Контакти

62300, м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 79-б

derradadergachi@ukr.net

(05763) 3-11-43

ДЕРГАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Офіційний веб-сайт Дергачівської міської ради

Персональний кабінет

Новини

Сьогодні: 08 серпня 2020 р.

ДП "Дороги Харківщини" розпочато ремонт дуже важливої для міста дороги, не комунальної власності, Дергачі-Лужок, що охоплює вул. Соснова, яка веде до багатоквартирного мікрорайону, ліцею та дитячого садочка. Рух транспорту на період робіт буде обмежено.

42

Продовжується реалізація міні-проєктів обласного конкурсу «Разом в майбутнє», а саме: «Створення ігрової кімнати Нової української школи у Дергачівському навчально-виховному комплексі №1 Дергачівської міської ради Дергачівського району Харківської області» та «Мульти-простір творчого розвитку» (придбання музичної та мультимедійної апаратури для Комунального закладу  дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №2 «Лелеченька» Дергачівської міської ради Дергачівського району Харківської області».

95

У рамках реалізації міської Програми контролю за утриманням домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на території Дергачівської міської ради на 2019 - 2020 роки, відповідно до звернень мешканців міста, 01.08.2020 року на території м. Дергачі було здійснено відлов та проведено безкоштовну стерилізацію 16 безпритульних собак.

 Волонтерами та фахівцями ТОВ "Ветеринарна клініка "СОС" проведено відповідні операції, здійснено кліпсування тварин та післяопераційний догляд тварин. 

У разі виявлення потреби у стерилізації інших безпритульних собак, звертайтеся до координатора Ірини Подвойської за телефоном: 0977365767.

55

Проведено роботи з благоустрою по вул. Шевченка – мікрорайон криниці: поточний ремонт під’їздного шляху по криниці, фарбування лав, вело паркування, покіс трави, частковий ремонт шахтного колодязя та дитячого майданчика.

109

Легальна заробітна плата - гарантія соціального захисту сьогодні та в майбутньому

Проблема легалізації заробітної плати на сьогодні є дуже актуальною. Саме тому увага різних державних і неурядових установ сфокусована на питаннях легалізації заробітної плати, які необхідно вирішувати спільними зусиллями.

115

Дергачівська районна філія ХОЦЗ продовжує працювати в умовах карантину. Фахівці відділу активної підтримки безробітних в режимі онлайн допомагають безробітним знайомитися з послугами служби зайнятості.

100

Сьогодні багато українських громадян отримують пропозиції працювати чи навчатися за кордоном. На жаль, не завжди  такі пропозиції закінчуються на користь наших співвітчизників  та співвітчизниць – людей продають як товар.

94

У рамках реалізації міської Програми контролю за утриманням домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на території Дергачівської міської ради, 01 серпня 2020 року в м. Дергачі буде здійснено відлов безпритульних собак з подальшою стерилізацією, вакцинацією та кліпсуванням. 

272

26 липня 2020 року на горі Січ наше місто зустрічало учасників Мотопробігу Єдності – 2020.

Мотопробіг Єдності проходить четвертий рік поспіль і присвячений збереженню територіальної цілісності України та єдності мешканців усіх регіонів.

468

26 липня народний депутат України Євген Пивоваров та голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер відвідали з робочою поїздкою місто Дергачі та оглянули хід будівництва фізкультурно – оздоровчого комплексу. На сьогоднішній день виконано 98% від запланованого обсягу робіт, тож відкриття комплексу очікується незабаром.

478

№ 201

Останній номер газети
«Рідне місто»

Посилання на державні ресурси: