Контакти

62300, м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 79-б

derradadergachi@ukr.net

(05763) 3-01-15

ДЕРГАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Офіційний веб-сайт Дергачівської міської ради

Персональний кабінет

На Харківщині відкрився перший міжнародний жіночий хокейний турнір

Сьогодні: 04 жовтня 2022 р.
331

З 12 по 14 квітня на арені «Салтівський лід» відбудеться серія матчів за участі трьох українських команд (харківських «Пантер» та «СМК» і клубу «Дніпровські Білки») та спортсменок із США (ХК «Ягуари»). Переможниці отримають кубок Жіночого хокейного турніру The Kharkiv Invitational.

В урочистій церемонії відкриття турніру 12 квітня взяла участь голова ХОДА Юлія Світлична.
«Думаю, що сьогодні буде гаряча гра на холодному льоду, і дівчата покажуть, на що здатні, - сказала керівник області. – Ми будемо підтримувати не тільки сьогоднішній чемпіонат, але й розвиток жіночого хокею в області та в цілому підтримувати спорт, щоб досягати найкращих результатів».
Юлія Світлична відзначила, що розвиток спорту є одним із невід'ємних пріоритетів розвитку Харківської області.
«Ми розвиваємо як олімпійські, так і неолімпійські види спорту. Виділяємо стипендії видатним спортсменам і тренерам, а також запровадили стипендії тим спортсменам, що тільки-но починають демонструвати результати, щоб спонукати їх на подальші звершення», - сказала голова ХОДА.
У перший день змагань відбулись два матчі – харківський клуб «СМК» зустрівся з «Дніпровськими Білками», а чемпіонки України харківські «Пантери» - з «Ягуарами» із Нью-Джерсі (США).
Низка хокейних зустрічей відбудеться 13 квітня, на 14-е заплановані матчі за 1-е та 3-є місця. Також у рамках турніру заплановано проведення майстер-класів для дітей від американських тренерів (перший відбувся 11 квітня, другий завершить турнір 15 квітня).
Турнір The Kharkiv Invitational є некомерційним, він націлений на популяризацію хокею серед жінок у нашому регіоні. У кожній команді - мінімум 11 гравців віком від 15 років.
Нагадаємо, відкрити перший міжнародний жіночий хокейний турнір у Харкові голову ХОДА попросила засновниця та президент ХК «Пантери» Катерина Середенко під час зустрічі команди з очільницею області 15 березня.

Поділитися в соціальних мережах

№ 201

Останній номер газети
«Рідне місто»

Посилання на державні ресурси: