Контакти

62300, м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 79-б

derradadergachi@ukr.net

(05763) 3-01-14

ДЕРГАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Офіційний веб-сайт Дергачівської міської ради

Персональний кабінет

Новини

Сьогодні: 02 квітня 2020 р.

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу з призначення управителя багатоповерхових будинків у місті Дергачі

 

32

У період підвищеної небезпеки, викликаної спалахом коронавірусу COVID-19, працівниками міської ради з благоустрою та працівниками КП "Дергачікомунсервіс" проводиться дезінфекція у багатоквартирних житлових будинках. 

Зокрема, дезінфекцію проходять: майданчики перед входом у під'їзди, вхідні двері та ручки, кодові замки, ліфти та кнопки ліфтів,  лавки біля входів до під'їздів. Обприскують місця загального користування  хлоровмісним засобом.

Дергачівська міська рада нагадує, що про власну безпеку мають подбати і самі мешканці багатоповерхівок, в першу чергу люди літнього віку. Необхідно дотримуватись загальних рекомендацій: без нагальної потреби не виходити на вулицю, користуватись антисептиками, по поверненню додому обов’язково ретельно мити руки, систематично та ретельно прибирати поверхні біля своєї квартири, обробляти їх дезінфікуючими засобами.

7

У період підвищеної небезпеки, викликаної спалахом коронавірусу COVID-19, проводиться дезінфекція автобусних зупинок, розташованих на території міста, обприскують місця загального користування хлоровмісним засобом. Дергачівська міська рада зосереджує увагу: 

Щоб зробити себе менш вразливим до вірусів завжди дотримуйтесь рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я:

 • зведіть до мінімуму перебування поза домом;
 • перебуваючи в місцях загального користування, дотримуйтесь дистанції 1,5 метри;
 • дотримуйтесь маскового режиму, змінюйте маску кожні 4 години та  утилізуйте одразу після застосування;
 • уникайте масового скупчення людей;
 • часто і ретельно мийте руки та обробляйте дезінфікуючими засобами;
 • уникайте близьких контактів з хворими;
 • під час чихання чи кашлю прикривайтесь одноразовою серветкою або згином ліктя;
 • збалансовано харчуйтеся;
 • пийте достатньо рідини;
 • провітрюйте та зволожуйте приміщення;
 • ведіть здоровий спосіб життя;
 • подбайте про достатню кількість сну;
 • не споживайте сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження.

Закликаємо вас дотримуватись усіх заходів безпеки, бути обережними, не наражати на небезпеку себе, своїх близьких та оточуючих. з порозумінням віднестись до запроваджених обмежень.

6

Шановні керівники підприємств, установ, організацій, а також власники магазинів, що здійснюють свою діяльність відповідно до п. 3 Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», зобов’язуємо Вас постійно проводити дезінфекційні заходи та роз’яснювальну роботу серед працівників щодо дотримання профілактичних заходів щодо запобігання поширення коронавірусу та розглянути можливість встановлення для підпорядкованих працівників спеціального режиму робочого часу у вигляді гнучкого графіка роботи та роботи в режимі віддаленого доступу з використанням електронних засобів комунікації та технологій.

7

Ми переживаємо часи, коли весь світ постав перед обличчям нового епідеміологічного виклику.

На сьогодні в Україні вже офіційно зафіксовані випадки захворювання на коронавірус, і тому прийшов час концентруватись та об’єднуватись в боротьбі проти пандемії.

Звертаюсь до кожного з Вас: як народний депутат України по 175 одномандатному округу, я увійшов до оперативного штабу під керівництвом Голови ХОДА Олексія Кучера в протидії розповсюдженню COVID-19. Харківщина максимально об’єдналась і ми всі вболіваємо за неї і кожного громадянина.

44

Що означає «самоізоляція»?

Самоізоляція – це, в першу чергу, утримання від контакту з іншими для того, щоб зменшити ризик інфікування. Самоізоляція виключає будь-які ситуації, коли ви тісно контактуєте з іншими людьми (наприклад, близький контакт віч-на-віч на відстані менше, ніж 2 метри, або тривалістю понад 15 хвилин).

Виключенням є лише звернення за медичною допомогою (тільки після консультації телефоном).

Якщо ви не впевнені, чи потребуєте

38

18 березня 2020 року проведено позачергову сесії VІІ скликання міської ради, на якій, з метою запобігання поширенню коронавірусу СОVID-19 та у зв’язку з установленням з 12 березня до 03 квітня 2020 року на усій території України карантину, прийнято рішення № 2 "Про запобігання поширенню на території Дергачівської міської ради коронавірусу COVID-19 та забезпечення законних прав мешканців громади на безпечні умови для здоров'я і життя".

Звертаємося до усіх мешканців міста дотримуватися карантинних заходів!

57

Дослухайтесь до рекомендацій лікарів і пам´ятайте про власну відповідальність.
При перших ознаках захворювання ТЕРМІНОВО звертайтесь до сімейних лікарів.
Прохання до всіх жителів зберігати спокій

карантин

 

10

Дергачівською міською радою на час карантинних заходів, з 16 березня до 3 квітня 2020 року, скасовані прийоми громадян.
Відповідні заходи запроваджуються задля безпеки жителів Дергачівської громади в період поширення COVID-19.
Всі консультації та роз'яснення можно отримати не виходячи з дому та не ризикуючи своїм здоров'ям та здоров'ям інших людей, звернувшись за телефоном (05763) 3-11-43, 3-01-14; або електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Видача документів здійснюється в обмеженому режимі черговими працівниками за попереднім телефонним записом за вищевказаними номерами з дотриманням заходів особистого захисту відвідувачами.

 Увага!

Просимо Вас уважно ознайомитися із постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами)

Дотримуйтесь введених правил та з порозумінням ставтесь  до запроваджених обмежень.

Пам’ятайте про власну відповідальність за будь-які дії під час карантину!

 
17

№ 201

Останній номер газети
«Рідне місто»

Посилання на державні ресурси: