Контакти

62300, м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 79-б

derradadergachi@ukr.net

(05763) 3-01-14

ДЕРГАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Офіційний веб-сайт Дергачівської міської ради

Персональний кабінет

Новини

Сьогодні: 21 жовтня 2019 р.

Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

Вітаємо усіх, хто носить високе звання захисника України! Склоняємо голови перед полеглими у боротьбі за незалежність та суверенітет нашої держави. Шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо міцного здоров'я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам.

6

Шановні мешканці багатоквартирних будинків! Якщо ви відчуваєте себе реальними господарями у власному будинку та замислюєтесь, як зробити не лише свою квартиру комфортною, а й модернізувати увесь будинок разом зі співвласниками, запрошуємо на навчання!

У рамках Програми розвитку ООН у Дергачівській міській раді організовано комплекс тренінгів за участю національного консультанта із створення ОСББ у Харківській області – Юлії Самойлової та сертифікованого енергоаудитора Олексія Самойлова. Перший тренінг з питань створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків відбувся 02 жовтня 2019 року, наступний тренінг заплановано на 29 жовтня 2019 року о 17.00 год. у залі засідань міської ради за адресою: м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 79Б.

На кожному тренінгу ви зможете отримати детальні роз’яснення щодо того, як створити ОСББ або обрати іншу форму управління будинком відповідно до чинного законодавства України. За необхідності консультації будуть надані кожній  ініціативній групі окремого будинку.

Телефон для довідок: (05763) 3-01-14.

10

02.10.2019 року о 17.00 год. у залі засідань Дергачівської міської ради за адресою: м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 79Б відбудеться тренінг з питань створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Запрошуємо взяти участь у даному заході співвласників квартир багатоквартирних будинків по вул. Садова, вул. Центральна, в-ду Сосновому, вул. Суворова, пл. Перемоги, вул. Сумський шлях.

11

ТОВ «ЕКОТЕХНОПАРК+» повідомляє, що згідно рішення виконавчого комітету Дергачівської міської ради Харківської області від 10.09.2019 р. № 238  встановлено тариф на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії у м.Дергачі на рівні 2447,14 грн. за 1 гКалл, в т.ч.:

 2415,52 грн. - виробництво теплової енергії;

 19,07 грн. - транспортування теплової енергії;

 12,55 грн. - постачання теплової енергії.

17

У рамках роботи профорієнтаційного Клубу «Pro - професії» для учнів 9 класу КЗ «Дергачівський ліцей № 2» 19 вересня 2019 року проведено виїзне засідання клубу.

9

21 вересня в Україні відзначають православне свято - Різдво Пресвятої Богородиці.
У місті Дергачі у храмі Різдва Пресвятої Богородиці відбулося святкове богослужіння. Богослужіння провели Митрополит Харківський і Богодухівський Онуфрій, настоятель храму, протоієрей Василь Товкан.
На урочистому Богослужінні були присутні перший заступник голови районної державної адміністрації Інна Гаплєвська, заступник голови районної ради Віра Стрілець, перший заступник Владислав Кисіль.

8

Сучасні технології надають можливості для проведення дистанційного навчання. У Дергачівській районній філії Харківського обласного центру зайнятості почали використовувати таку форму навчання для безробітних.

10

18 вересня 2019 року у місті Дергачі відбулися урочисті відкриття міні-проектів - переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2019 році. В урочистих заходах взяли участь керівники міста та району Владислав Кисіль, Геннадій Лазарєв, Інна Гаплєвська та депутат обласної ради Людмила Гасан.

49

Напередодні Дня визволення Харківської області від нацистських загарбників в роки Другої Світової війни, відбулася звітно-виборна конференція районної громадської організації ветеранів України. 

48

У рамках районних заходів до Дня фізичної культури і спорту, що відбулися 14 вересня на стадіоні «Авангард», Дергачівська районна філія Харківського обласного центру зайнятості провела профорієнтаційний захід «Мати професію – це модно!»

12

№ 201

Останній номер газети
«Рідне місто»

Посилання на державні ресурси: