Контакти

62300, м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 79-б

derradadergachi@ukr.net

(05763) 3-01-15

ДЕРГАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Офіційний веб-сайт Дергачівської міської ради

Персональний кабінет

Привітання міського голови Вячеслава Задоренка та депутата обласної ради Євгена Шатохіна з Днем перемоги

Сьогодні: 08 серпня 2022 р.
132

9 травня – це особливий день! День Перемоги завжди буде для нас уособленням миру, непохитної стійкості та великої сили духу нашого народу!

У роки боротьби з нацизмом люди показали приклади масового героїзму та відданості своїй Батьківщині. Це було на фронті, коли воїни безстрашно йшли у бій і, не вагаючись, жертвували життям. Це було в тилу, коли жінки та підлітки, незважаючи на труднощі, забезпечували фронт всім необхідним.

У цей урочистий день схиляємо голови перед пам’яттю мільйонів загиблих на полі бою, розстріляних у каральних акціях, спалених у концтаборах, замучених у катівнях – тих, чиє життя забрала війна, хто після Перемоги помер від ран, хто не дожив свого віку, не долюбив, так і не побачив своїх ненароджених дітей.

Вічна їм, світла пам'ять! Минуть віки, але людство завжди пам’ятатиме героїв і вдячно славитиме їх великий подвиг. Земний уклін вам, дорогі ветерани, учасники Другої світової війни, за мужність, стійкість, відвагу!

Ваша щира любов до рідного краю і своєї Батьківщини, пам'ять про славетні бойові подвиги, витривалість і сила духу в тяжкі воєнні роки назавжди залишаться у серцях нащадків неперевершеним зразком справжнього патріотизму та благородства.

Ви є і завжди будете яскравим прикладом для молодих поколінь у творенні мирного сьогодення, любові та звитяжної праці на благо Вітчизни.

Дорогі земляки, бажаємо вам упевненості в майбутньому, миру та якнайбільше радісних, щасливих днів!

Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко

Депутат Харківської обласної ради Євген Шатохін

Поділитися в соціальних мережах

№ 201

Останній номер газети
«Рідне місто»

Посилання на державні ресурси: