Контакти

62300, м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 79-б

derradadergachi@ukr.net

(05763) 3-01-15

ДЕРГАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Офіційний веб-сайт Дергачівської міської ради

Персональний кабінет

Новини

Сьогодні: 18 січня 2021 р.

Сьогодні, 28 жовтня 2020 року біля обеліску загиблим воїнам "Вічний вогонь" відбулося покладання квітів з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників.

688

Шановні роботодавці!             

Дергачівська районна філія Харківського обласного центру зайнятості інформує, що Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості має можливість організувати професійне навчання на курсах цільового призначення за напрямом «Навчання з питань охорони праці посадових осіб» за кошти юридичних або фізичних осіб.

У разі виникнення необхідності проходження вашими працівниками таких курсів необхідно терміново надати інформацію до Дергачівської районної філії ХОЦЗ.

493

У рамках реалізації міської Програми контролю за утриманням домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на території Дергачівської міської ради на 2019 - 2020 роки, відповідно до звернень мешканців міста, 06.10.2020 року на території м. Дергачі було здійснено відлов та проведено безкоштовну стерилізацію 14 безпритульних собак.

1000

За повідомленням районних електромереж, у зв’язку з плановими ремонтними роботами на електромережах, заплановано відключення електропостачання 08 жовтня 2020 року з 12.00 год. до 15.00 год. по вул. Садовій (багатоквартирні  будинки), а також на вулицях, прилеглих до залізничного вокзалу.

Приносимо вибачання за незручності.

471

В рамках відзначення 360-ї річниці заснування міста Дергачі, з метою популяризації здорового способу життя, 10 жовтня 2020 року запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у щорічних спортивних змаганнях на Кубок пам’яті Дергачівського міського голови О.Лисицького.

Турніри з баскетболу 3х3 та настільного тенісу стартують о 12.00 годині на майданчику біля НВК № 1 по вул. Центральній.

Турнір з міні-футболу серед молоді відбудеться о 15.00 годині на Дергачівському міському стадіоні «Авангард».

Також, запрошуємо дергачівців вболівати за спортсменів відкритого Кубку Дергачівщини з гирьового спорту, який буде проходити з 10.00 год. до 18.00 год. у Дергачівському районному будинку культури.  

512

У рамках реалізації міської Програми контролю за утриманням домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на території Дергачівської міської ради, 06 жовтня 2020 року в м. Дергачі буде здійснено відлов безпритульних собак з подальшою стерилізацією, вакцинацією та кліпсуванням. 

1296

Фахівці Дергачівської районної філії постійно ведуть роз’яснювальну роботу серед роботодавців району щодо легальності оформлення трудових відносин з найманими працівниками.

1722

Працівники Дергачівської міської ради в рамках проведення Міжнародного дня чистих берегів взяли участь у прибиранні ділянки берегу річки Лопань.

Дякуємо всім, хто також долучився до акції!

1819

Працівники комунальних закладів дошкільної освіти Дергачівської міської ради - "Калинка", "Лелеченька", "Сонечко" та "НВК#1" в рамках Всесвітнього дня прибирання "World Cleanup Day» провели прибирання прилеглих до закладів територій.

1786

№ 201

Останній номер газети
«Рідне місто»

Посилання на державні ресурси: