Контакти

62300, м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 79-б

derradadergachi@ukr.net

(05763) 3-01-14

ДЕРГАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Офіційний веб-сайт Дергачівської міської ради

Персональний кабінет

Харківщина приймає фінал чемпіонату України з футзалу серед студентських команд

Сьогодні: 17 липня 2019 р.
394

У «фіналі чотирьох» зустрічаються найсильніші команди з Харкова, Львова, Сум та Івано-Франківська.

Відкриття фінальної частини ХVІІ Чемпіонату України з футзалу серед вишів відвідала голова ХОДА Юлія Світлична.
«Харків – це студентське місто. Ми спортивні, молоді та надзвичайно завзяті. Тому проведення «фіналу чотирьох», у якому зустрінуться найсильніші команди зі студентського футзалу – це для нас дуже почесна подія», - сказала Юлія Світлична.
Керівник області побажала перемоги найсильнішим та відзначила, що проведення масштабних спортивних подій стає нормою для нашого регіону.
«Уже 26 квітня ми чекаємо в Харкові на Кубок Ліги чемпіонів УЄФА. Урочиста зустріч Кубка буде о 14-й годині біля Харківського історичного музею», - повідомила голова ХОДА.
Президент Всеукраїнської футбольної асоціації студентів Іван Крулько подякував Харківщині за гостинність, а особисто Юлії Світличній - за підтримку розвитку футзалу, футболу та взагалі спорту в області.
«Вперше за останні 14 років ми такий фінал проводимо в Харкові, - відзначив Іван Крулько. - Впевнений, що це тільки початок. Є зацікавленість керівництва області в розвитку футболу та футзалу. Прикладом цього є участь у заході голови ХОДА Юлії Світличної».
У першому матчі «фіналу чотирьох» зустрілися команда ХНУ ім. В.Н. Каразіна та футболісти Івано-Франківського коледжу фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України. Також до фінальної частини чемпіонату пройшли Сумський державний університет та Національний університет «Львівська Політехніка».
«У чемпіонаті цього року брали участь 12 команд. Вони були розбиті за територіальним принципом: на конференції «Захід», «Центр», «Схід» і «Південь». Були визначені кращі команди в групах, після чого провели жеребкування та матчі плей-офф. Команда Харківського університету в матчах плей-офф обіграла переможців конференції «Центр», тогорічних чемпіонів», - розповів провідний фахівець Всеукраїнської футбольної асоціації студентів, представник асоціації футзалу України Юрій Кондратьєв.
23 квітня команди розіграють путівки до фіналу, 24-го відбудуться матчі за 1-е та 3-є місця.

Поділитися в соціальних мережах

№ 201

Останній номер газети
«Рідне місто»

Посилання на державні ресурси: