Контакти

62300, м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 79-б

derradadergachi@ukr.net

(05763) 3-01-15

ДЕРГАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Офіційний веб-сайт Дергачівської міської ради

Персональний кабінет

Рішення виконавчого комітету

Сьогодні: 23 липня 2024 р.

120. Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради.

121. Про затвердження комплексних заходів по підготовці об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери Дергачівської міської ради до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2021-2022 років.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

122. Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей на території Дергачівської міської ради у 2021році.

Додаток

123. Про тимчасове призупинення освітньо-виховного процесу в закладах дошкільної освіти у літній період 2021 року.

Додаток

124. Про затвердження заходів щодо відзначення Міжнародного дня захисту дітей, Дня Конституції України та Дня молоді.Про затвердження заходів щодо відзначення Міжнародного дня захисту  дітей, Дня Конституції України та Дня молоді.

Додаток

125. Про створення та використання місцевого матеріального резерву Дергачівської міської ради для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Додаток 1

Додаток 2

126. Про затвердження Плану організаційних і практичних заходів щодо запобігання виникненню лісових пожеж у пожежонебезпечний період на території Дергачівської міської ради на 2021 рік.Про затвердження Плану організаційних і практичних заходів щодо запобігання виникненню лісових пожеж у пожежонебезпечний період на території Дергачівської міської ради на 2021 рік.

Додаток

127. Про затвердження Плану організаційних і практичних заходів щодо запобігання нещасним випадкам з людьми на водних об’єктах на території Дергачівської міської ради на 2021 рік.

Додаток

128. Про організацію та проведення заходів по ліквідації несанкціонованих звалищ на території Дергачівської міської ради у 2021 році

129. Про затвердження Порядку переведення житлових будинків квартирного типу в житлові будинки садибного типу на території Дергачівської міської ради.

Додаток

130. Про затвердження персонального складу опікунської ради з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки (піклування), при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради VІІІ скликання.Про затвердження персонального складу опікунської ради з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки (піклування), при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради VІІІ скликання.

Додаток 1

Додаток 2

131. Про призначення громадянки *** піклувальником неповнолітніх дітей-сиріт *** р.н., та *** р.н.Про призначення громадянки *** піклувальником неповнолітніх дітей-сиріт *** р.н., та *** р.н.

132. Про призначення громадянки *** опікуном малолітньої дитини, позбавленої батьківського піклування *** р.н.Про призначення громадянки *** опікуном малолітньої дитини, позбавленої батьківського піклування *** р.н.

133. Про виведення особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, *** р.н., з прийомної сім’ї громадян *** та ***.Про виведення особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, *** р.н., з прийомної сім’ї громадян *** та ***.

134. Про виведення особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, *** р.н., з дитячого будинку сімейного типу громадян *** та ***.Про виведення особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, *** р.н., з дитячого будинку сімейного типу громадян *** та ***.

135. Про виведення особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, *** р.н., з дитячого будинку сімейного типу громадян *** та ***.Про виведення особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, *** р.н., з дитячого будинку сімейного типу громадян *** та ***.

136. Про утворення міждисциплінарної команди для забезпечення допомоги малолітній дитині *** р.н., який перебуває в складних життєвих обставинах.Про утворення міждисциплінарної команди для забезпечення допомоги малолітній дитині *** р.н., який перебуває в складних життєвих обставинах.

137. Про надання неповнолітній дитині *** р.н., статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.Про надання неповнолітній дитині *** р.н., статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

138. Про надання малолітній дитині *** р.н., статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.Про надання малолітній дитині *** р.н., статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

139. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Дергачівської міської ради від 06 квітня 2021 № 68.Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Дергачівської міської ради  від 06 квітня 2021 № 68.

140. Про закріплення житла за малолітньою дитиною, позбавленою батьківського піклування, *** р.н.Про закріплення житла за малолітньою дитиною, позбавленою батьківського піклування, *** р.н.

141. Про зрізання та кронування дерев на землях комунальної власності Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. Садова, 8 (КЗ «Дергачівський ліцей №2»).Про зрізання та кронування дерев на землях комунальної власності Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. Садова, 8 (КЗ «Дергачівський ліцей №2»).

142. Про зрізання та кронування дерев на землях комунальної власності Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 9, вул. 23 Серпня, 8, вул. Суворова, 23.Про зрізання та кронування дерев на землях комунальної власності Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 9, вул. 23 Серпня, 8, вул. Суворова, 23.

143. Про зрізання та кронування дерев на землях комунальної власності Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. Сумський шлях №№ 163А, 163Б, 163В, 163Г, 163К.Про зрізання та кронування дерев на землях комунальної власності Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. Сумський шлях №№ 163А, 163Б, 163В, 163Г, 163К.

144. Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна у зв’язку з упорядкуванням нумерації.Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна у зв’язку з упорядкуванням нумерації.

145. Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна у зв’язку з упорядкуванням нумерації.Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна у зв’язку з упорядкуванням нумерації.

146. Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна у зв’язку з упорядкуванням нумерації.Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна у зв’язку з упорядкуванням нумерації.

147. Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна у зв’язку з упорядкуванням нумерації.Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна у зв’язку з упорядкуванням нумерації.

148. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна.Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна.

149. Про переведення дачного будинку у житловий будинок.Про переведення дачного будинку у житловий будинок.

150. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

151. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

152. Про надання згоди на передачу в постійне користування КП «Дергачікомунсервіс» техніки, обладнання та нерухомого майна.Про надання згоди на передачу в постійне користування  КП «Дергачікомунсервіс» техніки, обладнання та нерухомого майна.

153. Про звільнення від плати за надання соціальних послуг територіальним центром соціального обслуговування Дергачівської міської ради «Берегиня» деяких громадян.Про звільнення від плати за надання соціальних послуг територіальним центром соціального обслуговування Дергачівської міської ради «Берегиня» деяких громадян.

154. Про надання згоди на перепоховання останків.

71. Про попередній розгляд проєкту рішення Дергачівської міської ради «Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за І квартал 2021 року».

     Додаток

72. Про  стан сприяння  організації призову громадян України на строкову військову службу  на території Дергачівської міської ради.

73. Про підсумки роботи з розгляду звернень громадян, що надійшли до Дергачівської міської ради у І кварталі 2021 року.

74. Про затвердження Бюджетного регламенту бюджетного процесу в Дергачівській міській раді.

     Додаток

75. Про затвердження плану заходів щодо наповнення місцевого бюджету, економного і раціонального використання бюджетних коштів у процесі виконання бюджету Дергачівської міської ради на 2021 рік.

     Додаток

76. Про створення тимчасових робочих місць для проведення громадських робіт у 2021 році.

77. Про проведення заходів щодо відзначення пам’ятних дат, державних, професійних та обрядових свят на території Дергачівської міської ради у 2021 році.

     Додаток 1

     Додаток 2

     Додаток 3

78. Про утворення комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення оцінки щодо вартості об’єктів комунальної власності та підготовки висновків по об’єктам територіальної громади Дергачівської міської ради, що підлягають наданню в оренду.

     Додаток

79. Про заходи щодо збереження кабельних ліній електрозв’язку від пошкоджень на території Дергачівської міської ради.

80. Про затвердження Порядку демонтажу рекламних засобів на території Дергачівської міської ради.

     Додаток

81. Про утворення архітектурно-містобудівної ради при секторі містобудування та архітектури відділу містобудування, архітектури та земельних відносин, Державна архітектурно-будівельна інспекція Дергачівської міської ради.

     Додаток

82. Про внесення змін до складу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Дергачівської міської ради.

     Додаток

83. Про утворення координаційної  ради у справах дітей Дергачівської міської ради.

     Додаток 1

     Додаток 2

84. Про надання посадовим особам Дергачівської міської ради повноважень складати протоколи про адміністративні правопорушення.

     Додаток

85. Про встановлення калькуляції на послуги комунального підприємства  «ДЕРГАЧІКОМУНСЕРВІС» Дергачівської міської ради з викачки та вивезення рідких нечистот.

     Додаток 1

     Додаток 2

86. Про проведення робіт з облаштування та ремонту об’єктів благоустрою у місцях масового перебування та відпочинку населення на території Дергачівської міської ради.

     Додаток 1

     Додаток 2

87. Про завезення піску на об’єкти масового перебування і відпочинку населення на території Дергачівської міської ради

 Додаток 1

88. Про заборону спалювання опалого листя, залишків сухої рослинності та побутових відходів на території Дергачівської міської ради.

     Додаток

89. Про затвердження персонального складу комісії з питань поводження з безхазяйними відходами на території Дергачівської міської ради.

     Додаток

90. Про затвердження нового персонального складу житлово-побутової комісії при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради.

     Додаток

91. Про внесення змін до персонального складу комісії з надання житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб на території Дергачівської міської ради.

     Додаток

92. Про продовження строку дії договору найму житлового приміщення.

93. Про взяття на соціальний квартирний облік дитини-сироти *** р.н.

94. Про взяття на соціальний квартирний облік дитини, позбавленої  батьківського піклування, *** р.н.

95. Про взяття на соціальний квартирний облік громадян з числа внутрішньо переміщених осіб та членів їх сімей.

96. Про зняття з соціального квартирного обліку при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради гр. Ковпак О.О.Про зняття з соціального квартирного обліку при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради гр. Ковпак О.О.

97. Про надання житлових приміщень для проживання у соціальному гуртожитку за адресою: ***.

98. Про організацію та проведення заходів по очистці та ремонту колодязів на території Дергачівської міської ради у 2021 році.

99. Про  обрізання (кронування) гілок  дерева на землях міської ради в  м. Дергачі, вул. Вокзальна № 18.

100. Про зрізання дерев на землях міської ради в м. Дергачі, вул. Сумський шлях біля буд. №153, 151, 147, 141, 139, 121, 119, 117, 115, 111, 103, 97, 93, 85, 83, 79, 80, 92, 110, 112, 116, 118, 132, 138.

101. Про зрізання дерев на землях міської ради в м. Дергачі, вул. Шевченка (неподалік дитячого майданчика).

102. Про звільнення від плати за надання соціальних послуг територіальним центром соціального обслуговування Дергачівської міської ради «Берегиня» деяких громадян.

103. Про надання малолітній дитині *** р.н., статусу дитини-сироти.Про надання малолітній дитині *** р.н., статусу дитини-сироти.

104. Про надання малолітній дитині *** р.н., статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

105. Про виведення особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, *** р.н., з прийомної сім’ї громадян *** та ***.

106. Про надання громадянам Волошиній Л.О. та Волошину Д.М. дозволу на укладення договору дарування ½ частки житлового будинку.

107. Про надання гр. Рошаль І.В. дозволу на надання згоди неповнолітній дитині Рошаль Л.Ю., *** р.н., на укладення договору купівлі-продажу ½ частки садового будинку, у якості продавця.

108. Про надання гр. Мартинову Р.С. дозволу на укладення від імені малолітньої дитини Мартинової Є.Р., *** р.н., правочинів.

109. Про надання дозволу громадянам Кулєшову В.В., Кулєшову В.В., та Кулєшовій В.Д. на укладення договору довічного утримання.

110. Про погодження розміщення тимчасових споруд - дитячих пересувних атракціонів.

111. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Дергачівської міської ради від 12 січня 2021 року № 9.

112. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Дергачівської міської ради від 11 серпня 2020 року № 217.

113. Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна.

114. Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна у зв’язку з упорядкуванням нумерації.

115. Про зміну адреси об’єктам нерухомого майна у зв’язку з його поділом.

116. Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна у зв’язку з упорядкуванням нумерації.

117. Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна у зв’язку з упорядкуванням нумерації.

118. Про надання ТОВ «Вендорс-Україна» згоди на проведення обстежень та розробку проєктної документації для прокладання волоконно-оптичної лінії зв’язку на території Дергачівської міської ради.

119. Про надання згоди на перепоховання останків.

 

Протокол

 

47. Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради.

48. Про  план заходів щодо проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня  благоустрою населених пунктів Дергачівської міської ради у 2021 році.

      Додаток

49. Про ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів в межах території Дергачівської міської ради.

      Додаток 1

      Додаток 2

50. Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту території Дергачівської міської ради на 2021 рік.

      Додаток

51. Про утворення   комісії   з  питань  техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Дергачівської міської ради.

      Додаток 1

      Додаток 2

52. Про заходи щодо безаварійного пропуску паводків, льодоходу та весняної повені на території Дергачівської міської ради.

      Додаток 1

      Додаток 2

      Додаток 3

53. Про попередній розгляд проєкту рішення сесії Дергачівської міської ради «Про затвердження програми контролю за утриманням  домашніх  тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на території Дергачівської міської ради на 2021 – 2022 роки».

      Додаток

54. Про наділення посадових осіб повноваженнями складати протоколи про адміністративні правопорушення.

55. Про проведення культурно-мистецького свята «Масляна 2021».

      Додаток

56. Про взяття на соціальний квартирний облік громадян з числа внутрішньо переміщених осіб та членів їх сімей.

57. Про надання житлових приміщень для проживання у соціальному гуртожитку за адресою: ***.

58. Про впорядкування  проживання у соціальному гуртожитку за адресою: ***.

59. Про продовження строку дії договору найму житлового приміщення.

60. Про організацію заходів щодо видалення, обрізання (кронування) дерев, кущів на території Дергачівської міської ради у 2021 році.

      Додаток

61. Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна у зв’язку з його поділом.

62. Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна у зв’язку з упорядкуванням нумерації.

63. Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна у зв’язку з упорядкуванням нумерації.

64. Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна у зв’язку з упорядкуванням нумерації.

65. Про переведення житлового будинку квартирного типу в житловий будинок садибного типу та зміну адреси у зв’язку з упорядкуванням нумерації об’єкту нерухомого майна.

66. Про затвердження інструкцій з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення посадовими особами, уповноваженими на те виконавчим комітетом Дергачівської міської ради.

      Додаток 1     Дод.1   Дод.2   Дод.3   Дод.4   Дод.5   Дод.6

      Додаток 2

 Протокол

32. Про затвердження порядку денного позачергового засідання виконавчого комітету міської ради.

33. Про надання гр. *** та *** дозволів на укладення договору дарування часток квартири.

34. Про продовження цілодобового перебування малолітньої дитини *** р.н., та неповнолітньої дитини *** р.н., в КЗ «Харківська санаторна школа № 9» Харківської обласної ради.

35. Про продовження цілодобового перебування малолітньої дитини *** р.н., в КЗ «Харківська санаторна школа № 7» Харківської обласної ради.

36. Про взяття на облік  дитячого будинку сімейного типу громадянки *** та продовження його функціонування  на території Дергачівської міської ради.

37. Про взяття на облік дитячого будинку сімейного типу на базі сім’ї *** і *** та продовження його функціонування на території Дергачівської міської ради.

38. Про взяття на облік дитячого будинку сімейного типу на базі сім’ї громадян *** і *** та продовження його функціонування на території Дергачівської міської ради.

39. Про взяття на облік дитячого будинку сімейного типу громадян *** та ****** та продовження його функціонування на території Дергачівської міської ради.

40. Про взяття на облік прийомної сім’ї громадян *** і  ***, та продовження її функціонування на території Дергачівської міської  ради.

41. Про взяття на облік прийомної сім’ї громадян *** і *** та продовження її функціонування на території Дергачівської міської ради.

42. Про взяття на облік прийомної сім’ї громадян *** і *** та продовження її функціонування на території Дергачівської міської ради..

43. Про взяття на облік прийомної сім’ї громадян *** і *** та продовження її функціонування на території Дергачівської міської ради.

44. Про взяття на облік прийомної сім’ї громадянки  *** та продовження її функціонування на території Дергачівської міської ради.

45. Про відібрання малолітніх дітей ***р.н., та *** р.н. у громадянки *** та влаштування дітей до дитячого державного закладу на повне державне утримання.

46. Про попередній розгляд проєкту рішення сесії Дергачівської міської ради «Про затвердження Програми сприяння розвитку малого та середнього бізнесу в Дергачівській територіальній громаді на  2021-2022 роки.

Програма

Додаток до програми

Протокол

16. Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради.

17. Про попередній розгляд проєкту рішення сесії Дергачівської міської ради «Про затвердження Програми про забезпечення діяльності відділу з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг Дергачівської міської ради на 2021 – 2022 роки.

Додаток 

Додаток

18. Про затвердження ліміту використання води абонентам КП «Дергачікомунсервіс» Дергачівської міської ради на 2021 рік.

Додаток

19. Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна.

20. Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна.

21. Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна.

22. Про взяття на соціальний квартирний облік внутрішньо переміщених осіб та членів їх сімей.

23. Про взяття на квартирний облік гр. Пузанова В.П.

24. Про надання житлових приміщень для проживання у соціальному гуртожитку за адресою: ***.

25. Про впорядкування проживання у соціальному гуртожитку за адресою: ***.

26. Про продовження строку дії договору найму житлового приміщення.

27. Про зрізання (видалення) дерева на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. 1 Травня, біля домоволодіння № 156/2.

28. Про зрізання (видалення) дерева на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. Зелена, біля домоволодіння № 36.

29. Про внесення змін до складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради.

30. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Дергачівської міської ради від 12 січня 2021 року № 5.

31. Про погодження місць для розміщення тимчасових споруд під час проведення святкових заходів у березні 2021 року.

Протокол

 

1.Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради.

2. Про затвердження Регламенту виконавчого комітету Дергачівської міської ради.

3. Про затвердження Плану роботи виконавчого комітету Дергачівської міської ради на I півріччя 2021 року.

4. Про затвердження персонального складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради.

5. Про затвердження персонального складу житлово-побутової комісії при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради.

6. Про внесення на розгляд міської ради проєкту рішення «Про перейменування провулку Жовтня в селі Шовкопляси Дергачівського району Харківської області на провулок Лісний».

7. Про присвоєння адреси об’єкту будівництва.

8. Про присвоєння адреси об’єктам нерухомого майна у зв’язку з поділом.

9. Про присвоєння адреси об’єктам нерухомого майна у зв’язку з поділом.

10. Про присвоєння адрес об’єктам нерухомого майна у зв’язку з розподілом.

11. Про зміну адреси об’єкта нерухомого майна належного гр. Вірченку Е.Л.

12. Про зміну адреси об’єкта нерухомого майна належного гр. Лисак Р.І.

Протокол

 

 

28. Про затвердження порядку денного позачергового засідання виконавчого комітету міської ради.

29. Про попередній розгляд проєкту рішення про затвердження Програми надання цільової допомоги хворим на цукровий діабет, які проживають на території Дергачівської територіальної громади на 2021 рік.

30. Про внесення змін до додатку №2 рішення виконавчого комітету Дергачівської міської ради від 09.10.2018 року № 209 «Про затвердження Порядку надання та користування житловими приміщеннями для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб на території Дергачівської міської ради».

31. Про впорядкування проживання у соціальному гуртожитку за адресою: ***.

32. Про впорядкування проживання у соціальному гуртожитку за адресою: ***.

33. Про продовження строку дії договору найму житлового приміщення.

34. Про зрізання (видалення) дерев на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, через річку Лопань на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О-211027 Дергачі- Дворічний Кут.

Протокол

1. Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради.

2. Про схвалення проекту рішення Про міський бюджет на 2021 рік.

3. Про попередній розгляд проекту рішення Про затвердження програми соціально-економічного та культурного розвитку Дергачівської міської ради на 2021рік.

4. Про попередній розгляд проекту рішення про затвердження програми надання цільової щомісячної грошової допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які проживають на території Дергачівської міської ради та отримують програмний гемодіаліз на 2021рік.

5. Про утворення при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради VІІІ скликання комісій, рад.

6. Про затвердження Положення про опікунську раду з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки (піклування) при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради.

7. Про затвердження Положення про житлово - побутову комісію при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради.

8. Про затвердження Положення про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради.

9. Про затвердження Положення про комісію з питань поводження з безхазяйними відходами на території Дергачівської міської ради при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради та Порядку виявлення і обліку безхазяйних відходів.

10. Про  організацію безоплатних громадських робіт у 2021 році.

11. Про затвердження плану організаційних і практичних заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах  у зимовий період на території Дергачівської міської ради.

12. Про заходи з  питань  соціального захисту  бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, в зимовий період 2020-2021рр. на території Дергачівської міської ради.

13. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік виконавчого комітету Дергачівської міської ради.

Додаток

14.Про затвердження ліміту використання води абонентам КП «Дергачікомунсервіс» Дергачівської міської ради на 2021 рік. 

Додаток

15. Про погодження режиму роботи магазину «Посад» ТОВ «Посад Рітейл».

16. Про організацію сезонної  торгівлі новорічними ялинками на території Дергачівської міської ради у 2020 році.

17. Про зрізання (видалення) дерев на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. Соснова, біля домоволодіння № 52.

18. Про обрізання гілок (кронування) дерева на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. Садова, біля будинку № 10-В.

19. Про зрізання (видалення) дерева на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, пров. Світлофорний, біля домоволодінням № 11-А.

20. Про зрізання (видалення) дерева на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. Садова, біля будинку № 10-А.

21. Про зрізання (видалення) дерева на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, пров. Заводський, біля домоволодіння № 14.

22. Про кронування (обрізання) дерева на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. Центральна, біля будинку № 12.

23. Про зрізання (видалення) дерев на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі,площа Перемоги №5/площа Перемоги №2.

24. Про зрізання (видалення) та обрізання гілок дерев на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, пров. Східний, біля домоволодінням № 8.

25. Про зрізання (видалення) дерев на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, пров. Гайдамацький, біля домоволодіння № 10.

26. Про зрізання (видалення) дерева на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. Єрмішина, біля домоволодіння № 17-А.

27. Про внесення змін до адреси об’єкта нерухомого майна гр. Храмцова В.Ф.

Протокол

 

 

257. Про затвердження порядку денного позачергового засідання виконавчого комітету міської ради.комітету міської ради.

258. Про взяття на соціальний квартирний облік внутрішньо переміщених осіб та членів їх сімей.

259. Про надання житлових приміщень для проживання у соціальному гуртожитку за адресою: м. Дергачі, вул. Наукова,28.

260. Про впорядкування проживання у соціальному  гуртожитку за адресою: м. Дергачі, вул. Наукова,28.

261. Про втрату чинності рішення виконавчого комітету Дергачівської міської ради № 204«Про надання житлових приміщень для проживання у соціальному гуртожитку за адресою: м. Дергачі, вул. Наукова, 28» від 11.08.2020 року.

262. Про внесення змін до рішення №74 виконавчого комітету Дергачівської міської ради «Про організацію та проведення заходів по очистці та ремонту колодязів в м. Дергачі у 2020 році» від 10.03.2020 року.

Протокол

239. Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради.

240. Про заходи щодо забезпечення безперебійного руху транспорту в м. Дергачі під час снігопадів, снігових заметів і ожеледиці в зимовий період 2020-2021 років.

241. Про хід виконання рішення виконавчого комітету Дергачівської міської ради № 139від 12.05.2020року «Про затвердження комплексних заходів по підготовці об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери Дергачівської міської ради до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2020-2021 років»

242. Про взяття на соціальний квартирний облік внутрішньо переміщених осіб та членів їх сімей.

243. Про надання житлових приміщень для проживання у соціальному гуртожитку за адресою: м. Дергачі, вул. Наукова,28.

244. Про погодження режиму роботи ФО-П Ісмаілов Аділ Тофікович. 

245. Про затвердження комплексної схеми розміщення тимчасових споруд торгівельні павільйони  та архітектурного типу тимчасових споруд у  м. Дергачі на території частини населеного пункту – в межах вулиці Золочівський Шлях(біля № 58 вул. Золочівський Шлях) для провадження підприємницької діяльності.

246. Про внесення змін до рішення №74 виконавчого комітету Дергачівської міської ради «Про організацію та проведення заходів по очистці та ремонту колодязів в м. Дергачі у2020 році» від 10.03.2020 року.

247. Про видалення сухих дерев, які досягли вікової межі на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі на цвинтарі по вул. Золочівський Шлях .

248. Про кронування та обрізання гілок дерева на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. Центральна, біля будинку № 1.

249. Про обрізання гілок дерев на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. Центральна, біля будинку № 29-В.

250. Про втрату чинності рішення № 118 « Про уточнення поштової адреси земельній ділянці по вул. Червоного Прапора,47 м. Дергачі» від 09.09.08року.

251. Про присвоєння поштової адреси нежитловій будівлі (котельна), яка є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачі Дергачівського району.

252. Про упорядкування адреси об’єкта нерухомого майна гр. Пархоменко В.П.

253. Про внесення змін до адреси об’єкта нерухомого майна гр. Мальованому О.О.

254. Про внесення змін до адреси об’єкту нерухомого майна гр. Дудар О.І.

255. Про внесення змін до адреси домоволодіння по вул. Харківська гр. Міщенко Н.П. та гр. Корецької Л.Г.

256. Про затвердження плану заходів щодо запобіганню виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та забезпечення захисту населення в осінньо-зимовий період2020-2021років на території Дергачівської міської ради.

Додаток

Протокол

 

223 Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради

224 Про встановлення тарифу на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії ТОВ «ТЕПЛОРЕМБУД ПРОЕКТ» .

225 Про участь безробітних громадян в громадських роботах з благоустрою м. Дергачі .

226 Про затвердження переліку об‘єктів нерухомості - нежитлових приміщень та переліку об’єктів – транспортних засобів та устаткування, що знаходяться у комунальній власності територіальної громади Дергачівської міської ради, які плануються до передачі в оренду суб‘єктам господарювання в 2021-му році.

Додаток 1,2

227 Про видалення сухого дерева що досягло вікової межі на землях Дергачівської міської ради м. Дергачі, цвинтар по вул. Золочівський Шлях.

228 Про внесення змін до адреси об’єкту нерухомого майна гр. Бурдика С.Е. 

229 Про внесення змін до адреси об’єкту нерухомого майна гр. Бондаревського Ю.А. та гр.Давидової А.А.

230 Про внесення змін до адреси об’єкта нерухомого майна гр. Кравцової Л.П.

231 Про внесення змін до п.2 рішення виконавчого комітету Дергачівської міської ради №109 від12.08.2014року.

232 Про внесення змін до об’єкта нерухомого майна гр.Єрмолаєвій Т.М., гр.Червань С.В., гр.Єрмолаєву О.В. та гр.Ткаченко А.В.

Протокол

 196.Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради

 197.Про внесення змін до рішення виконавчого комітету №65 «Про затвердження плану заходів та персонального складу Організаційного комітету з підготовки та відзначення 360-ї річниці заснування міста Дергачі, 29-ї річниці Незалежності України, Дня Державного Прапора України, 77-ї річниці визволення міста Дергачі у 1943році» від 10.03.20202року

 198.Про підведення підсумків міського конкурсу «Місто кращого благоустрою»

 199. Про попередній розгляд проекту рішення «Про затвердження Програми фінансового і матеріально-технічного забезпечення підготовки та проведення чергових місцевих виборів 25 жовтня 2020 року»

 200.Про зняття з соціального квартирного обліку особи з числа дітей-сиріт гр. Хаустової А.М.

 201.Про зняття з соціального квартирного обліку при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради гр. Жернокльову О.П.

 202.Про взяття на квартирний облік гр. Головка Ю.В.

 203.Про взяття на соціальний квартирний облік внутрішньо переміщених осіб та членів їх сімей

 204.Про надання житлових приміщень для проживання у соціальному гуртожитку за адресою: м. Дергачі, вул. Наукова,28

 205.Про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 288 «Про надання житлових приміщень для проживання у соціальному гуртожитку за адресою: м. Дергачі, вул. Наукова, 28» від 12 листопада 2019року

 206.Про виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Реконструкції перехрестя вулиці Національного Прапору та вулиці Харківська до перехрестя з вулицею Каштановою, м. Дергачі Дергачівського району Харківської області»

 207.Про встановлення тарифу на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії ТОВ «Екотехнопарк+»

 Додаток

  208.Про хід виконання рішення виконавчого комітету Дергачівської міської ради № 139від 12.05.2020року «Про затвердження комплексних заходів по підготовці об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери Дергачівської міської ради до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2020-2021 років»

 209.Про внесення змін до рішення № 268 «Про затвердження комплексної схеми розміщення тимчасових споруд торгівельні павільйони для провадження підприємницької діяльності в м. Дергачі на території частини населеного пункту – площі Перемоги/вул.1-го Травня Дергачівського району Харківської області (від об’єкту нерухомості за адресою: площа Перемоги, 5/5 до перехрестя площі Перемоги та вул. 1 Травня в м. Дергачі)» від 08.10.2019р.

 210.Про внесення змін до рішення №74 виконавчого комітету Дергачівської міської ради «Про організацію та проведення заходів по очистці та ремонту колодязів в м. Дергачі у 2020 році» від 10.03.2020 року

 211.Про надання дозволу на проведення земляних робіт на об’єктах благоустрою в м. Дергачі

 Додаток

 212.Про кронування та зрізання (видалення) дерев на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. Національного Прапору, між домоволодіннями № 30-36

 213.Про зрізання (видалення) дерева на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. 23 Серпня, біля будинку № 8

 214.Про зрізання (видалення) дерев на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. Соснова, біля будинку № 22

 215.Про кронування та обрізання гілок дерева на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. Садова, біля будинку № 10-Ж

 216.Про внесення змін до адреси об’єкта нерухомого майна гр.Московцю В.В., гр.Кучкову А.І. та гр.Якименко Є.С.

 217.Про внесення змін до адреси об’єкта нерухомого майна гр.Логвіненко В.П.

 218.Про погодження розміщення тимчасових споруд-дитячих пересувних атракціонів та торгівельних лотків під час проведення святкових заходів на території Дергачівської міської ради

171. Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради.

172. Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Дергачівської міської ради.

173. Про врегулювання питання щодо житлової площі та проживання у гуртожитку комунальної власності №19 вул.23Серпня,м. Дергачі.

174. Про визнання недійсними ордерів № 39 та № 64 на житлові приміщення в соціальному гуртожитку по вул. Наукова, 28, м. Дергачі.

175. Про взяття на соціальний квартирний облік внутрішньо переміщених осіб та членів їх сімей.

176. Про надання житлових приміщень для проживання у соціальному гуртожитку за адресою: м. Дергачі, вул. Наукова,28.

177. Про зняття з соціального квартирного обліку при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради гр. Акопян Мартіроса та гр. Авдюшкіна С.М.

178. Про стан роботи зі зверненнями громадян  за І півріччя 2020 року.

179. Про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом міської ради за І півріччя 2020 року згідно із Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».

180. Про проведення громадських обговорень під час розгляду питання щодо присвоєння назви скверу для короткочасного відпочинку населення по пров. Парковому, м. Дергачі, Дергачівського району Харківської області.

181. Про організацію заходів щодо підтримання проведення четвертого «Мотопробігу Єдності» на території Дергачівської міської ради.

182. Про погодження розміщення тимчасових споруд-дитячих пересувних атракціонів.

183. Про внесення змін до рішення №74 виконавчого комітету Дергачівської міської ради «Про організацію та проведення заходів по очистці та ремонту колодязів в м. Дергачі у 2020 році» від 10.03.2020 року.

184. Про внесення змін до адреси об’єкта нерухомого майна гр.Марченка А.Ю.

185. Про внесення змін до адреси об’єкта нерухомого майна гр.Бондаренко Н.В.

186. Про упорядкування поштової адреси житловому багатоквартирному будинку та упорядкування нумерації квартир в м.Дергачі, вул.Центральна,№29-В.

187. Про видалення аварійного, фаутного дерева що досягло вікової межі на землях Дергачівської міської ради, в м. Дергачі, на цвинтарі по вул. Хлібороба

188. Про кронування та зрізання дерев на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. Садова, біля будинку № 10-В.

189. Про зрізання дерева на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 9.

190. Про втрату чинності рішення № 113 «Про втрату чинності рішення № 113 призначення особи, відповідальної за газове господарство та безпечну експлуатацію газових модульних котелень підпорядкованих Дергачівській міській раді» від 09.04.2019 року.

Протокол

 

159. Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради.

160. Про затвердження плану  роботи виконавчого комітету Дергачівської міської ради на ІІI квартал 2020року.

161. Про проведення конкурсу «Місто кращого благоустрою».

162. Про взяття на соціальний квартирний облік внутрішньо переміщених осіб та членів їх сімей.

163. Про надання житлових приміщень для проживання у соціальному гуртожитку за адресою: м. Дергачі, вул. Наукова,28.

164. Про закріплення житла за малолітньою дитиною, яка перебуває у складних життєвих обставинах Понізенською М.Є. та призначення відповідального за збереження житла.

165. Про закріплення житла за дитиною, позбавленою батьківського піклування Солодовник А.М. та призначення відповідального за збереження житла.

166. Про внесення змін до рішення №74 виконавчого комітету Дергачівської міської ради «Про організацію та проведення заходів по очистці та ремонту колодязів в м. Дергачі у 2020 році» від 10.03.2020 року.

167. Про присвоєння адреси нежитловим будівлям, які є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області в особі Дергачівської районної ради в м.Дергачі по вул.Леонова,№1-Б.

168. Про організацію заходів з ліквідації наслідків стихійного лиха на території Дергачівської міської ради.

Протокол

138. Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради.

139. Про затвердження комплексних заходів по підготовці об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери Дергачівської міської ради до роботи в умовах осінньо- зимового періоду 2020-2021 років .

Додаток

140. Про організацію та проведення заходів по ліквідації несанкціонованих звалищ в м. Дергачі у 2020році.

141. Про забезпечення належного  протипожежного стану лісових насаджень на території Дергачівської  міської  ради  протягом пожежонебезпечного періоду 2020 року.

142. Про запобігання нещасним випадкам з людьми на водних об’єктах розташованих на території Дергачівської міської ради у 2020 році .

143. Про внесення змін до рішення №74 виконавчого комітету Дергачівської міської ради «Про організацію та проведення заходів по очистці та ремонту колодязів в м. Дергачі у2020 році» від 10.03.2020 року.

144. Про кронування дерев на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. Садова, 8.

145. Про зрізання дерева на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. 1 Травня, біля домоволодіння № 69.

146. Про зрізання дерев на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. Золочівський шлях, біля будівлі № 18.

147. Про зрізання дерев на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. Золочівський шлях, біля домоволодіння № 117.

148. Про зрізання дерев на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. Каштанова, біля домоволодіння № 56.

149. Про зрізання дерев на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. Лугова, біля домоволодіння № 27.

150. Про зрізання дерева на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. Центральна, біля будинку № 19.

151. Про кронування дерев на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. Сумський шлях, від № 163-В до № 163-Г.

152. Про зрізання дерев на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. Сумський шлях, біля домоволодіння № 140.

153. Про зрізання дерев на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. Соснова, біля домоволодіння № 16.

Протокол

 

110. Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради.

111. Про затвердження переліку вулиць, провулків, в’їздів, тупиків та площ на території Дергачівської міської ради.

112. Про закріплення за загальноосвітніми навчальними закладами територій обслуговування

113. Про закріплення за комунальними закладами дошкільної освіти територій обслуговування.

114. Про видачу дублікату свідоцтва про право власності на квартиру замість втраченого оригіналу.

115. Про забезпечення продуктовими наборами мешканців м. Дергачі.

116. Про впорядкування поштової адреси нежитлової будівлі, в якій знаходиться Дергачівський навчально-виховний комплекс № 1 Дергачівської міської ради Дергачівського району Харківської області.

117. Про внесення змін до адреси об’єкта нерухомого майна – житлового будинку та земельної ділянки гр.Юрченко Т.М.

118. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами у м.Дергачі ТОВ «АТБ-Маркет»

119. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами у м.Дергачі ТОВ «АТБ-Маркет».

120. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами у м.Дергачі ТОВ «АТБ-Маркет»

121. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами у м.Дергачі ТОВ «АТБ-Маркет».

122. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами у м.Дергачі ТОВ «АТБ-Маркет».

123. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами у м.Дергачі ТОВ  «АТБ-Маркет».

124. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами у м.Дергачі ТОВ «АТБ-Маркет»

125. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами у м.Дергачі ТОВ «АТБ-Маркет».

126. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами у м.Дергачі ТОВ «АТБ-Маркет».

127. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами у м.Дергачі ТОВ «АТБ-Маркет».

128. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами у м.Дергачі ТОВ «АТБ-Маркет».

129. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами у м.Дергачі ТОВ «АТБ-Маркет».

130. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами у м.Дергачі ТОВ «АТБ-Маркет».

131. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами у м.Дергачі ТОВ «АТБ-Маркет».

132. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами у м. Дергачі ТОВ «АТБ-Маркет».

133. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами у м.Дергачі ТОВ «АТБ-Маркет».

134. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами у м.Дергачі ТОВ «АТБ-Маркет».

Протокол

 

98. Про затвердження порядку денного позачергового засідання виконавчого комітету міської ради.

99. Про запобігання поширенню на території Дергачівської міської ради коронавірусу COVID-19 та забезпечення законних прав мешканців громади на безпечні умови для здоров'я і життя.

100. Про затвердження кошторисної частини проектної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття вул.23 Серпня від будинку №21 до будинку №53 у м. Дергачі Харківської області. Коригування».

101. Про затвердження кошторисної частини проектної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по пров. Виноградовий, м. Дергачі  Дергачівського району Харківської області».

102. Про затвердження кошторисної частини проектної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по пров. Шкільний, м. Дергачі Дергачівського району Харківської області».

103. Про затвердження кошторисної частини проектної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт тротуарної доріжки  на перехресті вул. 1 Травня з вул. Сумський шлях, до буд. №27, м. Дергачі  Дергачівського району Харківської області»  .

104. Про затвердження кошторисної частини проектної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт тротуарної доріжки по вул. Сумський шлях (від пров. Семафорний до пров. Шкільний), м. Дергачі Дергачівського району Харківської області».

105. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Будівництво мереж зовнішнього освітлення нерегульованих пішохідних переходів».

106. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Система пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та передавання тривожних сповіщень».

107. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Система пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та передавання тривожних сповіщень».

108. Про організацію заходів щодо виконання «Програми контролю за утриманням домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на території Дергачівської міської ради на 2019-2020 роки», затвердженої рішенням № 2 LIII сесії VII скликання Дергачівської міської ради від 22.02.2019 року(із змінами)

109. Про впорядкування проживання у соціальному гуртожитку за адресою: м.Дергачі, вул. Наукова,28

Протокол

 

 

64. Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради.

65. Про затвердження плану заходів та персонального складу Організаційного комітету з підготовки та відзначення360-ї річниці заснування міста Дергачі, 29-ї річниці Незалежності України, Дня Державного Прапора України, 77-ї річниці визволення міста Дергачі у 1943році.

66. Про організацію заходів щодо відзначення пам’ятних дат, державних, професійних та обрядових свят на території Дергачівської міської ради у 2020 році.

67. Про проведення Кубків пам’яті Дергачівського міського голови О.Лисицького з різних видів спорту.

68. Про погодження розміщення на стенді «Гордість міста» по вул. Залізничній, інформації про учасника бойових дій в зоні АТО Самардак Д.В.

69. Про попередній розгляд проекту рішення «Про затвердження Програми розвитку комунального підприємства технічної інвентаризації «Інвенрос» на 2020 рік».

70. Про затвердження Положення про конкурсну комісію з призначення управителя багатоквартирного будинку та складу конкурсної комісії.

71. Про затвердження конкурсної документації та оголошення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків в місті Дергачі.

72. Про затвердження плану заходів щодо наповнення місцевого бюджету м. Дергачі, економного та раціонального використання бюджетних коштів в процесі виконання місцевого бюджету на 2020 рік

Додаток

73. Про створення тимчасових робочих місць для проведення громадських робіт у 2020 році.

74. Про організацію та проведення заходів по очистці та ремонту колодязів на території Дергачівської міської ради у 2020році.

75. Про організацію та проведення заходів щодо отримання лабораторних аналізів води з шахтних колодязів розташованих на території Дергачівської міської ради у 2020 році.

76. Про проведення санітарно-екологічного двомісячника з благоустрою території Дергачівської міської ради у 2020 році .

77. Про проведення робіт з облаштування та ремонту об’єктів масового перебування та відпочинку населення на території Дергачівської міської ради.

78. Про завезення піску на об’єкти масового перебування і відпочинку населення на території Дергачівської міської ради.

79. Про заборону спалювання опалого листя, залишків сухої рослинності та побутових відходів на території Дергачівської міської ради.

80. Про зрізання дерева на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. Центральна, біля будинку № 31, Дергачівського району Харківської області.

81. Про зрізання дерев на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. Сумський шлях, біля домоволодіння № 186, Дергачівського району Харківської області.

82. Про зрізання дерев на землях Дергачівської міської ради в місці масового перебування та відпочинку населення по вул. Сосновій, м. Дергачі Дергачівського району Харківської області.

83. Про зрізання дерева на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. Лугова, біля домоволодіння №16, Дергачівського району Харківської області.

84. Про зрізання дерев на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. Степова, біля домоволодіння №1, Дергачівського району Харківської області.

85. Про затвердження плану  роботи виконавчого комітету Дергачівської міської ради на ІІ квартал 2020 року

86. Про затвердження комплексної схеми розміщення тимчасових споруд торгівельні павільйони та архітектурного типу тимчасових споруд у м. Дергачі на території частини населеного пункту – в межах вулиці Сумський Шлях, в ряду існуючих тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

87. Про взяття на соціальний квартирний облік внутрішньо переміщених осіб та членів їх сімей.

88. Про надання житлових приміщень для проживання у соціальному гуртожитку за адресою: м. Дергачі, вул. Наукова,28.

89. Про впорядкування проживання у соціальному гуртожитку за адресою: м. Дергачі, вул. Наукова,28.

90. Про врегулювання питання проживання у гуртожитку комунальної власності №27 по вул. Науковій м. Дергачі

91. Про видачу дублікату свідоцтва про право власності на квартиру замість втраченого оригіналу.

92. Про видачу дублікату свідоцтва про право власності на квартиру замість втраченого оригіналу.

93. Про внесення змін до адреси об’єкта нерухомого майна гр.Казанського С.М.

94. Про внесення змін до адреси об’єкта нерухомого майна гр.Єременка І.В.

95. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна в с.Семенівка по вул. Агронома.

96. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна гр.Очкуру П.М.

97. Про внесення змін до адреси об’єкту нерухомого майна гр.Юхно Є.Ю. та Кіріллова С.В.

Протокол

 

56. Про затвердження порядку денного позачергового засідання виконавчого комітету міської ради.омітету міської ради.

57. Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються Дергачівською міською радою та її   виконавчим комітетом у новій редакції.

58. Про виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по пров.Виноградовий, м.Дергачі  Дергачівського району Харківської області».

59. Про виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по пров.Шкільний м.Дергачі,  Дергачівського району Харківської області».

60. Про надання дозволу на коригування проектно-кошторисної документації  по об’єкту «Капітальний ремонт дорожнього покриття вул.23 Серпня від будинку №21 до будинку №53 у м.Дергачі Харківської області».

61. Про затвердження кошторисної частини проектної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт вентиляційних шахт багатоквартирного житлового будинку по вул.Садова,10В, м.Дергачі, Дергачівського району Харківської області».

62. Про виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт тротуарної доріжки на перехресті вул.1Травня з вул. Сумський шлях, до буд. №27, м.Дергачі  Дергачівського району Харківської області».

63. Про виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт тротуарної доріжки по вул. Сумський шлях ( від пров. Семафорний до пров. Шкільний), м.Дергачі Дергачівського району Харківської області».

Протокол

33. Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради.

34. Про роботу КП «Дергачікомунсервіс» за 2019 рік.

Додаток

35. Про роботу КП «Дергачівська міська ритуальна служба»  у  2019 році.

Додаток

36. Про роботу КПТІ «Інвенрос» у  2019 році.

Додаток

37. Про встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення для Комунального підприємства «Дергачікомунсервіс».

38. Про встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами для Комунального підприємства «Дергачікомунсервіс».

39. Про затвердження ліміту використання води абонентом КП «Дергачікомунсервіс» Дергачівської міської ради ФО-П Сіддік І.С.

40. Про звітність щодо роботи Дергачівської міської ради, виконавчого комітету, в.о. міського голови за 2019рік, перед територіальною громадою.

41. Про впорядкування списку громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради.

Додаток

Додаток 1

Додаток 2

42. Про взяття на квартирний облік гр. Безрук С.І.

Додаток

43. Про взяття на соціальний квартирний облік внутрішньо переміщених осіб та членів їх сімей.

44. Про надання житлових приміщень для проживання у соціальному гуртожитку за адресою: м. Дергачі, вул. Наукова,28.

45. Про врегулювання питання проживання у гуртожитку комунальної власності №27 по вул. Науковій м. Дергачі.

46. Про організацію заходів щодо проведення свят та відзначення пам’ятних дат на території Дергачівської міської ради у лютому-березні 2020 року. 

Додаток 1

Додаток 2

47. Про погодження місць для розміщення тимчасових споруд під час проведення святкових заходів у березні 2020 року.

Додаток

48. Про організацію привітання Євтушенко К.С., довгожителя м. Дергачі.

49. Про затвердження проектної документації по робочому проекту«Капітальний ремонт дитячого садка по пров. Корсіковському, 19 в м. Дергачі, Дергачівського району Харківської області. Коригування».

50. Про організацію та проведення заходів по чищенню стічних каналів води на території Дергачівської міської ради у 2020 році.

51. Про зрізання дерев на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. Вокзальна, біля домоволодіння № 58 Дергачівського району Харківської області.

52. Про зрізання дерев на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. Садова, неподалік будинку № 10-В Дергачівського району Харківської області.

53. Про внесення змін до адреси об’єкта нерухомого майна гр.Карпової В.В.

54. Про внесення змін до адреси об’єкта нерухомого майна гр. Афанасову Ю.В.

55. Про організацію заходів щодо розроблення детального плану території для визначення планувальної організації земельної ділянки в м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 172 Дергачівського району Харківської області

Протокол

 

1. Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради.

2. Про виконання Закону України «Про звернення громадян» у 2019 році.

Додаток 1

Додаток 2

3. Про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомом міської ради за 2019 рік згідно із Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».

4. Про роботу комісії у справах сім’ї, дітей та молоді при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради у 2019 році.

Додаток

5. Про роботу житлово-побутової комісії при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради.

Додаток

6. Про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради за 2019 рік.

7. Про роботу комісії з питань земельних відносин при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради у 2019 році.

Додаток

8. Про роботу  опікунської  ради  при  виконавчому комітеті Дергачівської міської ради за 2019 рік.

Додаток

9. Про роботу тендерного комітету в 2019-му році та формування річного плану закупівель на 2020-й рік.

10. Про результати роботи комісії з питань поводження з безхазяйними відходами на території м. Дергачі при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради за 2019 рік.

Додаток

11. Про виконання плану заходів з питань запобігання та виявлення корупції в Дергачівській міській раді та її виконавчому комітеті у 2019 році.

Додаток

12. Про попередній розгляд проекту рішення про затвердження міської Програми правового забезпечення діяльності міської ради, як органу місцевого самоврядування на 2020 рік.

Додаток

13. Про призначення виконуючого функції спеціаліста з охорони праці.

14. Про  призначення  відповідальної особи за протипожежний стан будівель і приміщень Дергачівської міської ради у 2020-му році.

15. Про затвердження плану заходів щодо покращення протипожежного стану багатоквартирних будинків м. Дергачі.

16. Про затвердження складу комісії з питань техногенно -екологічної безпеки (ТЕБ)  та надзвичайних ситуацій (НС) та оперативно-експертної групи Дергачівської міської ради.

17. Про затвердження плану роботи комісії з ТЕБ  та  НС Дергачівської міської ради на 2019-й рік.

18. Про організацію заходів щодо відзначення пам’ятних дат на території Дергачівської міської ради у січні 2020 року.

Додаток

19. Про надання житлової площі для проживання у гуртожитку комунальної власності №176-В по вул. Сумський шлях,м.Дергачі гр. Севрюковій К.А.

20. Про взяття на соціальний квартирний облік внутрішньо переміщених осіб та членів їх сімей.

21. Про надання житлових приміщень для проживання у соціальному гуртожитку за адресою: м. Дергачі, вул. Наукова,28.

22. Про скасування рішень виконавчого комітету Дергачівської міської ради: №302 « Про взяття на соціальний квартирний облік внутрішньо переміщених осіб та членів їх сімей» від26.11.2019р.; №303 «Про надання житлових приміщень для проживання у соціальному гуртожитку за адресою: м. Дергачі, вул. Наукова,28» від 26.11.2019р.

23. Про скасування ордеру на житлове приміщення виданого гр. Cоін А.В. для проживання у соціальному гуртожитку за адресою: м. Дергачі, вул. Наукова,28.

24. Про затвердження протоколу засідання опікунської ради при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради від 11 грудня 2019 року.

25. Про організацію заходів щодо розроблення комплексної схеми розміщення тимчасових споруд та архітектурного типу тимчасових споруд у м. Дергачі на території частини населеного пункту - вулиці Сумський Шлях, 222 для провадження підприємницької діяльності.

26. Про затвердження комплексної схеми розміщення тимчасових споруд та архітектурного типу тимчасових споруд у м. Дергачі на території частини населеного пункту – в межах вулиці Центральна,біля об’єкту нерухомого майна №11 для провадження підприємницької діяльності.

27. Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються Дергачівською міською радою та її виконавчим комітетом у новій редакції.

28. Про погодження калькуляції на транспортні послуги автомобілів та механізмів КП «Дергачікомунсервіс».

29. Про організацію заходів щодо видалення, обрізання(кронування) дерев, кущів,газонів та квітників на території Дергачівської міської ради у 2020 році.

Додаток

Протокол

 

307.Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради

308.Про затвердження Перспективного плану роботи виконавчого комітету Дергачівської міської ради на 2020рік

309.Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Дергачівської міської ради на І квартал 2020 року

310. Про попередній розгляд проекту рішення про затвердження міської Програми підтримки мобілізаційних заходів, проведення приписки громадян до призовної дільниці, призову громадян на строкову та військову службу за контрактом у м. Дергачі на 2020 рік

311.Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік виконавчого комітету Дергачівської міської ради

Додаток 1

312.Про організацію безоплатних громадських робіт у 2020 році

313.Про організацію заходів щодо відзначення пам’ятних дат на території Дергачівської міської ради у грудні 2019 року

314.Про організацію заходів з нагоди Новорічних та Різдвяних свят на території Дергачівської міської ради

315. Про організацію привітання Свіріденко В.Г., довгожителя м. Дергачі

316.Про врегулювання питання щодо житлової площі та проживання у гуртожитках комунальної власності

317.Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Дергачівської міської ради № 250 «Про закріплення житла за малолітньою дитиною, яка перебуває у складних життєвих обставинах Понізенським А.Є. та призначення відповідального за збереження житла» від 10.09.2019 року

318.Про закріплення житла за дітьми, позбавленими батьківського піклування Борисовою В.М., Борисовою А.М., Борисовим О.М. та призначення відповідального за збереження житла

319.Про закріплення житла за дитиною, позбавленою батьківського піклування Саловим М.К. та призначення відповідального за збереження житла

320.Про видачу дублікату свідоцтва про право власності на квартиру замість втраченого оригіналу

321.Про затвердження ліміту використання води абонентам КП «Дергачікомунсервіс» Дергачівської міської ради на 2020 рік

322.Про погодження КП «Постачальник послуг» Дергачівської районної ради тимчасово (до встановлення (затвердження) нових тарифів відповідно до вимог діючого законодавства), використовувати тариф на теплову енергію, встановлений рішенням виконавчого комітету Дергачівської міської ради № 25 від 31.01.2018 року КП «Обласний інформаційно-технічний центр» для інших споживачів

323.Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами у м.Дергачі ФОП Подусову В.М.

324.Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами у м.Дергачі ФОП Подусову В.М.

325.Про скасування дозволу на розміщення зовнішньої реклами у м.Дергачі ФОП Подусова В.М.

326.Від 10 грудня 2019 року Про організацію сезонної торгівлі новорічними ялинками на території м. Дергачі у 2019 році

327.Про внесення змін до рішення №18 виконавчого комітету Дергачівської міської ради «Про організацію та проведення заходів по очистці та ремонту колодязів в м. Дергачі у 2019 році» від 08.01.2019 року

328.Про зрізання дерева на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. Національного Прапора, біля домоволодіння №6, №8, Дергачівського району Харківської області

329.Про зрізання дерева на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. Трудова, біля домоволодіння № 44, Дергачівського району Харківської області

330.Про зрізання дерева на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. Золочівський Шлях, біля домоволодіння №49, Дергачівського

району Харківської області

331.Про зрізання дерева на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. Каштанова, біля домоволодіння № 54, Дергачівського району Харківської області

332.Про обрізання гілок дерева на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. Садова, біля будинку № 10-Б, Дергачівського району Харківської області

333.Про зрізання дерев на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. Соснова, біля домоволодінь №28, №30, Дергачівського району Харківської області

334.Про зрізання дерева на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, площа Перемоги, біля будинку № 5-А, Дергачівського району Харківської області

335.Про зрізання дерев на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. Сумський Шлях, біля будівлі № 188, Дергачівського району Харківської області

336.Про упорядкування поштової адреси житловому будинку гр.Чигир О.І. в с.Замірці

337.Про упорядкування поштової адреси житловому будинку та земельній ділянці гр.Іваненко С.О. в м.Дергачі по вул.Місячній,№11

338.Про упорядкування поштової адреси квартирі гр.Олійник В.Й., гр.Олійник А.М., гр.Олійник І.В., гр.Олійник Є.В. в м.Дергачі, вул.Центральна,№27 кв.2

339.Про упорядкування поштової адреси житловому багатоквартирному будинку та упорядкування нумерації квартир в м.Дергачі, вул.Центральна,№29

340.Про впорядкування поштової адреси нежитлової будівлі, в якій знаходиться комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 2 «Лелеченька» Дергачівської міської ради Дергачівського району Харківської області по вул. Садовій № 8, м. Дергачі

341.Про втрату чинності рішення виконавчого комітету Дергачівської міської ради № 257 «Про внесення змін до адреси Дергачівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 2 «Лелеченька» комбінованого типу по вул.Садовій в м.Дергачі» від 11.12.2012р

Протокол

 

301. Про затвердження порядку денного позачергового засідання виконавчого комітету міської ради.

302. Про взяття на соціальний квартирний облік внутрішньо переміщених осіб та членів їх сімей.

303. Про надання житлових приміщень для проживання у соціальному гуртожитку за адресою: м. Дергачі, вул. Наукова,28.

304. Про внесення змін(доповнень) до рішення виконавчого комітету №119 «Про організацію та проведення заходів по ліквідації несанкціонованих звалищ в м. Дергачі у 2019році» від 14.05.2019року.

305. Про надання дозволу на коригування кошторисної частини проектної документації за робочим проектом«Реконструкція системи газопостачання багатоквартирного житлового будинку №10Ж по вул.Садова, в м.Дергачі Дергачівського району Харківської області».

306. Про надання дозволу на коригування кошторисної частини проектної документації  за робочим проектом проектом «Реконструкція системи газопостачання багатоквартирного житлового будинку №23 по вул.Суворова, в м.Дергачі Дергачівського району Харківської області»

Протокол

277. Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради.

278. Про попередній розгляд проектів рішень про затвердження програми соціально - економічного і культурного розвитку міста Дергачі та сіл Дергачівської міської ради на 2020рік, цільових міських програм з різних напрямків діяльності на 2020рік.

279. Про попередній розгляд проекту рішення про затвердження міського бюджету на 2020рік та проект міського бюджету на 2020рік.

280. Про організацію заходів щодо відзначення пам’ятних дат, державних та професійних свят у листопаді-грудні 2019 року.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

281. Про затвердження плану організаційних і практичних заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах у зимовий період на території Дергачівської міської ради.

282. Про створення та затвердження складу паводкової комісії при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради.

283. Про затвердження плану організаційних та практичних заходів щодо безаварійного пропуску можливих зимових паводків, льодоходу та весняної повені на території Дергачівської міської ради у 2019-2020рр.

284. Про заходи з питань  соціального захисту  бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, в зимовий період 2019-2020рр. у м. Дергачі.

285. Про закріплення житла за дитиною, позбавленою батьківського піклування Лисицьким Д.С. та призначення відповідального за збереження житла.

286. Про взяття на соціальний квартирний облік внутрішньо переміщених осіб та членів їх сімей.

287. Про затвердження розрахунку плати за наймання житла у соціальному гуртожитку по вул. Наукова,28 м. Дергачі.

Додаток

288. Про надання житлових приміщень для проживання у соціальному гуртожитку за адресою: м. Дергачі, вул. Наукова,28.

289. Про організацію заходів з безпеки дорожнього руху на території Дергачівської міської ради.

290. Про організацію заходів щодо розроблення детального плану території для визначення планувальної організації в межах вулиці Сумський шлях та провулку Шкільний м. Дергачі, Дергачівського району Харківської області.

291. Про організацію заходів щодо розроблення детального плану території для визначення планувальної організації території земельних ділянок в м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 178-Б –194, Дергачівського району Харківської області.

292. Про внесення змін до рішення №18 виконавчого комітету Дергачівської міської ради «Про організацію та проведення заходів по очистці та ремонту колодязів в м. Дергачі у2019 році» від 08.01.2019 року.

293. Про обрізання гілок (кронування) дерева на землях Дергачівської міської ради в м.Дергачі, пров. Дергачівський, біля домоволодіння № 19 Дергачівського району Харківської області.

294. Про зрізання (видалення) аварійних і фаутних дерев, що досягли вікової межі біля будівлі №155-Д по вул.Сумський шлях,м.Дергачі, Дергачівського району Харківської області .

295. Про зрізання (видалення) аварійного, фаутного дерева, що досягло вікової межі на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул Сумський шлях, біля будівлі № 155-Ж, Дергачівського району Харківської області.

296. Про зрізання (видалення) аварійного дерева, що досягло вікової межі та обрізання гілок(кронування) дерев на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. Центральна, біля будівлі № 1-А (НВК №1) Дергачівського району Харківської області.

297. Про обрізання гілок (кронування) дерев на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. Лісна, біля домоволодіння № 4, Дергачівського району Харківської області.

298. Про видалення аварійного, сухого дерева, що досягло вікової межі на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, на кладовищі по вул. Вокзальна.

299. Про упорядкування поштової адреси житловому будинку та земельній ділянці гр.Марченко В.М. в м.Дергачі по вул.Олімпійській,№12.

300. Про упорядкування адреси нежитловій будівлі - котельні за адресою: м.Дергачі, пл.Перемоги,№5-А.

Протокол

 

 

255. Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради.

256. Про роботу Дергачівської міської ради та її виконавчого комітету щодо забезпечення доступу до публічної інформації.

Додаток

257. Про заходи щодо забезпечення безперебійного руху транспорту в м. Дергачі під час снігопадів, снігових заметів і ожеледиці в зимовий період 2019-2020 років.

258. Про хід виконання рішення виконавчого комітету Дергачівської міської ради № 120від 14.05.2019року«Про затвердження комплексних заходів по підготовці об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери Дергачівської міської ради до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2019-2020 років».

259. Про організацію заходів щодо відзначення Дня захисника України на території Дергачівської міської ради.

Додаток 1

Додаток 2

260. Про організацію заходів щодо відзначення 75-ї річниці визволення України від фашистських загарбників на території Дергачівської міської ради.

261. Про відзначення команди Дергачівської міської ради - учасників районної Спартакіади з масових видів спорту.

262. Про закріплення житла за дитиною, позбавленою батьківського піклування Карпенко Л.А. та призначення відповідального за збереження житла.

263. Про взяття на квартирний облік гр. Лук’яненка М.В.

264. Про внесення змін до рішення №18 виконавчого комітету Дергачівської міської ради «Про організацію та проведення заходів по очистці та ремонту колодязів в м. Дергачі у2019 році» від 08.01.2019 року.

265. Про зрізання (видалення) зелених насаджень при проведенні реконструкції скверу для короткочасного відпочинку населення по пров. Парковому в м. Дергачі, Дергачівського району Харківської області.

266. Про видалення аварійного, фаутного дерева, що досягло вікової межі на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, на кладовищі по вул. Вокзальна.

267. Про надання допомоги громадянам Дергачівської міської ради, що мають соціальний статус та користуються пічним опаленням, шляхом придбання і завезення дров.

268. Про затвердження комплексної схеми розміщення тимчасових споруд торгівельні павільйони для провадження підприємницької діяльності в м. Дергачі на території частини населеного пункту - площі Перемоги/вул.1-го Травня Дергачівського району Харківської області (від об’єкту нерухомості за адресою: площа Перемоги,5/5 до перехрестя площі Перемоги та вул.1 Травня в м. Дергачі

269. Про затвердження комплексної схеми розміщення тимчасової споруди та архітектурного типу тимчасової споруди у м. Дергачі на території частини населеного пункту – в межах вулиці Центральна для провадження підприємницької діяльності.

270. Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна (водонасосна станція № 4), яка знаходиться в м. Дергачі, по вул. Лозівській.

271. Про упорядкування поштової адреси житловому будинку та земельній ділянці гр.Підгайному В.О. в м.Дергачі, по вул.1 Травня,№84/пров.1 Травня,№1

Протокол

 

235.Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської радизасідання виконавчого комітету міської ради

236.Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Дергачівської міської ради на ІV квартал 2019 року

237.Про затвердження плану заходів щодо запобіганню виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та забезпечення захисту населення в осінньо-зимовий період 2019-2020років на території Дергачівської міської ради

238.Про встановлення тарифу на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії ТОВ «Екотехнопарк+»виробництво, транспортування та постачання теплової енергії ТОВ «Екотехнопарк+»

239.Про  затвердження переліку об‘єктів нерухомості - нежитлових приміщень та переліку об’єктів – транспортних засобів та устаткування, що знаходяться у комунальній власності територіальної громади Дергачівської міської ради, які плануються до передачі в оренду суб‘єктам господарювання в 2020-му році

240.Про участь безробітних громадян в громадських роботах з благоустрою м. Дергачі

241.Про організацію заходів щодо відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку та професійних свят – Всеукраїнський день дошкілля та День працівника освіти на території Дергачівської міської ради у 2019 роціпрофесійних свят – Всеукраїнський день дошкілля та День працівника освіти на території Дергачівської міської ради у 2019 році

242.Про проведення заходів до Дня фізичної культури і спорту України

243.Про призначення особи, відповідальної за газове господарство та безпечну експлуатацію газових модульних котелень підпорядкованих Дергачівській міській раді

244.Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами у м.Дергачі ТОВ «АТБ-Маркет»зовнішньої реклами у м.Дергачі ТОВ «АТБ-Маркет»

245.Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами у м.Дергачі ТОВ «АТБ-Маркет»зовнішньої реклами у м.Дергачі ТОВ «АТБ-Маркет»

246.Про організацію заходів щодо розроблення комплексної схеми розміщення тимчасових споруд в місті Дергачі по вул. Центральній, №11

247.Про організацію заходів щодо розроблення комплексної схеми розміщення тимчасових споруд в місті Дергачі по вул. Сумський Шлях в ряду існуючих ТС

248.Про упорядкування поштової адреси житловому будинку гр.Усменцеву О.М. в с.Замірці, №85

249.Про упорядкування адреси житловому будинку гр.Рядінському В.М. та гр.Рядинському С.В.

250.Про закріплення житла за малолітньою дитиною, яка перебуває у складних життєвих обставинах Понізенським А.Є. та призначення відповідального за збереження житла

251.Про зрізання (видалення) аварійних дерев, що досягли вікової межі на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. Сумський шлях, біля домоволодіння №81, №89, №97, №99, №101, №103

Протокол

 

 

 

 

206. Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради.

207. Про організацію заходів з нагоди  відзначення 28-ї річниці Незалежності України, 359-ї річниці Дня міста Дергачі, Дня Державного Прапора України, 76-ї річниці визволення міста у 1943році.

208. Про підведення підсумків міського конкурсу «Місто кращого благоустрою».

209. Про організацію заходів щодо відзначення свята – День знань та професійного свята - День підприємця України на території Дергачівської міської ради у 2019 році.

210. Про відзначення переможця чемпіонату України зі спортивного орієнтування.

211. Про погодження розміщення тимчасових споруд-дитячих пересувних атракціонів та торгівельних лотків.

212. Про затвердження калькуляції вартості однієї нормо-години на роботи, які виконує комунальне підприємство технічної інвентаризації «Інвенрос» для юридичних і фізичних осіб.

213. Про хід виконання рішення виконавчого комітету Дергачівської міської ради № 120від 14.05.2019року«Про затвердження комплексних заходів по підготовці об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери Дергачівської міської ради до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2019-2020 років».

214. Про внесення змін до рішення № 58 виконавчого комітету Дергачівської міської ради«Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються Дергачівською міською радою та її виконавчим комітетом» від 13.03.2018 року.

215. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами у м. Дергачі ФО-П Подусову В.М.

216. Про взяття на квартирний облік гр. Ковальова О.Б.

217. Про взяття на квартирний облік гр. Кривошей І.І.

218. Про внесення змін до рішення №18 виконавчого комітету Дергачівської міської ради «Про організацію та проведення заходів по очистці та ремонту колодязів в м. Дергачі у2019 році» від 08.01.2019 року.

219.Про зрізання (видалення) аварійного дерева, що досягло вікової межі на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, пров1 Травня, біля домоволодіння № 7

220. Про зрізання (видалення) аварійних дерев, що досягли вікової межі на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. 1 Травня, біля будівель та споруд № 65-Б.

221. Про зрізання (видалення) аварійних дерев, що досягли вікової межі та обрізання гілок на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. Садова, біля будинку № 10-З.

222. Про обрізання гілок дерева на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. Вокзальна, біля домоволодіння № 44.

223. Про зрізання (видалення) аварійних дерев, що досягли вікової межі на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. Сумський шлях, біля гуртожитку № 176-В.

224. Про зрізання (видалення) аварійного дерева, що досягло вікової межі на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. Центральна, біля будинку № 19.

225. Про зрізання (видалення) аварійних дерев, що досягли вікової межі та обрізання гілок дерев на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. Центральна, біля будинку № 12.

226. Про виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт харчоблоку Дергачівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №1"Калинка" комбінованого типу Дергачівської міської ради за адресою: вул.1 Травня,27, м.Дергачі Дергачівського району Харківської області».

227. Про затвердження кошторисної частини проектної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт по утепленню фасаду будівлі Дергачівського навчально-виховного комплексу №1 Дергачівської міської ради за адресою: вул.Центральна,1А, м.Дергачі, Дергачівського району Харківської області».

228. Про скасування рішення виконавчого комітету№168 «Про виготовлення проектно- кошторисної документації по об’єкту«Капітальний ремонт  нежитлової будівлі(водонасосна станція) за адресою: пров Незалежності, 38-А, м. Дергачі Дергачівського району Харківської області»від від 11червня 2019 року.

229. Про виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Реконструкція водозабірних споруд на майданчику глибоководної свердловини №4563/1 за адресою:, пров. Незалежності, 38-А, м. Дергачі Дергачівського району Харківської області».

230. Про присвоєння поштової адреси нежитловій будівлі (водонасосна станція), яка знаходиться в м. Дергачі, по вул. Наукова (колишня Артема).

Протокол

 

 

173 Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради

174 Про стан роботи зі зверненнями громадян за І півріччя 2019 року

175 Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Дергачівської міської ради

176 Про врегулювання питання щодо житлової  площі та проживання у гуртожитку комунальної власності №18 по вул. Центральна, м. Дергачі

177 Про закріплення житла за дитиною, позбавленою батьківського піклування Шарой І.Є. та призначення відповідального за збереження житла

178 Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами у м. Дергачі ФО-П Подусову В.М.

179 Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами у м. Дергачі ФО-П Подусову В.М.

180 Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами у м. Дергачі ФО-П Подусову В.М.

181 Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами у м. Дергачі ФО-П Подусову В.М.

182 Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами у м. Дергачі ФО-П Подусову В.М.

183 Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами у м. Дергачі ФО-П Подусову В.М.

184 Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами у м. Дергачі ФО-П Подусову В.М.

185 Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами у м. Дергачі ФО-П Подусову В.М.

186 Про виготовлення проектно-кошторисної документації  по об’єкту «Капітальний ремонт вентиляційних шахт багатоквартирного житлового будинку по вул.Садова,10В, м. Дергачі, Дергачівського району Харківської області»

187 Про затвердження кошторисної частини проектної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття вул.Наукова,  м.Дергачі Дергачівського району Харківської області. Коригування»

188 Про затвердження кошторисної частини проектної документації  по робочому проекту «Капітальний ремонт по утепленню фасаду адміністративної будівлі Дергачівської міської ради за адресою: вул.Сумський шлях,79Б, м.Дергачі  Дергачівського району Харківської області»

189 Про упорядкування поштової адреси житловому будинку  гр.Яновському О.І. в с.Замірці

190 Про упорядкування поштової адреси житловому будинку  гр.Яновському О.І. в с.Замірці

191 Про упорядкування поштової адреси житловому будинку та земельним ділянкам гр.Шкуратовій Т.І. в с.Семенівка по вул.Агронома

192 Про упорядкування адреси житловому будинку  гр.Кульшан І.Г. та гр..Казакової І.Г. в м.Дергачі по вул.Потьомкіна,№4/вул.Чкалова,№3

193 Про видалення аварійного, фаутного дерева що досягло вікової межі на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, на кладовищі по вул. Вокзальна.

194 Про видалення аварійного, фаутного дерева що досягло вікової межі на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, на кладовищі по вул. Вокзальна.

195 Про видалення аварійного, фаутного дерева що досягло вікової межі на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, на кладовищі по пров. Семенському

196 Про видалення аварійних, фаутних дерев що досягло вікової межі на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, на кладовищі по вул. Золочівський шлях.

197 Про зрізання (видалення) дерев в м. Дергачі  вул. 23 Серпня, біля будинку № 5

198 Про зрізання (видалення) дерев в м. Дергачі  вул. Незалежності, біля будинку № 53-1

199 Про зрізання (видалення) дерев в м. Дергачі  вул. Сумський шлях, біля будівлі № 163-У

200 Про зрізання (видалення) дерева в м. Дергачі  вул. Культури, біля домоволодіння № 56

201 Про кронування та обрізання гілок дерев в м. Дергачі  вул. Центральна, біля будинку № 21

202 Про кронування та обрізання гілок дерева в м. Дергачі  вул. Золочівський шлях, біля домоволодіння № 49

203 Про організацію та проведення заходів по ремонту колодязя в м. Дергачі, вул. Сербіна, між домоволодіннями № 57 та № 59

204 Про організацію привітання Касатонова П.Ю., довгожителя  м. Дергачі

205 Про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом міської ради за І півріччя 2019 року згідно із Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»

протокол

 

 

142. Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради.

143. Про затвердження плану  роботи виконавчого комітету Дергачівської міської ради на ІІI квартал 2019 року

144. Про організацію заходів щодо відзначення 23-ї річниці Конституції України на території Дергачівської міської ради.

Додаток

145. Про організацію заходів щодо відзначення Дня молоді на території Дергачівської міської ради.

Додаток

146. Про організацію привітання з нагоди відзначення Дня медичного працівника України.

Додаток

147. Про відзначення призерів чемпіонату України з черлідингу та чир-спорту.

Додаток

148. Про організацію заходів щодо проведення свята «Випускний бал» на території Дергачівської міської ради.

149. Про проведення конкурсу «Місто кращого благоустрою».

150. Про взяття на квартирний облік гр. Крученюка В.Ю.

Додаток

151. Про видачу дублікату свідоцтва про право власності на квартиру замість втраченого оригіналу.

152. Про внесення змін до рішення №18 виконавчого комітету Дергачівської міської ради «Про організацію та проведення заходів по очистці та ремонту колодязів в м. Дергачі у2019 році» від 08.01.2019 року.

153. Про видалення дерева в м. Дергачі по в-д Культури, біля домоволодіння № 7-А.

154. Про видалення дерев в м. Дергачі вул. Садова, біля будинку № 10-А.

155. Про видалення дерева та обрізання гілок в м. Дергачі вул. Центральна, біля домоволодіння № 41.

156. Про видалення дерев та обрізання гілок в м. Дергачі по вул. Садова, біля огорожі будівлі ГУ ДФС у Харківській області

157. Про видалення дерев в м. Дергачі вул. 1 Травня, біля Дергачівського ЗДО (ясел-садка) №1 «Калинка».

158. Про видалення дерева в м. Дергачі по вул. Садова, 8, КЗ «Дергачівський ліцей № 2».

159. Про видалення дерева в м. Дергачі вул. Сумський шлях, біля будинку № 178.

160. Про видалення дерев в м. Дергачі вул. Сумський шлях, біля домоволодінь № 184, №184-А.

161. Про організації заходів з ліквідації наслідків стихійного лиха на території Дергачівської міської ради.

162. Про надання дозволу  на проведення земляних робіт на об’єктах благоустрою в м. Дергачі.

Додаток 1

Додаток 2

163. Про отримання технічних умов на одержання потужностей для об’єктів вуличного освітлення на території Дергачівської міської ради.

164. Про затвердження кошторисної частини проектної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт покрівлі багатоквартирного житлового будинку по вул.Центральна, буд.13, м.Дергачі, Дергачівського району Харківської області».

165. Про затвердження кошторисної частини проектної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт покрівлі багатоквартирного житлового будинку по вул.Центральна, буд.22, м.Дергачі, Дергачівського району Харківської області».

166. Про надання дозволу на коригування проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул.Наукова, м.Дергачі Дергачівського району Харківської області».

167. Про виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт по утепленню фасаду аміністративної будівлі Дергачівської міської ради за адресою: вул.Сумський шлях,79Б, м.Дергачі. Дергачівського району Харківської області».

168. Про виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт нежитлової будівлі (водонасосна станція) за адресою:, пров. Незалежності, 38-А, м. Дергачі Дергачівського району Харківської області».

169. Про виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт(облаштування) тротуарної доріжки від пров.Парковий до комплексу стадіону«Авангард» по вул. Сумський шлях, 106, м. Дергачі Дергачівського району Харківської області».

170. Про упорядкування поштової адреси житловому будинку гр.Кучерявій М.М. в с.Маслії по вул.Конституції.

171. Про упорядкування адреси житловому будинку гр.Ястребову А.С. та гр.Островерху А.К.

172. Про упорядкування поштової адреси житловому будинку гр. Зінченко Н.В., м.Дергачі,пров.Гвардійський.

Протокол

116. Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради.

117. Про забезпечення належного  протипожежного стану лісових насаджень на території Дергачівської  міської  ради  протягом пожежонебезпечного періоду 2019  року.

118. Про запобігання нещасним випадкам з людьми на водних об’єктах Дергачівської міської ради у 2019 році.

119. Про організацію та проведення заходів по ліквідації несанкціонованих звалищ в м. Дергачі у 2019році.

120. Про затвердження комплексних заходів по підготовці об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери Дергачівської міської ради до роботи в умовах осінньо - зимового періоду 2019-2020 років.

121. Про надання дозволу  на проведення земляних робіт на об’єктах благоустрою в м. Дергачі.

122. Про затвердження плану заходів щодо підготовки та відзначення Дня захисту дітей на території Дергачівської міської ради.

123. Про організацію привітань дошкільнят, випускників дошкільних навчальних закладів та учнів 4-го класу НВК№1 Дергачівської міської ради.

124. Про подання клопотання щодо присвоєння почесного звання України «Мати - героїня» гр. Ковальовій С.Г.

125. Про закріплення житла за дитиною, позбавленою батьківського піклування Гончаренко А.В. та призначення відповідального за збереження житла.

126. Про взяття на квартирний облік гр. Купки В.Ю.

127. Про погодження розміщення тимчасових споруд-дитячих пересувних атракціонів.

128. Про організацію заходів щодо розроблення комплексної схеми розміщення окремої тимчасової споруди в місті Дергачі.

129. Про видалення аварійного, фаутного дерева, що досягло вікової межі на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, на кладовищі (Піщанське) по вул. Золочівський шлях

130. Про видалення дерев в м. Дергачі по вул. Сумський шлях, біля домоволодіння № 29.

131. Про видалення дерева та обрізання гілок двох дерев в м. Дергачі по вул. Садова, біля будинку № 10-Г.

132. Про видалення дерева в м. Дергачі по вул. Сумський шлях, біля будівлі № 159-А.

133. Про видалення дерев в м. Дергачі вул. Соснова, напроти ліцею № 2.

134. Про видалення дерева в м. Дергачі вул. Спортивна, біля домоволодіння № 41.

135. Про видалення дерев в м. Дергачі вул. Наукова, напроти домоволодіння № 1

136. Про видалення дерев та обрізання гілок в м. Дергачі вул. 23 Серпня, біля будинку № 5.

137. Про внесення змін до рішення №18 виконавчого комітету Дергачівської міської ради «Про організацію та проведення заходів по очистці та ремонту колодязів в м. Дергачі у2019 році» від 08.01.2019 року

138. Про упорядкування адреси багатоквартирному будинку №3 та квартирам в с. Білаші, вул.Підгоспна Дергачівської міської ради із зазначенням власників об’єктів нерухомого майна.

139. Про упорядкування адреси багатоквартирному будинку №9 та квартирам в с. Білаші, вул.Підгоспна Дергачівської міської ради із зазначенням власників об’єктів нерухомого майна.

140. Про упорядкування поштової адреси житловому будинку гр.Яковлевій І.І.

141. Про затвердження кошторисної частини проектної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття вул.Наукова, м.Дергачі Дергачівського району Харківської області».

Протокол

 

86. Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради.                                              

87. Про затвердження плану заходів щодо наповнення місцевого бюджету м. Дергачі, економного та раціонального використання бюджетних коштів в процесі виконання місцевого бюджету на 2019 рік.

88. Про зняття з соціального квартирного обліку осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

89. Про закріплення житла за дитиною, позбавленою батьківського піклування Кушнаренком М.М. та призначення відповідального за збереження житла.

90. Про проведення робіт з облаштування та ремонту об’єктів масового перебування та відпочинку населення на території Дергачівської міської ради.

91. Про заходи щодо належного відзначення пам’ятних дат на території Дергачівської міської ради у 2019році.

92. Про відзначення переможців спортивних змагань з Кемпо.

93. Про організацію заходів щодо участі молоді м.Дергачі у районному конкурсі «Міс Дергачівщини 2019» та відзначення учасниць.

94. Про закріплення за загальноосвітніми навчальними закладами територій обслуговування.

95. Про закріплення територій обслуговування за дошкільними навчальними закладами м. Дергачі.

96. Про погодження місць для розміщення тимчасових споруд під час проведення святкових заходів у квітні 2019 року.

97. Про видалення дерева в м. Дергачі по вул. Калинова, біля домоволодіння № 98.

98. Про видалення дерева в м. Дергачі, по в’їзду Залізничний, біля домоволодіння № 12.

99. Про упорядкування поштової адреси житловому будинку та земельній ділянці гр.Леквеішвілі О.І.

100. Про упорядкування поштової адреси житловому будинку гр.Зіньковському Б.П.

101. Про упорядкування адреси земельній ділянці для будівництва та обслуговування житлового будинку, яка належить гр.Рудичу О.І

102. Про упорядкування поштової адреси об’єктам нерухомості та земельним ділянкам за адресою: м. Дергачі, площа Привокзальна, 1.

103. Про упорядкування поштової адреси об’єкту нерухомого майна – складу гр.Кравцовій О.І.

104. Про упорядкування поштової адреси об’єкту нерухомого майна – складу гр.Єфімченко Г.М.

105. Про упорядкування поштової адреси житловому будинку в м.Дергачі по пров.Калиновому,7.

106. Про організацію участі у районних заходах з чергового призову громадян – мешканців м. Дергачі на строкову військову службу.

107. Про організацію заходів з відкриття дитячого ігрового майданчика.

108. Про затвердження кошторисної частини проектної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт покрівлі багатоквартирного житлового будинку по вул.Садова, 10Б м.Дергачі, Дергачівського району Харківської області».

109. Про затвердження робочого проекту (кошторисної документації) по об’єкту: «Капітальний ремонт(облаштування гумовою крошкою) спортивного майданчика №13 комплексу стадіону «Авангард» за адресою вул.Сумський шлях,106, м.Дергачі, Дергачівського району, Харківської області».

110. Про затвердження робочого проекту (кошторисної документації) по об’єкту: «Капітальний ремонт(облаштування гумовою крошкою) спортивного майданчика №12 комплексу стадіону «Авангард» за адресою вул.Сумський шлях,106, м.Дергачі, Дергачівського району, Харківської області».

111. Про затвердження робочого проекту (кошторисної документації) по об’єкту: «Капітальний ремонт(облаштування гумовою крошкою) спортивного майданчика №11 комплексу стадіону «Авангард» за адресою вул.Сумський шлях,106, м.Дергачі, Дергачівського району, Харківської області».

112. Про затвердження робочого проекту (кошторисної документації) по об’єкту: «Капітальний ремонт(облаштування гумовою крошкою) спортивного майданчика №10 комплексу стадіону «Авангард» за адресою вул.Сумський шлях,106, м.Дергачі, Дергачівського району, Харківської області».

113. Про призначення особи, відповідальної за газове господарство та безпечну експлуатацію газових модульних котелень підпорядкованих Дергачівській міській раді.

Протокол

 

61. Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради.

62. Про роботу КП «Дергачікомунсервіс» щодо усунення недоліків.

63. Про проведення санітарно-екологічного двомісячника з благоустрою території Дергачівської міської ради у 2019 році.

64. Про завезення піску на об’єкти масового перебування і відпочинку населення на території Дергачівської міської ради.

65. Про створення тимчасових робочих місць для проведення громадських робіт у 2019 році.

66. Про організацію заходів щодо відзначення пам’ятних, державних та обрядових свят у квітні-травні 2019 року.   

67. Про організацію заходів щодо участі команди Дергачівської міської ради у Спартакіаді з масових видів спорту серед команд місцевих рад та відзначення спортсменів.

68. Про проведення Кубків пам’яті Дергачівського міського голови О.Лисицького з різних видів спорту.

69. Про видачу дублікату свідоцтва про право власності на квартиру замість втраченого оригіналу.

70. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами у м. Дергачі ТОВ «Рекламне агентство «Дергачі».

71. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами у м. Дергачі ТОВ «Рекламне агентство «Дергачі».

72. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами у м. Дергачі ТОВ «Рекламне агентство «Дергачі».

73. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами у м. Дергачі ТОВ «Рекламне агентство «Дергачі».

74. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами у м. Дергачі ТОВ «Рекламне агентство «Дергачі».

75. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами у м. Дергачі ТОВ «Рекламне агентство «Дергачі».

76. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами у м. Дергачі ТОВ «Рекламне агентство «Дергачі».

77. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами у м. Дергачі ТОВ «Рекламне агентство «Дергачі».

78. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами у м. Дергачі ТОВ «Рекламне агентство «Дергачі».

79. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами у м. Дергачі ТОВ «Рекламне агентство «Дергачі».

80. Про упорядкування поштової адреси житловому будинку та земельній ділянці гр.Капнік Л.С.

81. Про упорядкування поштової адреси квартирам гр.Коротких В.І., гр.Коротких Л.В., гр.Коротких О.В. та гр.Бединської Г.І., гр.Бединського П.Т.

82. Про упорядкування поштової адреси земельним ділянкам гр.Лозовному В.О.

83. Про уточнення поштової адреси житловому будинку гр.Шептусі М.Ф.

84. Про упорядкування адреси житловому будинку гр.Молотко І.Г. та гр.Гончаруку В.Г.

85. Про  затвердження  плану  роботи виконавчого комітету Дергачівської міської ради на ІІ квартал 2019 року.

Протокол

 

 

36. Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради.

37. Про роботу КП «Дергачікомунсервіс» у 2018 році.

38. Про роботу КП «Дергачівська міська ритуальна служба»  у  2018 році.

39. Про роботу КПТІ «Інвенрос» у  2018 році.

40. Про впорядкування списку громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

41. Про врегулювання питання щодо житлової площі та проживання у гуртожитку комунальної власності №18 по вул. Центральна, м. Дергачі.

42. Про затвердження Порядку визначення розміру плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності територіальної громади Дергачівської міської ради.

43. Про внесення змін до рішення № 58 виконавчого комітету Дергачівської міської ради «Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються Дергачівською міською радою та її виконавчим комітетом» від 13.03.2018 року.

Додаток

Додаток

44. Про попередній розгляд проекту рішення «Про затвердження Програми контролю за утриманням домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на території Дергачівської міської ради на 2019 – 2020 роки».

Додаток

45. Про організацію заходів щодо проведення свят та відзначення пам’ятних дат на території Дергачівської міської ради у лютому-березні 2019 року

46. Про проведення спортивних змагань з Шотокан-карате в м. Дергачі. та відзначення спортсменів.

Додаток

47. Про погодження місць для розміщення тимчасових споруд під час проведення святкових заходів у березні 2019 року.

48. Про погодження проведення у 2019 р. продовольчих  ярмарків  на території Дергачівської міської ради

49. Про звітність щодо роботи Дергачівської міської ради, виконавчого комітету, в.о. міського голови за 2018рік, перед територіальною громадою.

50. Про організацію привітання Скидан М.К., довгожителя м. Дергачі.

51.Про видалення фаутного дерева, яке досягло вікової межі в м. Дергачі  вул. Сумський шлях, біля будівлі № 17.

52. Про проведення заходів    з благоустрою території Дергачівської міської ради у місцях масового перебування і відпочинку населення по по вул. Садовій та вул. Центральній в м. Дергачі.

53. Про затвердження кошторисної частини проектної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття вул.Центральна, в м.Дергачі Дергачівського району Харківської області».

54. Про затвердження кошторисної частини проектної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття вул.Залізнична, в м.Дергачі Дергачівського району Харківської області».

55. Про надання дозволу на коригування проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт дитячого садка по пров. Корсіковському, 19 в м. Дергачі, Дергачівського району Харківської області».

56. Про упорядкування адреси житловому будинку гр. Подопригори З.О. та житловому будинку гр. Гужви Є.Ю. по вул. Садовій   м. Дергачі.

57. Про упорядкування поштової адреси житловим будинкам та земельним ділянкам гр. Винограденко В.І., гр. Винограденко М.Ф. та гр. Горлову Л.І., гр. Драган І.Л., гр. Драган О.М.

58. Про присвоєння адреси земельній ділянці за проектом відведення для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Лінивенко А.Ю.

59. Про упорядкування поштової адреси житловому будинку в м.Дергачі по вул.Ушакова,№32.

60. Про упорядкування адреси житловому будинку гр.Сергієнку В.Е. та гр.Криловій Л.П.

Протокол

 

31. Про затвердження порядку денного позачергового засідання виконавчого комітету міської ради.

32. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва по об’єкту: «Капітальний ремонт дорожнього покриття вул.Центральна, в м.Дергачі Дергачівського району Харківської області»;

33. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва по об’єкту: «Капітальний ремонт дорожнього покриття вул.Залізнична, в м.Дергачі Дергачівського району Харківської області»;

34. Про внесення змін до рішення № 58 виконавчого комітету Дергачівської міської ради «Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються Дергачівською міською радою та її виконавчим комітетом» від 13.03.2018 року;

35. Про перенесення приміщення виборчої дільниці № 630322.

Протокол

1. Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради.

2. Про виконання Закону України «Про звернення громадян» у 2018 році.

3. Про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомом міської ради за ІІ півріччя 2018 року згідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

4. Про виконання плану заходів з питань запобігання та виявлення корупції в Дергачівській міській раді та її виконавчому комітеті у 2018 році.

5. Про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради за 2018 рік.

6. Про роботу  опікунської  ради  при  виконавчому комітеті Дергачівської міської ради за 2018 рік.

7. Про роботу житлово-побутової комісії при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради.

8. Про роботу тендерного комітету в 2018-му році та формування річного плану закупівель на 2019-й рік.

9. Про основні напрямки підготовки та завдання Цивільної оборони (захисту населення) м. Дергачі на 2019 рік.

10. Про затвердження плану заходів щодо покращення протипожежного стану багатоквартирних будинків м. Дергачі.

11. Про затвердження складу комісії з питань техногенно -екологічної безпеки (ТЕБ)  та надзвичайних ситуацій (НС) та оперативно-експертної групи Дергачівської міської ради.

12. Про затвердження плану роботи комісії з ТЕБ  та  НС Дергачівської міської ради на 2019-й рік.

13. Про призначення виконуючого функції спеціаліста з охорони праці.

14.Про  призначення  відповідальної особи за протипожежний стан будівель і приміщень Дергачівської міської ради у 2019-му році.

15. Про організацію заходів щодо відзначення пам’ятних дат на території Дергачівської міської ради у січні 2019 року.

16. Про внесення змін до рішення№36 виконавчого комітету Дергачівської міської ради « Про створення списку внутрішньо переміщених осіб, які потребують надання у тимчасове користування житлових приміщень» від13.02.2018 року.

17. Про погодження режиму роботи ТОВ «РОДОНІТ-Р».

18. Про організацію та проведення заходів очистці та ремонту колодязів на території Дергачівської міської ради у 2019 році.

19. Про видалення фаутного дерева, яке досягло вікової межі в м. Дергачі в-д Сосновий, біля будинку № 23.

20. Про видалення фаутного дерева, яке досягло вікової межі в с. Шовкопляси, вул. 1 Травня, біля будинку № 5.

21. Про видалення фаутного дерева, яке досягло вікової межі в с. Шовкопляси, вул. 1 Травня, біля будинку № 50.

22. Про упорядкування адреси житловим будинкам гр.Глєбової О.С. та гр.Яретенко А.С.

23. Про упорядкування поштової адреси квартирам гр.Нестеренко В.Д., гр.Трященко А.І. та гр.Головко Н.О.

24. Про упорядкування поштової адреси житловому будинку гр.Семенченка К.О.

25. Про впорядкування поштової адреси нежитлової будівлі (котельні 16,50 кв.м.) по пров. Корсіковський, 17, м. Дергачі.

26. Про впорядкування поштової адреси нежитлової будівлі (будівля котельні(каркас) 33,90 кв.м.) по пров. Корсіковський, 17, м. Дергачі.

27. Про відведення місць для розміщення матеріалів передвиборчої агітації виборів Президента України та забезпечення проведення публічних заходів передвиборної агітації.

Протокол

 

298. Про затвердження порядку денного позачергового засідання виконавчого комітету міської ради.

299. Про затвердження кошторисної частини проектної документації  по робочому проекту «Капітальний ремонт покрівлі гуртожитку, розташованого за адресою: вул.Центральна,18 м.Дергачі Дергачівського району Харківської області».

300. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва по об’єкту: «Капітальний ремонт (улаштування) диспетчеризації ліфта. Житловий будинок за адресою: м.Дергачі, вул.Садова,10-Д, під.1.».

301. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва по об’єкту: «Капітальний ремонт (улаштування) диспетчеризації ліфта. Житловий будинок за адресою: м.Дергачі, вул.Садова,10-Д, під.2.».

302. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва по об’єкту: «Капітальний ремонт (улаштування) диспетчеризації ліфта. Житловий будинок за адресою: м.Дергачі, вул.Садова,10-Д, під.3.».

303. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва по об’єкту: «Капітальний ремонт (улаштування) диспетчеризації ліфта. Житловий будинок за адресою: м.Дергачі, вул.Садова,10-Д, під.4.».

304. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва по об’єкту: «Капітальний ремонт (улаштування) диспетчеризації ліфта. Житловий будинок за адресою: м.Дергачі, вул.Садова,10-Е, під.1.»

305. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва по об’єкту: «Капітальний ремонт (улаштування) диспетчеризації ліфта. Житловий будинок за адресою: м.Дергачі, вул.Садова,10-Е, під.2.».

306. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва по об’єкту: «Капітальний ремонт (улаштування) диспетчеризації ліфта. Житловий будинок за адресою: м.Дергачі, вул.Садова,10-Е, під.3.».

307. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва по об’єкту: «Капітальний ремонт (улаштування) диспетчеризації ліфта. Житловий будинок за адресою: м.Дергачі, вул.Садова,10-Е, під.4.».

308. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва по об’єкту: «Житловий  будинок за адресою: м.Дергачі, вул.Садова,10-Ж, під.1. Капітальний ремонт(улаштування) диспетчеризації ліфта».

309. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва по об’єкту: «Житловий  будинок за адресою: м.Дергачі, вул.Садова,10-Ж, під.2. Капітальний ремонт(улаштування) диспетчеризації ліфта».

310. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва по об’єкту: «Житловий будинок за адресою: м.Дергачі, вул.Садова,10-Ж, під.3. Капітальний ремонт(улаштування) диспетчеризації ліфта».

311. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва по об’єкту: «Житловий будинок за адресою: м.Дергачі, вул.Садова,10-К, під.1. Капітальний ремонт(улаштування) диспетчеризації ліфта».

312. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва по об’єкту: «Житловий будинок за адресою: м.Дергачі, вул.Садова,10-К, під.2. Капітальний ремонт(улаштування) диспетчеризації ліфта»

313. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва по об’єкту: «Житловий будинок за адресою: м.Дергачі, вул.Садова,10-К, під.3. Капітальний ремонт(улаштування) диспетчеризації ліфта».

314. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва по об’єкту: «Житловий будинок за адресою: м.Дергачі, вул.Суворова,23 під.1. Капітальний ремонт(улаштування) диспетчеризації ліфта».

315. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва по об’єкту: «Житловий будинок за адресою: м.Дергачі, вул.Суворова,23 під.2. Капітальний ремонт(улаштування) диспетчеризації ліфта».

316. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва по об’єкту: «Житловий будинок за адресою: м.Дергачі, вул.Суворова,23 під.3. Капітальний ремонт(улаштування) диспетчеризації ліфта».

317. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва по об’єкту: «Житловий  будинок за адресою: м.Дергачі, вул.Суворова,23 під.4. Капітальний ремонт(улаштування) диспетчеризації ліфта». 

Протокол

274. Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради

275. Про затвердження Перспективного плану роботи виконавчого комітету Дергачівської міської ради на  2019рік.

276. Про затвердження плану  роботи виконавчого комітету Дергачівської міської ради на І квартал 2019року.

277. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік виконавчого комітету Дергачівської міської ради.

278. Про роботу комісії у справах сім’ї, дітей та молоді при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради у 2018 році.

279. Про роботу комісії з питань земельних відносин при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради у 2018 році.

280. Про результати роботи комісії з питань поводження з безхазяйними відходами на території м.Дергачі при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради за 2018 рік.

281. Про організацію заходів щодо відзначення пам’ятних дат на території Дергачівської міської ради у грудні 2018 року.

282. Про організацію заходів з нагоди Новорічних та Різдвяних свят на території Дергачівської міської ради.

283. Про організацію  сезонної  торгівлі новорічними ялинками на території м. Дергачі у 2018 році.

284. Про внесення змін до рішення № 58 виконавчого комітету Дергачівської міської ради «Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються Дергачівською міською радою та її виконавчим комітетом» від 13.03.2018 року.

285. Про організацію безоплатних  громадських робіт у 2019році.

286. Про попередній розгляд проектів рішень про затвердження програм соціально- економічного і культурного розвитку, міського бюджету та цільових програм з інших питань, що вносяться на розгляд Дергачівської міської ради.

287. Про затвердження ліміту використання води абонентам КП «Дергачікомунсервіс» Дергачівської міської ради на 2019 рік.

288. Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води.

289. Про погодження калькуляції на транспортні послуги автомобілів та механізмів КП «Дергачікомунсервіс».

290. Про надання згоди на облаштування зливної ями, яка знаходиться на території будинку сімейного типу за адресою: пров. Парковий, 18, м. Дергачі.

291. Про організацію проведення робіт з читки стічних канав води.

292. Про видачу дублікату свідоцтва про право власності на квартиру замість втраченого оригіналу гр. Мицай З.П.

293. Про видачу дублікату свідоцтва про право власності на квартиру замість втраченого оригіналу гр. Чикурову В.Г.

294. Про видалення сухих фаутних дерев в м. Дергачі по пров. Нагорний, біля будинку № 25.

295. Про видалення аварійного, фаутного дерева, що досягло вікової межі на цвинтарі, розташованого по вул. Харківській в м. Дергачі .

296. Про уточнення поштової адреси житловому будинку та квартирі гр.Подшиваліної Н.О.

297. Про упорядкування поштової адреси земельній ділянці та житловому будинку гр.Піддубному К.С.

Протокол

249. Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради.

250. Про встановлення тарифу на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії ТОВ «Екотехнопарк+».

251. Про затвердження  прейскурантів цін на ритуальні послуги, пов’язані з похованням, які надаються населенню КП «Дергачівська міська ритуальна служба».

Додаток 

Додаток

252. Про затвердження плану організаційних та практичних заходів щодо безаварійного пропуску можливих зимових паводків, льодоходу та весняної повені на території Дергачівської міської ради у 2018-2019рр.

253. Про створення та затвердження складу паводкової комісії при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради.

254. Про заходи з  питань  соціального захисту  бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, в зимовий період 2018-2019 рр. у м. Дергачі.

255. Про взяття на квартирний облік гр. Ємець Є.О.

256. Про вшанування пам’яті жертв Голодомору на території Дергачівської міської ради.

257. Про подання клопотання щодо присвоєння почесного звання України «Мати - героїня» гр. Бугаєнко О.О.

258. Про організацію та відзначення Дня Гідності та Свободи на території Дергачівської міської ради.

259. Про організацію заходів з нагоди відзначення професійного свята - День працівника сільського господарства України.

Додаток

260. Про організацію заходів щодо відзначення професійного свята - День місцевого самоврядування на території Дергачівської міської ради у 2018 році.

261. Про присвоєння поштової адреси нежитловій будівлі (колишня мазутна), яка є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачі Дергачівського району.

262. Про  присвоєння адреси земельній ділянці за проектом відведення для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр.Гринчаку М.О.

263. Про упорядкування поштової адреси житловому будинку гр.Іванченка О.Ф.

264. Про впорядкування поштових адрес земельним ділянкам приватної власності гр.Краміна Д.В. внаслідок розподілу.

265. Про уточнення поштової адреси житловому будинку гр.Попік М.М. та гр.Попік С.Д.

266. Про упорядкування адреси житловому будинку гр.Гук М.В. та гр.Мотенко Н.Ф.

267. Про упорядкування поштової адреси житловому будинку і земельній ділянці гр.Кулішової Н.В.

268. Про зрізання сухого дерева в м. Дергачі вул. Сумський шлях, поблизу автобусної зупинки «Центр» в напрямку на м. Харків.

269. Про зрізання фаутного дерева, яке досягло вікової межі в м. Дергачі вул. Молодіжна, біля будинку № 40.

270. Про зрізання сухого дерева в м. Дергачі вул. Культури, біля будинку № 130.

271. Про зрізання аварійних дерев що досягли вікової межі в м. Дергачі вул. Сумський шлях, 106 біля стадіону «Авангард».

272. Про зрізання стовбура сухого дерева та обрізання гілок двох дерев в м. Дергачі вул. Семафорна, біля будинків № 5, № 6.

273. Про затвердження плану організаційних і практичних заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах у зимовий період на території Дергачівської міської ради.

Протокол

207. Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради.

208. Про роботу Дергачівської міської ради та її виконавчого комітету щодо забезпечення доступу до публічної інформації.

209. Про затвердження Порядку надання у користування житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб на території Дергачівської міської ради.

210. Про взяття на квартирний облік гр. Крикунова О.В.

211. Про хід виконання рішення виконавчого комітету Дергачівської міської ради № 95 від 08.05.2018року «Про затвердження комплексних заходів по підготовці об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери Дергачівської міської ради до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2018-2019 років».

212. Про заходи щодо забезпечення безперебійного руху транспорту в м. Дергачі під час снігопадів, снігових заметів і ожеледиці в зимовий період 2018-2019 років.

213. Про організацію заходів щодо відзначення Дня захисника України на території Дергачівської міської ради.

214. Про організацію заходів щодо відзначення 74-ї річниці визволення України від фашистських загарбників на території Дергачівської міської ради.

215. Про погодження КП «Постачальник послуг» Дергачівської районної ради   тимчасово  (до встановлення (затвердження) нових тарифів відповідно до вимог діючого законодавства), використовувати тариф на теплову енергію, встановлений рішенням виконавчого комітету Дергачівської міської ради № 25 від 31.01.2018року КП «Обласний інформаційно – технічний центр» для бюджетних установ.

216. Про затвердження ліміту використання води абонентом КП «Дергачікомунсервіс» Дергачівської міської ради ТОВ «РЕФІЛЛ».

217. Про внесення змін до рішення № 43 виконавчого комітету Дергачівської міської ради «Про організацію та проведення заходів по очистці та ремонту колодязів в м. Дергачі у 2018 році» від 13.02.2018 року.

218. Про зрізання дерев в м. Дергачі пров. Залізничний, 8, біля підприємства ТОВ «НТВК Енергосталь».

219. Про зрізання сухого дерева в м. Дергачі вул. Сумський шлях, біля будинку № 93

220. Про зрізання фаутних дерев в м. Дергачі вул. Вокзальна, біля будинку № 16

221. Про обрізання гілок дерев та видалення сухого стовбура в м. Дергачі вул. Культури, біля будинку № 125

222. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Дергачівської міської ради № 94 «Про проведення робіт з облаштування та ремонту об’єктів масового перебування і відпочинку населення на території Дергачівської міської ради» від 08.05.2018 р.

223. Про організацію проведення робіт з читки стічних канав води.

224. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Дергачівської міської ради № 120 «Про упорядкування адресного господарства колишніх залізничних будинків по пров. Шкільному, 176» від 09.09.2014 р.

225. Про упорядкування поштової адреси водонасосної станції № 2, загальною площею 1270 кв.м., яка знаходиться за адресою: м. Дергачі, вул. Садова,10.

226. Про упорядкування поштової адреси домоволодінню гр. Кот Л.О.

227. Про упорядкування поштової адреси житловому будинку гр. Калити Ю.З.

228. Про упорядкування адреси житловому будинку гр. Рожок П.С.  та гр.Максименко Н.І.

229. Про присвоєння поштової адреси водонасосній станції № 3 загальною площею 1500 кв.м., яка знаходиться в м. Дергачі, по пров. Незалежності (колишній пров. Будьонного).

230. Про присвоєння поштової адреси каналізаційно - водонасосній станції очисних споруд загальною площею 2570 кв.м., яка знаходиться в м. Дергачі, по вул. Соснова (колишня вул. 50 років ВЛКСМ).

231. Про присвоєння адреси земельній ділянці за проектом відведення для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  гр. Зальоткіну С.М.

232. Про уточнення поштової адреси житловому будинку та квартирі гр. Жихарєва І.Я. гр. Жихарєвої Т.С. та гр. Жихарєва  В.І.

233. Про уточнення поштової адреси житловому будинку та квартирі гр. Костіної В.І., гр. Костіна М.С., гр. Костіної І.М., гр. Костіної О.М., гр. Костіної О.М., гр. Костіної М.М.

234. Про уточнення поштової адреси житловому будинку та квартирі гр. Крюкової О.О., гр. Пшеничних О.В., гр. Пшеничних Н.М.

235. Про уточнення поштової адреси житловому будинку та квартирі гр. Сошенко Л.І., гр. Сошенко К.Т. та  гр. Сошенко І.Р.

236. Про видачу дублікату свідоцтва про право власності на квартиру замість втраченого оригіналу.

237. Про надання допомоги громадянам Дергачівської міської ради, що мають соціальний статус та користуються пічним опаленням, шляхом придбання і завезення дров.

238. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва по об’єкту: «Реконструкція системи газопостачання 16-ти квартирного житлового будинку №5 по вул. Центральна, в м. Дергачі Дергачівського району Харківської області».

239. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва по об’єкту: «Реконструкція системи газопостачання 15-ти квартирного житлового будинку №22 по вул.Центральна, в м.Дергачі Дергачівського району Харківської області».

240. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва по об’єкту: «Реконструкція системи газопостачання 16-ти квартирного житлового будинку №23 по вул. Центральна, в м. Дергачі Дергачівського району Харківської області».

241. Про затвердження кошторисної частини проектної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт покрівлі багатоквартирного житлового будинку по  вул. Сумський шлях, 176Б, м. Дергачі Дергачівського району Харківської області».

242. Про затвердження кошторисної частини проектної документації  за робочим проектом «Капітальний ремонт покрівлі багатоквартирного житлового будинку по  вул. Сумський шлях, 176, м. Дергачі Дергачівського району Харківської області»

 

 

179. Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради.

180. Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Дергачівської міської ради на  ІV квартал 2018року.

181. Про результати конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Дергачівської міської ради.

182. Про  затвердження переліку об‘єктів нерухомості - нежитлових приміщень, що знаходяться у комунальній власності територіальної громади Дергачівської міської ради, які плануються до передачі в оренду суб‘єктам господарювання в 2019-му році

183. Про участь безробітних громадян в громадських роботах з благоустрою м. Дергачі.

Додаток

184. Про встановлення ліміту витрачання палива легкових автомобілів Дергачівської міської ради для поїздок, пов’язаних із службовою діяльністю.

185. Про призначення особи, відповідальної за газове господарство та безпечну експлуатацію газових модульних котелень підпорядкованих Дергачівській міській раді.

186. Про організацію заходів щодо відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку та професійних свят – Всеукраїнський день дошкілля та День працівника освіти на території Дергачівської міської ради у 2018 році.

187. Про видачу дублікату свідоцтва про право власності на квартиру замість втраченого оригіналу.

188. Про надання допомоги громадянам Дергачівської міської ради, що мають соціальний статус та користуються пічним опаленням, шляхом придбання і завезення дров.

189. Про організацію заходів щодо розроблення детального плану території кондитерського цеху за адресою : м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 5 Дергачівського району Харківської області.

190. Про організацію заходів щодо розроблення детального частини промислової зони в м. Дергачі, яка обмежена вул. Сумський шлях, 230-У та пров.Залізничний Дергачівського району Харківської області.

191. Про видалення сухого фаутного дерева та обрізання гілок дерев в м. Дергачі по вул. Інтернаціональна, біля будинку № 11

192. Про обрізання дерев в м. Дергачі по вул. Центральна, біля будинку № 29 (гуртожиток).

193. Про обрізання дерев в м. Дергачі по вул. Каштанова, біля будинку № 44.

194. Про присвоєння адреси земельній ділянці за проектом відведення для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр.Набока С.І.

195. Про упорядкування адреси земельним ділянкам та житловим будинкам з господарськими будівлями і спорудами гр.Ярової Л.М.

196. Про упорядкування поштової адреси житловому будинку гр.Павленко О.Є.

197. Про затвердження проектно- кошторисної документації «Будівництво мереж зовнішнього освітлення нерегульованих пішохідних переходів».

198. Про затвердження кошторисної частини проектної документації за робочим проектом «Реконструкція системи газопостачання багатоквартирного житлового будинку №9 по вул.Центральна, в м.Дергачі Дергачівського району Харківської області».

199. Про затвердження кошторисної частини проектної документації за робочим проектом «Реконструкція системи газопостачання багатоквартирного житлового будинку №21 по вул.Центральна, в м.Дергачі Дергачівського району Харківської області».

200. Про уточнення поштової адреси квартирі гр.Толстого В.М. по пров. Шкільному,176.

201. Про погодження розміщення тимчасових споруд-дитячих пересувних атракціонів та торгівельних лотків.

202. Про відзначення членів команди Дергачівської міської ради за I місце у загальнокомандному заліку Спартакіади та кращих спортсменів- туристів.

Додаток 1

Додаток 2

203. Про відмову у взятті на квартирний облік гр. Лук’яненка Р.О.

Протокол

158. Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради.

159. Про затвердження плану заходів з відзначення 27-ї річниці Незалежності України 358-ї річниці Дня міста Дергачі, Дня Державного Прапора України, 75-ї річниці визволення міста у 1943році .

160. Про погодження розміщення тимчасових споруд-дитячих пересувних атракціонів та торгівельних лотків.

161. Про підведення підсумків міського конкурсу «Місто кращого благоустрою».

162. Про організацію заходів щодо відзначення свята - День знань та професійного свята - День підприємця України на території Дергачівської міської ради у 2018 році.

163. Про хід виконання рішення виконавчого комітету Дергачівської міської ради № 95від 08.05.2018року «Про затвердження комплексних заходів по підготовці об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери Дергачівської міської ради до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2018-2019 років».

164. Про визначення видів оплачуваних суспільно- корисних робіт та переліку об’єктів на яких вони виконуватимуться

165. Про видалення сухостійного дерева та обрізання гілок в м. Дергачі вул. Садова біля будинку № 10-Ж.

166. Про надання допомоги громадянам Дергачівської міської ради, що мають соціальний статус та користуються пічним опаленням, шляхом придбання і завезення дров.

167. Про видачу дублікату свідоцтва про право власності на квартиру замість втраченого оригіналу.

168. Про переведення садового будинку в с.Болибоки Дергачівського району Харківської області, що знаходиться у власності гр. Гіндіна Б.М. у житловий будинок та присвоєння йому поштової адреси.

169. Про упорядкування поштової адреси нежитлової будівлі, яка є спільною власністю територіальних громад сіл,селищ, міста Дергачівського району Харківської області.

170. Про присвоєння адреси земельній ділянці за проектом відведення для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр.Кудінову В.Ю.

171. Про упорядкування поштової адреси житловому будинку та земельній ділянці гр.Бугай В.О.

172. Про упорядкування поштової адреси житловому будинку гр.Величко І.П.

173. Про затвердження комплексної схеми розміщення тимчасових споруд та архітектурного типу тимчасових споруд у м. Дергачі на території частини населеного пункту – площі Привокзальна для провадження підприємницької діяльності.

Протокол

р. 147 Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради

р. 148 Про затвердження кошторисної частини проектної документації  за робочим проектом «Реконструкція системи газопостачання багатоквартирного житлового будинку №10 -Б по вул. Садова, в м. Дергачі Дергачівського району Харківської області»

р. 149 Про затвердження кошторисної частини проектної документації за робочим проектом «Реконструкція системи газопостачання багатоквартирного житлового будинку №10-Д по вул. Садова, в м. Дергачі Дергачівського району Харківської області»

р. 150 Про затвердження кошторисної частини проектної документації за робочим проектом «Реконструкція системи газопостачання багатоквартирного житлового будинку №10- Є по вул. Садова, в м. Дергачі Дергачівського району Харківської області»

р. 151 Про затвердження кошторисної частини проектної документації за робочим проектом «Реконструкція системи газопостачання багатоквартирного житлового будинку №10 -Ж по вул. Садова, в м. Дергачі Дергачівського району Харківської області»

р. 152 Про затвердження кошторисної частини проектної документації за робочим проектом «Реконструкція системи газопостачання багатоквартирного житлового будинку №10- К по вул. Садова, в м. Дергачі Дергачівського району Харківської області»

р. 153 Про затвердження кошторисної частини проектної документації за робочим проектом «Реконструкція системи газопостачання багатоквартирного житлового будинку № 178 по вул. Сумський шлях, в м. Дергачі Дергачівського району Харківської області»

р. 154 Про затвердження кошторисної частини проектної документації за робочим проектом «Реконструкція системи газопостачання багатоквартирного житлового будинку № 23 по вул. Суворова, в м. Дергачі Дергачівського району Харківської області»

Протокол

131. Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради.

132. Про стан роботи зі зверненнями громадян за І півріччя 2018 року.

133. Про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом міської ради за І півріччя 2018 року згідно із Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».

134. Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Дергачівської міської ради.

135. Про погодження проведення у 2018 році продовольчих ярмарків на території Дергачівської міської ради.

136. Про затвердження ліміту використання води абонентом КП «Дергачікомунсервіс» Дергачівської міської ради ПАТ «Укртелеком».

137. Про надання допомоги громадянам Дергачівської міської ради, що мають соціальний статус та користуються пічним опаленням, шляхом придбання і завезення дров.

138. Про внесення змін до рішення №43   виконавчого комітету Дергачівської міської ради «Про організацію та проведення заходів по очистці та ремонту колодязів в м. Дергачі у 2018 році» від  13.02.2018 року.

139. Про присвоєння адреси земельній ділянці за проектом відведення для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр.Мамаєву А.Є.

140. Про присвоєння адреси земельній ділянці за проектом відведення для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Корнієнку Д.Є.

141. Про упорядкування поштової адреси житловому будинку гр. Ігліної В.Г.

142. Про присвоєння адреси земельній ділянці за проектом землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Гупті В.В.

143. Про обрізання гілок дерев в м. Дергачі вул. Садова біля будинку № 10-А.

144. Про видалення та обрізання дерев в м. Дергачі по пров. Шкільний, біля будинку № 176, вул. Сумський шлях, біля будинку № 147 та будівлі міської ради по вул. Сумський шлях № 79-Б.

145. Про видалення сухостійних і фаутних дерев в м. Дергачі на перехресті вул. Золочівський Шлях та вул. Агрономічна, пл. Перемоги біля будинку № 5-А, вул. 1-го Травня біля павільйону «Кулиничі».

146.Про організацію заходів та виготовлення проектно-кошторисної документації з безпеки дорожнього руху на території Дергачівської міської радиПро організацію заходів та виготовлення проектно-кошторисної документації з безпеки дорожнього руху на території Дергачівської міської ради

Протокол

110. Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради

111. Про затвердження плану  роботи виконавчого комітету Дергачівської міської ради на ІІI квартал 2018 року 

112. Про затвердження протоколу засідання опікунської ради при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради від 17.05.2018 року.

113. Про внесення змін до рішення № 58 виконавчого комітету Дергачівської міської ради «Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються Дергачівською міською радою та її виконавчим комітетом» від 13.03.2018 року.

114. Про організацію заходів щодо відзначення 22-ї річниці Конституції України на території Дергачівської міської ради.

115. Про організацію заходів щодо відзначення Дня молоді на території Дергачівської міської ради.

116. Про організацію привітання з нагоди відзначення Дня медичного працівника України.

117. Про проведення конкурсу «Місто кращого благоустрою».

118. Про внесення змін до рішення № 43 виконавчого комітету Дергачівської міської ради «Про організацію та проведення заходів по очистці та ремонту колодязів в м. Дергачі у 2018 році» від 13 .02.2018 року.

119. Про організацію та проведення заходів по ліквідації несанкціонованих звалищ в м. Дергачі у 2018році.

120. Про врегулювання питання щодо житлової площі та проживання у гуртожитку комунальної власності територіальної громади №176-В по вул. Сумський шлях, м. Дергачі.

121. Про видачу дублікату свідоцтва про право власності на квартиру замість втраченого оригіналу.

122. Про організацію заходів щодо забезпечення проведення інвентаризації земель в м. Дергачі.

123. Про затвердження схеми санітарного очищення території Дергачівської міської ради Дергачівського Харківської області.

124. Про отримання технічних умов на одержання потужностей для об’єктів вуличного освітлення на території Дергачівської міської ради.

125. Про виготовлення проектно-кошторисної документації з благоустрою території дитячого садка по пров. Корсіковському, 19 в м. Дергачі, Харківської області

126. Про упорядкування поштових адрес об’єктам нерухомості, що належать гр.Коробець О.М., Дергачівській районній спілці споживчих товарів, гр.Мережко О.С., гр.Єременко М.С. та гр.Димовій С.С. та земельним ділянкам, які знаходяться у користуванні під обслуговування нежитлових приміщень

127. Про упорядкування адреси житловим будинкам та земельним ділянкам гр.Балаклицького Ю.Л

128. Про надання дозволу  на проведення земляних робіт в м. Дергачі

129. Про проведення естафети Пам’яті з нагоди відзначення75-ї річниці визволення міста Дергачі від фашистських загарбників.

130. Про затвердження кошторисної частини проектної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт покрівлі багатоповерхового житлового будинку по вул.Сумський шлях,178, м.Дергачі Дергачівського району Харківської області»

91. Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради.

92. Про забезпечення належного  протипожежного стану лісових насаджень на території Дергачівської  міської  ради  протягом пожежонебезпечного періоду 2018року.

93. Про запобігання нещасним випадкам з людьми на водних об’єктах Дергачівської міської ради у 2018 році.

94. Про проведення робіт з облаштування та ремонту об’єктів масового перебування і відпочинку населення на території Дергачівської міської ради.

95. Про затвердження комплексних заходів по підготовці об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери Дергачівської міської ради до роботи в умовах осінньо- зимового періоду 2018-2019 років.

Додаток до рішення № 95

96. Про затвердження плану заходів щодо підготовки та відзначення Дня захисту дітей на території Дергачівської міської ради.

97. Про організацію привітань дошкільнят, випускників дошкільних навчальних закладів та учнів 4-го класу НВК№1 Дергачівської міської радиДергачівської міської ради

Додаток до рішення № 97

98. Про внесення змін до рішення №43 виконавчого комітету Дергачівської міської ради «Про організацію та проведення заходів по очистці та ремонту колодязів в м. Дергачі у 2018 році» від 13 .02.2018 року.

99. Про видалення дерев в м. Дергачі по вул. Культури, біля будинку № 11.

100. Про зрізання аварійних, фаутних дерев що досягли вікової межі на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, на кладовищі по вул. Харківська.

101. Про видалення дерев в м. Дергачі по вул. 1 Травня, біля будинку № 73.

102. Про зрізання аварійного, фаутного дерева що досягло вікової межі на землях Дергачівської міської ради в м. Дергачі, на кладовищі по вул. Харківська.

103. Про корегування проектно-кошторисної документації капітального ремонту дитячого садка по пров. Корсіковському, 19 в м. Дергачі, Харківської області.

104. Про організацію участі міських команд Дергачівського НВК «ЗШ-ДЗ» та Дергачівського ліцею №2 у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово- патріотичній грі  «Сокіл»(Джура).

105. Про закріплення за загальноосвітніми навчальними закладами територій обслуговування.

106. Про закріплення територій обслуговування за дошкільними навчальними закладами м. Дергачі.закладами м. Дергачі.

Протокол

 

70. Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради.

71. Про затвердження плану заходів щодо наповнення місцевого бюджету м. Дергачі, економного та раціонального використання бюджетних коштів в процесі виконання місцевого бюджету на 2018 рік.

72. Про проведення робіт з облаштування та ремонту об’єктів масового перебування та відпочинку населення на території Дергачівської міської ради.

73. Про заходи щодо підготовки відзначення Дня міста Дергачі, Дня Державного Прапора України, Дня Незалежності України, визволення міста Дергачі від фашистських загарбників на території Дергачівської міської ради у 2018 році.

74. Про затвердження кошторисної частини проектної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття вул.Кооперативної у м.Дергачі Харківської області».

75. Про затвердження кошторисної частини проектної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття вул.Нагорної у м.Дергачі Харківської області».

76. Про затвердження кошторисної частини проектної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття вул.Чкалова у м.Дергачі Харківської області».

77. Про затвердження кошторисної частини проектної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. 23 Серпня від будинку №21 до будинку №53 у м.Дергачі Харківської області».

78. Про затвердження кошторисної частини проектної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття пров. Соловїний  у м.Дергачі Харківської області».

79. Про затвердження кошторисної частини проектної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття вул.Затишна у м.Дергачі Харківської області».

80. Про затвердження кошторисної частини проектної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Борейська  у м. Дергачі Харківської області».

81. Про проведення робіт з впорядкування території площі Перемоги в м. Дергачі.

82. Про надання дозволу  на проведення земляних робіт по вул. Центральній, 29-В в м. Дергачі.

83. Про внесення змін до рішення №43 виконавчого комітету Дергачівської міської ради «Про організацію та проведення заходів по очистці та ремонту колодязів в м. Дергачі у2018 році» від 13 .02.2018 року.

84. Про видалення та обрізання дерев в м. Дергачі по вул. 23 Серпня, біля будинку № 6-К.

85. Про видалення дерев в м. Дергачі по пров. Корсіковський, 19 (територія дитячого навчального закладу Дергачівської міської ради).

86. Про присвоєння адреси житловому будинку та земельній ділянці гр.Сітнікова Б.О.

87. Про присвоєння адреси земельній ділянці за проектом відведення для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд гр.Трусову О.А.

88. Про упорядкування адреси житловому будинку гр. Пузановій О.Л. та гр.Аскєрову Р.Х.

Протокол

49. Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради.                                                    

50. Про виконання КП «Дергачікомунсервіс» рішення виконавчого комітету Дергачівської міської ради № 30 від 13 лютого2018року.

51. Про проведення санітарно-екологічного двомісячника з благоустрою території Дергачівської міської ради у 2018 році.

52. Про затвердження плану заходів щодо покращення протипожежного стану будинків приватного сектору м. Дергачі.

53. Про затвердження ліміту використання води абонентам КП «Дергачікомунсервіс» Дергачівської міської ради на 2018 рік.

54. Про організацію заходів щодо відзначення пам’ятних, державних та обрядових свят у квітні-травні 2018 року.

55. Про організацію сезонної   святкової торгівлі на території м. Дергачі  у квітні 2018 року.

56. Про проведення Кубків пам’яті Дергачівського міського голови О.Лисицького з різних видів спорту.

57. Про подання клопотання щодо присвоєння почесного звання України «Мати - героїня» гр. Ястребовій О.М.

58. Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються Дергачівською міською радою та її виконавчим комітетому новій редакції.

59. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету №79 «Про затвердження Інструкції з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення» від 12квітня 2016року.

60. Про завезення піску на об’єкти масового перебування і відпочинку населення на території Дергачівської міської ради.

61. Про погодження режиму роботи ТОВ Фірма «Посад» .

62. Про внесення змін до рішення №43 виконавчого комітету Дергачівської міської ради «Про організацію та проведення заходів по очистці та ремонту колодязів в м. Дергачі у2018 році» від 13 .02.2018 року.

63. Про упорядкування поштової адреси об’єкту нерухомості та земельній ділянці ФГ «Світанок».

64. Про упорядкування адреси земельній ділянці для будівництва та обслуговування житлового будинку гр.Супруну В.Г.

65. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна-нежитловій будівлі гр.Погосян С.Б.

66. Про створення тимчасових робочих місць для проведення громадських робіт у 2018 році.

67. Про організацію заходів щодо розроблення детального плану території для визначення планувальної організації земельної ділянки в м. Дергачі. вул. Сумський шлях, 132 Дергачівського району Харківської області

68. Про організацію заходів та виготовлення проектно-кошторисної документації з безпеки дорожнього руху на території Дергачівської міської ради.

69. Про затвердження проектів по реконструкції системи газопостачання багатоквартирних житлових будинків по вул.Центральна, 1,1-Є,3,5,7,9,12,13,20,21,22,23 в м.Дергачі Дергачівського району Харківської області.

Протокол

29. Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради.

30. Про роботу КП «Дергачікомунсервіс» у 2017 році.

31. Про роботу КП «Дергачівська міська ритуальна служба»  у  2017 році.

32. Про роботу КПТІ «Інвенрос» у  2017 році.

33. Про затвердження нормативів питного водопостачання для споживачів м. Дергачі.

34. Про затвердження схем роздільного збирання твердих побутових відходів на території Дергачівської міської ради.

35. Про впорядкування списку громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради.

36. Про створення списку внутрішньо переміщених осіб, які потребують надання у тимчасове користування житлових приміщень.

37. Про затвердження плану заходів щодо створення на території Дергачівської міської ради безперешкодного життєвого середовища для осіб з інвалідністю 2018-2020рр.

38. Про організацію заходів щодо відзначення пам’ятних дат на території Дергачівської міської ради у лютому-березні 2018 року.

39. Про організацію сезонної   святкової торгівлі на території м. Дергачі  у березні 2018 року.

40. Про обрізання крон дерев та зрізання аварійних, фаутних дерев що досягло вікової межі в м. Дергачі по вул. Садовій, 8 Дергачівський дошкільний навчальний заклад(ясла-садок) №2 "Лелеченька"

41. Про обрізання крон дерев та зрізання аварійного, фаутного дерева що досягло вікової межі по вул. Трудова, біля будинків № 46 та № 48 в м. Дергачі

42. Про обрізання крон дерев по вул. Центральна, біля будинку № 21.

43. Про організацію та проведення заходів по очистці та ремонту колодязів на території Дергачівської міської ради у 2018 році.

44. Про організацію та проведення заходів по ліквідації несанкціонованих звалищ в м. Дергачі у 2018 році.

45. Про присвоєння адреси земельній ділянці за проектом відведення для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Набоці О.П.

46. Про упорядкування поштової адреси торгівельному павільйону по продажу непродовольчих товарів гр. Лазарєвій О.В.

47. Про упорядкування адреси багатоквартирному будинку в с. Білаші Дергачівської міської ради із зазначенням власників об’єктів нерухомого майна.

48. Про упорядкування адреси земельній ділянці для будівництва та обслуговування житлового будинку гр.Карпову В.О.

Протокол

24. Про затвердження порядку денного позачергового засідання виконавчого комітету міської ради.

25. Про встановлення тарифу на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії КП «Обласний інформаційно – технічний центр».

Додаток до рішення № 25 "Про встановлення тарифу на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії КП "Обласний інформаційно - технічний центр"

26. Про затвердження калькуляції на транспортні послуги автомобілів та механізмів КП «Дергачікомунсервіс».

27. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Дергачівської міської ради №253 від 16.10.2017р. «Про затвердження переліку об‘єктів- транспортних засобів та устаткування, що знаходяться у комунальній власності територіальної громади Дергачівської міської ради, які лануються до передачі в оренду суб‘єктам господарювання в 2018-му році».

28. Про інформування населення щодо роботи Дергачівської міської ради та виконавчого комітету у 2017році.

Протокол

Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради.

2. Про виконання Закону України "Про звернення громадян" у 2017 році.

Додаток

Додаток

3. Про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомом міської ради за ІІ півріччя 2017 року згідно Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".

4. Про виконання плану заходів з питань запобігання та виявлення корупції в Дергачівській міській раді та її виконавчому комітеті у 2017 році.

Додаток

5. Про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради за 2016 рік.

6. Про роботу опікунської ради при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради за 2017 рік.

7. Про роботу житлово-побутової комісії при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради.

8. Про роботу тендерного комітету в 2017-му році та формування річного плану закупівель на 2017-й рік.

9. Про основні напрямки підготовки та завдання Цивільної оборони (захисту населення) м. Дергачі на 2017 рік

Додаток

Додаток

10. Про затвердження плану заходів щодо покращення протипожежного стану багатоквартирних будинків м. Дергачі.

11. Про затвердження складу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки (ТЕБ) та надзвичайних ситуацій (НС) та оперативно-експертної групи Дергачівської міської ради.

12. Про затвердження плану роботи комісії з ТЕБ та НС Дергачівської міської ради на 2018-й рік.

13. Про призначення виконуючого функції спеціаліста з охорони праці.

14.Про призначення відповідальної особи за протипожежний стан будівель і приміщень Дергачівської міської ради в 2018-му році.

15. Про затвердження лімітів використання води абонентами КП "Дергачікомунсервіс" Дергачівської міської ради.

Додаток

16. Про зрізання аварійного, фаутного та досягнення деревом вікової межі по вул. Семафорній, біля будинків № 15 та № 16 в м. Дергачі.

17. Про обрізання крон дерев та знесення аварійних та сухостійних дерев по вул. 1 Травня, біля будинку № 155.

18. Про організацію заходів щодо відзначення пам’ятних дат на території Дергачівської міської ради у січні 2018 року.

Додаток

19. Про присвоєння адреси земельній ділянці для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр.Кантемир Є.М.

20. Про упорядкування поштової адреси житловому будинку і земельній ділянці гр.Бондар Р.В. та гр.Ганзій Н.П.

21. Про упорядкування поштової адреси житловому будинку і земельній ділянці гр.Задоріній В.В.

22. Про упорядкування поштової адреси житловому будинку і земельній ділянці гр. Решетняк С.М.

23. Про переведення садового будинку №44 у садівничому товаристві "Медик",що знаходиться у власності Кухаренко А.О. у житловий будинок.

Протокол

р.256 Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради.

р.257 Про затвердження Перспективного плану роботи виконавчого комітету Дергачівської міської ради на 2018рік .

р.258 Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Дергачівської міської ради на І квартал 2018 року.

р.259 Про роботу комісії з питань земельних відносин при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради у 2017 році.

Додаток

р.260 Про роботу комісії у справах сім’ї, дітей та молоді при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради у 2017 році.

Додаток

р. 261 Про результати роботи комісії з питань поводження з безхазяйними відходами на території м.Дергачі при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради за 2017 рік.

р.262 Про організацію заходів щодо відзначення пам’ятних дат на території Дергачівської міської ради у грудні 2017 року.

Додаток

р.263 Про організацію сезонної торгівлі новорічними ялинками на території м. Дергачі у 2017 році.

р.264 Про організацію заходів з нагоди Новорічних та Різдвяних свят на території Дергачівської міської ради

р.265 Про затвердження ліміту використання води абонентам КП "Дергачікомунсервіс" Дергачівської міської ради на 2018 рік.

Додаток

р.266 Про затвердження плану організаційних і практичних заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах у зимовий період на території Дергачівської міської ради.

р.267 Про взяття на соціальний квартирний облік дитину-сироту Хаустову Анну Михайлівну.

р.268 Про затвердження бланку списку громадян, які мають право на отримання приватизаційних паперів.

Додаток

р. 269 Про організацію безоплатних громадських робіт у 2018році.

р.270 Про погодження режиму роботи кафе "Європа".

р.271 Про упорядкування поштової адреси житловому будинку гр. Перепелко А.В.

р.272 Про присвоєння поштової адреси адміністративній будівлі по вул.Сумський шлях,230 гр.Васильєвій К.Б.

р.273 Про упорядкування поштової адреси об’єкту нерухомості і земельній ділянці в м. Дергачі, Головному управлінню МНС України у Харківській області.

Протокол2

Протокол

р. 249 Про затвердження порядку денного позачергового засідання виконавчого комітету міської ради

р.250 Про затвердження кошторисної частини проектної документації (позитивний) по робочому проекту "Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул.1Травня (біля КЗОЗ РТМО "Дергачівська центральна районна лікарня"), м. Дергачі Харківської області".

р.251 Про заходи з безпеки дорожнього руху в м. Дергачі.

р.252 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Дергачівської міської ради №185 від 12.09.2017р. "Про затвердження переліку об‘єктів нерухомості - нежитлових приміщень, що знаходяться у комунальній власності територіальної громади Дергачівської міської ради, які плануються до передачі в оренду суб‘єктам господарювання в 2018-му році".

р 253. Про затвердження переліку об‘єктів – транспортних засобів та устаткування, що знаходяться у комунальній власності територіальної громади Дергачівської міської ради, які плануються до передачі в оренду суб‘єктам господарювання в 2018-му році".

р. 232 Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради

р. 233 Про створення та затвердження складу паводкової комісії при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради.

р.234 Про затвердження плану організаційних та практичних заходів щодо безаварійного пропуску можливих зимових паводків, льодоходу та весняної повені на території Дергачівської міської ради у 2017-2018рр.

р.235 Про затвердження порядку приєднання об’єктів до системи централізованого водопостачання та водовідведення об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Дергачі та калькуляції вартості послуг з розробки та видачі технічних умов на приєднання об’єктів до системи централізованого водопостачання та водовідведення, калькуляції на опломбування та розпломбування водомірних лічильників КП "Дергачікомунсервіс".

р.236 Про встановлення тарифу на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії ТОВ "Екотехнопарк+".

р.237 Про погодження КП "Обласний інформаційно – технічний центр" на тимчасове(до встановлення/погодження нових тарифів) використання тарифу на теплову енергію затвердженого для ХОКП "ДРІТ"

р.238 Про заходи з питань соціального захисту бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі в зимовий період 2017-2018 рр. у м.Дергачі.

р.239 Про внесення змін до рішення № 68 виконавчого комітету Дергачівської міської ради "Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються Дергачівською міською радою та її виконавчим комітетом" від 13.05.2014 року.

р.240 Про внесення змін до рішення № 67 виконавчого комітету Дергачівської міської ради "Про організацію та проведення заходів по очистці та ремонту колодязів в м. Дергачі у 2017 році" від 11.04.2017 року.

р.241 Про вшанування пам’яті жертв голодоморів на території Дергачівської міської ради .

р.242 Про організацію заходів з нагоди відзначення професійного свята - День працівника сільського господарстваУкраїни.

р.243 Про надання допомоги громадянам Дергачівської міської ради, що мають соціальний статус та користуються пічним опаленням, шляхом придбання і завезення дров.

р.244 Про упорядкування поштової адреси квартирі гр.Позднякова В.М., гр.Позднякової Л.П., гр.Позднякової О.В., гр.Позднякова Є.В., гр.Момот О.В., гр.Момот Л.В.

р.245 Про присвоєння окремих адрес земельним ділянкам приватної власності в м.Дергачі по в-ду Незалежності гр. Котелевець Е.Ю.

р.246 Про упорядкування поштової адреси житловому будинку і земельній ділянці гр.Пустовалову В.І.

р.247 Про організацію участі міської футбольної команди ветеранів у фіналі Всеукраїнських змагань з футзалу серед ветеранів 50+та 55+ у м. Берегово.

р.248 Про організацію заходів щодо відзначення професійного свята - День місцевого самоврядування на території Дергачівської міської ради у 2017 році.

Протокол

р. 226 Про затвердження порядку денного позачергового засідання виконавчого комітету міської ради

р.227 Про затвердження експертного звіту щодо розгляду кошторисної частини проектної документації по робочому проекту "Капітальний ремонт спортивного майданчика №10 комплексу стадіону "Авангард", розташованого за адресою: вул. Сумський шлях,106, м. Дергачі, Дергачівського району, Харківської області".

р.228 Про затвердження експертного звіту щодо розгляду кошторисної частини проектної документації по робочому проекту "Капітальний ремонт спортивного майданчика №11 комплексу стадіону "Авангард", розташованого за адресою: вул. Сумський шлях,106, м. Дергачі, Дергачівського району, Харківської області".

р.229 Про затвердження експертного звіту щодо розгляду кошторисної частини проектної документації по робочому проекту "Капітальний ремонт спортивного майданчика №12 комплексу стадіону "Авангард", розташованого за адресою: вул. Сумський шлях,106, м. Дергачі, Дергачівського району, Харківської області".

р.230 Про затвердження експертного звіту щодо розгляду кошторисної частини проектної документації по робочому проекту "Капітальний ремонт спортивного майданчика №13 комплексу стадіону "Авангард", розташованого за адресою: вул. Сумський шлях,106, м. Дергачі, Дергачівського району, Харківської області".

р.231 Про організацію заходів з нагоди відзначення професійного свята- День працівника соціальної сфери на території Дергачівської міської ради.

Протокол

р.206 Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради.

р.207 Про роботу Дергачівської міської ради та її виконавчого комітету щодо забезпечення доступу до публічної інформації.

р.208 Про хід виконання рішення виконавчого комітету Дергачівської міської ради № 88 від 16.05.2017 "Про затвердження комплексних заходів по підготовці об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери Дергачівської міської ради до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2017-2018 років".

р.209 Про затвердження ліміту використання води абонентом КП "Дергачікомунсервіс" Дергачівської міської ради КП "Архітектурне бюро Дергачівського району".

р.210. Про внесення змін до рішення № 67 виконавчого комітету Дергачівської міської ради "Про організацію та проведення заходів по очистці та ремонту колодязів в м. Дергачі у 2017 році" від 11.04.2017 року.

р.211 Про внесення змін до рішення №113 виконавчого комітету Дергачівської міської ради "Про організацію та проведення заходів по чищенню стічних каналів води на території Дергачівської міської ради у 2017 році" від 13.06.20167року.

р.212 Про заходи щодо забезпечення безперебійного руху транспорту в м. Дергачі під час снігопадів, снігових заметів і ожеледиці в зимовий період 2017-2018 років.

р.213 Про внесення змін до Програми соціально- економічного та культурного розвитку міста Дергачі та сіл Дергачівської міської ради на 2017рік.

р.214 Про надання допомоги громадянам Дергачівської міської ради, що мають соціальний статус та користуються пічним опаленням, шляхом придбання і завезення дров.

р.215 Про організацію заходів щодо відзначення Дня захисника України на території Дергачівської міської ради .

р.216 Про організацію заходів щодо відзначення 73-ї річниці визволення України від фашистських загарбників на території Дергачівської міської ради.

р.217 Про відзначення кращих за професією працівників Дергачівського відділення управління поліції охорони Харківської області з нагоди професійного свята-Дня працівників служби позавідомчої охорони МВС.

Додаток

р.218 Про присвоєння адреси земельній ділянці для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр.Наумову О.В.

р.219 Про присвоєння адреси земельній ділянці за проектом відведення для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Сербіну О.М.

р.220 Про упорядкування адреси земельній ділянці та житловому будинку гр.Бондарєва В.П.

р.221 Про упорядкування адреси житловим будинкам гр.Єрмакову Р.Є. та гр.Абраімовій К.О.

р.222 Про внесення змін до рішення №65 виконавчого комітету Дергачівської міської "Про проведення робіт з облаштування та ремонту об’єктів масового перебування і відпочинку населення на території Дергачівської міської ради" від 11.04.2017року .

Протокол

р. 183 Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради

р.184 Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Дергачівської міської ради на ІV квартал 2017року

р.185 Про затвердження переліку об‘єктів нерухомості - нежитлових приміщень, що знаходяться у комунальній власності територіальної громади Дергачівської міської ради, які плануються до передачі в оренду суб‘єктам господарювання в 2018-му році

р.186 Про участь безробітних громадян в громадських роботах з благоустрою м. Дергачі

р.187 Про внесення змін до рішення №61 виконавчого комітету Дергачівської міської ради " Про закріплення за загальноосвітніми навчальними закладами територій обслуговування" від 11.04.2017року

р.188 Про поліпшення стану військового обліку військовозобов’язаних і призовників у 2017 році.

р.189 Про призначення особи, відповідальної за газове господарство та безпечну експлуатацію газових модульних котелень підпорядкованих Дергачівській міській раді.

р.190 Про внесення змін до рішення №67 виконавчого комітету Дергачівської міської ради "Про організацію та проведення заходів по очистці та ремонту колодязів в м. Дергачі у 2017 році" від 11 .04.2017 року

р. 191 Про надання допомоги громадянам Дергачівської міської ради, що мають соціальний статус та користуються пічним опаленням, шляхом придбання і завезення дров.

р.192 Про організацію заходів щодо відзначення професійного свята - День працівника освіти на території Дергачівської міської ради у 2017.

р.193 Про присвоєння адреси земельній ділянці за проектом відведення для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Гурджа І.О.

р. 194 Про присвоєння адреси земельній ділянці для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Нікітенку Є.А.

р.195 Про упорядкування поштової адреси квартирі гр.Максімової М.І.

р.196 Про упорядкування поштової адреси житловому будинку гр. Іванченко Н.Ю.

р.197 Про упорядкування адреси житловим будинкам гр. Зюзько С.Я. та гр. Зюзько О.С.

р.198 Про упорядкування адреси житловим будинкам гр.Сидоренко О.В., гр.Секіра А.В. та гр. Секіра С.В.

р.199 Про упорядкування адреси земельній ділянці та житловому будинку гр. Жуковій І.П.

р.200 Про внесення змін до рішення №113 виконавчого комітету Дергачівської міської ради "Про організацію та проведення заходів по чищенню стічних каналів води на території Дергачівської міської ради у 2017 році" від 13.06.2017року.

р.201Про відзначення кращих за професією працівників ТОВ АВВ-100 з нагоди святкування 130-річчя з дня заснування В.І. Ломакіним майстерні з бджолярського інвентаря в м. Дергачі.

Протокол

р.147 Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради

р.148 Про хід виконання фінансового плану та плану соціально-економічного розвитку за I-півріччя 2017 року КП "Дергачікомунсервіс"

р.149 Про хід виконання фінансового плану та плану соціально-економічного розвитку за I-півріччя 2017 року КП "Дергачівська міська ритуальна служба"

р.150 Про хід виконання фінансового плану та плану соціально-економічного розвитку за I-півріччя 2017року КПТІ "Інвенрос"

р.151 Про затвердження плану заходів з відзначення 26-ї річниці Незалежності України 357-ї річниці Дня міста Дергачі, Дня Державного Прапора України, 74-ї річниці визволення міста у 1943році

р.152 Про погодження розміщення тимчасових споруд-дитячих пересувних атракціонів та торгівельних лотків

р.153 Про надання дозволів на розміщення ТС для проведення ярмаркової торгівлі

р.154 Про підведення підсумків міського конкурсу "Місто кращого благоустрою"

р.155 Про організацію заходів щодо відзначення професійного свята - День підприємця України на території Дергачівської міської ради у 2017 році

р.156 Про хід виконання рішення виконавчого комітету Дергачівської міської ради № 88 від 16.05.2017 "Про затвердження комплексних заходів по підготовці об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери Дергачівської міської ради до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2017-2018 років"

р.157 Про внесення змін до рішення №67 виконавчого комітету Дергачівської міської ради "Про організацію та проведення заходів по очистці та ремонту колодязів в м. Дергачі у 2017 році" від 11 .04.2017 року

р.158 Про обрізання крон дерев та знесення аварійних та сухостійних дерев по пров. Семафорний,вул. Професійна,48,вул. Наукова, вул. Сумський шлях, на території Дергачівської гімназії №3, вул. Соснова ,вул. Садова, 10-є, цвинтар по вул. Золочівський шлях в м. Дергачі

р.159 Про внесення змін до рішення №84 виконавчого комітету Дергачівської міської ради "Про організацію та проведення заходів по ліквідації несанкціонованих звалищ в м. Дергачі у 2017 році" від 11.05.2017року

р. 160 Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Дергачі та сіл Дергачівської міської ради на 2017рік

р.161 Про внесення змін до рішення №65 виконавчого комітету Дергачівської міської "Про проведення робіт з облаштування та ремонту об’єктів масового перебування і відпочинку населення на території Дергачівської міської ради" від 11.04.2017року

р.162 Про залучення ТОВ "Данет" до участі в обслуговуванні населення м. Дергачі засобами зв'язку

р.163 Про закріплення житла за малолітньою дитиною Шевченко К.І., яка тимчасово опинилася у складних життєвих обставинах

р.164 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету №211 від 13.12.2016 року "Про закріплення житла за малолітньою дитиною, яка тимчасово опинилася у складних життєвих обставинах, Вагановим Д.К."

р.165 Про надання допомоги громадянам Дергачівської міської ради, що мають соціальний статус та користуються пічним опаленням, шляхом придбання і завезення дров

р.166 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради №81 "Про затвердження переліку вулиць, провулків, в’їздів, тупиків та площ на території Дергачівської міської ради" від 12.04.2016року

р.167 Про скасування рішень №№ 143, 144, 145 виконавчого комітету Дергачівської міської ради від 11.07.2017 року

р.168 Про присвоєння поштової адреси нежитловій будівлі складу та нежитловій виробничій будівлі гр. Штеренберг А.О. та ФГ "Веселе".

р.169 Про присвоєння поштової адреси нежитловій будівлі складу та адміністративній будівлі гр. Штеренберг Н.О

р.170 Про присвоєння поштової адреси нежитловій виробничій будівлі гр. Бернацькій А.В.

р.171 Про присвоєння окремих адрес земельним ділянкам гр.Олексенко С.О.

р.172 Про упорядкування поштової адреси житловому будинку гр.Безрук А.Ф.

р.173 Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на облаштування майданчика-скалодрому за адресою: Харківська область м. Дергачі, пров. Парковий

р.174 Про затвердження кошторисної частини проектної документації (позитивний) по робочому проекту "Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул.Харківська в м.Дергачі Харківської області"

р.175 Про затвердження кошторисної частини проектної документації (позитивний) по робочому проекту "Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул.Спортивна в м.Дергачі Харківської області"

р.176 Про затвердження кошторисної частини проектної документації (позитивний) по робочому проекту "Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул.Волошкова (від пров.Гетьманського до будинку №44) в м.Дергачі Харківської №44) в м.Дергачі Харківської

Протокол

р.128 Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради.

р.129 Про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчім комітетом міської ради за І півріччя 2017 року згідно із Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні"

р.130 Про стан роботи зі зверненнями громадян за І півріччя 2017року

р.131 Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Дергачівської міської ради

р.132 Про затвердження ліміту використання води абонентом КП "Дергачікомунсервіс" Дергачівської міської ради ТОВ "КРАФТ ЕНД ДРАФТ"

р.133 Про надання дозволу на проведення земляних робіт в м. Дергачі по вул. 1-го Травня

р.134 Про внесення змін до рішення №67 виконавчого комітету Дергачівської міської ради "Про організацію та проведення заходів по очистці та ремонту колодязів в м. Дергачі у 2017 році" від 11 .04.2017 року

р.135 Про обрізання крон дерев та знесення аварійних та сухостійних дерев по вул. Центральна, 18, Лозівська ,71, Золочівський шлях ,87,пров. Гайдамацький,15

р.136 Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на облаштування майданчика із синтетичним покриттям – футбольного поля біля Дергачівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний заклад" за адресою: Харківська область, м. Дергачі, вул. Золочівський шлях, 58

р.137 Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на облаштування скейт-парку за адресою: Харківська область м. Дергачі, пров. Парковий

р.138 Про надання допомоги громадянам Дергачівської міської ради, що мають соціальний статус та користуються пічним опаленням, шляхом придбання і завезення дров

р.139 Про затвердження протоколу засідання опікунської ради при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради від 30.06.2017 р

р.140 Про присвоєння адреси земельній ділянці за проектом відведення для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр.Павліченко О.В

р.141 Про упорядкування поштової адреси житловому будинку гр.Островерх М.П.

р. 142 Про упорядкування адреси земельній ділянці та житловому будинку гр.Вахрушеву О.В

р.143 Про присвоєння поштової адреси нежитловій виробничій будівлі гр.Бернацькій А.В.

р.144 Про присвоєння поштової адреси нежитловій будівлі складу та нежитловій виробничій будівлі гр.Штеренберг А.О. та ФГ "Веселе".

р.145 Про присвоєння поштової адреси нежитловій будівлі складу та адміністративній будівлі гр.Штеренберг Н.О

р. 146 Про роботу КП "Дергачікомунсервіс"

П Р О Т О К О Л засідання виконавчого комітету Дергачівської міської ради

р.109 Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради

р. 110 Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Дергачівської міської ради на ІІI квартал 2017 року

р. 111 Про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради за І півріччя 2017 року

р.112 Про роботу опікунської ради при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради за І півріччя 2017 року

р.113 Про організацію та проведення заходів по чищенню стічних каналів води на території Дергачівської міської ради у 2017 році

р.114 Про внесення змін до рішення №67 виконавчого комітету Дергачівської міської ради "Про організацію та проведення заходів по очистці та ремонту колодязів в м. Дергачі у 2017 році" від 11 .04.2017 року

р.115 Про організацію та проведення заходів по заміні та встановленню інформаційних стендів на території Дергачівської міської ради

р.116 Про проведення конкурсу "Місто кращого благоустрою"

р. 117 Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Дергачі та сіл Дергачівської міської ради на 2017рік

р.118 Про організацію привітання з нагоди відзначення Дня прикордонника України

р.119 Про організацію привітання з нагоди відзначення Дня медичного працівника України

р.120 Про організацію заходів щодо відзначення Дня молоді на території Дергачівської міської ради

р.121 Про внесення змін до описової частини рішення виконавчого комітету №102 "Про упорядкування адреси Дергачівській школі-інтернату І ступеню "З любов’ю до дітей" Дергачівської районної ради Харківської області в м. Дергачі по вул. Центральній" від 16.05.2017року

р.122 Про упорядкування поштової адреси житловому будинку гр. Маслій Л.Х.

р. 123 Про присвоєння адреси земельній ділянці за проектом відведення для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Набоці О.П.

р.124 Про упорядкування поштової адреси житловому будинку гр. Попакало В.А.

р.125 Про упорядкування адреси житловим будинкам гр.Вавілова А.А. та гр.Лісковського О.В.

Протокол

р.81 Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради

р.82 Про внесення змін до рішення №67 виконавчого комітету Дергачівської міської ради "Про організацію та проведення заходів по очистці та ремонту колодязів в м. Дергачі у 2017 році" від 11 .04.2017 року

р.83 Про затвердження плану заходів щодо наповнення місцевого бюджету м. Дергачі, економного та раціонального використання бюджетних коштів в процесі виконання місцевого бюджету на 2017 рік

Додаток

р.84 Про організацію та проведення заходів по ліквідації несанкціонованих звалищ в м. Дергачі у 2017 році

р.85 Про запобігання нещасним випадкам з людьми на водних об’єктах Дергачівської міської ради у 2017 році

р.86 Про забезпечення належного протипожежного стану лісових насаджень на території Дергачівської міської ради протягом пожежонебезпечного періоду 2017 року

р.87 Про організацію участі юнацької футбольної команди м. Дергачі в фінальній першості Харківської області з футболу "Шкіряний м’яч" та міської футбольної команди ветеранів у першості України серед ветеранів 50+

р. 88 Про затвердження комплексних заходів по підготовці об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери Дергачівської міської ради до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2017-2018 років

Додаток

р. 89 Про організацію привітань дошкільнят, випускників дошкільних навчальних закладів та учнів 4-го класу НВК№1 Дергачівської міської ради

додаток

р. 90 Про закріплення кабінету за редакцією газети "Рідне місто" в адміністративній будівлі Дергачівської міської ради

р.91 Про затвердження плану заходів щодо підготовки та відзначення Дня захисту дітей на території Дергачівської міської ради

р.92 Про затвердження кошторисної частини проектної документації по робочому проекту "Капітальний ремонт будівлі гуртожитку за адресою: вул. Наукова,28 у м. Дергачі, Дергачівського району Харківської області"

р. 93 Про затвердження кошторисної частини проектної документації по робочому проекту "Капітальний ремонт дитячого садка по пров. Корсіковському, 19 в м. Дергачі, Дергачівського району Харківської області. Корегування"

р.94 Про закріплення житла за дитиною, що опинилася в складних життєвих обставинах Солодовник А.М., та призначення відповідального за збереження житла

р.95 Про упорядкування поштової адреси житловому будинку та земельним ділянкам гр.Самоквіт В.І.

р.96 Про уточнення поштової адреси домоволодінню гр. Сєлєзньової Г.П.

р. 97 Про затвердження протоколу засідання опікунської ради при виконкомі Дергачівської міської ради від 28.04.2017 р.

р.98 Про упорядкування поштової адреси житловому будинку гр.Гаджієву Р.З.

р.99 Про затвердження кошторисної частини проектної документації за робочим проектом "Капітальний ремонт покрівлі Дергачівського навчально-виховного комплексу Дергачівської міської ради Дергачівського району Харківської області №1 за адресою: м.Дергачі, вул.Центральна, буд.1А"

р. 100 Про затвердження кошторисної частини проектної документації за робочим проектом "Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул.1Травня (від будівлі храму (буд.№65Б) до будівлі магазину "Майстер" (буд.№69)"

р.101 Про внесення змін до плану-графіку щодо здійснення заходів із відстеження результативності регуляторних актів на 2017 рік

р.102 Про упорядкування адреси Дергачівській школі-інтернату І ступеню "З любов’ю до дітей" Дергачівської районної ради Харківської області в м.Дергачі по вул.Центральній

р.103 Про обрізання крон дерев та знесення аварійних та сухостійних дерев по вул. 1 Травня в зоні відпочинку біля братської могили в м. Дергачі

р.104 Про обрізання крон дерев та знесення аварійних та сухостійних дерев по вул. Садовій, № 2-Б, № 10-Д, № 10-А, № 10-Б, біля ВНС № 2, вул. Калиновій, 49, пров. Золочівському, 10-А, вул. Центральній, 1-А.

р.105 Про видалення зелених насаджень на території Дергачівської міської ради у процесі ліквідації наслідків стихійного лиха

Протокол

р.58 Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради

р.59 Про організацію заходів щодо відзначення пам’ятних, державних таобрядових свят у квітні-травні 2017 року

р.60 Про організацію сезонної святкової торгівлі на території м. Дергачі у квітні-травні 2017 року

додаток

р.61 Про закріплення за загальноосвітніми навчальними закладами територій обслуговування

р.62 Про закріплення територій обслуговування за дошкільними навчальними закладами м. Дергачі

р.63 Про виконання делегованих повноважень у сфері охорони навколишнього природного середовища (сміттєзвалища та стихійні смітники на території ради)

р.64 Про заходи щодо підготовки відзначення Дня міста Дергачі, Дня Державного Прапора України, Дня Незалежності України, визволення міста Дергачі від фашистських загарбників на території Дергачівської міської ради у 2017році

р.65 Про проведення робіт з облаштування та ремонту об’єктів масового перебування і відпочинку населення на території Дергачівської міської ради

р.66 Про завезення піску на об’єкти масового перебування і відпочинку населення на території Дергачівської міської ради

додаток

р.67 Про організацію та проведення заходів по очистці та ремонту колодязів на території Дергачівської міської ради у 2017 році

р.68 Про обрізання крон дерев та знесення аварійних та сухостійних дерев по в’їзду Заводському, 4, вул. Каштановій, 59, вул. Садовій, 10-Б (під’їзди № 4 та № 5), вул. Золочівський шлях, 7, пров. Стадіонному, в’їзду Комарова, 1, вул. Центральна, 61.

р.69 Про закріплення житла за дитиною-сиротою Степановим М.А., та призначення відповідального за збереження житла

р.70 Про проведення Кубку Дергачівського міського голови з гри в доміно

р. 71 Про проведення змагань з волейболу серед чоловіків на Кубок Дергачівського міського голови

р.72 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Дергачівської міської ради № 126 "Про упорядкування адреси житловим будинкам гр.Малець Б.М., гр.Мамедової Г.Н., гр.Мамедова А.Н. та гр.Смоляк А.А." від 12.07.2016 року.

р.73 Про присвоєння адреси земельній ділянці для будівництва та обслуговування жилого будинку гр . Музика О.О.

р.74 Про присвоєння окремих адрес житловим приміщенням за адресою: м.Дергачі, пров.Гната Хоткевича,№3 гр.Похвалій С.П., гр.Молчанова О.І., гр.Гузій І.В.

р.75 Про організацію привітання довгожителів м. Дергачі гр. Покусай М.Г., гр. Ярмощук М.І., гр. Лебідь Г.Т.

р. 76 Про внесення змін до плану-графіку щодо здійснення заходів із відстеження результативності регуляторних актів на 2017 рік

р.77 Про надання дозволу на проведення земляних робіт в м. Дергачі по вул. Світла,пров. Шкільному та в’їзду Миру

р.78 Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Дергачі та сіл Дергачівської міської ради на 2017

Протокол

р.45 Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради

р.46 Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Дергачівської міської ради на ІІ квартал 2017 року

р.47 Про проведення санітарно-екологічного двомісячника з благоустрою території Дергачівської міської ради у 2017 році

р.48 Про погодження проведення у 2017 р. продовольчих ярмарків на території Дергачівської міської ради

р.49 Про внесення змін до плану-графіку щодо здійснення заходів із відстеження результативності регуляторних актів на 2017 рік

додаток

р.50 Про впорядкування списку громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради

додаток 1

Додаток 2

р.51 Про затвердження калькуляції вартості однієї нормо-години на роботи, які виконує комунальне підприємство технічної інвентаризації "Інвенрос" для юридичних і фізичних осіб

Додаток

р.52 Про затвердження прейскурантів цін на ритуальні послуги, пов’язані з похованням, які надаються населенню КП "Дергачівська міська ритуальна служба"

додаток

р.53 Про подовження дії ордерів на формувальне та санітарне обрізання крон дерев, видалення дерев виданих у 2016 році

р.54 Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації капітального ремонту дорожнього покриття вул. Кооперативної у м. Дергачі Харківської області ТОВ НДПІ ЦБ "СХІДБУДПРОЕКТ"

р.55 Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації капітального ремонту дорожнього покриття вул. Нагорної у м. Дергачі Харківської області ТОВ НДПІ ЦБ "СХІДБУДПРОЕКТ"

р.56 Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації реконструкції (шляхом розширення корпусу будівлі дитячого навчального закладу для розміщення спортивної зали) ДНЗ № 1 "Калинка" за адресою: м. Дергачі, вул. 1-го Травня, 27 Дергачівського району Харківської області ТОВ "БК "УКРТЕХНОСФЕРА"

р.57 Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Дергачі та сіл Дергачівської міської ради на 2017

Протокол

р.32 Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради

р.33 Про роботу Дергачівської міської ради та її виконавчого комітету щодо забезпечення доступу до публічної інформації

р.34 Про врегулювання питання щодо житлової площі та проживання у гуртожитку комунальної власності територіальної громади №27 по вул. Науковій м. Дергачі

р.35 Про затвердження плану заходів щодо реалізації " Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року "Рухова активність-здоровий спосіб життя-здорова нація" на території Дергачівської міської ради у 2017році

Додаток до рішення виконавчого комітету №35 від 14 лютого 2017року

р.36 Про внесення змін до рішення № 59 виконавчого комітету Дергачівської міської ради "Про організацію та проведення заходів по очистці та ремонту колодязів в м. Дергачі у 2016 році" від 15.03.2016 року

р.37 Про організацію заходів щодо відзначення пам’ятних дат на території Дергачівської міської ради у лютому-березні 2017 року

Додаток до рішення виконавчого комітету №37 від 14 лютого 2017 року

р.38 Про організацію сезонної святкової торгівлі на території м. Дергачі у березні 2017 року

р.39 Про погодження місць розташування торгівлі під час проведення у лютому 2017 року продовольчого ярмарку на території Дергачівської міської ради

Додаток до рішення виконавчого комітету № 39 від 14 лютого 2017 року

р.40 Про погодження розміщення тимчасової споруди-дитячої надувної гірки

р.41 Про створення тимчасових робочих місць для проведення громадських робіт у 2017 році

р.42 Про присвоєння адреси земельній ділянці за проектом відведення для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Григоренку О.Г.

р.43 Про присвоєння адреси земельній ділянці за проектом відведення для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Земляному Є.М.

р.44 Про упорядкування адреси земельній ділянці та житловому будинку гр. Праско С.І.

П Р О Т О К О Л засідання виконавчого комітету Дергачівської міської ради

р.1 Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради

р.2 Про виконання Закону України "Про звернення громадян" у 2016 році

р.3 Про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом міської ради за ІI півріччя 2016 року згідно із Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні"

р.4 Про роботу комунальних підприємств за 2016 рік

р.5 Про виконання плану заходів з питань запобігання та виявлення корупції в Дергачівській міській раді та її виконавчому комітеті у 2016 році

р.6 Про затвердження лімітів використання води абонентами КП "Дергачікомунсервіс" Дергачівської міської ради

р.7 Про організацію заходів щодо відзначення пам’ятних дат на території Дергачівської міської ради у січні 2017 року

р.8 Про визнання рішення № 249 від 11.12.2012 р. виконавчого комітету Дергачівської міської ради "Про затвердження Порядку демонтажу, обліку та зберігання спеціальних конструкцій зовнішньої реклами на території Дергачівської міської ради" таким, що втратило чинність

р.9 Про роботу тендерного комітету в 2016-му році та формування річного плану закупівель на 2017-й рік

р.10 Про призначення відповідальної особи за протипожежний стан будівель і приміщень Дергачівської міської ради в 2017-му році

р.11 Про затвердження плану заходів щодо покращення протипожежного стану багатоквартирних будинків м. Дергачі

р.12 Про затвердження складу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки (ТЕБ) та надзвичайних ситуацій (НС) та оперативно-

експертної групи Дергачівської міської ради

р.13 Про затвердження плану роботи комісії з питань ТЕБ та НС Дергачівської міської ради на 2017-й рік

р.14 Про основні напрямки підготовки та завдання Цивільної оборони (захисту населення) м. Дергачі на 2017 рік

р.15 Про затвердження плану організаційних і практичних заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах у зимовий період на території Дергачівської міської ради

р.16 Про створення та затвердження складу паводкової комісії при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради

р. 17 Про затвердження плану організаційних та практичних заходів щодо безаварійного пропуску можливих зимових паводків, льодоходу та весняної повені на території Дергачівської міської ради у 2017 році

р.18 Про роботу житлово-побутової комісії при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради

р.19 Про роботу комісії з питань земельних відносин при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради у 2016 році

р.20 Про роботу опікунської ради при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради за 2016 рік

р.21 Про роботу комісії у справах сім’ї, дітей та молоді при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради у 2016 році

р.22 Про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради за 2016 рік

р. 23 Про результати роботи комісії з питань поводження з безхазяйними відходами на території м.Дергачі при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради за 2016 рік

р. 24 Про впорядкування використання службових автомобілів Дергачівської міської ради та встановлення ліміту витрачання палива

р.25 Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомості та земельній ділянці ФГ "Світанок"

р. 26 Про уточнення адреси земельній ділянці та житловому будинку гр. Михайлової О.О.

р.27 Про присвоєння адреси земельній ділянці гр.Старкової Л.М.

р.28 Про упорядкування адреси земельній ділянці та житловому будинку гр.Остропільця В.Р.

р.29 Про корегування проектно-кошторисної документації капітального ремонту дитячого садка по пров. Корсіковському, 19 в м. Дергачі, Харківської області

р.30 Про надання дозволу на проведення земляних робіт за адресою: м. Дергачі, вул. Центральна

р.31 Про виконання рекомендацій згідно акту перевірки роботи виконавчого комітету робочою групою Дергачівської РДА

Додатки до рішень

Додаток до рішення виконавчого комітету Дергачівської міської ради№ 14 від 10 січня 2017 року

Додаток до рішення виконавчого комітету Дергачівської міської ради№ 14 Від 10 січня 2017 року

Додаток до рішення виконавчого комітету Дергачівської міської ради № 7 від 10.01. 2017 року

Звіт"Про хід виконання плану соціально-економічного розвитку КП "Дергачівська міська ритуальна служба" за 2016 рік.

Звіт про роботу КП "ДМРС" за 2016 рік

Додаток до рішення виконавчого комітету Дергачівської міської ради№ 23 від 10 січня 2017 року

Додаток до рішення виконавчого комітету Дергачівської міської ради№ 19 від 10 січня 2017 року

Додаток до рішення виконавчого комітету Дергачівської міської ради№ 5 від 10 січня 2017 року

Додаток до рішення виконавчого комітету Дергачівської міської ради№ 22 від 10 січня 2017 року

Додаток до рішення виконавчого комітету Дергачівської міської ради№ 21 від 10 січня 2017 року

Додаток до рішення виконавчого комітету Дергачівської міської ради№ 20 від 10 січня 2017 року

Додаток до рішення виконавчого комітету Дергачівської міської ради№ 9 від 10 січня 2017 року

Додатокдо рішення виконавчого комітету Дергачівської міської ради№ 18 від 10 січня 2017 року

Додаток

р. 204 Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради

р.205 Про затвердження Перспективного плану роботи виконавчого комітету Дергачівської міської ради на 2017рік

р.206 Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Дергачівської міської ради на І квартал 2017 року

р. 207 Про організацію безоплатних громадських робіт у 2017 році

р.208 Про удосконалення форми надання інформації по запитам громадян

Додаток до рішеннявиконавчогокомітету № 208від13.12 2016року

р209 Про організацію заходів щодо відзначення пам’ятних дат на території Дергачівської міської ради у грудні 2016 року

Додаток 2 до рішення виконавчого комітету № 209 від 13.12.2016року

Додаток 2 до рішення виконавчого комітету № 209 від 13.12.2016року

р210 Про затвердження плану- графіку щодо здійснення заходів із відстеження результативності регуляторних актів на 2017рік

План-графік здійснення заходів із відстеження результативності регуляторних актів на 2017 рік

р211 Про закріплення житла за малолітньою дитиною, яка тимчасово опинилася у складних життєвих обставинах, Вагановим Д.К.

р 212 Про організацію сезонної торгівлі новорічними ялинками на території м. Дергачі у 2016 році

р 213 Про виготовлення проектно-кошторисної документації реконструкції (шляхом розширення корпусу будівлі дитячого навчального закладу для розміщення спортивної зали) ДНЗ № 1 "Калинка" за адресою: м. Дергачі, вул. 1-го Травня, 27 Дегачівського району Харківської області

р 214 Про підведення підсумків щодо участі м. Дергачі у проведенні у 2016році Всеукраїнського тижня права

р 215 Про організацію заходів з нагоди Новорічних та Різдвяних свят на території Дергачівської міської ради

р 216 Про впорядкування адреси земельній ділянці та житловому будинку гр.Колодько О.В.

р 217 Про присвоєння адреси земельній ділянці за проектом відведення для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр.Бобришовій І.Ю.

р 218 Про присвоєння поштових адрес об’єктам нерухомості, які належать гр.Зубрич Г.П., гр.Заїці А.І. та гр.Заїці Є.В.

П Р О Т О К О Л засідання виконавчого комітету Дергачівської міської ради

Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради

Про роботу комунальних підприємств за 9 місяців 2016 року

Про заходи з питань соціального захисту бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, в зимовий період 2016-2017 рр. у м.Дергачі

Про внесення змін до рішення № 93 виконавчого комітету Дергачівської міської ради "Про організацію та проведення заходів по ліквідації несанкціонованих звалищ в м. Дергачі у 2016 році" 11.05.2016 року

Про заходи щодо забезпечення безперебійного руху транспорту в м. Дергачі під час снігопадів, снігових заметів і ожеледиці в зимовий період 2016-2017 років

Про обрізання крон дерев та знесення аварійних та сухостійних дерев по вул. Трудовій, 10, в’їзду Новому, 5, вул. Кільцевій, 15, вул. Кооперативній, 11 та вул. Золочівський шлях, 73.

Про погодження розміщення на стенді "Гордість міста" по вул. Сумський Шлях, інформації про ученицю 6-б класу Дергачівської гімназії №3 П. Пісарцову

Про скасування рішення виконавчого комітету №178 від 11.10.2016року "Про встановлення факту наявності в м. Дергачі вулиці Поезії"

Про присвоєння адреси земельній ділянці для будівництва індивідуального гаража гр. Матвєєвій Н.С.

Про впорядкування адресного господарства м. Дергачі провулка Поезії

Про уточнення поштової адреси домоволодінню в м. Дергачі, по вул. Горького,64.

Про упорядкування поштової адреси об’єктам нерухомості гр.Саманковій Г.І

Про присвоєння поштової адреси домоволодінню в с.Семенівка, вул.Агронома гр.Стешенко В.В.

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Дергачівської міської ради № 164 "Про надання допомоги громадянам Дергачівської міської ради, що мають соціальний статус та користуються пічним опаленням, шляхом придбання і завезення дров" від 13.09.2016 року

Про видачу дублікату свідоцтва про право власності на квартиру замість втраченого оригіналу

П Р О Т О К О Л засідання виконавчого комітету Дергачівської міської ради

Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради

Про роботу Дергачівської міської ради та її виконавчого комітету щодо забезпечення доступу до публічної інформації

Про хід виконання рішення виконавчого комітету Дергачівської міської ради № 91 від 10.05.2016 "Про затвердження комплексних заходів по підготовці об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери Дергачівської міської ради до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2016-2017 років"

Про внесення змін до рішення № 59 виконавчого комітету Дергачівської міської ради "Про організацію та проведення заходів по очистці та ремонту колодязів в м. Дергачі у 2016 році" від 15.03.2016 року

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Дергачівської міської ради № 164 "Про надання допомоги громадянам Дергачівської міської ради, що мають соціальний статус та користуються пічним опаленням, шляхом придбання і завезення дров" від 13.09.2016 року

Про встановлення факту наявності в м.Дергачі вулиці Поезії

Про присвоєння адреси земельній ділянці для будівництва індивідуального гаража гр.Андрієнку С.М.

Про упорядкування поштової адреси житловому будинку та земельній ділянці в м.Дергачі по пров.Бакуменка

Про упорядкування поштової адреси домоволодінню гр.Клименка П.П.

Про упорядкування поштової адреси домоволодінню по в-ду Заводському м.Дергачі. гр.Клименка П.П.

Про упорядкування поштової адреси домоволодінню по вул.Центральній м.Дергачі.

Про упорядкування адреси житловим будинкам гр.гр.Піддубної Ю.С.,Ткаченко (Хатамової) Л.С., Ткаченко В.С., Головко В.С.

Про організацію заходів щодо відзначення 72-їрічниці визволення України від фашистських загарбників на території Дергачівської міської ради

П Р О Т О К О Л засідання виконавчого комітету Дергачівської міської ради

Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради

Про виконання Закону України "Про звернення громадян" у 2015 році

Про затвердження Перспективного плану роботи виконавчого комітету Дергачівської міської ради на 2016 рік

Про організацію безоплатних громадських робіт у 2016 році

Про заходи з питань соціального захисту бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, в зимовий період 2015-2016 рр. у м.Дергачі

Про створення та затвердження складу паводкової комісії при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради

Про обрізання крон дерев по вул. 1 Травня, біля домоволодіння № 9

Про обрізання крон дерева по вул. Червоного міліціонера, біля домоволодіння № 40

Про обрізання крон дерева по пров. Транспортний, біля домоволодіння № 10

Про упорядкування адрес житловим будинкам, земельним ділянкам по пров.Механізаторів із зазначенням власників об’єктів нерухомого майна

Про упорядкування поштової адреси земельній ділянці і житловому будинку гр. Шкондіної Т.Б.

Про присвоєння адреси житловим будинкам в м.Дергачі по в-ду Чайковського, на земельній ділянці приватної власності гр.Теницького О.І.

Про упорядкування адреси житловим будинкам в м. Дергачі по пров.Агрономічному,12

Про організацію сезонної торгівлі новорічними ялинками на території м.Дергачі у 2015 році

Про надання дозволу на розміщення ТС для торгівлі новорічними ялинками гр.Галеті Є.В.

Про надання дозволу на розміщення ТС для торгівлі новорічними ялинками гр.Коновалову В.П.

Про надання дозволу на розміщення ТС для торгівлі новорічними ялинками ФОП Шевченко Д.М.

Про надання дозволу на розміщення ТС для торгівлі новорічними ялинками ФОП Галеті М.В.

Про реєстрацію Громадського формування з охорони громадського порядку "КОРПУС ГРОМАДСЬКОЇ БЕЗПЕКИ".

Протокол

Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради

Про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом міської ради за ІІ півріччя 2015 року згідно із Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні"

Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Дергачівської міської ради на І квартал 2016 року

Про роботу комітету з конкурсних торгів в 2015-му році та формування річного плану закупівель на 2016-й рік

Про роботу комунального підприємства "Дергачікомунсервіс" у 2015 році

Про затвердження Регламенту роботи виконавчого комітету Дергачівської міської ради VII скликання

Про затвердження Положення про комісію у справах сім’ї, дітей та молоді при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради

Про затвердження Положення про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради

Про затвердження Положення про комісію з питань земельних відносин при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради

Про затвердження Положення про житлово-побутову комісію при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради

Про затвердження Положення комісії з питань поводження безхазяйними відходами на території м. Дергачі при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради та Порядку виявлення і обліку безхазяйних відходів на території м. Дергачі

Про проведення конкурсу автоперевізників з перевезення пасажирів на внутрішніх міських автобусних маршрутах загального користування міста Дергачі

Про основні напрямки підготовки та завдання Цивільної оборони (захисту населення) м. Дергачі на 2016 рік

Про затвердження складу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки (ТЕБ) та надзвичайних ситуацій (НС) та оперативно-експертної групи Дергачівської міської ради

Про затвердження плану роботи комісії з питань ТЕБ та НС Дергачівської міської ради на 2016-й рік

Про затвердження плану заходів щодо покращення протипожежного стану багатоквартирних будинків м. Дергачі

Про призначення відповідальної особи за протипожежний стан будівель і приміщень Дергачівської міської ради в 2016-му році

Про призначення виконуючого функції спеціаліста з охорони праці

Про взяття на соціальний квартирний облік дитину, позбавлену батьківського піклування Сокіл Єлізавету Миколаївну

Про взяття на соціальний квартирний облік дитину, позбавлену батьківського піклування Севрюкову Крістіну Анатоліївну

Про затвердження переліку вулиць, провулків, в’їздів, тупиків та площ на території Дергачівської міської ради

Про упорядкування поштової адреси земельній ділянці і житловому будинку гр.Леквеішвілі Д.П.

Про упорядкування поштової адреси земельній ділянці і житловому будинку гр.Шарун Я.О.

Про упорядкування поштової адреси земельній ділянці і житловому будинку гр.Слюсаренко Ю.М.

Про упорядкування адреси житловим будинкам гр.Котляр Л.І. та Мірошніченко Т.М.

Про упорядкування адреси житловим будинкам гр.Комарової Л.В., гр.Заболотської Н.О.

та Заболотського Р.М.

Про упорядкування адреси об’єктам нерухомого майна ТОВ "Компанія "Варант".

Про упорядкування адреси громадському будинку-магазину-кафе ПП "Агат".

Про упорядкування адреси земельній ділянці приватної власності та громадським будинкам адміністративно-складським будівлям, які належать гр.Завгородньому Д.М.

Про впорядкування використання службових автомобілів Дергачівської міської ради та встановлення ліміту витрачання палива

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

П Р О Т О К О Л засідання виконавчого комітету Дергачівської міської ради

Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради

Про виконання договірних відносин ТОВ "Науково-виробниче об’єднання "Східбуд"

Про організацію сезонної святкової торгівлі на території м.Дергачі у березні 2016 року

Про надання дозволів на розміщення ТС для торгівлі квітами

Про скасування рішення виконавчого комітету Дергачівської міської ради №156 "Про впорядкування адреси житловому будинку в м.Дергачі по пров.Огородньому гр.Славнову В.О." від 08.09.2015 року.

Про присвоєння адреси земельній ділянці за проектом відведення для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр.Кльонову С.О.

Про присвоєння адреси земельній ділянці за проектом відведення для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр.Остапенку М.М.

Про уточнення поштової адреси домоволодінню по вул.Центральній,17 в м.Дергачі.

Про обрізання крони дерева по вул. Сумський шлях, біля домоволодіння № 176-В, видалення дерев по вул. Центральній, біля будинку № 9 та проведення санітарної очистки смуги висадження від повороту на с. Замірці до с. Шовкопляси

Про підтвердження на посаді директора малого госпрозрахункового підприємства технічної інвентаризації "Інвенрос" та підприємства-правонаступника КПТІ "Інвенрос" Дергачівської міської ради Кантемир О.О.

Про виготовлення проектно-кошторисної документації капітального ремонту гуртожитку в м. Дергачі по вул. Науковій (Артема), 28, Дергачівської міської ради, Дергачівського району

Про затвердження проектно-кошторисної документації на виконання капітального ремонту світлофорів на перехресті вул. Сумський шлях, вул. Золочівський шлях та пл. Перемоги

Про затвердження проектно-кошторисної документації на виконання капітального ремонту світлофорів на перехресті вул. Сумський шлях та вул. Революції

Про затвердження проектно-кошторисної документації на виконання капітального ремонту світлофорів на перехресті вул. Сумський шлях, пров. Парковий та вул. Каштанова

Про затвердження проектно-кошторисної документації на виконання капітального ремонту світлофорів на перехресті вул. Сумський шлях та вул. Потьомкіна

Про облікову політику та організацію бухгалтерського обліку в Дергачівській міській раді

П Р О Т О К О Л засідання виконавчого комітету Дергачівської міської ради

Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради

Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Дергачівської міської ради на ІІ квартал 2016 року

Про роботу житлово-побутової комісії при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради

Про внесення змін до рішення №68 виконавчого комітету Дергачівської міської ради "Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються Дергачівською міською радою та її виконавчим комітетом" від 13.05.2014року

Про затвердження калькуляції вартості однієї нормо-години на роботи, які виконує комунальне підприємство технічної інвентаризації "Інвенрос" для юридичних і фізичних осіб

Про можливість призначення гр.Шимко Олександра Олексійовича піклувальником над гр.Шимко Вірою Іванівною

Про затвердження лімітів використання води абонентами КП "ДЕРГАЧІКОМУНСЕРВІС" Дергачівської міської ради

Про проведення санітарно-екологічного двомісячника з благоустрою території Дергачівської міської ради у 2016 році

Про затвердження плану заходів щодо наповнення місцевого бюджету м.Дергачі, економного та раціонального використання бюджетних коштів в процесі виконання місцевого бюджету на 2016 рік

Про створення тимчасових робочих місць для проведення громадських робіт у 2016 році

Про організацію та проведення заходів по очистці та ремонту колодязів в м. Дергачі у 2016 році

Про склад комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості в м. Дергачі по вул. 1 Травня, вул. Центральній вул. Шевченка та на КНС по вул. Сосновій

Про обрізання крон дерев та знесення аварійних та сухостійних дерев по вул. Сумський шлях, по вул. 1 Травня, біля будинку № 50, в’їзді Заводському, біля будинку № 14 , в ДНЗ "Сонечко" та дорозі від пров. Гната Хоткевича до вул. Калинової

Про упорядкування поштової адреси житловому будинку і земельним ділянкам гр.Ярошенко Н.І.

Про упорядкування поштової адреси домоволодінню гр.Ярової О.І. та гр.Коновалової Л.І.

Про підтвердження поштової адреси земельній ділянці і житловому будинку гр.Торнопольської Т.М.

Про уточнення поштової адреси домоволодінню в м.Дергачі, по вул.Агрономічній,17

Про упорядкування поштової адреси земельній ділянці гр.Шкромида З.В.

П Р О Т О К О Л засідання виконавчого комітету Дергачівської міської ради

Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради

Про організацію заходів щодо відзначення пам’ятних, державних та обрядових свят у квітні-травні 2016 року

Про заходи щодо підготовки відзначення Дня міста Дергачі, Дня Державного Прапора України, Дня Незалежності України, визволення міста Дергачі від фашистських загарбників на території Дергачівської міської ради

Про організацію ярмаркової торгівлі до державних та обрядових свят на території м. Дергачі у квітні-травні 2016 року

Про надання дозволів на розміщення ТС для торгівлі квітами

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Дергачівської міської ради №204 від 08.12.2015року "Про звернення громадян"

Про закріплення за загальноосвітніми навчальними закладами територій обслуговування

Про закріплення територій обслуговування за дошкільними навчальними закладами м.Дергачі.

Про виконання делегованих повноважень у сфері охорони навколишнього природного середовища (сміттєзвалища та стихійні смітники на території ради)

Про внесення змін до рішення №68 виконавчого комітету Дергачівської міської ради "Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються Дергачівською міською радою та її виконавчим комітетом" від 13.05.2014року

Про затвердження Інструкції з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення

Про проведення громадського обговорення з питання упорядкування найменувань вулиць, провулків та в’їздів м. Дергачі

Про затвердження переліку вулиць, провулків, в’їздів, тупиків та площ на території Дергачівської міської ради

Про упорядкування поштової адреси домоволодінню гр.Мартьянова Є.Д.

Про упорядкування адреси домоволодінню гр.Хлєбнікової К.А. та гр.Хлєбнікової А.А.

Про присвоєння адреси земельній ділянці за проектом відведення для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр.Аксьоненко В.Г.

Про присвоєння адреси земельній ділянці за проектом відведення для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр.Любчич Т.В.

Про внесення змін до рішення № 214 виконавчого комітету Дергачівської міської ради "Про присвоєння адреси житловим будинкам в м.Дергачі по в-ду Чайковського, на земельній ділянці приватної власності гр.Теницького О.І." від 08.12.2015р.

Про внесення змін до рішення № 132 виконавчого комітету Дергачівської міської ради "Про упорядкування адреси житловому будинку з надвірними будівлями та земельній ділянці в м.Дергачі по в-ду Матюшенка,3, що належить гр.Шаповаленко О.А. та Шептусі В.І." від 11.08.2015р.

П Р О Т О К О Л засідання виконавчого комітету Дергачівської міської ради

Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради

Про затвердження комплексних заходів по підготовці об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери Дергачівської міської ради до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2016-2017 років

Про внесення змін до рішення № 59 виконавчого комітету Дергачівської міської ради "Про організацію та проведення заходів по очистці та ремонту колодязів в м. Дергачі у 2016 році" від 15.03.2016 року

Про організацію та проведення заходів по ліквідації несанкціонованих звалищ в м. Дергачі у 2016 році

Про заходи щодо підготовки відзначення Дня міста Дергачі, Дня Державного Прапора України, Дня Незалежності України, визволення міста Дергачі від фашистських загарбників на території Дергачівської міської ради

Про залучення ФОП Жарко О.І. до участі в обслуговуванні населення м. Дергачі засобами зв'язку

Про обрізання крон дерев та знесення аварійних та сухостійних дерев по вул. 1 Травня, вул. Центральній вул. Шевченка, на території КНС КП "Дергачікомунсервіс" по вул. Сосновій та вул. Харківській біля домоволодіння № 17

Про погодження розміщення тимчасової споруди-дитячої надувної гірки

Про присвоєння адреси земельній ділянці за проектом відведення для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр.Дишленко І.В

Про упорядкування поштової адреси домоволодінню гр.Олешко Ю.С. та гр.Приходченко С.М.

П Р О Т О К О Л засідання виконавчого комітету Дергачівської міської ради

Про затвердження порядку денного позачергового засідання виконавчого комітету міської ради

Про затвердження проектно-кошторисної документації на виконання капітального ремонту дорожнього покриття по пров. Сковороди в м.Дергачі Харківської області

Про затвердження проектно-кошторисної документації на виконання капітального ремонту дорожнього покриття по вул. Професійна в м. Дергачі Харківської області

Про затвердження проектно-кошторисної документації на виконання капітального ремонту дорожнього покриття по пров. Заводський в м. Дергачі Харківської області

Про затвердження проектно-кошторисної документації на виконання будівництва нового світлофорного об’єкта по вул. Сумський шлях (біля Дергачівської гімназії № 3) в м. Дергачі Харківської області

Про затвердження проектно-кошторисної документації на виконання будівництва нового світлофорного об’єкта по вул. Сумський шлях та пров.Дергачівський в м. Дергачі Харківської області

Про затвердження проектно-кошторисної документації на виконання будівництва нового світлофорного об’єкта по вул. Золочівський шлях (біля Дергачівського НВК "ЗШ-ДЗ") в м. Дергачі Харківської області

П Р О Т О К О Л позачергового засідання виконавчого комітету Дергачівської міської ради

Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради

Про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчім комітетом міської ради за І півріччя 2016 року згідно із Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні"

Про проведення конкурсу "Місто кращого благоустрою"

Про стан роботи зі зверненнями громадян за І півріччя 2016 року

Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Дергачівської міської ради

Про внесення змін до рішення № 59 виконавчого комітету Дергачівської міської ради "Про організацію та проведення заходів по очистці та ремонту колодязів в м. Дергачі у 2016 році" від 15.03.2016 року

Про внесення змін до рішення № 93 виконавчого комітету Дергачівської міської ради "Про організацію та проведення заходів по ліквідації несанкціонованих звалищ в м. Дергачі у 2016 році" 11.05.2016 року

Про затвердження проектно-кошторисної документації на виконання капітального ремонту дитячого садка по пров. Корсіковському, 19 в м. Дергачі

Про затвердження проектно-кошторисної документації на виконання капітального ремонту фасаду (утеплення стін з фарбуванням за технологією Ceresit) в ДНЗ "Лелеченька" за адресою: м. Дергачі, вул. Садова,8

Про затвердження проектно-кошторисної документації на виконання капітального ремонту вікон з заміною на металопластикові конструкції в ДНЗ "Сонечко" за адресою: м. Дергачі, пров.Заводський, 1

Про затвердження проектно-кошторисної документації на виконання капітального ремонту вікон з заміною на металопластикові конструкції в ДНЗ "Сонечко" за адресою: м. Дергачі, пров.Заводський, 1

Про уточнення поштової адреси домоволодінню гр.Чередниченко Л.В.

Про присвоєння адреси земельній ділянці за проектом відведення для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр.Гилуну В.В.

Про присвоєння адреси земельній ділянці за проектом відведення для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр.Воропай Є.Ю.

Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради

Про хід виконання рішення виконавчого комітету Дергачівської міської ради № 91 від 10.05.2016 "Про затвердження комплексних заходів по підготовці об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери Дергачівської міської ради до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2016-2017 років"

Про хід виконання фінансового плану та плану соціально-економічного розвитку за I-півріччя 2016 року КП "Дергачівська міська ритуальна служба"

Про хід виконання фінансового плану та плану соціально-економічного розвитку за I-півріччя 2016 року КП "Дергачікомунсервіс"

Про хід виконання фінансового плану та плану соціально-економічного розвитку за I-півріччя 2016 року КПТІ "Інвенрос"

Про затвердження схеми теплових мереж котельні ТОВ "Екотехнопарк" за адресою: м. Дергачі, пл. Перемоги, 5-А

Про затвердження плану заходів та персонального складу Організаційного комітету з підготовки та відзначення 25-ї річниці Незалежності України 356-ї річниці Дня міста Дергачі, Дня Державного Прапора України, 73-ї річниці визволення міста у 1943р.

Про внесення змін до рішення № 59 виконавчого комітету Дергачівської міської ради "Про організацію та проведення заходів по очистці та ремонту колодязів в м. Дергачі у 2016 році" від 15.03.2016 року

Про організацію проведення ярмаркової торгівлі

Про надання дозволів на розміщення ТС для проведення ярмаркової торгівлі

Про погодження розміщення тимчасової споруди-дитячих пересувних атракціонів та торгівельного лотка

Про можливість призначеннягр. Коба Лілії Віталіївни опікуном над гр. Кобою Володимиром Володимировичем

Про присвоєння адреси земельній ділянці за проектом відведення для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр.Рудич А.В.

Про упорядкування поштової адреси земельним ділянкам в м.Дергачі по туп.1 Травня,8

Про упорядкування поштової адреси земельній ділянці та житловому будинку в м.Дергачі по вул.Поезії

Про упорядкування поштової адреси земельній ділянці та житловому будинку в м.Дергачі по вул.23 Серпня,54-А

Про упорядкування поштової адреси земельній ділянці та об’єкту незавершеного будівництва в м.Дергачі по вул.Залізничній,31

Про проведення громадського обговорення з питання упорядкування найменувань вулиць, провулків та в’їздів м. Дергачі

П Р О Т О К О Л засідання виконавчого комітету Дергачівської міської ради

Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради

Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Дергачівської міської ради на ІV квартал 2016року

Про внесення змін до рішення №6 виконавчого комітету Дергачівської міської ради "Про затвердження Регламенту роботи виконавчого комітету Дергачівської міської ради VII скликання" від 12.01.2016 року

Про затвердження переліку об‘єктів нерухомості - нежитлових приміщень, що знаходяться у комунальній власності територіальної громади Дергачівської міської ради, які плануються до передачі в оренду суб‘єктам господарювання в 2017-му році

Про участь безробітних громадян в громадських роботах з благоустрою м. Дергачі

Додаток до р.158 від 13.09.16р. ЗВІТ про виконання Програми проведення громадських робіт на території Дергачівської міської ради на 2016 рік, за І півріччя 2016 року

Про внесення змін до рішення № 206 виконавчого комітету Дергачівської міської ради "Про організацію безоплатних громадських робіт у 2016 році" від 08.12.2015 року

Про призначення особи, відповідальної за газове господарство та безпечну експлуатацію газових модульних котелень підпорядкованих Дергачівській міській раді

Про проведення у вересні-жовтні 2016 року продовольчого ярмарку на території Дергачівської міської ради

Про організацію заходів щодо відзначення професійного свята - День працівника освіти на території Дергачівської міської ради у 2016 році

Про внесення змін до рішення № 59 виконавчого комітету Дергачівської міської ради "Про організацію та проведення заходів по очистці та ремонту колодязів в м. Дергачі у 2016 році" від 15.03.2016 року

Про надання допомоги громадянам Дергачівської міської ради, що мають соціальний статус та користуються пічним опаленням, шляхом придбання і завезення дров

Про обрізання крон дерев та знесення аварійних та сухостійних дерев по вул. Калиновій, в’їзду Сумському, 11, вул. Професійній, 13, пров. Залізничному, 8, вул. Семафорній, 7

Про надання допомоги Добидовській І. В., яка виїхала з Луганської області – зони проведення антитерористичної операції – і тимчасово проживають на території Дергачівської міської ради

Про присвоєння адреси земельній ділянці за проектом відведення для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Дем’яненку Є.І.

Про присвоєння адреси земельній ділянці за проектом відведення для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр.Ходикіну В.В.

Про погодження розміщення тимчасової споруди-дитячої надувної гірки

Про закріплення житла за дитиною-сиротою Гончаренко В.С. та призначення відповідального за збереження житла

Додаток до р. 170 ПРОТОКОЛ № 1 засідання комісії у справах сім’ї, дітей та молоді Дергачівської міської ради від 09.09.2016 року

П Р О Т О К О Л засідання виконавчого комітету Дергачівської міської ради