Контакти

62300, м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 79-б

derradadergachi@ukr.net

(05763) 3-01-15

ДЕРГАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Офіційний веб-сайт Дергачівської міської ради

Персональний кабінет

Відділ містобудування Дергачівської міської ради інформує

Сьогодні: 15 червня 2024 р.
10125

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проєкту рішення Дергачівської міської ради «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами на території Дергачівської міської ради».

Розробник - сектор містобудування та архітектури відділу містобудування, архітектури та земельних відносин, Державна архітектурно-будівельна інспекція Дергачівської міської ради.

Проєкт регуляторного акту передбачає затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами на території Дергачівської міської ради. Даний Порядок розроблений з метою регулювання діяльності з розміщення   зовнішньої реклами на території Дергачівської міської ради.

Проєкт регуляторного акту та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на вебсайті за посиланням: http://dergachi-mr.gov.ua.

Строк приймання пропозицій і зауважень до проєкту регуляторного акту становить один місяць з дня оприлюднення регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції і зауваження до проєкту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі:

поштою за адресою: пл. Перемоги, 2а, м. Дергачі, Харківський район, Харківська область, 62300.

електронною поштою за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Поділитися в соціальних мережах

№ 201

Останній номер газети
«Рідне місто»

Посилання на державні ресурси: