Контакти

62300, м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 79-б

derradadergachi@ukr.net

(05763) 3-01-14

ДЕРГАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Офіційний веб-сайт Дергачівської міської ради

Персональний кабінет

Новини

Сьогодні: 28 травня 2020 р.

Чи не припиниться надання субсидії на період карантину?

Заборонено на період карантину припинення надання житлової субсидії крім обставин, що унеможливлюють надання житлової субсидії, зокрема: у разі переїзду  домогосподарства в інше житлове приміщення, у разі смерті одинокої особи або особи, яка була зареєстрована у даному житловому приміщенні або зміни складу сім’ї (реєстрації шлюбу, розлучення).

43

Такі явища, як «зарплата в конвертах» та робота без оформлення трудових відносин, мають глибокі корені й руйнують суспільство зсередини, позбавляючи майбутнього тих, хто отримує неофіційну заробітну плату.

41

У рамках реалізації міської Програми контролю за утриманням домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на території Дергачівської міської ради на 2019 - 2020 роки, у відповідності до звернень мешканців міста, протягом тижня по вулиці Садовій в м. Дергачі, а також в центрі міста та в районі залізничного вокзалу було здійснено відлов та проведено безкоштовну стерилізацію 15 безпритульних собак.

45

Тривають роботи по благоустрою вул. Сумський шлях. На центральній вулиці міста встановлюються лави для відпочинку, урни для збору сміття, впорядковуються квітники.

14

З метою забезпечення безпечного руху пішоходів, встановлено захисну огорожу на ділянці по вул. Сумський шлях 

7

Продовжуються роботи по ремонту та чистці шахтних колодязів на території міста. Відповідно до діючого законодавства України на території Дергачівської міської ради тривають планові роботи по отриманню лабораторних аналізів води з колодязів загального користування.

5

Уряд передбачив надання допомоги працівникам по частковому безробіттю на період карантину 

186

День вишиванки – це одне з небагатьох свят не державного та не релігійного характеру. Простий флешмоб студентів перетворився на могутній патріотичний рух серед українців усього світу. Зараз це міжнародне свято, покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.Українська вишиванка - національна святиня, наш національний оберіг! Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв'язок багатьох поколінь.

Вітаємо Вас із чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури - з Днем вишиванки! Нехай це свято зітре кордони та об'єднає українців у всьому світі. Бажаємо, щоб українська вишиванка щодня охороняла Вас, щоб благословляла на щасливе життя! Чудового настрою та різнобарвних вражень!

28

Тривають роботи з благоустрою: проводиться облаштування квтників та покіс узбіч доріг і тротуарів

10

Відповідно до Програми благоустрою територій населених пунктів Дергачівської міської ради на 2020 рік завершено роботи по заміні вуличного освітлення по вул. Сумський шлях, а також встановлено освітлення по в'їзду Підгірному

7

№ 201

Останній номер газети
«Рідне місто»

Посилання на державні ресурси: