Контакти

62300, м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 79-б

derradadergachi@ukr.net

(05763) 3-01-15

ДЕРГАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Офіційний веб-сайт Дергачівської міської ради

Персональний кабінет

Міський голова Вячеслав Задоренко та перший заступник голови Євген Шатохін ознайомилися з роботою потужного підприємства

Сьогодні: 08 серпня 2022 р.
178

Сьогдні, 23 квітня, керівники громади відвідали ТОВ НВК «Реалпакс».

Науково-виробнича компанія працює понад 27 років та добре відома як на ринку України, так і закордоном. Основними напрямами діяльності підприємства є виробництво гумового взуття, барвників, пігментів, пластмас у первинних формах, іграшок для тварин. На підприємстві працює 237 фахівців, спеціалістів; середня заробітна плата становить 12 тисяч гривень.

Під час візиту на підприємство обговорили поточні виробничі питання з керівництвом "Реалпакс" і колективом.

Вячеслав Задоренко подякував директору Бєдєлу Абдулвагабовичу Бєдєлову за благодійну діяльність та створення потужного, найбільш бюджетоутворюючого підприємства (станом на 23 квітня 2021 року до бюджету Дергачівської громади було сплачено 1 мільйон 902 тисячі гривень).

Коментуючи результати візиту на підприємство, Вячеслав Задоренко та Євген Шатохін зазначили: «Ми відвідуємо підприємства громади з ознайомчими візитами і після кожного такого візиту робимо висновок, що ми не маємо потреби в імпортних товарах, адже вітчизняні аналоги нічим не відрізняються. І ми мусимо усіма силами популяризувати нашого безруківського виробника. Ваша продукція має відмінне співвідношення ціни та якості».

Поділитися в соціальних мережах

№ 201

Останній номер газети
«Рідне місто»

Посилання на державні ресурси: