Контакти

62300, м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 79-б

derradadergachi@ukr.net

(05763) 3-11-43

ДЕРГАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Офіційний веб-сайт Дергачівської міської ради

Персональний кабінет

Спільними зусиллями досягаємо мети

Сьогодні: 14 липня 2020 р.
88

Проблема працевлаштування громадян з інвалідністю на сьогодні є актуальною та не простою. Проте, не дивлячись на складнощі, фахівці Дергачівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості докладають всіх можливих зусиль задля допомоги кожному шукачеві роботи.

Так, в червні 2019 року за допомогою у працевлаштуванні до центру зайнятості звернувся Геннадій Гінєвський, який має третю групу інвалідності. На останньому місці роботи він обіймав посаду оператора-ливарника на автоматах та автоматичних лініях, але проблеми зі здоров’ям не дозволили йому продовжувати свою трудову діяльність за даним фахом.
Кар’єрним радником Тюпаловою Тетяною з урахуванням результатів профілювання було складено індивідуальний план працевлаштування для Гінєвського Геннадія. Після детального аналізу кар’єрним радником актуальних вакансій з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертної комісії, співпраці з відділом по взаємодії з роботодавцями, безробітному запропонували вакансію слюсаря з механоскладальних робіт на ПРАТ «Укпостач». Зараз Геннадій успішно працює на даному підприємстві. Умови роботи повністю його влаштовують: гідна заробітна плата, гнучкий режим роботи, належне ставлення роботодавця.

Поділитися в соціальних мережах

№ 201

Останній номер газети
«Рідне місто»

Посилання на державні ресурси: