Контакти

62300, м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 79-б

derradadergachi@ukr.net

(05763) 3-01-15

ДЕРГАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Офіційний веб-сайт Дергачівської міської ради

Персональний кабінет

Юлія Світлична зустрілася з Послом Австралії в Україні

Сьогодні: 04 жовтня 2022 р.
571

Під час зустрічі голова ХОДА та Меліса О'Рурк обговорили результати двосторонніх відносин і намітили плани щодо подальшої співпраці.

Юлія Світлична окреслила соціально-економічну і суспільно-політичну ситуацію у регіоні, відзначивши значний потенціал Харківщини у багатьох сферах.
«За соціально-економічним розвитком Харківська область займає провідні позиції. Незважаючи на те, що ми маємо спільний кордон з Росією та Донецькою й Луганською областями. Саме в цьому і особливість, що прикордонний регіон розвивається динамічніше і швидше, ніж ті, що знаходяться на кордоні з Євросоюзом», - сказала Юлія Світлична.
Вона відзначила результати, які регіон має у промисловості, освітній сфері та спорті.
«Маємо імідж безпечного регіону, де проводяться спортивні змагання міжнародного рівня. Це дозволяє не тільки популяризувати спорт, а й пожвавити економіку, показати міжнародним партнерам, що Харківщина - стабільний регіон, - зазначила Юлія Світлична. - Ми цінуємо підтримку іноземних партнерів. Завдяки прямій співпраці з міжнародними представництвами маємо можливість розказати про потенціал та можливості Харківської області. І тим самим активізувати двосторонні відносини. Найкращим результатом є відкриття нових виробництв на території регіону або підписання договорів і контрактів щодо співпраці з харківськими підприємствами». 
Надзвичайний і Повноважний Посол Австралії в Україні відзначила, що Харківщина є пріоритетним регіоном. 
«На Харківщині проходить низка важливих подій і цікавих заходів. Окрім того, мені було цікаво приїхати до вашої області, тому що ви єдиний в Україні губернатор-жінка. Для мене дуже важливо, що на місцевому рівні жінки мають можливість підніматися по кар'єрних сходах», - сказала Меліса О'Рурк.
Вона також висловила впевненість у подальшому розвитку співпраці з Харківською областю.
«Відносини з вашим регіоном почалися завдяки не дуже приємній події – авіакатастрофі у 2014 році. Але ця трагедія стала гарною основою для розвитку подальшої співпраці. Ми вдячні вам за допомогу, яка була надана нашій та іншим країнам», - сказала Меліса О'Рурк.
Вона також відзначила співпрацю у культурній сфері. Зокрема, за її словами, було проведено декілька спільних заходів. Мова йде про приїзд одного з австралійських диригентів, який зіграв у Харкові з молодіжним оркестром. Також до регіону була привезена мистецтвознавська виставка. Ще одна - експозиція масок – харків'янам буде представлена незабаром.

Поділитися в соціальних мережах

№ 201

Останній номер газети
«Рідне місто»

Посилання на державні ресурси: