Контакти

62300, м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 79-б

derradadergachi@ukr.net

(05763) 3-01-14

ДЕРГАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Офіційний веб-сайт Дергачівської міської ради

Персональний кабінет

Новини

Сьогодні: 19 січня 2020 р.

Триває заселення внутрішньо переміщених осіб у соціальний гуртожиток за адресою: м. Дергачі, вул. Наукова, 28.

Капітальний ремонт даного гуртожитку проведено в рамках реалізації проєкту з Українським Фондом соціальних інвестицій, що фінансується Урядом Німеччини через німецький державний банк розвитку KfW.

Для вирішення питання проживання у гуртожитку звертайтеся до Дергачівської міської ради за адресою: м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 79Б, або за телефоном: (05763) 3-01-14.

6

З метою гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин, протидії та профілактики жорстокому поводженню з тваринами, сприяння підвищенню рівня еколого-етичної свідомості та культури суспільства, Дергачівська міська рада підписала Меморандум про співробітництво між Дергачівською міською радою та Громадською спілкою "Центр порятунку диких, екзотичних та домашніх тварин "Добрий дім".

7

У рамках презентації програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків "Енергодім" Дергачівська міська рада підписала Меморандуми про співпрацю з державною установою "Фонд енергоефективності", який передбачає об'єднання зусиль у напрямку енергомодернізації будинків, де створено ОСББ.

12

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 130 від 05.06.2018р. «Про затвердження Порядка інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обгрунтуванням такої необхідності» КП «Дергачікомунсервіс» інформує про намір здійснити зміну тарифів на послугу з поводження з побутовими відходами з  01.03.2020 року.

7

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 130 від 05.06.2018р. «Про затвердження Порядка інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обгрунтуванням такої необхідності» КП «Дергачікомунсервіс» інформує про намір здійснити зміну тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення з 01.03.2020 року.

15

У продовження святкування Нового року та Різдва, гарного настрою додали дітлахи – пластуни Дергачівщини, які привітали колядками та влаштували справжнє театралізоване дійство.

12

Рік, що минув, подарував нам новий професійний і життєвий досвід, нові перемоги і досягнення, згуртував і дав поштовх у майбутнє. Він був сповнений насиченої праці, звершень, пошуку правильних рішень та їх реалізації. Ми плідно трудилися разом - влада та громада - для того, щоб умови життя у місті були ще кращими. Сподіваємося, що прийдешній рік буде благодатним для України і для кожного дергачівця, принесе благополуччя й впевненість у завташньому дні. 

Нехай незмінні духовні цінності нашого народу - мудрість, поміркованість, оптимізм і працьовитість стануть запорукою того, що ми гідно подолаємо всі труднощі та негаразди.

Тож, давайте разом, спільними зусиллями в мирі та злагоді будувати європейську державу. Щоб кожен із дергачівців пишався своїм корінням. 

Бажаємо Вам бути завжди радісними. Щедрою на здобутки нехай буде життєва дорога, а в родині завжди панують злагода, любов і достаток!

З повагою, 

в.о. Дергачівського міського голови К.І.Бондаренко

перший заступник міського голови В.Ю.Кисіль

6

24 грудня в м Дергачі біля пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам відбулась урочиста церемонія покладання квітів з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав за участю керівництва району та міста, громадськості, молоді.

20

19 грудня 2019 року у Дергачівській районній філії Харківського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій для служби у Збройних силах України.

15

19 грудня керівництво району та міста взяли участь у районному фестивалі «Долоні добра» до Дня Святого Миколая та у відкритті районної новорічної ялинки.
Також відбулася традиційна передача Вифлеємського вогню миру від пластунів Дергачівській громаді, який символізує любов та добро і символічно об’єднує всіх українців.

13

№ 201

Останній номер газети
«Рідне місто»

Посилання на державні ресурси: