських дітей-сиріт і влаштував для них святкування Дуань-у Цзе - свято, яке символізує початок літа.

- Офіційно Міжнародний день захисту дітей засновано в 1949 році. Саме тоді у Парижі відбулася спеціальна сесія Міжнародної демократичної федерації жінок, на якій і було ухвалено рішення заснувати міжнародний День захисту дітей. Це було зумовлено тим, що після Другої світової війни багато неповнолітніх по всьому світу залишилися сиротами, без даху над головою, їжі і з різними захворюваннями.

- Відзначати свято почали з 1950 року, тоді урочисті заходи відбулися в 51 країні. А вже в 1989 році ООН представила Конвенцію з прав дитини.

- Україна приєдналася до Конвенції ООН про права дитини в 1991 році, проте відзначати свято почала з 1998 року – після підписання 30 травня президентом Леонідом Кучмою указу "Про день захисту дітей". У нашій країні це свято не є вихідним днем, окрім випадків, коли День захисту дітей припадає на суботу або неділю.


 

призов 2020До уваги юнаків призовного віку та призовників на строкову військову службу!!!

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ ПІД ЧАС ПРИЗОВУ НА СТРОКОВУ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ

Що треба знати:

При призові виплачується грошова допомога у розмірі двох прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб;

- військовослужбовці перебувають на повному державному утриманні;

- виплачується щомісяця грошове забезпечення (залежно від військового звання та посади) на додаткові особисті потреби;

- при звільненні в запас виплачується вихідна грошова допомога у розмірі 8-ми посадових окладів (залежно від в/звання і посади). Для військовослужбовців з числа дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування 12 окладів;

- надається відпустка (10 календарних днів без урахування часу, необхідного для проїзду до місця проведення відпустки та назад);

- час проходження строкової військової служби зараховується до стажу роботи;

- зберігаються робоче місце та середній заробіток особам, за умови офіційного працевлаштування до призову;

- зберігаються жилі приміщення, які вони займали до призову на строкову військову службу;

- після звільнення в запас (протягом місяця з дня взяття на військовий облік за місцем проживання за поданням військового комісаріату) виплачується матеріальна допомога в розмірі:

- середньої заробітної плати на день призову, але не менше прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленої на день призову (для громадян, які працювали);

- у розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленої на день призову (для громадян, які до призову не працювали);

- держава забезпечує соціальну та професійну адаптацію військовослужбовців строкової військової служби, які до призову на строкову військову службу не були працевлаштовані;

- призвані в період навчання у ВНЗ І-ІV акредитації, при звільненні зараховуються для продовження навчання до того ВНЗ, де вони навчалися до призову, незалежно від форми навчання;

- військовослужбовці строкової військової служби мають право на безоплатний проїзд всіма видами транспорту загального користування міського, приміського та міжміського сполучення (за винятком таксі);

- члени сімей військовослужбовців строкової служби мають переважне право при прийнятті на роботу і на залишення на роботі при скороченні чисельності або штату працівників.

 


пляжПрофілактика інфекційних захворювань під час купання у відкритих водоймах

За статистикою Всесвітньої організації охорони здоров’я понад 85 відсотків захворювань передається через воду. Від цих захворювань щороку помирає 25 мільйонів чоловік. Тому, перш ніж увійти до будь-якої водойми, подумайте про своє здоров’я.

Ентеровірусні хвороби – гострі інфекційні захворювання, що викликаються кишковими вірусами з групи Коксакі і ECHO. Клінічні прояви різноманітні, частіше за усе пов’язані з ураженням центральної нервової системи, м’язів, міокарда і шкірних покровів. Серозний менінгіт — одна з поширених форм ентеровірусних хвороб, викликається усіма групами ентеровірусів, Коксакі В, ECHO. Спостерігається як у вигляді спорадичних випадків, так і у вигляді епідемічних спалахів. Починається гостро з підвищення температури тіла (до 39-40 °С) і симптомів загальної інтоксикації. До кінця 1-го або на 2-й день хвороби з’являються сильний головний біль, ригідність потиличних м’язів та ін. Можуть спостерігатися інші симптоми ентеровірусної інфекції (міалгія, висипання, ураження міокарда, гіперемія слизової оболонки зіва).

Гострий вірусний гепатит А – гостре інфекційне захворювання, що характеризується ураженням печінки, також може передаватись водним шляхом. Більшість випадків гепатиту А має типові симптоми та приводять до одужання. Перші ознаки захворювання з’являються, в середньому, через 30 днів (інкубаційний період при гепатиті А складає від 15 до 50 діб). Непокоїть погане самопочуття, температура, значно темніє сеча (колір стає схожим на міцно заварений чорний чай). Можна очікувати появи лихоманки, що супроводжується нудотою, блюванням, важкістю в області шлунка і правому підребер’ї, слабкість. Через кілька днів жовтіють склери, шкіра (жовтяниця), знебарвлюється кал.

Бактерії кампілобактера викликають досить важку кишкову інфекцію. Потрапляючи також через рот до шлунку, а потім і в кишківник, вони викликають у людини симптоми розладу шлунково-кишкового тракту. Для кампилобактеріоза характерна гострий головний біль, біль в м’язах, озноб, діарея до 10 разів на добу, блювота, підвищена температура тіла до 38 градусів.

«Сверблячка купальщика» або церкаріоз виникає після купання в водоймах, заражених церкаріями – личинками гельмінтів шистосом. Розрізнити цих паразитів в воді неозброєним оком майже неможливо. Їх довжина становить всього один міліметр. Дорослі гельмінти паразитують в кишківнику та печінці водоплавних і болотних птахів, їх яйця з послідом птахів потрапляють у воду; личинки, що вийшли з яєць, впроваджуються в прісноводних молюсків та равликів, залишаючи їх тіло через 5-6 тижнів. Саме після виходу з тіла равлика, ці паразити здатні викликати церкаріоз.

Шкіра вражається від впровадження в неї цих личинок при будь-якому контакті з водою. Коли вони потрапляють в організм людини, це призводить до досить серйозних наслідків, тому що виникають шкірні висипання, температура тіла може підвищитися. Причому не тільки при купанні в озерах, ставках і річкових заводях, але і при ходінні босоніж по мокрій траві біля водоймищ. Церкарії особливо активні в сонячні теплі дні.

Лямбліоз -захворювання органів травлення, викликане паразитичними найпростішими — лямбліями. Зараження відбувається через рота при потраплянні до організму забрудненої лямбліями води, а також при занесенні лямблій до рота брудними руками. У більшості випадків здорові люди можуть легко перенести потрапляння однієї чи двох таких личинок, але, якщо в організм потрапляє більше десяти цист лямблій, а у людини, наприклад, знижена кислотність шлункового соку, або він приймає препарати, які знижують її, це призводить до зараження. Лямбліоз небезпечний тим, що захворювання може протікати довгий час без якихось сильно виражених симптомів. Симптоми хронічного лямбліозу це загальна слабкість, стомлюваність, дратівливість, зниження апетиту, головні болі, запаморочення, поганий сон. Личинки лямблій зсередини насідають на стінках кишківника, розвиваючись там і блокуючи тим самим всмоктування поживних речовин.

Відкриті водойми, безумовно є джерело небезпеки й тому обережність при купанні і плаванні в водоймах Харківської області, при поїздках на відпочинок до інших областей України і за кордон цілком виправдана.

Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області попереджає:

 1. Купайтеся в спеціально відведених та обладнаних для цього місцях. Варто звертати увагу на знак «Купатися заборонено» і замислитися над тим, чи варто там купатись?
 2. Якщо вода придатна для купання, то постарайтеся не відкривати рота і не ковтати цю воду.
 3. Відразу після купання у відкритих водоймах необхідно приймати душ і змивати залишки води зі шкіри. Обтирайтеся жорстким рушником. Це дозволить видалити забруднення механічно!
 4. Дотримуйтеся правил особистої гігієни: частіше мийте руки з милом. Овочі та фрукти ретельно мийте під проточною водою і перед вживанням в їжу обробляйте окропом. Пийте тільки кип’ячену або бутильовану воду.
 5. Перед поїздкою на дачу або до села городянам рекомендуємо зробити щеплення від гепатиту A.

Пам’ятайте, що небезпека зараження через воду відкритих водойм зберігається з червня по вересень (в теплих водоймах — ще довше).

 


 


карантин фрукти овочі

До уваги суб’єктів господарювання у сфері реалізації продуктів харчування в м. Дергачі!

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України інформує щодо питань реалізації фруктів та овочів закладами роздрібної торгівлі харчовими продуктами під час дії карантинних обмежень

     За даними Всесвітньої організації з охорони здоров’я на сьогоднішній день у світі відсутні будь-які докази того, щоб хвороба  COVID-19 може передаватися через харчові продукти або пакувальний матеріал. Крім того, немає жодних даних про передачу вірусу через фрукти та овочі.

      Враховуючи рекомендації та наявну інформацію про шляхи передачі COVID-19,  реалізація фруктів та овочів закладами роздрібної торгівлі харчовими продуктами має здійснюватися в спосіб, що гарантує дотримання протиепідемічних вимог. Такими способами можуть бути:

або реалізація  фруктів та овочів в упаковці виробника;

або фасування фруктів та овочів продавцем у спеціально відведеному приміщенні, або їх відпуск безпосередньо в торговельній залі через продавця, за умови:

-   наявності у продавця особистої медичної книжки;

-   використання продавцем засобів індивідуального захисту (маска, рукавички);

-   пакування продавцем фруктів та овочів в індивідуальну упаковку (наприклад, одноразові поліетиленові пакети, паперові пакети, плівку, пластикові контейнери, тощо);

-  дотримання продавцем рекомендаційної дистанції з покупцем;

- забезпечення наявності і доступності для продавців засобів дезінфекції у торговельній залі;

       3. реалізація нефасованих  фруктів та овочів шляхом самообслуговування покупцями в торговельній залі, за умови:

- забезпечення доступу до місця (зони) торгівельного обслуговування лише тих покупців, які мають одягнені засоби індивідуального захисту (маски);

-   забезпечення покупців, за потреби, засобами індивідуального захисту (одноразовими рукавичками);

-  забезпечення пакування покупцями фруктів та овочів в індивідуальну упаковку (наприклад, одноразові поліетиленові пакети, паперові пакети, плівку, пластикові контейнери, тощо);

-  забезпечення наявності і доступності для покупців засобів дезінфекції у торговельній залі.

        Заклади роздрібної торгівлі харчовими продуктами мають забезпечити покупців інформацією щодо необхідності ретельного миття овочів та фруктів в домашніх умовах, а також, де є доречним, здійснення їх термообробки перед вживанням.

       Заклади роздрібної торгівлі харчовими продуктами мають забезпечити контроль за дотриманням цих рекомендацій.

       Одночасно інформуємо, що листи Мінекономіки мають інформативний характер та не встановлюють правових норм.

 


увага конкурсПрограма “Демократична практика”

МІЖНАРОДНИЙ ФОНД “ВІДРОДЖЕННЯ” (МФВ)

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

“ВИЯВЛЕННЯ ЗЛОВЖИВАНЬ ЩОДО ДОВКІЛЛЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ”

Наразі все гостріше на порядок денний виходять питання зміни клімату. Позитивним фактором є зміна свідомості суспільства, активна робота ініціатив, спрямованих на захист довкілля у різних сферах: боротьба із вирубкою лісів, забрудненням повітря, водних ресурсів, адвокація правильного поводження з відходами тощо. Це є важливим внеском у збереження природи та протидії згаданим змінам клімату. Проте негативним чинником залишається корупція, яка завдає невиправної шкоди довкіллю та природнім ресурсам, хоча на перший погляд, такий зв’язок не завжди є очевидним. Непоодинокими є випадки, коли через корумпованих посадовців стаються значні обсяги викидів шкідливих речовин у повітря чи водойми, проводиться незаконний видобуток корисних копалин, забудовуються природоохоронні зони чи злочинно вирубуються ліси, але мешканці не завжди можуть пов‘язати ці факти з корупцією у конкретних органах влади.  З метою виявлення найбільш актуальних проблем, корупційних ризиків і факторів, а також конкретних випадків корупційних правопорушень відносно довкілля оголошується цей конкурс.

Мета конкурсу – виявлення, широке висвітлення зловживань та фактів корупції щодо довкілля та використання природних ресурсів, звернення у разі потреби до відповідних органів публічної влади щодо таких фактів, а також розробка онлайн інструментів, спрямованих на зменшення можливостей для зловживань у зазначеній сфері.

Учасники конкурсу: до участі у конкурсі запрошуються громадські організації, які мають досвід практичної роботи у сфері захисту довкілля та досвід впровадження проєктів з антикорупційною тематикою. Вітатиметься партнерство з Ініціативою з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні.

Пріоритети конкурсу:

Діяльність може проводитися у сферах, що стосуються протидії (перелік не є вичерпним):

Забрудненню повітря;

Забрудненню та нераціональному використанню водних ресурсів;

Вирубці чи нераціональному використанню лісових ресурсів;

Несанкціонованому видобутку корисних копалин та використанню надр;

Недотриманню законодавства щодо природоохоронних зон;

Неналежній утилізації сміття.

Напрями діяльності можуть включати наступні (але не обмежуються ними):

Виявлення конкретних випадків (кейсів) порушень з боку:

юридичних осіб / ФОП, що можуть бути зумовлені корупційними чинниками, а також виявлення та оприлюднення відповідних схем;

 органів влади (що можуть полягати, наприклад, у нездійсненні контролю, передбаченого нормативно-правовими актами, що спричинено корупційними факторами, тощо);

Наявність прогалин чи низька ефективність у сфері дії дозвільних документів та чинної нормативно-правової бази у сфері екології:

моніторинг та контроль за належним виконанням умов ведення діяльності та зобов’язань підприємств, викладених у дозвільних документах, виявлення порушень у цій сфері;

виявлення зловживань у сфері видачі дозвільних документів та їх подовження;

розробка інструментів, спрямованих на мінімізацію можливостей для зловживань у сфері видачі документів дозвільного характеру, їх подовження, виконання тощо;

розробка пропозицій щодо вдосконалення норм чинної нормативно-правової бази в екологічній сфері, що спрятимуть зменшенню корупційних факторів та можливостей для зловживань;

Розробка онлайн інструментів, що сприятимуть більш широкому доступу громадськості до екологічної інформації.

Перевага надаватиметься проєктним пропозиціям, які:

охоплюють якомога більшу кількість пріоритетів конкурсу;

матимуть регіональний або місцевий масштаб;

будуть стосуватися безпосереднього впливу на життя громадян, місцевих мешканців, громад тощо;

пропонують використання інноваційних підходів та цифрових інструментів;

прослідковуватимуть кореляцію корупційних проявів щодо довкілля та факторів зміни клімату.

Переможцям конкурсу у випадку необхідності захисту прав та інтересів може бути надана юридична підтримка. Переможці конкурсу також будуть запрошені до спільних зустрічей, що мають на меті обмін досвідом та отримання додаткових знань. Організації заохочуються під час виконання проєкту використовувати інноваційні підходи, цифрові та онлайн інструменти. У разі використання, пропонується в проєктній заявці описати використання таких інструментів.

Критерії, за якими буде здійснюватися оцінка проєктних пропозицій:

відповідність поданої проєктної пропозиції меті й пріоритетним напрямам конкурсу;

зрозумілість мети проєктної пропозиції, відповідність завдань та діяльності за проєктом його меті;

прогнозований вплив проєкту на досягнення позитивних змін, залучення органів влади й інститутів громадянського суспільства до досягнення цих змін;

попередній досвід учасника конкурсу у проведенні діяльності, передбаченої проєктною пропозицією;

реалістичність виконання проєкту, наявність чіткого плану його реалізації, ефективність запропонованих механізмів реалізації ідей проєкту, визначеність очікуваних результатів;

врахування принципів гендерної рівності і недискримінації під час формулювання проєктної пропозиції;

зваженість бюджету, наявність співфінансування проєкту;

життєздатність проєкту після завершення його реалізації, зокрема шляхом інституціалізації досягнутих результатів;

наявність оприлюдненого учасником конкурсу змістовного та фінансового звітів за попередній календарний рік.

Просимо взяти до уваги!

Термін реалізації проєкту – до 12 місяців. Планований термін початку реалізації проєктів – 15 липня 2020 р.

Аплікант самостійно визначає тематику проєкту. При цьому в тексті проєктної пропозиції він має обґрунтувати актуальність і важливість проєкту у визначеній (-их) сфері (-ах).

Як окремі додатки проєктна пропозиція має містити:

посилання на проєкти, які учасник конкурсу виконував в минулому, чи основні виконавці проєкту, та які розміщено в публічному доступі;

резюме основних виконавців проєкту;

листи від партнерських організацій, ЗМІ тощо, що засвідчують готовність партнерів взяти участь у реалізації проєкту та описують характер цієї участі (надаються у разі, якщо проєкт планується реалізовувати в партнерстві з іншими громадськими організаціями, благодійними організаціями);

За наявності, перелік донорів, що підтримували проєкти організації у минулому, із контактами відповідного менеджера.

Проєкти, що не відповідають цим вимогам, розглядатися не будуть.

Максимальний розмір гранту – 450 000 гривень (оптимальний бюджет проєкту – до 400 000 гривень).

Останній термін подання проєктних пропозицій – 12 травня 2020 року (15:00 за київським часом).

Оголошення результатів – до 20 червня 2020 року.

Аплікаційна форма

Зверніть увагу!

Проєктну пропозицію з додатками слід зареєструвати на сайті МФВ, скориставшись сервісом “Електронний конкурс”

Усі документи до проєктної пропозиції мають бути додані у форматі .doc, docs, .xls, .xlsx або .pdf. Максимальний розмір кожного із додатків до проєктної пропозиції не може перевищувати 8 Mb.

Проєктні пропозиції, які будуть зареєстровані на сайті МФВ після 15:00 12 травня 2020 року за київським часом, не розглядатимуться.

Програма не надає грантів політичним партіям, релігійним громадам, приватним (фізичним) особам, а також суб’єктам господарювання, які мають на меті отримання прибутку.

Проєктні пропозиції, подані в інший спосіб, окрім названого вище, не розглядатимуться.

Подані на конкурс матеріали не повертаються і не рецензуються.

Про результати конкурсу всіх його учасників буде повідомлено електронним листом.

Остаточне рішення щодо проєктної пропозиції перегляду не підлягає.

Причини відмови в підтримці проєктної пропозицій не повідомляються.

Зверніть увагу, що консультацій щодо оформлення проєктних пропозицій не надають телефоном. У разі виникнення додаткових запитань, будь ласка, звертайтеся на електронні адреси Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Контакти:

Програма“Демократична практика”

Діна Нарежнева, менеджер Програми, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Мар’яна Магомедова , координатор Програми, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


отруєнняЯк уберегти себе та свою родину від виникнення гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь

Не купувати продукти харчування на стихійних ринках або з рук приватних осіб;

Купуючи будь-які харчові продукти у торгівельній мережі споживач має право вимагати у продавця документи, що підтверджують якість та безпеку продукції.

Не вживати продуктів і напоїв при найменшій підозрі щодо їх якості та з простроченими термінами споживання. Зберігати продукти харчування тільки у спосіб зазначений на упаковці та у вставлений термін;

Не вживати незнайомі та підозрілі гриби, ягоди, трави, та інші рослини;

Приготовлені страви бажано вживати відразу, а у випадку їх повторного застування вони мають піддаватись вторинній термічній обробці;

Зберігати виготовлені страви без холоду не більше 2 годин;

Не брати у дорогу продукти, що швидко псуються (ковбані, молочні, кулінарні, кондитерські вироби або інші продукти, які потребують охолодженого зберігання);

Не виготовляти багатокомпонентні страви, що не вимагають термічної обробки (паштети, м’ясні салати, тощо) непристосованих умовах;

При споживанні овочів, фруктів та ягід їх необхідно ретельно помити питною водою;

Не використовувати для пиття, приготування їжі та мати посуду воду з річок, озер, колодязів, підземних джерел тощо;

Для пиття і приготування їжі використовувати воду тільки з централізованих джерел водопостачання або питну бутильовану;

При неорганізованому відпочинку (туристичні мандрівки екстремальний туризм тощо) для миття посуду та приготування їжі необхідно мати з собою запас питної води;

Перед приготуванням їжі та перед її вживанням необхідно завжди мити руки з милом. Обов’язково мити руки після відвідування туалетів;

При відпочинку з дітьми батьки повинні ознайомити дітей з правилами харчування та правилами дотримання особистої гігієни. Дорослим необхідно ретельно слідкувати за тим, щоб діти не споживали незнайомі ягоди та продукти;

Для купання та відпочинку слід користуватися лише офіційно дозволеними пляжами;

У випадку виявлення перших ознак кишкового захворювання необхідно терміново звернутись до найближчої лікувальної установи. Самолікування небезпечне! При груповому відпочинку хворого бажано тимчасово (до прибуття лікаря) ізолювати від решти колективу;

При тяжкому стані хворого треба негайно викликати невідкладну медичну допомогу.

 

 

 

 

 


карантин


 

             Безпечне використання пестицидів та агрохімікатів в період проведення  польових робіт  пестициди                             

Діяльність, пов'язана з пестицидами та агрохімікатами, регламентована відповідними законодавчими актами: Закон України «Про пестициди та агрохімікати», Закон України «Про захист рослин», Закон України «Про бджільництво», Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення державних випробувань, державної реєстрації та перереєстрації, видання переліків пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні» від 04.03.1996 №295, Державні санітарні правила «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві», затверджені наказом Міністерства охорони здоров'я України  від 03.08.1998 №1 (ДСП 8.8.1.2.001-98), Державні санітарні правила авіаційного застосування пестицидів і агрохімікатів у народному господарстві України, затверджені наказом Міністерства охорони здоров’я України від 18.12.1996 № 382.

Відповідно до вищевказаних законодавчих актів, діють наступні вимоги до суб'єктів господарювання, підприємств всіх форм власності, які використовують пестициди:

забороняється провадження господарської діяльності з торгівлі та використання пестицидів та агрохімікатів до їх державної реєстрації;

до всіх видів робіт, пов’язаних із застосуванням пестицидів, допускаються особи, що пройшли медичний огляд, спеціальну підготовку та мають відповідні посвідчення, допуск та наряд на виконання робіт з пестицидами та забезпечені засобами індивідуального захисту (спеціальний одяг і спецвзуття, засоби захисту рук, органів дихання, зору);

виконання всіх робіт з пестицидами і протруєним насіннєвим матеріалом обов’язково повинне реєструватися в спеціальних журналах;

у зоні роботи з пестицидами необхідно обладнати місця для відпочинку і вживання їжі (не ближче 200 м від межі застосування пестицидів), які забезпечуються бачками з питною водою, рукомийником і медичною аптечкою;

завчасно, але не менше ніж за дві доби до початку проведення кожної хімічної обробки, адміністрація господарств сповіщає населення, власників суміжних сільськогосподарських угідь та об’єктів про місця, терміни і методи застосування пестицидів (наприклад, інформуючи про це в місцевій пресі, по радіо, направити повідомлення до органів місцевого самоврядування та організувати розміщення оголошень в місцях масового перебування населення);

у період проведення робіт у радіусі 200 м від меж ділянок, що обробляються, повинні бути встановлені попереджувальні написи;

при вентиляторному обприскуванні зона санітарного розриву від населених пунктів, тваринницьких комплексів, місць проведення ручних робіт по догляду за сільгоспкультурами, водойм і місць відпочинку повинна бути не менше 500 м, при штанговому і гербігації дощуванням - 300 м;

всі роботи з пестицидами слід проводити в ранкові (до 10) і вечірні (18-22) години при мінімальних повітряних потоках;

господарства повинні бути забезпечені пересувними агрегатами для приготування розчинів і заправки обприскувачів;
- майданчики розчинних вузлів і пунктів повинні мати тверде покриття з забезпеченням стоку поверхневих вод в спеціальні бетоновані резервуари;
- категорично забороняється приготування розчинів пестицидів безпосередньо у полі без засобів механізації;
- до місць обробок розчини пестицидів повинні доставлятися в спеціальних ємкостях, заправка і завантаження апаратів не повинні супроводжуватися протіканням або розсипанням пестицидів.

  

 


інвестиційний атласІнвестиційний атлас надрокористувача

Державна служба геології та надр України запустила Інвестиційний атлас надрокористувача. Його створили спільно із ДНВП «Геоінформ України», НАК «Надра України», ДГП «Укргеофізика» та УкрДГРІ. Наразі до Атласу увійшли 85 об’єктів, їх розподілено по шістьох кошиках – за видами корисних копалин.

Інвестиційний атлас надрокористувача – один із елементів загальної урядової політики відкритих дверей, яка спрямована на залучення інвесторів, у тому числі й іноземних, для розвитку ресурсного потенціалу нашої держави.

Атлас знаходиться у вільному доступі на офіціальному сайті Державної служба геології та надр України (www.geo.gov.ua/snvesticijnij-atlas-nadrokoristuvacha/ ). Типовийц про файл кожного об’єкту містить загальний опис ділянки, координати, оціночні ресурси, попередню вартість, мінімальні вимоги до програми робіт, а також посилання на паспорт родовища і відповідні звіти про ділянку.

Інвестиційний атлас надрокористувача – лише один із елементів загальної урядової політики відкритих дверей у сфері надрокористування. Інші важливі елементи – лібералізація доступу до загальної геологічної інформації та якісна промоція об’єктів для інвестування.


 

УВАГАУвага! Оголошення!

Відповідно до ст. 1277 Цивільного кодексу України, у разі відсутності спадкоємців за заповітом і за законом, усунення їх від права на спадкування, неприйняття ними спадщини, а також відмови від її прийняття орган місцевого самоврядування за місцем відкриття спадщини, а якщо до складу спадщини входить нерухоме майно - за його місцезнаходженням, зобов'язаний подати до суду заяву про визнання спадщини відумерлою.

  У порядку передбаченому законодавством України, Дергачівська міська рада Харківської області повідомляє, що розпочата процедура визнання спадщини відумерлою, а саме - земельних ділянок (часток/паю)  зареєстрованих за наступними  громадянами:

Новицький Петро Олексійович (помер 24.08.2009р.), останнє відоме місце проживання: м. Харків, пр-т. Гагаріна, 316-Б, кв.159;

Ляшов Микола Сергійович (помер 10.01.2012р.), останнє відоме місце проживання: м. Харків, пр-т Свободи Людвіга, 40, кв. 143;

Брайловська Майя Олександрівна (померла 17.04.1998р.), останнє відоме місце народження: м. Харків, вул. Мироносицька, 81/85, кв. 37;

Гузенко Катерина Василівна (померла 25.10.2007р.), останнє відоме місце проживання: м. Дергачі;

Воробйова Віра Антонівна (померла 09.09.2003р.), останнє відоме місце проживання: смт. Мала Данилівка.

У випадку наявності спадкоємців померлих просимо повідомити Дергачівську міську раду за адресою: м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 79-Б, телефон для довідок: 3-11-43

 

 

 

 


УВАГА

      Шановний споживач послуг КП «Дергачікомунсервіс»!!

З 01.03.2020 року КП «Дергачікомунсервіс» надаватиме послуги  з водопостачання та  водовідведення, послуги з поводженням з побутовими відходами за новими тарифами. Попередні тарифи розраховані на рівні показників 2016 та частково 2017 рр., були затверджені у 2017 році і на теперішній час,  є економічно необґрунтованими та збитковими. Така ситуація унеможливлює обслуговування інженерних мереж та загрожує існуванню підприємства. Тому  КП «Дергачікомунсервіс» було вимушене піти на такий крок та розробити нові тарифи, розраховані на рівні показників 2019/2020року.

Що вплинуло?: щорічне підвищення прожиткового мінімуму та мінімальної зарплати, на підставі яких здійснюється нарахування заробітної плати працівникам КП, що потягло за собою збільшення обов’язкових відрахувань єдиного соціального внеску, екологічного податку та відрахувань на спецводокористування. Також відбулось значне здорожчання електроенергії, паливо-мастильних матеріалів, матеріалів, необхідних для ремонту та підтримання в робочому стані зношених ділянок водогонів, використання транспортних засобів та їх ремонт, зросли ціни на послуги сторонніх організацій, спецтехніка, яких залучається для прочистки та інших спеціальних робіт, виконувати які мають право тільки ліцензовані підприємства та інше.

Порівняльні показники наступні:

Прожитковий мінімум;

2016 рік – 1550 грн.,      2019 рік – 2102 грн.

Мінімальна заробітна плата;

2016 рік – 1600 грн.,     2020 рік – 4723 грн.

Вартість електроенергії;

2016 рік – 2,20 грн. за кВт/год..,     2019 рік – 3,43 грн. за кВт/год.

Вартість пального;

дизельне пальне за один літр у 2016 році – 19,30 грн., у 2019 році – 28,32 грн.; бензин у 2016 рік -22,35 грн., у 2019 році – 27,37 грн.);

Звертаємо увагу, що за діючими тарифами для населення по області у містах із подібною інфраструктурою водопостачання та водовідведення – це протяжність мереж, їх знос, кількість водонасосних і каналізаційнонасосних станцій, засоби їх обслуговування, кількість свердловин та характер підйому води з них і таке інше, а також, кількість споживачів інформація наступна:

Населений пункт

Водопостачання, грн./м. куб.

Водовідведення, грн./м. куб.

Разом водопостачання та водовідведення, грн./м. куб.

Барвінкове

26,46

41,75

68,21

Вовчанськ

18,19

37,42

55,61

Лозова

27,90

26,20

54,10

Богодухів

23,51

28,91

52,42

Первомайськ

20,04

31,01

51,05

Мерефа

25,00

25,00

50,00

Балаклія

15,55

27,95

43,50

Куп’янськ

18,86

23,94

42,80

Ізюм

20,16

19,82

39,98

Зміїв

17,64

18,30

35,94

По місту Дергачі, з 01.03.2020 року тариф становить:

Дергачі

29,70

9,65

39,35

       Тариф на вивезення ТПВ з 01.03.2020 року становить 13,97 грн. з однієї особи в місяць.

Тож, враховуючи вищевикладене, просимо Вас з розумінням поставитися до зміни тарифів на комунальні послуги.

Також повідомляємо, що Згідно з Законом України від 22 червня 2017 року № 2119-VIII «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» всі споживачі повинні встановити лічильники води до 01 серпня 2020 року, тому, споживачам, які не мають лічильника на водопостачання, рекомендуємо встановити, в результаті чого водопостачання та водовідведення буде нараховуватися по факту використання. За більш детальною інформацією звертатися за тел. (05763) 3– 01-48.

                                Адміністрація КП «Дергачікомунсервіс».

 


 

увага

 

        З метою недопущення порушень публічної безпеки і порядку на території міста Дергачі напередодні та під час проведення масових заходів,  при загрозі терористичних актів та прояву екстремізму телефонувати в Управління Служби безпеки України в Харківській області (т. 700-16-61, 700-34-50, 067-570-10-77).

Виконавчий комітет Дергачівської міської ради

 

СЛУЖБА БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБ України в Харківській області

ПАМ’ЯТКА ПОСАДОВІЙ ОСОБІ ОРГАНУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ПІДПРИЄМТСВА, УСТАНОВИ, ОРГАНІЗАЦІЇ

Харків 2018

Витяг із Закону України «Про боротьбу з тероризмом»

Стаття 1. Визначення основних термінів.

тероризм - суспільно небезпечна діяльність, яка полягає у свідомому, цілеспрямованому застосуванні насильства шляхом захоплення заручників, підпалів, убивств, тортур, залякування населення та органів влади або вчинення інших посягань на життя чи здоров’я ні в чому невинних людей або погрози вчинення злочинних дій з метою досягнення злочинних цілей;

терористичний акт - злочинне діяння у формі застосування зброї, вчинення вибуху, підпалу чи інших дій, відповідальність за які передбачена статтею 258 Кримінального кодексу України. У разі, коли терористична діяльність супроводжується вчиненням злочинів, передбачених статтями 112,147, 258-260, 443, 444, а також іншими статтями Кримінального кодексу України, відповідальність за їх вчинення настає відповідно до Кримінального кодексу України. 

Стаття 2. Правові основи боротьби з тероризмом.

Правову основу боротьби з тероризмом становлять Конституція України, Кримінальний кодекс України, Закон України «Про боротьбу з тероризмом», інші закони України, Європейська конвекція про боротьбу з тероризмом, 1977р., Міжнародна конвенція про боротьбу з бомбовим тероризмом, 1997р., Міжнародна конвенція про боротьбу з фінансуванням тероризму, 1999р., інші міжнародні договори України, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, укази і розпорядження Президента України, Постанови і Розпорядження Кабінету Міністрів України, а також інші нормативно-правові акти, що приймаються на виконання Законів України.

Стаття 4. Суб’єкти боротьби з тероризмом

Організація боротьби з тероризмом в Україні та забезпечення її необхідними силами, засобами і ресурсами здійснюються Кабінетом Міністрів України у межах його компетенції.

Центральні органи виконавчої влади беруть участь у боротьбі з тероризмом у межах своєї компетенції, визначеної законами та виданими на їх основі іншими нормативно-правовими актами.

Суб’єктами, які безпосередньо здійснюють боротьбу з тероризмом у межах своєї компетенції, є:

Служба безпеки України, яка є головним органом у загальнодержавній системі боротьби з терористичною діяльністю;

Міністерство внутрішніх справ України;

Міністерство оборони України;

центральні   органи   виконавчої   влади,   що   забезпечують формування  та  реалізують  державну  політику  у сфері цивільного захисту;

центральний  орган  виконавчої  влади,  що  реалізує державну політику у сфері захисту державного кордону;

центральний  орган  виконавчої  влади,  що  реалізує державну політику у сфері виконання кримінальних покарань;

Управління державної охорони України.

До участі у здійсненні заходів, пов’язаних з попередженням виявлення і припинення терористичної діяльності, залучаються у разі необхідності також:

центральний  орган  виконавчої  влади,  що  реалізує державну політику  у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму;

Служба зовнішньої розвідки України;

Міністерство закордонних справ України;

Державна  служба  спеціального  зв’язку та захисту інформації України; 

центральні   органи   виконавчої   влади,   що   забезпечують формування   та  реалізують  державну  політику  у  сфері  охорони здоров'я;

центральні   органи   виконавчої   влади,   що   забезпечують формування та реалізують державну політику в електроенергетичному, вугільно-промисловому та нафтогазовому комплексах;

центральний  орган  виконавчої  влади,  що  реалізує державну політику у сфері управління об'єктами державної власності;

центральні   органи   виконавчої   влади,   що   забезпечують формування та реалізують державну політику у сферах транспорту;

центральні   органи   виконавчої   влади,   що   забезпечують формування та реалізують державну фінансову політику;

центральні   органи   виконавчої   влади,   що   забезпечують формування   та  реалізують  державну  політику  у  сфері  охорони навколишнього природного середовища;

центральні   органи   виконавчої   влади,   що   забезпечують формування та реалізують державну аграрну політику;

 центральний  орган виконавчої влади, що забезпечує формування та   реалізує   державну  податкову  і  митну  політику. 

У  разі  реорганізації або перейменування центральних органів виконавчої влади,  перелічених у цій статті,  їхні функції у сфері боротьби  з  тероризмом  можуть переходити до їх правонаступників,  якщо це передбачено відповідними актами Президента України.

До участі в антитерористичних операціях за рішенням керівництва антитерористичної операції можуть бути залучені з дотриманням вимог цього Закону й інші центральні та місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації незалежно від підпорядкованості і форми власності, їх посадові особи, а також громадяни за їх згодою.

Координацію діяльності суб’єктів, які залучаються до боротьби з тероризмом, здійснює Антитерористичний центр при Службі безпеки України.

Стаття 6. Повноваження інших суб’єктів, які залучаються до боротьби з тероризмом

Суб’єкти, які залучаються до боротьби з тероризмом, у межах своєї компетенції здійснюють заходи щодо запобігання, виявлення і припинення терористичних актів та злочинів терористичної спрямованості; розробляють і реалізують попереджувальні, режимні, організаційні, виховні та інші заходи; забезпечують умови проведення антитерористичних операцій на об’єктах, що належать до сфери їх управління; надають відповідним підрозділам під час проведення таких операцій матеріально-технічні та фінансові засоби, засоби транспорту і зв’язку, медичне обладнання і медикаменти, інші засоби, а також інформацію, необхідну для виконання завдань щодо боротьби з тероризмом.

Стаття 7. Антитерористичний центр при Службі безпеки України

         Антитерористичний центр при Службі безпеки України складається з Міжвідомчої координаційної комісії та штабу, а також координаційних груп та їх штабів, які створюються при регіональних органах Служби безпеки України.

До складу координаційних груп при регіональних органах Служби безпеки України  входять  керівники  регіональних  органів  Служби безпеки України,   Головного  управління  Міністерства  внутрішніх справ України в Автономній  Республіці  Крим,  головних  управлінь (управлінь)  Міністерства  внутрішніх  справ  України  в областях, містах    Києві    та   Севастополі,   регіональних   органів  та територіальних  підрозділів  Державної служби спеціального зв’язку та  захисту  інформації  України,  відповідних  органів  з  питань надзвичайних  ситуацій  та цивільного захисту населення Автономної  Республіки  Крим,  обласних,  Київської,  Севастопольської міських  державних адміністрацій, у регіонах, де дислоковано органи охорони державного   кордону,   підрозділи  Управління  державної  охорони України,  -  їх  керівники,  а  також  представники інших місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій.

Стаття 9. Сприяння органам, які здійснюють боротьбу з тероризмом

Державні органи, органи місцевого самоврядування, об’єднання громадян, організації, їх посадові особи зобов’язані сприяти органам, які здійснюють боротьбу з тероризмом, повідомляти дані, що стали їм відомі, щодо терористичної діяльності або будь-яких інших обставин, інформація про які може сприяти запобіганню, виявленню і припиненню діяльності, а також мінімізації її наслідків.

Витяг із Кримінального кодексу України

Стаття 258. Терористичний акт

Терористичний акт, тобто застосування зброї, вчинення вибуху, підпалу чи інших дій, які створювали небезпеку для життя чи здоров'я людини або заподіяння значної майнової шкоди чи настання інших тяж­ких наслідків, якщо такі дії були вчинені з метою порушення громадської безпеки, залякування населення, провокації воєнного конфлікту, міжна­родного ускладнення, або з метою впливу на прийняття рішень чи вчи­нення або не вчинення дій органами державної влади чи органами місце­вого самоврядування, службовими особами цих органів, об'єднаннями громадян, юридичними особами, або привернення уваги громадськості до певних політичних, релігійних чи інших поглядів винного (терориста), а також погроза вчинення зазначених дій з тією самою метою - караються позбавленням волі на строк від п 'яти до десяти років.

Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, або якщо вони призвели до заподіяння значної майнової шкоди чи інших тяжких наслідків, - караються позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років.

Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, що призвели до загибелі людини, - караються позбавленням волі на строк від десяти до п 'ятнадцяти років або довічним позбавленням волі.

Стаття 258-1. Втягнення у вчинення терористичного акту

1. Втягнення особи у вчинення терористичного акту або примушу­вання до вчинення терористичного акту з використанням обману, шанта­жу, уразливого стану особи, або із застосуванням чи погрозою застосу­вання насильства - карається позбавленням волі на строк від трьох до п'яти років.

2. Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені щодо кількох осіб або повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або службо­вою особою з використанням службового становища, - караються позбавленням волі на строк від чотирьох до семи років.

Стаття 258-2. Публічні заклики до вчинення терористичного акту

1. Публічні заклики до вчинення терористичного акту, а також розповсюдження, виготовлення чи зберігання з метою розповсюдженні матеріалів з такими закликами - караються виправними роботами на строк до двох років або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк де трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

2. Ті самі дії, вчинені з використанням засобів масової інформації- караються обмеженням волі на строк до чотирьох років або поз­бавленням волі на строк до п 'яти років з позбавленнямгправа обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 3-х років.

Стаття 258-3. Створениятерористичної групи чи терористичної організанії

Створення терористичної групи чи терористичної організації, керівництво такою групою чи організацією або участь у ній, а так самс матеріальне, організаційне чи інше сприяння створеншо або діяльності терористичної групи чи терористичної організації - караються позбавленням волі на строк від 8-ми до 15-ти років.

Звільняються від кримінальної відповідальності за діяння, перед­бачене частиною першою цієї статті, особа, крім організатора і керів­ника терористичної групи чи терористичної організації, яка добровіль­но повідомила правоохоронний орган про відповідну терористичну діяльність, сприяла її припиненню або розкриттю злочинів, вчинених у зв'язку із створенням або діяльністю такої групи чи організації, як­що в її діях немає складу іншого злочину.

Стаття 258-4. Сприяння вчиненню терористичного акту

1. Вербування, фінансування, матеріальне забезпечення, озброєн­ня, навчання особи з метою вчинення терористичного акту, а так само використання особи з цією метою - караються позбавленням волі на строк від 3-х до 8-ми років.

Стаття 258-5. Фінансування тероризму

1. Фінансування тероризму, тобто дії, вчинені з метою фінансового або матеріального забезпечення окремого терориста чи терористичної групи (організації), організації, підготовки або вчинення терористичного акту, втягнення у вчинення терористичного акту, публічних закликів до вчинення теракту, сприяння вчиненню терористичного акту, створення терористичної групи (організації), -

караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до двох років та з конфіскацією майна.

2. Ті самі дії, вчинені повторно або з корисливих мотивів, або за попередньою змовою групою осіб, або у великому розмірі, або якщо вони призвели до заподіяння значної майнової шкоди, -

караються позбавленням волі на строк від восьми до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчинені організованою групою чи в особливо великому розмірі, або якщо вони призвели до інших тяжких наслідків,

- караються позбавленням волі на строк від десяти до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

4. Особа, крім організатора або керівника терористичної групи (організації), звільняється від кримінальної відповідальності за дії, передбачені цією статтею, якщо вона добровільно до притягнення до кримінальної відповідальності повідомила про відповідну терористичну діяльність або іншим чином сприяла її припиненню або запобіганню злочину, який вона фінансувала або вчиненню якого сприяла, за умови, що в її діях немає складу іншого злочину.

Примітка. 1.Фінансування тероризму визнається вчиненим у великому розмірі, якщо розмір фінансового або матеріального забезпечення перевищує шість тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

2. Фінансування тероризму визнається вчиненим в особливо великому розмірі, якщо розмір фінансового або матеріального забезпечення перевищує вісімнадцять тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Витяг із постанови Кабінету Міністрів України від 18 лютого 2016 р. № 92

"Про затвердження Положення про єдину державну систему запобігання, реагування і припинення терористичних актів та мінімізації їх наслідків"

1. Це Положення визначає механізм функціонування єдиної державної системи запобігання, реагування і припинення терористичних актів та мінімізації їх наслідків (далі - єдина державна система), рівні терористичних загроз та заходи реагування суб’єктів боротьби з тероризмом на загрозу вчинення або вчинення терористичного акту.

3. Єдина державна система складається з постійно діючих територіальної і функціональної підсистем.

До територіальної підсистеми входять координаційні групи Антитерористичного центру при регіональних органах СБУ та їх штаби.

Суб’єкти територіальної підсистеми організовують діяльність щодо запобігання, реагування, припинення терористичних актів та мінімізації їх наслідків.

До функціональної підсистеми входять структурні підрозділи суб’єктів боротьби з тероризмом та Міжвідомча координаційна комісія Антитерористичного центру при СБУ.

5. Координуючим органом єдиної державної системи та суб’єктів боротьби з тероризмом є Антитерористичний центр при СБУ (далі - Антитерористичний центр).

Управління функціональною підсистемою єдиної державної системи здійснюється суб’єктами боротьби з тероризмом у межах повноважень, координація діяльності якої здійснюється Міжвідомчою координаційною комісією Антитерористичного центру.

Управління територіальною підсистемою єдиної державної системи здійснюється координаційними групами Антитерористичного центру при регіональних органах СБУ.

7. Залежно від наявної інформації про загрозу вчинення або вчинення терористичного акту встановлюються такі рівні терористичних загроз:

“сірий (можлива загроза)” - за наявності факторів (умов), що сприяють вчиненню терористичного акту;

“синій (потенційна загроза)” - за наявності інформації, що потребує підтвердження, про підготовку до вчинення терористичного акту;

“жовтий (імовірна загроза)” - за наявності достовірної (підтвердженої) інформації про підготовку до вчинення терористичного акту;

“червоний (реальна загроза)” - у разі вчинення терористичного акту.

Рівень терористичної загрози тимчасово встановлюється для усіх або окремих суб’єктів боротьби з тероризмом та діє на всій території України, в окремих її місцевостях або на об’єктах можливих терористичних посягань.

АЛГОРИТМ ДІЙ

посадової особи при отриманні інформації про вчинення (загрозу вчинення) діяння з ознаками терористичного акту

1. Посадова особа підприємства, організації, установи, військової частини при отримані інформації про вчинення (загрозу вчинення) діяння з ознаками теракту, підозрілих осіб, можливо причетних до підготовки та скоєння теракту, негайно доповідає своєму керівництву і через нього (а за відсутністю - через чергового установи або особисто) повідомляє органи Національної поліції України (тел. 1-02), Управління СБУ в Харківській області (700-16-61, 700-34-50, 067-570-10-77), органи місцевого самоврядування.

2. Черговий органу місцевої влади, підприємства або посадова особа, яка приймає повідомлення про теракт, повинні намагатись по можливості уточнити і мати наступні дані:

- джерело отримання інформації;

- час і точне місце події (адреса);

- характер діяння (вибух, погроза вибуху, захоплення заручників чи ін.);

- об’єкт посягання;

- кількість терористів, їх вимоги, озброєння, прикмети чи установчі дані;

- обстановка, що склалась на останній час на об’єкті посягання;

- заходи, які вжиті адміністрацією або присутніми з реагування на подію.

          Про прийняте повідомлення та отримані дані черговий або посадова особа негайно сповіщають  органи Національної поліції України та СБ України,  записує час і прізвище особи, яка прийняла повідомлення.

 Відсутність повних даних не звільняє посадову особу від термінової доповіді.

3. Адміністрація об’єкту посягання з отриманням повідомлення та доведення інформації до правоохоронних органів повинна організувати:

-      посилення охорони і пропускного режиму наявними силами;

-      терміновий збір керівників і працівників режимних, охоронних, аварійно-рятувальних служб (якщо такі є);

-      тимчасове призупинення функціонування об’єкту або його окремих ланок, виведення за його межі вільного персоналу, встановлення осіб, які опинилися у заручниках;

-      надання допомоги потерпілим;

-      зустріч правоохоронних органів.

4. Місцеві органи виконавчої влади і самоврядування у випадку вчинення теракту на підпорядкованій їм території, за узгодженням з керівником регіональної координаційної групи АТЦ, у разі потреби організовують:

а) транспортне забезпечення, у т.ч. спільне з органом ДСНС і адміністрацією об’єкту - евакуацію населення і вільного персоналу об’єкту посягання;

б) продовольче забезпечення учасників операції (продукти, питна вода);

в) доставку продуктів, тютюнових виробів, ліків, грошей та ін. на вимогу терористів;

г) забезпечення житловими приміщеннями евакуйованого з небезпечної зони населення ;

д) підготовку медичних закладів для прийому можливих потерпілих..

ПАМ’ЯТКА

щодо першочергових дій у разі виявлення ознак вибухового пристрою або схожих на них предметів

 I. Характерними ознаками наявності вибухового пристрою можуть бути:

1. Знаходження у громадських місцях, транспорті валіз, кейсів, пакунків, коробок та інших предметів, залишених без нагляду власників;

2. Отримання адресатом поштового відправлення від невідомого відправника, наявність у відправленні явного дисбалансу, нестандартний вигляд посилочної тари;

3. Наявність у предметів характерного вигляду штатних бойових припасів, вибухових речовин, засобів або їх елементів;

4. Наявність у виявлених предметів звуку працюючого годинникового механізму, запаху бензину, газу, розчинника, хімічних речовин, диму, що виходить з предмету тощо;

5. Наявність у підозрілого пристрою елементів (деталей), що не відповідають його прямому призначенню (сигнальні лампи, світлодіоди, радіоплати, перемикачі, елементи живлення і т. ін.) або додаткового контакту з навколишніми предметами (антена, вмонтований електричний дріт, натягнутий шнур або мотузка);

6. Невідповідність маси дійсному призначенню або вигляду предмета (наприклад - вага коробки від цукерок, банки від кави, книги і т. ін.);

7. Наявність у дверях, вікнах будь-яких сторонніх предметів - закріпленого дроту, ниток, важелів, шнурів тощо;

8. Наявність стороннього сміття, свіжооштукатурених та свіжопофарбованих ділянок стін, стелі, підлоги, порушення ґрунту, покриття на газонах, тротуарах, за відсутності пояснень щодо їх виникнення у відповідних служб.

9. Наявність у контрольованих зонах залишеного автотранспорту, сторонніх чи нічийних приладів, механізмів, тимчасових споруд, будівельних матеріалів і конструкцій, тощо.

10. Намагання особи з предметом у руках чи у специфічному одязі, що дозволяє приховувати на тілі вибуховий пристрій, за будь-яких обставин безпосередньо наблизитися до об’єкту охорони чи маршруту його пересування. У разі, якщо особа намагається безпосередньо застосовувати підозрілий предмет, по можливості не дати їй випустити предмета з рук та використати тіло особи як екран для гасіння у разі вибуху пристрою.

Категорично забороняється самостійно проводити з підозрілим предметом будь-які дії (торкатися, нахиляти, відкривати, переміщувати, підіймати, перерізати, та ін.).

Пам’ятайте, що марна втрата часу при загрозі вибуху може призвести до людських жертв!

В усіх випадках про виявлення ознак вибухового пристрою, підозрілих предметів, осіб повідомляти -

за тел. – 102 чергову службу Національної поліції України;

за тел. 700- 16-61, 700-34-50 - оперативного чергового УСБ України в Харківській області.

II. У разі надходження анонімного повідомлення про підготовку вибуху за телефоном:

1.Спробувати з’ясувати у особи, що телефонує, який вибуховий пристрій, де він встановлений і коли повинен спрацювати;

2.Не класти трубку на телефонний апарат;

3. Повідомити про отримане повідомлення з іншого телефонного апарату до чергової частини органів внутрішніх справ з наданням номеру телефону, на який отримано повідомлення;

4. Оглянути зазначене приміщення без евакуації персоналу. У разі невизначеності приміщення - оглянути кімнати, до яких є вільний доступ сторонніх, вміст урн для сміття, меблів, залишених пакунків, підозрілих предметів тощо.

III. У разі виявлення предмета, підозрілого на вибуховий пристрій, необхідно:

1. Обмежити доступ до приміщення, організувати його охорону;

2. Негайно доповісти безпосередньому керівнику, вказати місце знаходження предмета, час виявлення та особу, яка його виявила;

3. Забезпечити інформування чергових підрозділів Національної поліції України, СБ або ДСНС України;

4. Безумовно виконувати всі рекомендації спеціаліста - вибухотехніка, у разі підтвердження наявності ознак вибухового пристрою організувати евакуацію людей з будівлі, території.

ЯК ПОВОДИТИ СЕБЕ, СТАВШИ ЗАРУЧНИКОМ ТЕРОРИСТІВ

Основні принципи поведінки у разі захоплення вас заручником

Примиріться з тим, що ви перебуваєте під повною владою терористів, які завжди можуть вас убити. Щоб зламати вашу волю, деморалізувати й принизити, вас, вони застосовуватимуть різноманітні тактики - від фізичних страждань (нестача їжі, води, сну, погані умови утримання) до техніки «промивання мозків» (зокрема, переконуватимуть у тому, що влада забула про заручників, що на них «усім наплювати» тощо).

Не падайте духом, до кінця надійтеся на сприятливе вирішення екстремальної ситуації. Пам'ятайте, що отримавши інформацію про захоплення заручників, правоохоронні органи вже почали діяти і вживають всіх необхідних заходів задля вашого звільнення.

Будьте терплячими. Виконання вимог терористів потребують значних затрат часу.

Не надійтеся на швидке звільнення - капітуляція терористів малоймовірна. Тому підготуйтеся фізично, морально та емоційно до цього випробування, намагайтеся заспокоїти оточуючих.

Ваша стратегія - «прийняття та пристосування».

Ваша головна мета - вижити і зберегти фізичне й душевне здоров'я.

Ваше головне завдання - зберігати самовладання, самоконтроль і самоповагу.

Найбільш ефективний засіб, який ви можете вжити для свого звільнення - це зберігати спокій.

Ваш девіз - «Не допускати як боягузтва, так і нерозумної бравади».

Основні правила поведінки у разі захоплення Вас заручником:

1. По можливості якомога швидше опануйте себе, заспокойтеся, не піддавайтеся паніці, не допускайте істеричних проявів. Емоційно неврівноважена людина, яка від страху впадає в паніку, лякає терористів своєю непередбачуваністю, і її, швидше за все, вб'ють першою.

2. Якщо вас поранено, намагайтеся не рухатися. Так ви зменшите втрату кроні.

3. Надайте допомогу і психологічну підтримку тим, хто слабший, пораненим, жінкам, дітям, особам похилого віку. Уникайте конфліктів при спілкуванні з іншими заручниками.

4. Не ризикуйте своїм власним життям і життям оточуючих.

Не допускайте дій, які можуть спровокувати терористів на застосування зброї і призвести до людських жертв (не втікайте, не кидайтеся на терористів, не вихоплюйте зброю).

5. Не намагайтеся умовити терористів, розчулити їх тощо. У той же час не принижуйтеся і не благайте про пощаду.

6. Спілкуючись з терористами, не відводьте очей убік; у той же час, уникайте прямого погляду в очі (на несвідомому рівні такий погляд розглядається як виклик).

7. Говоріть спокійним голосом, уникайте викличного тону.

8. За необхідності виконуйте розпорядження терористів, особливо протягом перших 30-60 хвилин після нападу. Не вступайте з ними в суперечку, терпіть образи та приниження.

9. Спробуйте переконати терористів забезпечити вам та іншим заручникам людські умови існування.

10. Обов'язково запитуйте дозвіл на вчинення будь-яких дій (сісти, встати, попити, вийти в туалет).

11. Для підтримання сил їжте все, що вам дають. Використовуйте будь-яку можливість для відпочинку. Стрес, у стані якого перебувають заручники, через деякий час призводить до повного нервового виснаження.

12. За можливості дотримуйтеся вимог особистої гігієни.

13. Старайтеся виконувати доступні фізичні вправи.

14. Спробуйте розслабитись (читанням, письмом, тренуванням пам'яті, розв'язуванням математичних задач, використовуйте елементи аутотренінгу, тощо).

15. Терористи зазвичай відбирають у заручників годинники, мобільні телефони, щоб ізолювати їх від зовнішнього світу. Тому при тривалому утриманні у полоні слідкуйте за часом, відмічайте зміну дня і ночі, ведіть календар.

16. Будьте уважні. Намагайтеся запам'ятати імена (прізвиська), прикмети, голоси, особливості поведінки терористів, зміст їх розмов між собою. Ця інформація буде дуже важливою для правоохоронних органів після нейтралізації терористів і звільнення заручників.

17. У випадку штурму спецпідрозділами правоохоронних органів приміщення, в якому вас утримують, негайно ляжте на підлогу обличчям униз, якомога далі від вікон і дверей. Ні в якому разі не беріть до рук зброю, кинуту терористами, інакше можуть прийняти за одного з них.

18. Більшість колишніх заручників протягом досить тривалого часу переживає пост травматичний стресовий розлад, симптомами якого можуть бути порушення сну, втрата апетиту, апатія, раптові спалахи гніву, труднощі у спілкуванні з близькими. Тому, у перші дні після звільнення, необхідно звернутися до медичних закладів за кваліфікованою психологічною допомогою.

 

 


играДо відома суб’єктів господарювання, які проводять свою діяльність на території м. Дергачі та мешканців м. Дергачі

        На виконання вимог Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні», розпорядження КМУ від 20.12.2019р. № 1325-р «Про протидію гральному бізнесу», з метою вжиття ефективних заходів із протидії гральному бізнесу, повного припинення функціонування розповсюджувачів лотерей, діяльність яких не віднесена до організації та проведення лотерей, не заборонених Законом України «Про заборону грального бізнесу в Україні», Національною поліцією та Державною фіскальною службою проводяться заходи щодо виявлення, документування та припинення вказаного незаконного виду діяльності.

           В зв'язку з цим, виконавчий комітет  Дергачівської міської ради інформує про недопущення протиправної діяльності та просить Вас, у разі наявності інформації про факти функціонування ігрових автоматів на території міста, реклами, пов’язаною з наданням послуг у сфері грального бізнесу, в тому числі під виглядом лотерей, караоке та інших видів такої діяльності, повідомляти за телефонами 3-03-12, 3-01-14.

  

                                                                           Виконавчий комітет Дергачівської міської ради

 


УВАГА

До уваги суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність на  території Дергачівської  міської ради!

      На виконання  протокольного рішення комітету із забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури , Дергачівська міська рада інформує щодо дії Переліку будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких, об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію:

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 7 червня 2017 р. № 406

Київ

Про затвердження переліку будівельних робіт, які 
не потребують документів, що дають право на їх 
виконання, та після закінчення яких об’єкт не 
підлягає прийняттю в експлуатацію 

Відповідно до частини другої статті 34 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” Кабінет Міністрів Українипостановляє:

1.  Затвердити перелік будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію, що додається.

2. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування, але не раніше набрання чинності Законом України від 17 січня 2017 р. № 1817-VIII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності”.

Прем’єр-міністр України                                                              В. ГРОЙСМАН

Інд. 21

 ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 7 червня 2017 р. № 406

ПЕРЕЛІК
будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких об’єкт 
не підлягає прийняттю в експлуатацію

1. Роботи з переобладнання та перепланування жилого будинку і жилого приміщення, а також нежилого будинку, будівлі, споруди, приміщення в них, виконання яких не передбачає втручання в огороджувальні та несучі конструкції та/або інженерні системи загального користування, — щодо об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1).

2. Роботи із заміни покрівлі будівель і споруд згідно з будівельними нормами, виконання яких не передбачає втручання в несучі конструкції.

3. Технічне переоснащення згідно з державними будівельними нормами внутрішніх систем опалення, вентиляції, водопостачання, водовідведення, газопостачання (включаючи спеціальне), силових та слабкострумових систем, які забезпечують функціонування будівель і споруд; обладнання (переобладнання) будівель і споруд приладами для ведення відокремленого обліку енергоносіїв, гарячої і холодної води.

4. Заміна існуючих заповнень віконних, балконних та дверних блоків.

5. Приєднання та підключення до інженерних мереж відповідно до технічних умов індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських будівель і споруд, гаражів, розташованих на присадибних, дачних і садових земельних ділянках та земельних ділянках для будівництва індивідуальних гаражів.

6. Зведення на земельній ділянці тимчасових будівель та споруд без влаштування фундаментів, зокрема навісів, альтанок, наметів, накриття, сходів, естакад, літніх душових, теплиць, гаражів, а також свердловин, криниць, люфт-клозетів, вбиралень, вигрібних ям, замощень, парканів, відкритих басейнів та басейнів із накриттям, погребів, входів до погребів, воріт, хвірток, приямків, терас, ґанків — щодо індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків.

7. Розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності відповідно достатті 28 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”.

8. Знесення і демонтаж будівель та споруд без подальшого будівництва, які не є підготовчими роботами, та без порушення експлуатаційної придатності інших будівель і споруд.

9. Відновлення елементів благоустрою, визначених Законом України “Про благоустрій населених пунктів”.

10. Відновлення у дворах чи в межах мікрорайонів дитячих і спортивних майданчиків,майданчиків для вигулу домашніх тварин, майданчиків для відпочинку людей та обслуговування багатоквартирних житлових будинків.

11. Улаштування засобів безперешкодного доступу до об’єктів житлово-комунального та громадського призначення осіб з інвалідністю та іншихмаломобільних груп населення.

12. Монтаж технічних засобівтелекомунікацій та антенних споруд зв’язку для кріплення антенно-фідерних пристроїв на будівлях, спорудах, у вбудовано-прибудованих приміщеннях, у/на приміщеннях контейнерного типу, а також на існуючих наземних щоглах з відтяжками та на баштах. Можливість монтажу зазначених технічних засобів телекомунікацій та антенних споруд зв’язку для кріплення антенно-фідерних пристроїв визначається за результатами оцінки технічного стану та відповідно до  вимог законодавства з питань охорони культурної спадщини за погодженням з власником будівлі, споруди, іншого об’єкта нерухомості.

13. Відновлення окремих конструкцій будівель та споруд з метою ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій (аварій) та відновлення функціонування об’єктів, призначених для забезпечення життєдіяльності населення, без зміни їх геометричних розмірів.

14. Улаштування систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення про їх виникнення, установок пожежогасіння, автоматичних установок контролю за вибухонебезпечними концентраціями газу в повітрі, охоронних систем з їх диспетчеризацією, систем внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання, монтаж протипожежних воріт (штор), дверей, клапанів і вікон, пристроїв дляблискавкозахистубудівель та споруд.

15. Розміщення на автомобільних дорогах елементів санітарного облаштування та технічних засобів, визначених Законом України “Про автомобільні дороги”, відповідно до будівельних норм, стандартів та схем організації дорожнього руху.

16. Заміна одиниць та вузлів технологічного устаткування та їх інженерних мереж, систем управління та автоматизації, які застаріли та технічний ресурс яких вичерпано, в існуючих цехах, приміщеннях.

17. Будівництво фортифікаційних споруд, інженерно-технічного облаштування з метою зміцнення обороноздатності держави в зонах, визначених переліком населених пунктів, на території яких здійснювалася антитерористична операція, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 2 грудня 2015 р. № 1275 (Офіційний вісник України, 2015 р., № 98,ст. 3367).

18. Роботи, пов’язані із залізничним транспортом, а саме: реконструкція, технічне переоснащення та капітальний ремонт інженерних споруд, земляного полотна, залізничних колій та переїздів, пасажирських платформ, горловин станцій з укладеннямстрілкових переводів, контактної мережі залізниць, повітряних ліній електропостачання 6-35 кВ, розташованих на підтримуючих конструкціях контактної мережі та окремих опорах обводів, повітряних та кабельних ліній, розподільних і живильних пристроїв електропостачання, сигналізації, централізації та блокування, зв’язку, станційних пристроїв зв’язку, пристроїв станційної електричної централізації стрілок і сигналів, гіркової централізації, ключової залежності стрілок і сигналів, автоматичного та напівавтоматичного блокування, диспетчерської централізації та контролю, переїзної автоматики, засобів автоматичного контролю технічного стану рухомого складу під час руху поїздів (технічне переоснащення).

19. Знесення самочинно збудованих об’єктів за рішенням суду.

 _______________

Примітки:  

1. Дія цього переліку не поширюється на об’єкти, що належать до пам’яток культурної спадщини.

2. Роботи, зазначені у пункті 18 цього переліку, виконуються на об’єктах інфраструктури залізничного транспорту загального користування, які розташовані в межах смуги відведення, відповідно до затвердженої проектної документації, стандартів, норм і правил.

3. Виконання будівельних робіт повинно здійснюватися з дотриманням вимог законодавства, будівельних норм, стандартів і правил.

 


УВАГА

КОНКУРС СУБПРОЕКТІВ ЗІ ЗМІЦНЕННЯ ЦЕНТРІВ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ!

 

Український фонд соціальних інвестицій, у рамках Проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. Покращення первинної медицини у сільській місцевості (УФСІ VIІ)», який фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччина через Німецький банк розвитку KfW, оголошує конкурс субпроектів.

Проект спрямований на зміцнення центрів первинної медичної допомоги шляхом сприятливої для пацієнтів та енергоефективної реконструкції підрозділів ЦПМСД і забезпечення їх медичним обладнанням.

На конкурс можуть бути подані об’єкти наступної типології:

центр первинної медичної допомоги;

амбулаторія групової практики (вся будівля або її частина);

амбулаторія моно-практики (вся будівля або її частина);

пункт здоров’я.

Проект впроваджуватиметься у Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій областях та у підконтрольних Україні районах Донецької та Луганської областей.

З основними умовами участі у конкурсі ви можете ознайомитись на сайті УФСІ:https://usif.ua/news/184


ДЕРГАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОПЕРЕДЖАЄ

про заборону неконтрольованого спалювання сухої природної рослинності

Багато років наша держава не може подолати гостру екологічну проблему – випалювання сухої природної рослинності та її залишків. Кожен має знати – при спалюванні рослинних решток утворюються небезпечні продукти горіння Неконтрольоване спалювання сухої рослинності створює загрозу життю людей, призводить до значної шкоди довкіллю (забруднення атмосферного повітря, зникнення рідкісних видів рослин, загибель комах, тощо). 

При згорянні рослинних залишків, у повітря вивільняються пестициди та радіонукліди, накопичені рослинами протягом року. Нерідко разом з листям горить сміття, що спричиняє ще потужніше забруднення атмосферного повітря. При горінні гуми, окрім зазначеного, утворюються канцерогенна сажа та оксиди сірки, останні викликають респіраторні захворювання. Окрім безпосередньої шкоди людському здоров’ю, спалювання рослинних залишків становить суттєву загрозу природі: з листям згоряють зимуючі корисні комахи, руйнується ґрунтовий покрив (вигорають рослинні залишки, гинуть ґрунтоутворюючі мікроорганізми), відбувається збіднення ґрунту, знищується насіння і коріння трав’янистих рослин, пошкоджуються нижні частини дерев і кущів та верхні частини їх коріння, в 2-4 рази зростає промерзання ґрунту. Крім того, виникає загроза перекидання вогню на природні ділянки; зростає загроза лісових пожеж і загоряння житлових будинків; погіршується видимість на дорогах, збільшується кількість ДТП.

Відповідно до ст.77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов даного дозволу, а так само невжиття особою, яка одержала дозвіл на випалювання зазначеної рослинності або її залишків та опалого листя, заходів щодо своєчасного їх гасіння – тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від п’ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Ті самі дії, вчинені в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду, - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від сімдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Відповідно до ст. 245 Кримінального кодексу України знищення або пошкодження лісових масивів, зелених насаджень навколо населених пунктів, вздовж залізниць, а також стерні, сухих дикоростучих трав, рослинності або її залишків на землях сільськогосподарського призначення вогнем чи іншим загальнонебезпечним способом – караються штрафом від трьохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до п'яти років, або позбавленням волі на той самий строк. Ті самі дії, якщо вони спричинили загибель людей, масову загибель тварин або інші тяжкі наслідки – караються позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років.

У зв’язку з вищезазначеним, Дергачівська міська рада звертається до громадян, організацій, підприємств з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки в умовах природного довкілля, не спалювати суху траву, залишки рослинності та сміття, не провокувати таким чином виникнення пожеж, котрі можуть завдати чимало шкоди людям та довкіллю.

Давайте пам’ятати, що природа потребує нашого захисту і бережливого ставлення до неї!

 


картаУвага! Власники та користувачі земельних ділянок Харківської області право власності (користування) на які виникло до 2004 року, перевірте наявність своїх земельних ділянок на Публічній кадастровій карті!

З метою виконання Указу Президента України від 22.07.2019 року № 542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству», Головне управління Держгеокадастру у Харківській області звертає увагу громадян, підприємств, установ та організацій області на необхідність внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року та посвідчене відповідними державними актами та договорами оренди.

Земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року, вважаються сформованими. У разі, якщо відомості про зазначені земельні ділянки в електронному вигляді не внесені до Державного земельного кадастру і не відображені на публічній кадастровій карті, їх державна реєстрація з присвоєнням кадастрового номера здійснюється на підставі технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за заявою їх власників (користувачів земельної ділянки державної чи комунальної власності).

Перевірити наявність своїх земельних ділянок в Державному земельному кадастрі можливо на веб-порталі Публічної кадастрової карти України за посиланням: http://map.land.gov.ua/kadastrova-karta.

Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки дасть змогу забезпечити належний захист державою суб’єктів права власності і господарювання, ефективної протидії протиправному позбавленню власників їх прав, створення сприятливих умов для ведення бізнесу.

Отже, рекомендуємо власникам земельних ділянок приватної власності, землекористувачам земель державної та комунальної форм власності для захисту своїх прав на землю та для оперативного користування відомостями з різних потреб звернутися з документами із землеустрою до Центрів надання адміністративних послуг по місцю знаходження земельної ділянки, для внесення відомостей про земельну ділянку до Державного земельного кадастру.

Для отримання більш детальної інформації щодо внесення відомостей про земельні ділянки до Державного земельного кадастру, можна звернутися до територіальних структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Харківській області.


 

ПРАВИЛА ОХОРОНИ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ

ел.мережі фото1. Правила  охорони  електричних  мереж  (далі   -   Правила) запроваджуються з метою забезпечення збереження електричних мереж, створення належних умов їх експлуатації  та  запобігання  нещасним випадкам  від впливу електричного струму і використовуються у разі проектування,  будівництва та експлуатації  електричних  мереж,  а також  під  час  виконання  робіт або провадження іншої діяльності поблизу електричних мереж.
     Електричними мережами,   які   підлягають  охороні  згідно  з Правилами,  вважаються  трансформаторні  підстанції,   розподільні пункти і пристрої, струмопроводи, повітряні лінії електропередачі, підземні і підводні кабельні лінії електропередачі та споруди, які до них належать.

2. Для  створення  нормальних  умов  експлуатації електричних мереж,  забезпечення їх збереження  та  дотримання  вимог  техніки безпеки здійснюються такі заходи:
     відводяться земельні ділянки;
     встановлюються охоронні зони;
     визначаються мінімально допустимі відстані;
     прокладаються просіки у лісових,  садових,  паркових та інших багаторічних насадженнях.

3. Для  захисту  населення  від  впливу   електричного   поля встановлюються    санітарно-захисні    зони    повітряних    ліній електропередачі напругою 330 кВ і вище.

4. На період будівництва та  експлуатації  електричних  мереж земельні  ділянки  надаються забудовникам відповідно до Земельного кодексу України.
     У межах охоронних зон землі у їх власників та користувачів не вилучаються,  а використовуються з обмеженнями, передбаченими цими Правилами.
     Підприємства, установи, організації та громадяни, яким надано у власність, постійне або тимчасове користування земельні ділянки, де знаходяться  об'єкти  електричних  мереж,  зобов'язані  вживати належних заходів до збереження зазначених об'єктів.

5. Охоронні зони електричних мереж встановлюються:
     уздовж повітряних ліній електропередачі - у вигляді земельної ділянки і повітряного простору, обмежених вертикальними площинами, що віддалені по обидві сторони лінії від крайніх проводів за умови невідхиленого їх положення на відстань:
     (для повітряних ліній напругою)     

2 метрів           - до  1 кВ

10 метрів          - до 20 кВ 

15 метрів          -    35 кВ

20 метрів          -   110 кВ

25 метрів          -   150, 220 кВ

30 метрів          -   330, 400, 500, +(-)400 кВ

40 метрів          -   750 кВ;
     уздовж переходів  повітряних  ліній   електропередачі   через водоймища  (ріки,  канали,  озера  та ін.) - у вигляді повітряного простору  над  поверхнею   водоймища,   обмеженого   вертикальними площинами,  що  віддалені  по  обидві  сторони  лінії  від крайніх проводів за умови  невідхиленого  їх  положення  для  судноплавних водоймищ на відстань 100 метрів, для несудноплавних - на відстань, передбачену для встановлення охоронних зон уздовж повітряних ліній електропередачі, що проходять по суші;
     за периметром   трансформаторних   підстанцій,   розподільних пунктів  і  пристроїв  -  на  відстані  3  метрів  від огорожі або споруди;
     уздовж підземних  кабельних ліній електропередачі - у вигляді земельної ділянки, обмеженої вертикальними площинами, що віддалені по обидві сторони лінії від крайніх кабелів на відстань 1 метра;
     уздовж підземних кабельних ліній  електропередачі  до  1  кВ, прокладених у містах під тротуарами,  у вигляді земельної ділянки, обмеженої вертикальними площинами від крайніх кабелів на  відстань 0,6  метра  у  напрямку будинків і споруд та на відстань 1 метра у напрямку проїжджої частини вулиці;
     уздовж підводних  кабельних ліній електропередачі - у вигляді водного  простору   від   поверхні   води   до   дна,   обмеженого вертикальними  площинами,  віддаленими по обидві сторони лінії від крайніх кабелів на відстань 100 метрів.
6. Мінімально допустимі відстані  від  електричних  мереж  до будинків,  споруд,  дерев та інших зелених насаджень,  а також від проводів повітряних ліній електропередачі до  земельної  і  водної поверхні встановлюються нормативними актами Міненерго, погодженими з заінтересованими органами.

7. Уздовж повітряних ліній електропередачі  і  за  периметром трансформаторних підстанцій,  розподільних пунктів і пристроїв, що знаходяться у лісових  та  інших  зелених  масивах,  прокладаються просіки:
     у насадженнях низькорослих порід дерев висотою до 4 метрів  - завширшки  не  менше за відстань між крайніми проводами повітряної лінії електропередачі плюс 6 метрів (по 3 метри з кожного боку від крайнього до гілок дерев проводу), за умови проходження повітряних ліній   електропередачі   над   територією   фруктових   садів   з насадженнями   висотою   до   4   метрів   прокладання  просік  не обов'язкове;
     у насадженнях  висотою  понад 4 метри - завширшки не менше за відстань  між  крайніми  проводами  плюс  відстань,  що   дорівнює середній  висоті  існуючих  насаджень  основного лісового масиву з кожного   боку   від   крайнього    проводу    повітряної    лінії електропередачі,  при  цьому  окремі  дерева або групи дерев,  які ростуть на  краю  просіки,  підлягають  вирубці,  якщо  їх  висота перевищує  відстань  по  горизонталі  від  гілок дерев до проводів повітряної лінії електропередачі;
     у міських    та   районних   парках,   скверах,   лісопарках, протиерозійних,  приполонинних,  байрачних лісах,  особливо цінних лісових масивах,  лісах степових,  лісостепових, гірських районів, які мають важливе значення для  захисту  навколишнього  природного середовища,  лісах населених пунктів, лісах зон округів санітарної охорони лікувально-оздоровчих  територій  необхідно  забезпечувати таку   ширину  просік,  щоб  відстань  від  проводів  під  час  їх найбільшого відхилення до  гілок  дерев  по  горизонталі  була  не менш  як  2  метри  для  повітряних  ліній напругою 20 кВ, 3 метри відповідно напругою 35 - 110 кВ,  4 метри - 150 - 220 кВ, 5 метрів - 330 - 500 кВ, 8 метрів - 750 кВ.
     Просіки для повітряних ліній електропередачі,  які  проходять через  лісові  масиви  та  інші  зелені зони,  повинні триматися в пожежобезпечному стані силами  тих  підрозділів,  у  віданні  яких перебувають ці лінії.
     Розчищення просік здійснюють  енергопідприємства,  у  віданні яких   перебувають  повітряні  лінії  електропередачі,  а  у  разі взаємної домовленості - підприємства, організації, приватні особи, у власності чи користуванні яких знаходяться лісові масиви, парки, заповідники,  сади  та  інші  багаторічні  насадження,  згідно   з порядком, визначеним енергопідприємством. У разі  самочинної  посадки  підприємствами  або   приватними особами  дерев  й  інших  багаторічних  насаджень в охоронній зоні електричних мереж  роботи з  приведення до належного стану  просік виконуються за рахунок цих підприємств і осіб. 

     Прокладання просік  обов'язково  ведеться  таким  чином,  щоб насадженням  було  заподіяно  якнайменшої  шкоди  і вжито можливих заходів до збереження  їх  захисних  властивостей.  При  цьому  не повинні  вирубуватися  кущі  і  молодняк,  викорчовуватися  пні на пухких (піщаних)  грунтах,  крутих  (понад  15 (град)  схилах  і  в місцях, які зазнають розмивання та впливу вітрової ерозії.

8. Забороняється  в  охоронних  зонах  повітряних і кабельних ліній,  трансформаторних  підстанцій,   розподільних   пунктів   і пристроїв  виконувати  будь-які дії,  що можуть порушити нормальну роботу електричних мереж,  спричинити їх пошкодження  або  нещасні випадки, а саме:
     перебувати стороннім особам  на  території  і  в  приміщеннях трансформаторних  підстанцій,  розподільних  пунктів  і пристроїв, відчиняти  двері  і  люки  цих  споруд,   здійснювати   самовільне переключення  електричних  апаратів  та  підмикання до електричних мереж;
     будувати житлові, громадські та дачні будинки;
     влаштовувати будь-які звалища;
     складати добрива, корми, торф, солому, дрова, інші матеріали;
     розпалювати вогнища;
     розташовувати автозаправні    станції    або   інші   сховища пально-мастильних  матеріалів;
     накидати на струмопровідні частини об'єктів електричних мереж і наближати до них сторонні предмети, підніматися на  опори повітряних ліній електропередачі, електрообладнання трансформаторних підстанцій, розподільних  пунктів і пристроїв,
демонтувати їх елементи;
     саджати дерева та інші багаторічні насадження,  крім випадків створення плантацій новорічних ялинок;
     влаштовувати спортивні майданчики для ігор, стадіони, ринки, зупинки громадського транспорту, проводити будь-які  заходи, пов'язані з  великим  скупченням  людей,  не  зайнятих  виконанням дозволених у встановленому порядку робіт;
     запускати спортивні  моделі  літальних  апаратів,  повітряних зміїв;
     здійснювати зупинки усіх видів транспорту (крім залізничного) в охоронних зонах повітряних ліній електропередачі напругою 330 кВ і вище;
     виконувати роботи   із   застосуванням   ударних  механізмів, скидати вантажі масою понад 5 тонн,  скидати і зливати їдкі і  ті, що  спричиняють корозію,  речовини,  пально-мастильні матеріали (в охоронних зонах підземних кабельних ліній електропередачі);
     кидати якорі,  проходити  із  закинутими якорями,  ланцюгами, лотами,  волокушами  і  тралами  (в  охоронних   зонах   підводних кабельних ліній електропередачі).

9. У  межах  охоронних  зон  повітряних  і  кабельних  ліній, трансформаторних підстанцій,  розподільних пунктів і пристроїв без письмової  згоди енергопідприємств,  у віданні яких перебувають ці мережі, а також без присутності їх представника забороняється:
     будівництво, реконструкція,   капітальний   ремонт,  знесення будівель і споруд;
     здійснення усіх  видів гірничих,  вантажно-розвантажувальних, землечерпальних,  підривних,   меліоративних,   днопоглиблювальних робіт,  вирубання дерев, розташування польових станів, загонів для худоби,   установлення   дротяного   загородження,   шпалер    для виноградників  і  садів,  а  також поливання сільськогосподарських культур;
     проїзд в  охоронних  зонах  повітряних  ліній електропередачі машин,  механізмів загальною висотою з вантажем або без нього  від поверхні дороги понад 4,5 метра;
     виконання земляних робіт на глибині понад  0,3  метра,  а  на орних землях - на глибині понад 0,45 метра,  а також розрівнювання грунту   (в   охоронних   зонах    підземних    кабельних    ліній електропередачі);
     риболовля, збирання рослин,  влаштування  водопою,  заготівля льоду    (в    охоронних    зонах    підводних   кабельних   ліній електропередачі).

10. Роботи в охоронних зонах виконуються відповідно  до  Умов проведення  робіт у межах охоронних зон електричних мереж згідно з додатком до цих Правил.
     Підприємства, які виконують роботи в охоронних зонах, повинні відшкодовувати енергопідприємствам витрати на оформлення  допуску, проведення нагляду та інші додаткові витрати.

     11. Енергопідприємства    видають    письмові    дозволи   на використання охоронних зон підприємствам і приватним  особам,  які виконують:
     підривні роботи -  тільки  після  надання  енергопідприємству матеріалів, передбачених   Єдиними  правилами  безпеки  під  час проведення  підривних  робіт,  затвердженими  Державним  комітетом України по нагляду за охороною праці;
     роботи, пов'язані з  переобладнанням  електричних  мереж  або захистом  їх  від  пошкоджень  -  за  умови виконання цих робіт за рахунок коштів  підприємств  або  приватних  осіб,  що  здійснюють переобладнання;
     будівництво, капітальний ремонт,  реконструкцію  будинків  та споруд   поблизу   електричних   мереж  -  за  умови  наявності  у проектно-кошторисній   документації   заходів   щодо    збереження електричних мереж;
     будівництво, капітальний ремонт,  реконструкцію об'єктів,  що можуть бути джерелом забруднення або корозії електричних мереж,  - за умови наявності  у  проектно-кошторисній  документації  заходів запобігання забрудненню і корозії.

12. Енергопідприємства     для     забезпечення    збереження електричних мереж:
     видають дозвіл  на  виконання  робіт в охоронних зонах у разі подання заявки не пізніше ніж за 10 діб до початку робіт за  умови дотримання зазначених вище умов;
     здійснюють заходи,  спрямовані  на  захист   власних   діючих кабельних ліній від блукаючих струмів;
     встановлюють сигнальні покажчики у місцях перетину  кабельних і  повітряних  ліній електропередачі із судноплавними та сплавними ріками, водосховищами, каналами і озерами. Встановлення сигнальних покажчиків  погоджується  з басейновими управліннями водного шляху (управліннями   каналів)   і  вноситься   останніми   у   перелік судноплавної обстановки і лоцманські карти.
     Траси морських кабельних ліній електропередачі зазначаються у повідомленнях мореплавцям і наносяться на морські карти;
     подають  власникам  вулично-шляхових  мереж  дані  про  місця перетину  доріг з повітряними лініями електропередачі напругою 330 кВ і вище, а також лініями з меншою напругою висотою над проїжджою частиною  7  метрів  і  менше  для  встановлення  за погодженням з уповноваженим   підрозділом   Національної   поліції   відповідних дорожніх  знаків: "Зупинку заборонено", "Рух транспортних засобів, висота  яких перевищує ...м, заборонено";                                                      передають оформлені  у  встановленому  порядку  матеріали про фактичне  розташування  електричних  мереж   відповідним   органам району, області для нанесення їх на схеми землеустрою;                                                                          здійснюють заходи щодо знищення бур'янів  у  межах  земельних ділянок,  наданих  у  постійне  користування  під опори повітряних ліній електропередачі;                                                                                                                                      виконують роботи, пов'язані з ремонтом електричних мереж. 

     Планові роботи   з    ремонту    та    реконструкції    ліній електропередачі,  що  проходять через сільськогосподарські угіддя, виконуються    за    погодженням    з    власниками    землі     і землекористувачами,  як правило,  в період, коли угіддя не зайняті сільськогосподарськими культурами  або  якщо  можливо  забезпечити збереження цих культур.
     Планові роботи з  ремонту  і  реконструкції  кабельних  ліній електропередачі  в  межах  червоних ліній вулиць і смуг відчуження автодоріг   можуть   виконуватися   тільки   після   отримання   у встановленому   порядку   ордера   або   дозволу  (з  обов'язковим погодженням з підрозділами пожежної охорони) на  їх  проведення  з обмеженням   або   забороною   дорожнього  руху  з  боку  власника вулично-дорожньої мережі.
     Умови виконання  зазначених  робіт  повинні бути погоджені не пізніше як за три доби до їх початку.
     Роботи із   запобігання   аваріям   в   електричних  мережах, траса яких  прокладена  в  межах  багаторічних   насаджень,   слід виконувати після оформлення належного дозволу (лісорубного квитка) згідно з чинним законодавством.
     Роботи з ліквідації аварій в електричних мережах дозволяється виконувати будь-якої пори року і в будь-який час без погодження із землекористувачами,  але  з  повідомленням  їх  про проведення цих робіт у десятиденний термін після їх початку.
     Роботи із  ліквідації аварій кабельних ліній у межах червоних ліній вулиць і смуг відчуження автодоріг можуть  виконуватися  без отримання  ордера  (дозволу)  з  подальшим  повідомленням власника вулично-дорожньої  мережі і уповноваженого підрозділу Національної поліції. 
     Підприємства, які   виконують   зазначені   роботи,   повинні влаштовувати  об'їзди,  огороджувати  місця  виконання   робіт   і встановлювати відповідні дорожні знаки.
     Після закінчення    ремонтних    робіт     енергопідприємства зобов'язані  привести земельні угіддя до стану,  придатного для їх використання  за  цільовим  призначенням,  а  також   відшкодувати власникам  землі  та  землекористувачам збитки,  заподіяні під час виконання  робіт.  Збитки  власників  землі  та  землекористувачів визначаються і відшкодовуються в установленому порядку.
     Пошкодження вулично-дорожньої мережі  усуваються  в  порядку, визначеному в ордері (дозволі) на виконання робіт.

13. Місцеві      органи     виконавчої     влади     сприяють енергопідприємствам у  роботі  із  збереження  електричних  мереж, запобігання   аваріям   і   ліквідації   їх   наслідків  у  діючих електромережах,  а також у  забезпеченні  виконання  Правил  всіма юридичними та фізичними особами.

14. У  разі  збігу  охоронної  зони  лінії  електропередачі з смугою відводу залізниць,  автомобільних шляхів, охоронними зонами трубопроводів,  ліній  зв'язку,  інших  об'єктів проведення робіт, пов'язаних з будівництвом та експлуатацією цих об'єктів на збіжних ділянках, здійснюється з урахуванням вимог відповідних нормативних актів.

15. Тимчасове затоплення земель в охоронних зонах електричних мереж    здійснюється    за   згодою   між   землекористувачем   і енергопідприємством.

16. Польоти повітряних суден,  інше використання  повітряного простору   над  електричними  мережами  і  поблизу  них,  а  також проектування, будівництво та експлуатація електричних мереж у зоні повітряних    польотів   повинні   здійснюватись   відповідно   до законодавства,  яке  регулює  використання  повітряного   простору України.

17. Власники  вулично-дорожньої  мережі повинні встановлювати дорожні знаки,  що забороняють  зупинку  автотранспорту  в  місцях перетину  доріг з повітряними лініями електропередачі напругою 330 кВ і вище в межах охоронних зон,  а також знаки "Рух  транспортних засобів, висота яких перевищує ...м, заборонено".

18. Підприємства,  установи, організації та громадяни повинні негайно  повідомляти   енергопідприємства   або   місцеві   органи виконавчої  влади  про  виявлені  обірвані  або  провислі проводи, пошкоджені опори або небезпеку їх падіння,  пошкодження кабелів та інших об'єктів і елементів електричних мереж.

19. Підприємства,   що   виконують  земляні  роботи,  у  разі виявлення кабелю,  не позначеного у технічній документації  на  їх виконання,  повинні  негайно  припинити  роботи,  вжити заходів до забезпечення збереження кабелю і повідомити енергопідприємство або місцеві органи виконавчої влади.

20. Капітани  суден  (керівники  робіт)  у  разі  випадкового обриву  проводів  або  підняття  кабеля з води якорем, рибальським знаряддям  та  іншим засобом зобов'язані негайно повідомити про це енергопідприємство або місцеві органи виконавчої влади.

21. Під час виконання сільськогосподарських робіт в охоронних зонах  повітряних  ліній  електропередачі із застосуванням машин і механізмів забороняється  обробіток  грунту  в  межах  обвалування навколо фундаментів і відтяжок опор.

22. Працівникам енергопідприємств, у віданні яких перебувають електромережі,   надається право безперешкодного доступу в установленому порядку до об'єктів електричних мереж,  розташованих на  територіях  інших  підприємств,  для  їх  ремонту,  технічного обслуговування та оперативних перемикань.

23. Контроль     за     виконанням     Правил    здійснюється енергопідприємствами.
     Енергопідприємства мають   право   припиняти  або  обмежувати електропостачання споживачів, що порушили Правила.
     Відновлення електропостачання   здійснюється  після  усунення порушень  та   відшкодування   підприємствам,   які   експлуатують електричні мережі, заподіяних матеріальних втрат, а також вартості робіт  з  ввімкнення  до   електромережі   згідно   з   укладеними договорами.

24. Відповідальність  юридичних та фізичних осіб за порушення Правил,  склад правопорушень і  злочинів  та  порядок  притягнення осіб,   що   їх   вчинили,  до  адміністративної  та  кримінальної відповідальності визначаються згідно з чинним законодавством.

25. Збитки,  заподіяні власникам землі та землекористувачам в охоронній  зоні повітряних ліній електропередачі,  відшкодовуються енергопідприємствами у встановленому законодавством порядку.

 

 


 

Повідомлення про припинення розгляду зауважень та пропозицій

щодо проекта інвестиційної програми на 2020 рік.

Відповідно до  «Порядка розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення» затвердженого Постановою НКРЕКП від 14.09.2017 року №1131на офіційному сайті Дергачівської міської ради 23.08.2019 року був оприлюднений проект Інвестиційної програми До послуг водопостачання та водовідведення на 2020 рік КП «Дергачікомунсервіс» Дергачівської міської ради для збору зауважень та пропозицій.

У зазначений термін протягом 15 календарних днів зауважень та пропозицій не надходило. У зв’язку із збігом зазначеного терміну розгляд зауважень та пропозицій припиняється.


82131245

Відповідно «Порядка розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення» від 14.09.2017 року № 1131, КП «Дергачікомунсервіс» Дергачівської міської ради розроблено проект інвестиційної програми на 2020 рік.

Інвестиційна програма розроблена з метою безперебійного водопостачання населення м. Дергачі, як сукупність заходів із забезпечення питною водою населення, повязаних єдиним технологічним процесом та надання якісної послуги, спрямованої на задоволення потреб споживача у відведенні стічних вод.

В інвестиційній програмі передбачається:

Придбання матеріалів для ремонту власними силами централізованої мережі водопостачання;

Придбання та встановлення фекального насосу для КНС.

Реалізація даної програми надає змогу збільшити якість послуг по наданню централізованого водопостачання та водовідведення, збільшити ефективність технологічних процесів та надійність роботи систем, забезпечити раціональне використання матеріальних енергетичних ресурсів, забезпечити запобіганню засмітнення навколишнього середовища викидами.

Фінансування заходів інвестиційної програми здійснюється за рахунок власних коштів підприємства.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних особ, та їх обєднань приймаються до 06.09.2019 року за адресою: 62303, Харківська область, м Дергачі, вул. 1 Травня, буд. 20, тел. 05763-3-01-48 або за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вказана інвестиційна програма знаходиться на стадії розробки, тому в разі необхідності буде коригуватися.

Опис заходів  Інвестиційної програми на плановий і прогнозований періоди

Водопостачання:

1.2.4  Придбання та заміна матеріалів для  централізованої мережі водопостачання

 Даними заходом передбачається:

1 закупівля та заміна  власними силами 60 метрів труб для води діаметром Д – 160 та п’яти муфт діаметром Д – 160  для з’єднання труб централізованої мережі водопостачання по вул Центральній;

2 закупівля та заміна  власними силами 400 метрів проводу водозануренного  електропостачання (ВПП-25)  на водонасосній станції (ВНС №4) глибинної  свердловини за адресою м. Дергачі вул.Центральна/Лозівська,  1.

3 закупівля та установка  власними силами  шести задвижок (трубопровідна запірна арматура, яка замикає або регулює подачу води в централізованій мережі водопостачання ):

діаметром Д-100 – 4 шт.,  по вулиці Садовій – 2 шт. по вулиці  Сумський Шлях – 1 шт., по вулиці  Центральній 1 –шт.;

діаметром Д-150 – 2 шт. по вулиці  Центральній 1 –шт., по вулиці Садовій – 1 шт..

Мережа водопостачання прокладалася в 1970-1980  роках матеріал залізо, та має  три аварійних ділянки з постійними поривами мережі водопостачання.

Підключення до електромережі глибинного насосу на ВНС №4 виконується трифазним глибинним кабелем, частина якого знаходиться у воді тому підлягає заміни.

Відсутність запірної арматури при поривах мережі водопостачання не дає змогу перекривати лише аварійні ділянки, а  відключається водопостачання від насосної станції повністю жилих масивів, дитячих садків, шкіл, лікарні тощо.

Мета заходу:

1.Безперебійне водопостачання мешканцям 31 багатоповерхових будинків та 82 абонента  приватного сектору по вулиці Центральній та міста в цілому.

2. Відокремити ділянки мережі водопостачання при аварійних ситуаціях для водопостачання інших абонентів.

             Для визначення вартості заходу нашому підприємству надійшла  комерційна пропозиція від ТОВ «Тріфар»,  ФОП  «Путєніхін», яку прийнято до розрахунку вартості.

Водовідведення:

2.2.5  Придбання фікального насосу

 Даними заходом передбачається:  

Закупівля та заміна  власними силами  фікального насосу для перекачки брудної води  на каналізаційній станції КНС за адресою  м. Дергачі вул. Соснова, 35.

 Мета заходу: перекачка стічних вод , що утворюються у м. Дергачі, для дотримання санітарних вимог.

Для визначення вартості взято за основу комерційну пропозицію ТОВ «ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ КИЇВ».

          Визначення строку окупності та економічного ефекту від впровадження заходу інвестиційної програми по даним заходам – не визначається.

  Директор КП  « Дергачікомунсервіс »                                                  В.В. Тітаренко

Пояснювальна записка до  інвестиційної програми КП «Дергачікомунсервіс»

Інвестиційна програма КП «Дергачікомунсервіс» розроблена з метою безперебійного та якісного водопостачання населенню.

Сума інвестиційної програми становить132,7 тис. грн. на 1 рік (2020 рік).

Джерелом фінансування інвестиційної програми є виробничі інвестиції (кошти, що враховуються у структурі тарифів).

Завданням інвестиційної програми є безперебійне водопостачання населення м Дергачі, як сукупність заходів із забезпечення питною водою населення, пов'язаних єдиним технологічним процесом та надання якісної послуги, спрямованої на задоволення потреб споживача у відведенні стічних вод.

 Директор КП  « Дергачікомунсервіс »                                                  В.В. Тітаренко

Інформаційна картка ліцензіата до інвестиційної програми на 1 рік (2020 рік)
Комунальне підприємство  «Дергачікомунсервіс»

Дергачівської міської ради
(найменування ліцензіата)

1. Загальна інформація про ліцензіата

Найменування ліцензіата

Комунальне підприємство  «Дергачікомунсервіс» Дергачівської міської ради

Рік заснування

2013

Форма власності

Комунальне підприємство

Місце знаходження

62303, Харківська обл., м. Дергачі вул. 1 Травня, 20

Код за ЄДРПОУ

38655895

Прізвище, ім'я, по батькові посадової особи ліцензіата, посада

Тітаренко Віталій Васильович

Директор

Тел., факс, е-mail

(057)-3-01-48

Право на централізоване водопостачання та водовідведення
(N, дата видачі, строк дії)

Рішення №66 Харківської облдержадміністрації, від 03.03.2016 року

Статутний капітал ліцензіата, тис.грн

 150,00 тис грн

Балансова вартість активів, тис.грн

170107,0 тис.грн

Амортизаційні відрахування за останній звітний період, тис.грн (за 1 півріччя 2017 року)

1714,0 тис. грн.

Заборгованість зі сплати податків, зборів (обов'язкових платежів)

-

2. Загальна інформація про інвестиційну програму

Цілі інвестиційної програми

Покращення якості обслуговування мешканців, шляхом своєчасного та якісного надання послуг.

Строки реалізації інвестиційної програми

2020 рік

На якому етапі реалізації заходів, зазначених в інвестиційній програмі, ліцензіат знаходиться

Початковому стані

Головні етапи реалізації інвестиційної програми

Придбання матеріалів для ремонту власними силами централізованої мережі водопостачання, придбання та встановлення фекального насосу для КНС

3. Відомості про інвестиції за інвестиційною програмою

Загальний обсяг інвестицій, тис.грн

132,7

власні кошти

132,7

позичкові кошти

-

залучені кошти

-

бюджетні кошти

-

Напрямки використання інвестицій (у % від загального обсягу інвестицій):

Заходи зі зниження питомих витрат, а також втрат ресурсів

 100

Заходи щодо забезпечення технологічного та/або комерційного обліку ресурсів

-

Заходи зі зменшення обсягу витрат води на технологічні потреби

-

Заходи щодо підвищення якості послуг з централізованого водопостачання та водовідведення

-

Заходи щодо впровадження та розвитку інформаційних технологій

-

Заходи щодо модернізації та закупівлі транспортних засобів спеціального та спеціалізованого призначення

-

Заходи щодо підвищення екологічної безпеки та охорони навколишнього середовища

-

Інші заходи

-

4. Оцінка економічної ефективності інвестиційної програми

Чиста приведена вартість

 

Внутрішня норма дохідності

 

Дисконтований період окупності

 

Індекс прибутковості

 

Керівник ліцензіата

Директор КП

«Дергачікомунсервіс»

__________
(підпис)

Тітаренко Віталій Васильович
(прізвище, ім'я, по батькові)

 
 

М.П.

 

 

Фінансовий план використання коштів для виконання інвестиційної програми на 2020 рік

Комунальне підприємство  «Дергачікомунсервіс» Дергачівської міської ради
(найменування ліцензіата)

N з/п

Найменування заходів (пооб'єктно)

Кількісний показник (одиниця виміру)

Фінансовий план використання коштів на виконання інвестиційної програми за джерелами фінансування, тис. грн. (без ПДВ)

За способом виконання, тис. грн. (без ПДВ)

Графік здійснення заходів та використання коштів на планований та прогнозний періоди тис.грн. (без ПДВ)

Строк окупності (місяців)**

N аркуша обґрунтовуючих матеріалів

Економія паливно-енергетичних ресурсів (кВт/год/прогнозний період)

Економія фонду заробітної плати, (тис.грн./прогнозний період)

Економічний ефект (тис.грн.)***

загальна сума

з урахуванням:

госпо дарський (вартість матеріальних ресурсів)

підрядний

планований період

прогнозний період

амортизаційні відрахування

виробничі інвестиції з прибутку

позичкові кошти

інші залучені кошти, з них:

бюджетні кошти (не підлягають поверненню)

підлягають поверненню

не підлягають поверненню

планований період +1

планований період + n*

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

І

ВОДОПОСТАЧАННЯ

1.1

Будівництво, реконструкція та модернізація об'єктів водопостачання (звільняється від оподаткування згідно з пунктом 154.9 статті 154 Податкового кодексу України), з урахуванням:

1.1.1

Заходи зі зниження питомих витрат, а також втрат ресурсів, з них:

       

х

х

х

х

х

х

                   

Усього за підпунктом 1.1.1

                                 

1.

1.

2

Заходи щодо забезпечення технологічного та/або комерційного обліку ресурсів, з них:

       

х

х

х

х

х

х

                   

Усього за підпунктом 1.1.2

                                 

1.

1.

3

Заходи щодо зменшення обсягу витрат води на технологічні потреби, з них:

       

х

х

х

х

х

х

                   

Усього за підпунктом 1.1.3

                                 

1.1.4

Заходи щодо підвищення якості послуг з централізованого водопостачання, з них.:

       

х

х

х

х

х

х

                   

Усього за підпунктом 1.1.4

                                 

1.1.5

Заходи щодо підвищення екологічної безпеки та охорони навколишнього середовища, з них:

       

х

х

х

х

х

х

                   

Усього за підпунктом 1.1.5

                                 

1.1.6

Інші заходи,з них:

       

х

х

х

х

х

х

                   

Усього за підпунктом 1.1.6

                                 

Усього за пунктом 1.1

                                 

1.2

Інші заходи (не звільняється від оподаткування згідно з пунктом 154.9 статті 154 Податкового кодексу України), з них:

1.2.1

Заходи зі зниження питомих витрат, а також втрат ресурсів, з них:

Придбання матеріалів (задвижок) для ремонту власними силами централізованої мережі водопостачання

       

х

х

х

х

х

х

                   

Усього за підпунктом 1.2.1

37,8

 

37,8

                           

1.2.2

Заходи щодо забезпечення технологічного та/або комерційного обліку ресурсів, з них:

Придбання матеріалів (проводу водозануренного електропостачання) для ремонту власними силами централізованої мережі водопостачання

       

х

х

х

х

х

х

                   

Усього за підпунктом 1.2.2

32,0

 

32,0

                           

1.2.3

Заходи щодо зменшення обсягу витрат води на технологічні потреби, з них:

       

х

х

х

х

х

х

                   

Усього за підпунктом 1.2.3

                                 

1.2.4

Заходи щодо підвищення якості послуг з централізованого водопостачання, з них:

Придбання матеріалів (труб та муфт для їх з’єднання) для ремонту власними силами централізованої мережі водопостачання

       

х

х

х

х

х

х

                   

Усього за підпунктом 1.2.4

27,9

 

27,9

                           

1.2.5

Заходи щодо провадження та розвитку інформаційних технологій, з них:

       

х

х

х

х

х

х

                   

Усього за підпунктом 1.2.5

                                 

1.2.6

Заходи щодо модернізації та закупівлі транспортних засобів спеціального та спеціалізованого призначення, з них:

       

х

х

х

х

х

х

                   

Усього за підпунктом 1.2.6

                                 

1.2.7

Заходи щодо підвищення екологічної безпеки та охорони навколишнього середовища, з них:

       

х

х

х

х

х

х

                   

Усього за підпунктом 1.2.7

                                 

1.2.8

Інші заходи, з них:

       

х

х

х

х

х

х

                   

Усього за підпунктом 1.2.8

                                 

Усього за пунктом 1.2

97,7

 

97,7

                           

Усього за розділом І

97,7

 

97,7

                           

ІІ

ВОДОВІДВЕДЕННЯ

2.1.

Будівництво, реконструкція та модернізація об'єктів водовідведення (звільняється від оподаткування згідно з пунктом 154.9 статті 154 Податкового кодексу України), з урахуванням:

2.1.1

Заходи зі зниження питомих витрат, а також втрат ресурсів, у т.ч.:

       

х

х

х

х

х

х

                   

Усього за підпунктом 2.1.1

                                 

2.1.2

Заходи щодо забезпечення технологічного та/або комерційного обліку ресурсів, з них:

       

х

х

х

х

х

х

                   

Усього за підпунктом 2.1.2

                                 

2.1.3

Модернізація та закупівля транспортних засобів спеціального та спеціалізованого призначення, з них:

                                       

Усього за підпунктом 2.1.3

                                 

2.1.4

Заходи щодо підвищення екологічної безпеки та охорони навколишнього середовища, з них:

       

х

х

х

х

х

х

                   

Усього за підпунктом 2.1.4

                                 

2.1.5

Інші заходи, з них:

       

х

х

х

х

х

х

                   

Усього за підпунктом 2.1.5

                                 

Усього за пунктом 2.1

                                 

2.2

Інші заходи (не звільняється від оподаткування згідно з пунктом 154.9 статті 154 Податкового кодексу України), з урахуванням :

2.2.1

Заходи зі зниження питомих витрат, а також втрат ресурсів, з них:

       

х

х

х

х

х

х

                   

Усього за підпунктом 2.2.1

                                 

2.2.2

Заходи щодо забезпечення технологічного та/або комерційного обліку ресурсів, з них:

       

х

х

х

х

х

х

                   

Усього за підпунктом2.2.2

                                 

2.2.3

Заходи щодо провадження та розвитку інформаційних технологій, з них:

       

х

х

х

х

х

х

                   

Усього за підпунктом 2.2.3

                                 

2.2.4

Заходи щодо модернізації та закупівлі транспортних засобів спеціального та спеціалізованого призначення, з них:

       

х

х

х

х

х

х

                   

Усього за підпунктом 2.2.4

                                 

2.2.5

Заходи щодо підвищення екологічної безпеки та охорони навколишнього середовища, з них:

Придбання та встановлення фекального насосу для КНС

       

х

х

х

х

х

х

                   

Усього за підпунктом 2.2.5

35,0

 

35,0

                           

2.2.6

Інші заходи, з них:

       

х

х

х

х

х

х

                   

Усього за підпунктом 2.2.6

                                 

Усього за пунктом 2.2

35,0

 

35,0

                           

Усього за розділом ІІ

35,0

 

35,0

                           

Усього за інвестиційною програмою

132,7

 

132,7

                           

Примітки:

n* - кількість років інвестиційної програми.

** Суми витрат по заходах та економічний ефект від їх впровадження при розрахунку строку окупності враховувати без ПДВ.

*** Складові розрахунку економічного ефекту від впровадження заходів враховувати без ПДВ.

х- ліцензіатом не заповнюється.

  Директор
(посада відповідального виконавця)

__________
(підпис)

Тітаренко Віталій Васильович
(прізвище, ім'я, по батькові)

 
 

 

План витрат за джерелами фінансування на виконання інвестиційної програми для врахування у структурі тарифів на 12 місяців

 Комунальне підприємство «Дергачікомунсервіс» Дергачівської міської ради

 

(назва ліцензіата)

 

№ з/п

Найменування заходів

Кошти, що враховуються у структурі тарифів за джерелами фінансування, 
тис. грн (без ПДВ)

 

загальна сума

з урахуванням:

 

амортизаційні відрахування

виробничі інвестиції з прибутку

 сума позичкових коштів та відсотків за їх  використання, що підлягає поверненню у планованому періоді

сума інших  залучених коштів, що підлягає поверненню у планованому періоді

 
 

1

2

3

4

5

6

7

 

І

Водопостачання

 

Будівництво, реконструкція та модернізація об’єктів водопостачання, з урахуванням:

 

1.1

Заходи зі зниження питомих витрат, а також втрат ресурсів

37,8

 

37,8

     

 1.2

Заходи щодо забезпечення технологічного та/або комерційного обліку ресурсів

32,0

 

32,0

     

  1.3

Заходи щодо зменшення обсягу витрат води на технологічні потреби

           

1.4

Заходи щодо підвищення якості послуг з централізованого водопостачання

27,9

 

27,9

     

1.5

Заходи щодо впровадження та розвитку інформаційних технологій

           

1.6

Заходи щодо модернізації та закупівлі транспортних засобів спеціального та спеціалізованого призначення

           

1.7

Заходи щодо підвищення екологічної безпеки та охорони навколишнього середовища

           

1.8

Інші заходи

           
 

Усього за розділом І

97,7

 

97,7

 

 

 

ІІ

Водовідведення

 

 Будівництво, реконструкція та модернізація об’єктів водовідведення, з урахуванням:

 

 2.1

Заходи зі зниження питомих витрат, а також втрат ресурсів

           

2.2

Заходи щодо забезпечення технологічного та/або комерційного обліку ресурсів

           

2.3

Заходи щодо впровадження та розвитку інформаційних технологій

           

2.4

Заходи щодо модернізації та закупівлі транспортних засобів спеціального та спеціалізованого призначення

           

2.5

Заходи щодо підвищення екологічної безпеки та охорони навколишнього середовища

35,0

 

35,0

     

2.6

Інші заходи

           
 

Усього за розділом ІІ

35,0

 

35,0

 

 

 
 

Усього за інвестиційною програмою

132,7

 

132,7

 

 

 

 Директор КП «Дергачікомунсервіс»                                                                                                 В.В.Тітаренко

 Узагальнена характеристика об'єктів з централізованого водопостачання та водовідведення

Комунальне підприємство «Дергачікомунсервіс»Дергачівської міської ради

(найменування ліцензіата підприємства)

Станом на 01.01.2019р.

N з/п

І. Найменування та характеристика об'єктів водопостачання

Одиниця виміру

Загальний показник

 

1

Кількість населених пунктів, яким надаються послуги (1*)

од.

1

 

2

Чисельність населення в зоні відповідальності підприємства

осіб

20107

 

3

Чисельність населення, яким надаються послуги, усього, з них:

осіб

4429

 

4

безпосередньо підключених до мереж

осіб

4429

 

5

яке використовує водорозбірні колонки

осіб

-

 

6

Кількість населення, що користується привізною питною водою (населення)

осіб

-

 

7

Кількість населення, якому вода подається з відхиленням від нормативних вимог

осіб

-

 

8

Кількість споживачів, яким послуга надається за графіками

од.

-

 

9

Частка споживачів, яка отримує послуги з перебоями (рядок 8/рядок 10)

%

-

 

10

Кількість абонентів водопостачання, усього, з них:

од.

2146

 

11

населення

од.

2081

 

12

бюджетних установ

од.

16

 

13

інших

од.

49

 

14

Частка охоплення послугами (рядок 3/рядок 2х100), з них:

%

22,0

 

15

з підключенням до мереж (рядок 4/рядок 3х100)

%

100

 

16

з використанням водорозбірних колонок (рядок 5/рядок 3х100)

%

-

 

17

Кількість абонентів з обліковим споживанням, усього, з них:

од.

1367

 

18

населення

од.

1310

 

19

бюджетних установ

од.

12

 

20

інших

од.

45

 

21

Частка підключень з обліком, усього (рядок 17/рядок 10х100), з них:

%

63,6

 

22

населення (рядок 18/рядок 11х100)

%

62,9

 

23

бюджетних установ (рядок 19/рядок 12х100)

%

75,0

 

24

інших (рядок 20/рядок 13х100)

%

91,8

 

25

Загальна протяжність мереж водопроводу, з них:

км

17.5

 

26

водоводів

км

12,8

 

27

вуличної мережі

км

3,4

 

28

внутрішньоквартальної та дворової мережі

км

1,3

 

29

Щільність підключень до мережі водопостачання (рядок 10/рядок 25)

од./км

122,6

 

30

Загальна протяжність ветхих та аварійних мереж, з них:

км

14,5

 

31

водоводів

км

11

 

32

вуличної мережі

км

2,2

 

33

внутрішньоквартальної та дворової мережі

км

1,3

 

34

Частка ветхих та аварійних мереж (рядок 30/рядок 25х100), з них:

%

82,8

 

35

водоводів (рядок 31/рядок 26х100)

%

85,9

 

36

вуличної мережі (рядок 32/рядок 27х100)

%

64,7

 

37

внутрішньоквартальної та дворової мережі (рядок 33/рядок 28х100)

%

100

 

38

Кількість персоналу в підрозділах водопостачання за розкладом

осіб

18

 

39

Фактична чисельність персоналу в підрозділах водопостачання

осіб

18

 

40

Чисельність персоналу на 1000 підключень (рядок 39/рядок 10х1000)

ос./1000 од.

8,3

 

41

Чисельність персоналу на 1 км мережі (рядок 39/рядок 25)

осіб/1 км

1

 

42

Обсяг піднятої води за рік

тис.м3/рік

263,8

 

43

Середньодобовий підйом води насосними станціями І підйому

тис.м3/добу

0,723

 

44

Обсяг закупленої води зі сторони за рік

тис.м3/рік

-

 

45

Обсяг очищення води на очисних спорудах за рік

тис.м3/рік

-

 

46

Середньодобове очищення води на очисних спорудах

тис.м3/добу

-

 

47

Обсяг поданої води у мережу за рік

тис.м3/рік

263,8

 

48

Середньодобова подача води у мережу

тис.м3/добу

0,723

 

49

Обсяг реалізованої води усім споживачам за рік, у тому числі:

тис.м3/рік

209,1

 

50

населенню

тис.м3/рік

175,6

 

51

Витрати на технологічні потреби (рядок 52+рядок 53), з них:

тис.м3/рік

76,5

 

52

витрати на технологічні потреби до мережі

тис.м3/рік

-

 

53

витрати на технологічні потреби у мережі

тис.м3/рік

76,5

 

54

Частка технологічних витрат (рядок 51/(рядок 42+рядок 44)х100)

%

29,0

 

55

Обсяг втрат води всього (рядок 56+рядок 57), з них:

тис.м3/рік

54,8

 

56

обсяг втрат води до мережі (рядок 42+рядок 44-рядок 47-рядок 52)

тис.м3/рік

-

 

57

обсяг втрат води у мережі (рядок 47-рядок 49-рядок 53)

тис.м3/рік

-

 

58

Частка втрат до поданої води у мережу (рядок 57/рядок 47х100)

%

-

 

59

Обсяг втрат води на 1 км мережі за рік (рядок 57/рядок 25)

тис.м3/км

-

 

60

Виробництво води на 1 особу (рядок 47/рядок 3х1000000/365)

л/добу

163,1

 

61

Водоспоживання 1 людиною в день (рядок 50/рядок 3х1000000/365)

л/добу

108,6

 

62

Кількість резервуарів чистої води, башт, колон

од.

4

 

63

Розрахунковий об'єм запасів питної води

тис.м3

494

 

64

Наявний об'єм запасів питної води

тис.м3

494

 

65

Забезпеченість спорудами запасів води (рядок 64/рядок 63х100)

%

100

 

66

Кількість поверхневих водозаборів

од.

-

 

67

Кількість підземних водозаборів, з них:

од.

7

 

68

кількість свердловин

од.

7

 

69

Кількість окремих свердловин

од.

-

 

70

Кількість насосних станцій І підйому (рядок 66+рядок 67+рядок 69)

од.

7

 

71

Кількість насосних станцій ІІ, ІІІ і вище підйомів

од.

   

72

Витрати електричної енергії на підйом води

тис.кВт/год

   

73

Питомі витрати електричної енергії на підйом 1 м3 води

кВт*год/м3

   

74

Кількість комплексів очисних споруд водопостачання

од.

-

 

75

Витрати електричної енергії на очищення води

тис.кВт/год

-

 

76

Питомі витрати електричної енергії на очищення 1 м3 води

кВт*год/м3

-

 

77

Кількість насосних станцій підкачування води

од.

-

 

78

Кількість встановлених насосних агрегатів насосних станцій водопостачання

од.

7

 

79

Кількість насосних агрегатів, які відпрацювали амортизаційний термін

од.

-

 

80

Витрати електричної енергії на перекачування води

тис.кВт/год

-

 

81

Питомі витрати електричної енергії на подачу 1 м3 води у мережу

кВт*год./м3

-

 

82

Кількість приладів технологічного обліку

од.

4

 

83

Кількість приладів технологічного обліку, які необхідно придбати

од.

-

 

84

Забезпеченість приладами технологічного обліку (рядок 83/рядок 82х100)

%

-

 

85

Кількість систем знезараження, усього, у тому числі з використанням:

од.

-

 

86

рідкого хлору

од.

-

 

87

гіпохлориду

од.

-

 

88

ультрафіолету

од.

-

 

89

Кількість систем знезараження, які відпрацювали амортизаційний термін

од.

-

 

90

Кількість лабораторій

од.

-

 

91

Кількість майстерень

од.

-

 

92

Кількість спеціальних та спеціалізованих транспортних засобів

од.

-

 

93

Установлена виробнича потужність водопроводу

тис.м3/добу

0.772

 

94

Установлена загальна потужність водозаборів

тис.м3/добу

0.772

 

95

Установлена виробнича потужність очисних споруд

тис.м3/добу

-

 

96

Використання потужності водопроводу (рядок 47/365/рядок 93х100)

%

93,6

 

97

Використання потужності водозаборів (рядок 42/365/рядок 94х100)

%

93,6

 

98

Використання потужності очисних споруд (рядок 45/365/рядок 95х100)

%

-

 

99

Кількість аварій на мережі водопостачання за рік

аварії

-

 

100

Аварійність на мережі з розрахунку на 1 км (рядок 99/рядок 25)

аварії/км

-

 

101

Витрати електричної енергії на водопостачання за рік

тис.кВт/год

466,1

 

102

Витрати на електричну енергію на водопостачання за рік

тис.грн

1009,1

 

103

Питомі витрати електричної енергії на 1м3 води (рядок 101/(рядок 42+рядок 44)

кВт*год/м3

1766,8

 

104

Витрати з операційної діяльності водопостачання за рік

тис.грн

3933,3

 

105

Експлуатаційні витрати на одиницю продукції (рядок 104/рядок 49)

грн./м3

18,8

 

106

Витрати на оплату праці за рік

тис.грн

1131,5

 

107

Співвідношення витрат на оплату праці (рядок 106/рядок 104х100)

%

28,8

 

108

Співвідношення витрат на електричну енергію (рядок 102/рядок 104х100)

%

25,6

 

109

Витрати на перекидання води у маловодні регіони за рік

тис.грн

-

 

110

Співвідношення витрат на перекидання води (рядок 109/рядок 104х100)

%

-

 

111

Амортизаційні відрахування за рік

тис.грн

96,0

 

112

Використано коштів за рахунок амортизаційних відрахувань за рік

тис.грн

-

 

113

Співвідношення амортизаційних відрахувань (рядок 111/рядок 104х100)

%

2,4

 

N з/п

ІІ. Найменування та характеристика об'єктів водовідведення

Одиниця виміру

Загальний показник

 

1

Кількість населених пунктів, яким надаються послуги (2*)

од.

1

 

2

Чисельність населення в зоні відповідальності підприємства

осіб

20107

 

3

Чисельність населення, яким надаються послуги, усього, з них:

осіб

3467

 

4

безпосередньо підключених до мереж

осіб

3467

 

5

яке транспортує стічні води на очисні споруди з вигрібних ям, септиків

осіб

-

 

6

Кількість підключень до мережі водовідведення, усього, з них:

од.

1680

 

7

населення

од.

1645

 

8

бюджетних установ

од.

4

 

9

інших

од.

31

 

10

Частка охоплення послугами (рядок 3/рядок 2х100), з них:

%

17,2

 

11

з підключенням до мереж (рядок 4/рядок 3х100)

%

100,0

 

12

з використанням вигрібних ям, септиків (рядок 5/рядок 3х100)

%

-

 

13

Кількість підключень з первинним очищенням стічних вод

од.

-

 

14

Частка з первинним очищенням стічних вод (рядок 13/рядок 6х100)

%

-

 

15

Загальна протяжність мереж водовідведення, з них:

км

3,0

 

16

головних колекторів

км

1,2

 

17

напірних трубопроводів

км

-

 

18

вуличної мережі

км

-

 

19

внутрішньоквартальної та дворової мережі

км

1,8

 

20

Щільність підключень до мережі водовідведення (рядок 6/рядок 15)

од./км

560

 

21

Загальна протяжність ветхих та аварійних мереж, з них:

км

3,0

 

22

головних колекторів

км

1,2

 

23

напірних трубопроводів

км

-

 

24

вуличної мережі

км

-

 

25

внутрішньоквартальної та дворової мережі

км

1,8

 

26

Частка ветхих та аварійних мереж (рядок 21/рядок 15х100), з них:

%

100,0

 

27

головних колекторів (рядок 22/рядок 16х100)

%

100,0

 

28

напірних трубопроводів (рядок 23/рядок 17х100)

%

-

 

29

вуличної мережі (рядок 24/рядок 18х100)

%

-

 

30

внутрішньоквартальної та дворової мережі (рядок 25/рядок 19х100)

%

100,0

 

31

Чисельність персоналу в підрозділах водовідведення за розкладом

осіб

4

 

32

Фактична чисельність персоналу в підрозділах водовідведення

осіб

4

 

33

Чисельність персоналу на 1000 підключень (рядок 32/рядок 6х1000)

ос./1000 од.

3

 

34

Чисельність персоналу на 1 км мережі (рядок 32/рядок 15)

осіб/1 км

1

 

35

Обсяг відведених стічних вод за рік, усього, у тому числі:

тис.м3/рік

187,7

 

36

прийнято від інших систем водовідведення

тис.м3/рік

-

 

37

Середньодобове перекачування стічних вод

тис.м3/добу

0,514

 

38

Пропущено через очисні споруди за рік, усього, з них:

тис.м3/рік

-

 

39

з повним біологічним очищенням

тис.м3/рік

-

 

40

з доочищенням

тис.м3/рік

-

 

41

Середньодобове очищення стічних вод на очисних спорудах

тис.м3/добу

-

 

42

Обсяг скинутих стічних вод за рік без очищення (рядок 35-рядок 38)

тис.м3/рік

-

 

43

Частка скинутих стічних вод без очищення (рядок 42/рядок 35х100)

%

-

 

44

Обсяг недостатньо очищених скинутих стічних вод (рядок 35-рядок 39)

тис.м3/рік

-

 

45

Частка недостатньо очищених стічних вод (рядок 44/рядок 35х100)

%

-

 

46

Передано стічних вод іншим системам на очищення за рік

тис.м3/рік

187,7

 

47

Частка переданих стічних вод на очищення (рядок 46/рядок 35х100)

%

100,0

 

48

Обсяг реалізованих послуг по водовідведенню усім споживачам за рік, у тому числі:

тис.м3/рік

187,7

 

49

населенню

тис.м3/рік

142,3

 

50

Кількість засмічень у мережі водовідведення за рік

од.

-

 

51

Засміченість на мережі з розрахунку на 1 км (рядок 50/рядок 15)

од./км

-

 

52

Кількість аварій в мережі водовідведення за рік

аварії/рік

-

 

53

Аварійність на мережі з розрахунку на 1 км (рядок 52/рядок 15)

аварії/км

-

 

54

Обсяг відведених стічних вод на 1 особу (рядок 35/рядок 3х1000000/365)

л/добу

148,3

 

55

Обсяг очищення стічних вод на 1 особу (рядок 39/рядок 3х1000000/365)

л/добу

-

 

56

Кількість насосних станцій перекачування стічних вод

од.

1

 

57

Кількість очисних споруд водовідведення

од.

-

 

58

Загальна кількість насосних агрегатів насосних станцій водовідведення

од.

3

 

59

Кількість насосних агрегатів, які відпрацювали амортизаційний термін

од.

-

 

60

Кількість систем знезараження, усього, у тому числі з використанням:

од.

-

 

61

рідкого хлору

од.

-

 

62

гіпохлориду

од.

-

 

63

ультрафіолету

од.

-

 

64

Кількість систем знезараження, які відпрацювали амортизаційний термін

од.

-

 

65

Кількість лабораторій

од.

-

 

66

Кількість майстерень

од.

-

 

67

Кількість спеціальних та спеціалізованих транспортних засобів

од.

-

 

68

Установлена потужність водовідведення

тис.м3/добу

0,600

 

69

Загальна установлена потужність насосних станцій водовідведення

тис.м3/добу

0,600

 

70

Установлена потужність очисних споруд водовідведення

тис.м3/добу

-

 

71

Частка використання водовідведення (рядок 35/365/рядок 68х100)

%

85,7

 

72

Частка використання очисних споруд (рядок 38/365/рядок 70х100)

%

-

 

73

Витрати електричної енергії на водовідведення за рік, з них:

тис.кВт*год

30,2

 

74

загальні витрати електричної енергії на очищення стічних вод

тис.кВт*год

-

 

75

питомі витрати електричної енергії на очищення 1 м3 стічних вод (рядок 74/рядок 73х100)

кВт*год/м3

-

 

76

загальні витрати електричної енергії на перекачування води

тис.кВт*год

30,2

 

77

питомі витрати електричної енергії на перекачку 1 м3 стічних вод (рядок 76/рядок 73х100)

кВт*год/м3

100

 

78

Витрати на електричну енергію за рік

тис.грн

64,2

 

79

Питомі витрати електроенергії на 1м3 стічних вод (рядок 73/рядок 35)

кВт*год/м3

160,8

 

80

Витрати з операційної діяльності водовідведення за рік

тис.грн

793,3

 

81

Експлуатаційні витрати на одиницю продукції (рядок 80/рядок 48)

грн./м3

4,2

 

82

Витрати на оплату праці за рік

тис.грн

262,9

 

83

Співвідношення витрат на оплату праці (рядок 82/рядок 80х100)

%

33,1

 

84

Співвідношення витрат на електричну енергію (рядок 78/рядок 80х100)

%

8,1

 

85

Амортизаційні відрахування за рік

тис.грн

43,3

 

86

Використано коштів за рахунок амортизаційних відрахувань за рік

тис.грн

-

 

87

Співвідношення амортизаційних відрахувань (рядок 85/рядок 80х100)

%

5,5

 
   

Назва населеного пункту якому надаються послуги: м.Дергачі

   
             

Директор

 КП « Дергачікомунсервіс»
(посадова особа ліцензіата)

________
(підпис)

Тітаренко Віталій Васильович

(прізвище, ім'я, по батькові)

 

Головний інженер

 КП « Дергачікомунсервіс»
(посадова особа ліцензіата)

________
(підпис)

Дворніченко Марина Петрівна

(прізвище, ім'я, по батькові)

 

 Інформаційна згода посадової особи ліцензіата на обробку персональних даних

Я,  Тітаренко Віталій Васильович, при наданні даних до виконавчого комітету  Дергачівської  міської  ради

(найменування уповноваженого органу)

даю згоду відповідно до Закону України "Про захист персональних даних" на обробку моїх особистих персональних даних у картотеках та/або за допомогою інформаційно-телекомунікаційних систем з метою підготовки відповідно до вимог законодавства статистичної, адміністративної та іншої інформації з питань діяльності ліцензіата.

Директор КП «Дергачікомунсервіс»                                                В.В.Тітаренко


Поділитися в соціальних мережах