Контакти

62300, м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 79-б

derradadergachi@ukr.net

(05763) 3-01-15

ДЕРГАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Офіційний веб-сайт Дергачівської міської ради

Персональний кабінет

До уваги старост старостинських округів, депутатів, працівників Дергачівської міської ради!

Сьогодні: 08 серпня 2022 р.
186

У термін до 01 квітня 2021 року необхідно подати електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2020 рік до НАЗК 

Зверніть увагу, за несвоєчасне подання без поважних причин декларації передбачена адміністративна відповідальність у вигляді накладення штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (ч. 1 ст. 172-6 КУпАП).

За умисне неподання суб’єктом декларування декларації, передбачена кримінальна відповідальність за ст. 366-3 КК України у вигляді штрафу від 2 500 до 3 000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від 150 до 240 годин, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Після завершення кампанії декларування відповідно до п. 5 ч. 6 ст. 13-1 Закону головним спеціалістом відділу управління персоналом Дергачівської міської ради буде здійснено перевірку факту подання старостами, депутатами й працівниками Дергачівської міської ради щорічної декларації за 2020 рік та повідомлено Національне агентство про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій у строки.

На вебсайті Національного агентства розміщені рекомендації щодо роботи з Реєстром декларацій, посилання на державні реєстри, у яких міститься  інформація, необхідна для зазначення у декларації.

Розꞌяснення щодо заповнення щорічної декларації за посиланням: https://wiki.nazk.gov.ua/category/deklaruvannya/
Телефон контакт-центру для допомоги: +38(044)200–06–94
Адреса електронної скриньки для вирішення
технічних питань: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Інформація щодо заповнення декларацій на постійній основі розміщується на офіційній сторінці Національного агентства у Facebook

Поділитися в соціальних мережах

№ 201

Останній номер газети
«Рідне місто»

Посилання на державні ресурси: