Контакти

62300, м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 79-б

derradadergachi@ukr.net

(05763) 3-01-15

ДЕРГАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Офіційний веб-сайт Дергачівської міської ради

Персональний кабінет

В Дергачах відбувся урочистий мітинг резервістів

Сьогодні: 08 серпня 2022 р.
130

В Дергачах у присутності міського голови Вячеслава Задоренка, директора департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ХОДА Олексія Максимова, військового комісара Дергачівського РТЦК та СП, підполковника Володимира Тріщенка, депутатів Дергачівської міської ради відбувся урочистий мітинг резервістів з нагоди зборів з військовослужбовцями резерву 120 окремого батальйону територіальної оборони.

Сьогодні, 17 квітня, резервісти батальйону та представники ветеранського братерства Харківської області будуть відточувати навички володіння стрілецькою зброєю у 220-му військовому містечку в селищі Подвірки.

«Зараз ми маємо справу з новою ескалацією конфлікту і повністю підтримуємо проведення антитерористичних навчань, спрямованих на захист територіальної цілісності України. Я прошу жителів громади з розумінням поставитися до необхідності проведення навчань та пов'язаних з цим обмежувальних заходів. Тільки разом ми зможемо забезпечити мир на нашій землі!» – зазначив у зверненні до присутніх Вячеслав Задоренко.

Поділитися в соціальних мережах

№ 201

Останній номер газети
«Рідне місто»

Посилання на державні ресурси: