Контакти

62300, м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 79-б

derradadergachi@ukr.net

(05763) 3-01-15

ДЕРГАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Офіційний веб-сайт Дергачівської міської ради

Персональний кабінет

Новини

Сьогодні: 18 квітня 2021 р.

Міський голова познайомився з виконавчим директором Олексієм Труштіним та поспілкувався зі співробітниками фабрики, оглянув виробничі потужності.

16

Шановна Валентино Олексіївно!

Прийміть найкращі побажання міцного здоров'я, благополуччя, злагоди, добробуту, щастя та гарного настрою.

Нехай кожен новий день буде наповнений теплом людських відносин, щедрим на приємні події. Бажаємо підтримки і розуміння з боку колег та близьких людей. Хай у Вашому домі завжди панує мир і злагода.

4

14 квітня у режимі відеоконференції відбувся навчальний семінар-практикум з питань залучення додаткових ресурсів для розвитку громад та регуляторної діяльності місцевих рад.

Представники Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області у співпраці з Харківською обласною радою та обласною державною адміністрацією обговорили з представниками Дергачівської міської ради важливі питання регуляторної діяльності.

11

Шановні жителі громади!

Доводимо до вашого відома графік прийому громадян керівниками виконавчих органів Дергачівської міської ради.

З інформацією можна ознайомитись за посиланням: Графік прийому відділами громадян

21

Пам’ятка споживача АТ «Харківобленерго» 

ОХОРОНА ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ – ЗАПОРУКА НАДІЙНОГО ЕНЕРГОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОЖИВАЧІВ!

У місті  Харкові та Харківській області останнім часом збільшилася кількість пожеж у природних екосистемах та на відкритих територіях. 

33

Всі ми є споживачами житлово-комунальних послуг, які нам повинні надаватись своєчасно та якісно. З іншого боку у нас, як у споживачів цих послуг, є також обов’язок своєчасно та в повній мірі розраховуватись за надані нам послуги. Тож яку відповідальність несуть споживачі за несплату за комунальні послуги?

31

Вітаючи Катерину Шевцову із призначенням на посаду, прокурор області виразив упевненість, що професійний досвід допоможе швидко увійти у курс справ та разом із колективом досягати необхідних для новоствореної громади реальних, високих результатів

23

На основі рішення Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації Харківської області на рівні Дергачівської міської ради прийнято відповідне рішення про встановлення «червоного» рівня епідемічної небезпеки на території Дергачівської громади.

39

Згідно рішення Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на всій території Харківської області, зокрема й Дергачівської громади, з 00:00 11 квітня почнуть діяти обмеження "червоного" рівня епідеміологічної небезпеки.

Дергачівська міська рада закликає жителів громади дотримуватись правил карантинного режиму та використовувати засоби індивідуального захисту!

Пам'ятайте, що колективна безпека насамперед залежить від кожного з нас. Тільки спільними зусиллями та відповідальним ставленням до власного здоров'я можна перемогти COVID-19!

89

Як здійснюється взяття на облік платника податків в контролюючому органі за неосновним місцем обліку

Якщо відповідно до законодавства у платника податків, крім обов’язків щодо подання податкових декларацій (розрахунків, звітів) та/або нарахування, утримання або сплати (перерахування) податків, зборів на території адміністративно-територіальної одиниці за своїм місцезнаходженням, виникають такі обов’язки на території іншої адміністративно-територіальної одиниці, то такий платник податків зобов’язаний стати на облік за таким неосновним місцем обліку у відповідному контролюючому органі (п. 7.1 розд. VII Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом МФУ від 09.12.2011 № 1588 (далі – Порядок № 1588)).

37

№ 201

Останній номер газети
«Рідне місто»

Посилання на державні ресурси: